Softball - ME 2019



Mistrovství Evropy žen

30.červen-6.červenec 2019


  • Jednodenní / One day ticket (Základní část / Regular games)

    Děti / Kids (6-15) - 50Kč / 2€

    Dospělí / Adults - 100Kč / 4€


    Jednodenní / One day ticket (Nádstavba / Play-off games)

    Děti / Kids (6-15) - 50Kč / 2€

    Dospělí / Adults - 200Kč / 8€


    Týdenní / Week day ticket

    Děti / Kids (6-15) - 300Kč / 12€

    Dospělí / Adults - 800Kč / 32€


  • Skupina A

    CZECH REPUBLIC

    FRANCE

    SWEDEN

    BELGIUM

    SLOVAKIA

    LITHUANIA

    Skupina B

    ITALY

    SPAIN

    ISRAEL

    AUSTRIA

    UKRAINE

    TURKEY

    Skupina C

    NETHERLANDS

    IRELAND

    RUSSIA

    POLAND

    DENMARK

    HUNGARY

    Skupina D

    GREAT BRITAIN

    GREECE

    GERMANY

    SWITZERLAND

    CROATIA

    • Skupina A G W L T PCT GB
      CZECH REPUBLIC 5 5 0 0 1 0
      FRANCE 5 4 1 0 0.8 1
      SWEDEN 5 3 2 0 0.6 2
      BELGIUM 5 2 3 0 0.4 3
      SLOVAKIA 5 1 4 0 0.2 4
      LITHUANIA 5 0 5 0 0 5
      Skupina B G W L T PCT GB
      ITALY 5 5 0 0 1 0
      SPAIN 5 4 1 0 0.8 1
      ISRAEL 5 3 2 0 0.6 2
      AUSTRIA 5 2 3 0 0.4 3
      UKRAINE 5 1 4 0 0.2 4
      TURKEY 5 0 5 0 0 5
      Skupina C G W L T PCT GB
      NETHERLANDS 5 5 0 0 1 0
      IRELAND 5 4 1 0 0.8 1
      RUSSIA 5 3 2 0 0.6 2
      POLAND 5 2 3 0 0.4 3
      DENMARK 5 1 4 0 0.2 4
      HUNGARY 5 0 5 0 0 5
      Skupina D G W L T PCT GB
      GREAT BRITAIN 4 4 0 0 1 0
      GREECE 4 3 1 0 0.7 1
      GERMANY 4 2 2 0 0.5 2
      SWITZERLAND 4 1 3 0 0.2 3
      CROATIA 4 0 4 0 0 4
    • Skupina E G W L T PCT GB
      GREAT BRITAIN 3 3 0 0 1 0
      CZECH REPUBLIC 3 2 1 0 0.6 1
      SPAIN 3 1 2 0 0.3 2
      IRELAND 3 0 3 0 0 3
      Skupina F G W L T PCT GB
      NETHERLANDS 3 3 0 0 1 0
      ITALY 3 2 1 0 0.6 1
      FRANCE 3 1 2 0 0.3 2
      GREECE 3 0 3 0 0 3
      Skupina G G W L T PCT GB
      GERMANY 3 3 0 0 1 0
      POLAND 3 2 1 0 0.6 1
      AUSTRIA 3 1 2 0 0.3 2
      SWEDEN 3 0 3 0 0 3
      Skupina H G W L T PCT GB
      ISRAEL 3 3 0 0 1 0
      RUSSIA 3 2 1 0 0.6 1
      BELGIUM 3 1 2 0 0.3 2
      SWITZERLAND 3 0 3 0 0 3
      Skupina I G W L T PCT GB
      CROATIA 6 6 0 0 1 0
      UKRAINE 6 5 1 0 0.8 1
      SLOVAKIA 6 4 2 0 0.6 2
      DENMARK 6 3 3 0 0.5 3
      LITHUANIA 6 2 4 0 0.3 4
      HUNGARY 6 1 5 0 0.1 5
      TURKEY 6 0 6 0 0 6
    • Skupina X G W L T PCT GB
      NETHERLANDS 5 5 0 0 1 0
      ITALY 5 4 1 0 0.8 1
      GREAT BRITAIN 5 3 2 0 0.6 2
      CZECH REPUBLIC 5 2 3 0 0.4 3
      SPAIN 5 1 4 0 0.2 4
      FRANCE 5 0 5 0 0 5
    • Č.z. Datum a čas Domácí Výsledek Hosté Hřiště Skupina
      D1 2019-06-30T09:00 ne 30.6.2019 09:00 SWITZERLAND 1 : 15 GERMANY Ostrava 1 D
      D2 2019-06-30T09:00 ne 30.6.2019 09:00 GREAT BRITAIN 12 : 5 GREECE Ostrava 2 D
      B1 2019-06-30T09:00 ne 30.6.2019 09:00 ITALY 41 : 0 TURKEY Frydek-M. B
      C1 2019-06-30T09:00 ne 30.6.2019 09:00 RUSSIA 3 : 2 DENMARK Rybnik C
      C2 2019-06-30T09:00 ne 30.6.2019 09:00 NETHERLANDS 19 : 0 HUNGARY Zory C
      A1 2019-06-30T11:15 ne 30.6.2019 11:15 CZECH REPUBLIC 15 : 0 LITHUANIA Ostrava 1 A
      A2 2019-06-30T11:15 ne 30.6.2019 11:15 FRANCE 14 : 0 BELGIUM Ostrava 2 A
      B2 2019-06-30T11:15 ne 30.6.2019 11:15 SPAIN 8 : 1 AUSTRIA Frydek-M. B
      C3 2019-06-30T11:15 ne 30.6.2019 11:15 IRELAND 8 : 0 POLAND Rybnik C
      B3 2019-06-30T11:15 ne 30.6.2019 11:15 UKRAINE 1 : 9 ISRAEL Zory B
      A3 2019-06-30T13:30 ne 30.6.2019 13:30 SWEDEN 2 : 1 SLOVAKIA Ostrava 1 A
      D3 2019-06-30T13:30 ne 30.6.2019 13:30 GREECE 15 : 4 SWITZERLAND Ostrava 2 D
      D4 2019-06-30T13:30 ne 30.6.2019 13:30 GERMANY 10 : 0 CROATIA Frydek-M. D
      C4 2019-06-30T13:30 ne 30.6.2019 13:30 HUNGARY 0 : 27 RUSSIA Rybnik C
      B4 2019-06-30T15:45 ne 30.6.2019 15:45 ISRAEL 15 : 0 TURKEY Ostrava 2 B
      C5 2019-06-30T15:45 ne 30.6.2019 15:45 POLAND 7 : 0 DENMARK Rybnik C
      C6 2019-06-30T15:45 ne 30.6.2019 15:45 IRELAND 2 : 13 NETHERLANDS Zory C
      A4 2019-06-30T16:00 ne 30.6.2019 16:00 FRANCE 19 : 0 LITHUANIA Ostrava 1 A
      B5 2019-06-30T16:00 ne 30.6.2019 16:00 AUSTRIA 0 : 11 ITALY Frydek-M. B
      A5 2019-06-30T18:00 ne 30.6.2019 18:00 BELGIUM 2 : 1 SLOVAKIA Ostrava 2 A
      B6 2019-06-30T18:30 ne 30.6.2019 18:30 UKRAINE 1 : 10 SPAIN Ostrava 1 B
      A6 2019-06-30T21:00 ne 30.6.2019 21:00 CZECH REPUBLIC 7 : 0 SWEDEN Ostrava 1 A
      A7 2019-07-01T09:00 po 1.7.2019 09:00 LITHUANIA 6 : 27 BELGIUM Ostrava 2 A
      B8 2019-07-01T09:30 po 1.7.2019 09:30 ISRAEL 2 : 0 AUSTRIA Ostrava 1 B
      A8 2019-07-01T09:30 po 1.7.2019 09:30 SLOVAKIA 9 : 11 FRANCE Frydek-M. A
      B7 2019-07-01T10:00 po 1.7.2019 10:00 TURKEY 0 : 13 UKRAINE Rybnik B
      D5 2019-07-01T10:00 po 1.7.2019 10:00 GERMANY 1 : 15 GREAT BRITAIN Zory D
      D6 2019-07-01T11:45 po 1.7.2019 11:45 CROATIA 0 : 2 SWITZERLAND Ostrava 1 D
      C9 2019-07-01T11:45 po 1.7.2019 11:45 DENMARK 12 : 5 HUNGARY Frydek-M. C
      C7 2019-07-01T12:15 po 1.7.2019 12:15 RUSSIA 2 : 9 IRELAND Rybnik C
      C8 2019-07-01T13:00 po 1.7.2019 13:00 NETHERLANDS 10 : 0 POLAND Zory C
      A9 2019-07-01T13:30 po 1.7.2019 13:30 BELGIUM 7 : 11 SWEDEN Ostrava 2 A
      B9 2019-07-01T14:00 po 1.7.2019 14:00 SPAIN 5 : 4 ISRAEL Ostrava 1 B
      A10 2019-07-01T14:00 po 1.7.2019 14:00 SLOVAKIA 2 : 6 CZECH REPUBLIC Frydek-M. A
      B10 2019-07-01T15:45 po 1.7.2019 15:45 ITALY 15 : 0 UKRAINE Ostrava 2 B
      D7 2019-07-01T15:45 po 1.7.2019 15:45 GREECE 6 : 4 GERMANY Rybnik D
      D8 2019-07-01T16:15 po 1.7.2019 16:15 GREAT BRITAIN 15 : 0 CROATIA Ostrava 1 D
      C10 2019-07-01T18:00 po 1.7.2019 18:00 HUNGARY 0 : 14 POLAND Rybnik C
      A15 2019-07-02T09:00 út 2.7.2019 09:00 CZECH REPUBLIC 10 : 0 BELGIUM Ostrava 2 A
      C13 2019-07-02T09:30 út 2.7.2019 09:30 IRELAND 14 : 0 HUNGARY Frydek-M. C
      B13 2019-07-02T09:30 út 2.7.2019 09:30 AUSTRIA 13 : 3 UKRAINE Ostrava 1 B
      C14 2019-07-02T10:00 út 2.7.2019 10:00 DENMARK 0 : 11 NETHERLANDS Rybnik C
      C15 2019-07-02T10:00 út 2.7.2019 10:00 POLAND 1 : 2 RUSSIA Zory C
      A13 2019-07-02T11:15 út 2.7.2019 11:15 SWEDEN 2 : 9 FRANCE Ostrava 2 A
      B14 2019-07-02T11:45 út 2.7.2019 11:45 ISRAEL 0 : 7 ITALY Frydek-M. B
      B15 2019-07-02T11:45 út 2.7.2019 11:45 TURKEY 0 : 17 SPAIN Ostrava 1 B
      D10 2019-07-02T12:15 út 2.7.2019 12:15 CROATIA 0 : 7 GREECE Zory D
      A11 2019-07-02T13:15 út 2.7.2019 13:15 LITHUANIA 0 : 24 SWEDEN Ostrava 2 A
      C12 2019-07-02T14:00 út 2.7.2019 14:00 DENMARK 0 : 15 IRELAND Ostrava 1 C
      D9 2019-07-02T14:00 út 2.7.2019 14:00 SWITZERLAND 1 : 17 GREAT BRITAIN Frydek-M. D
      C11 2019-07-02T14:15 út 2.7.2019 14:15 NETHERLANDS 6 : 3 RUSSIA Rybnik C
      A12 2019-07-02T15:15 út 2.7.2019 15:15 FRANCE 0 : 9 CZECH REPUBLIC Ostrava 2 A
      B11 2019-07-02T16:00 út 2.7.2019 16:00 AUSTRIA 15 : 0 TURKEY Ostrava 1 B
      B12 2019-07-02T16:00 út 2.7.2019 16:00 ITALY 7 : 0 SPAIN Frydek-M. B
      A14 2019-07-02T18:00 út 2.7.2019 18:00 SLOVAKIA 15 : 0 LITHUANIA Rybnik A
      G1 2019-07-02T18:00 út 2.7.2019 18:00 GERMANY 6 : 3 POLAND Frydek-M. G
      F1 2019-07-02T18:30 út 2.7.2019 18:30 FRANCE 7 : 6 GREECE Ostrava 2 F
      E1 2019-07-02T18:30 út 2.7.2019 18:30 GREAT BRITAIN 8 : 0 IRELAND Ostrava 1 E
      F2 2019-07-02T20:45 út 2.7.2019 20:45 ITALY 2 : 6 NETHERLANDS Ostrava 2 F
      E2 2019-07-02T20:45 út 2.7.2019 20:45 CZECH REPUBLIC 10 : 3 SPAIN Ostrava 1 E
      H1 2019-07-03T09:00 st 3.7.2019 09:00 ISRAEL 4 : 2 RUSSIA Ostrava 2 H
      G2 2019-07-03T09:30 st 3.7.2019 09:30 SWEDEN 0 : 7 AUSTRIA Ostrava 1 G
      I1 2019-07-03T09:30 st 3.7.2019 09:30 SLOVAKIA 11 : 1 TURKEY Rybnik I
      I2 2019-07-03T09:30 st 3.7.2019 09:30 LITHUANIA 13 : 6 HUNGARY Zory I
      E3 2019-07-03T11:15 st 3.7.2019 11:15 IRELAND 6 : 13 SPAIN Ostrava 2 E
      E4 2019-07-03T11:45 st 3.7.2019 11:45 CZECH REPUBLIC 0 : 2 GREAT BRITAIN Ostrava 1 E
      H2 2019-07-03T11:45 st 3.7.2019 11:45 SWITZERLAND 3 : 6 BELGIUM Frydek-M. H
      I3 2019-07-03T11:45 st 3.7.2019 11:45 UKRAINE 0 : 10 CROATIA Rybnik I
      F4 2019-07-03T13:30 st 3.7.2019 13:30 NETHERLANDS 5 : 1 GREECE Ostrava 2 F
      F3 2019-07-03T14:00 st 3.7.2019 14:00 ITALY 7 : 0 FRANCE Ostrava 1 F
      G3 2019-07-03T14:00 st 3.7.2019 14:00 AUSTRIA 4 : 9 POLAND Frydek-M. G
      I4 2019-07-03T14:00 st 3.7.2019 14:00 SLOVAKIA 7 : 6 DENMARK Rybnik I
      G4 2019-07-03T15:45 st 3.7.2019 15:45 GERMANY 10 : 3 SWEDEN Ostrava 2 G
      I5 2019-07-03T16:00 st 3.7.2019 16:00 UKRAINE 13 : 0 HUNGARY Zory I
      H3 2019-07-03T16:15 st 3.7.2019 16:15 RUSSIA 11 : 4 BELGIUM Ostrava 1 H
      I6 2019-07-03T16:15 st 3.7.2019 16:15 CROATIA 11 : 1 LITHUANIA Rybnik I
      E5 2019-07-03T18:00 st 3.7.2019 18:00 GREAT BRITAIN 7 : 0 SPAIN Ostrava 2 E
      I7 2019-07-03T18:15 st 3.7.2019 18:15 DENMARK 13 : 2 TURKEY Zory I
      F5 2019-07-03T18:30 st 3.7.2019 18:30 NETHERLANDS 7 : 0 FRANCE Ostrava 1 F
      F6 2019-07-03T20:15 st 3.7.2019 20:15 ITALY 11 : 0 GREECE Ostrava 2 F
      E6 2019-07-03T20:45 st 3.7.2019 20:45 CZECH REPUBLIC 4 : 3 IRELAND Ostrava 1 E
      H4 2019-07-04T09:00 čt 4.7.2019 09:00 ISRAEL 8 : 1 BELGIUM Ostrava 2 H
      H5 2019-07-04T09:30 čt 4.7.2019 09:30 RUSSIA 5 : 3 SWITZERLAND Ostrava 1 H
      I8 2019-07-04T09:30 čt 4.7.2019 09:30 CROATIA 13 : 0 HUNGARY Frydek-M. I
      I9 2019-07-04T11:15 čt 4.7.2019 11:15 UKRAINE 6 : 0 DENMARK Ostrava 2 I
      X1 2019-07-04T11:45 čt 4.7.2019 11:45 NETHERLANDS 10 : 0 SPAIN Ostrava 1 X
      I10 2019-07-04T11:45 čt 4.7.2019 11:45 LITHUANIA 19 : 8 TURKEY Frydek-M. I
      X2 2019-07-04T13:30 čt 4.7.2019 13:30 GREAT BRITAIN 10 : 3 FRANCE Ostrava 2 X
      X3 2019-07-04T14:00 čt 4.7.2019 14:00 CZECH REPUBLIC 0 : 10 ITALY Ostrava 1 X
      G5 2019-07-04T14:00 čt 4.7.2019 14:00 GERMANY 3 : 2 AUSTRIA Frydek-M. G
      H6 2019-07-04T15:45 čt 4.7.2019 15:45 ISRAEL 7 : 0 SWITZERLAND Ostrava 2 H
      I11 2019-07-04T16:15 čt 4.7.2019 16:15 SLOVAKIA 5 : 7 UKRAINE Ostrava 1 I
      G6 2019-07-04T16:15 čt 4.7.2019 16:15 SWEDEN 0 : 2 POLAND Frydek-M. G
      I12 2019-07-04T18:00 čt 4.7.2019 18:00 CROATIA 13 : 0 TURKEY Ostrava 2 I
      X4 2019-07-04T18:30 čt 4.7.2019 18:30 CZECH REPUBLIC 7 : 6 FRANCE Ostrava 1 X
      I13 2019-07-04T18:30 čt 4.7.2019 18:30 DENMARK 15 : 10 LITHUANIA Frydek-M. I
      X5 2019-07-04T20:45 čt 4.7.2019 20:45 ITALY 5 : 1 SPAIN Ostrava 2 X
      X6 2019-07-04T20:45 čt 4.7.2019 20:45 GREAT BRITAIN 1 : 8 NETHERLANDS Ostrava 1 X
      I14 2019-07-05T09:00 pá 5.7.2019 09:00 DENMARK 2 : 8 CROATIA Ostrava 2 I
      13th 2019-07-05T09:30 pá 5.7.2019 09:30 BELGIUM 5 : 7 AUSTRIA Ostrava 1
      I15 2019-07-05T11:15 pá 5.7.2019 11:15 SLOVAKIA 17 : 0 HUNGARY Ostrava 2 I
      11th 2019-07-05T11:45 pá 5.7.2019 11:45 POLAND 3 : 6 RUSSIA Ostrava 1
      15th 2019-07-05T13:45 pá 5.7.2019 13:45 SWITZERLAND 3 : 8 SWEDEN Ostrava 2
      7th 2019-07-05T14:00 pá 5.7.2019 14:00 IRELAND 7 : 10 GREECE Ostrava 1
      I16 2019-07-05T15:45 pá 5.7.2019 15:45 CROATIA 5 : 0 SLOVAKIA Ostrava 2 I
      X7 2019-07-05T16:15 pá 5.7.2019 16:15 SPAIN 4 : 3 FRANCE Ostrava 1 X
      I17 2019-07-05T18:00 pá 5.7.2019 18:00 HUNGARY 8 : 2 TURKEY Ostrava 2 I
      X8 2019-07-05T18:30 pá 5.7.2019 18:30 GREAT BRITAIN 0 : 7 ITALY Ostrava 1 X
      I18 2019-07-05T20:15 pá 5.7.2019 20:15 UKRAINE 10 : 0 LITHUANIA Ostrava 2 I
      X9 2019-07-05T20:45 pá 5.7.2019 20:45 NETHERLANDS 6 : 2 CZECH REPUBLIC Ostrava 1 X
      9th 2019-07-06T13:00 so 6.7.2019 13:00 GERMANY 2 : 4 ISRAEL Ostrava 1
      B 2019-07-06T15:30 so 6.7.2019 15:30 GREAT BRITAIN 5 : 1 CZECH REPUBLIC Ostrava 1
      F 2019-07-06T18:00 so 6.7.2019 18:00 NETHERLANDS 2 : 3 ITALY Ostrava 1
  • Žádné statistiky nejsou zadány...

Mistrovství evropy žen 2019 finančně podporuje Statutární město Ostrava a Moravskoslezký kraj