Softball - ME 2019



Mistrovství Evropy žen

30.červen-6.červenec 2019


  • Jednodenní / One day ticket (Základní část / Regular games)

    Děti / Kids (6-15) - 50Kč / 2€

    Dospělí / Adults - 100Kč / 4€


    Jednodenní / One day ticket (Nádstavba / Play-off games)

    Děti / Kids (6-15) - 50Kč / 2€

    Dospělí / Adults - 200Kč / 8€


    Týdenní / Week day ticket

    Děti / Kids (6-15) - 300Kč / 12€

    Dospělí / Adults - 800Kč / 32€


  • Skupina A

    BELGIUM

    CZECH REPUBLIC

    FRANCE

    LITHUANIA

    SLOVAKIA

    SWEDEN

    Skupina B

    AUSTRIA

    ISRAEL

    ITALY

    SPAIN

    TURKEY

    UKRAINE

    Skupina C

    DENMARK

    HUNGARY

    IRELAND

    NETHERLANDS

    POLAND

    RUSSIA

    Skupina D

    CROATIA

    GERMANY

    GREAT BRITAIN

    GREECE

    SWITZERLAND

    • Skupina A G W L T PCT GB
      BELGIUM 0 0 0 0 0.000 -
      CZECH REPUBLIC 0 0 0 0 0.000 -
      FRANCE 0 0 0 0 0.000 -
      LITHUANIA 0 0 0 0 0.000 -
      SLOVAKIA 0 0 0 0 0.000 -
      SWEDEN 0 0 0 0 0.000 -
      Skupina B G W L T PCT GB
      AUSTRIA 0 0 0 0 0.000 -
      ISRAEL 0 0 0 0 0.000 -
      ITALY 0 0 0 0 0.000 -
      SPAIN 0 0 0 0 0.000 -
      TURKEY 0 0 0 0 0.000 -
      UKRAINE 0 0 0 0 0.000 -
      Skupina C G W L T PCT GB
      DENMARK 0 0 0 0 0.000 -
      HUNGARY 0 0 0 0 0.000 -
      IRELAND 0 0 0 0 0.000 -
      NETHERLANDS 0 0 0 0 0.000 -
      POLAND 0 0 0 0 0.000 -
      RUSSIA 0 0 0 0 0.000 -
      Skupina D G W L T PCT GB
      CROATIA 0 0 0 0 0.000 -
      GERMANY 0 0 0 0 0.000 -
      GREAT BRITAIN 0 0 0 0 0.000 -
      GREECE 0 0 0 0 0.000 -
      SWITZERLAND 0 0 0 0 0.000 -
    • Skupina E G W L T PCT GB
      ::: A1 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: B2 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: C2 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: D1 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      Skupina F G W L T PCT GB
      ::: A2 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: B1 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: C1 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: D2 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      Skupina G G W L T PCT GB
      ::: A3 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: B4 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: C4 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: D3 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      Skupina H G W L T PCT GB
      ::: A4 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: B3 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: C3 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: D4 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      Skupina I G W L T PCT GB
      ::: A5 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: A6 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: B5 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: B6 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: C5 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: C6 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: D5 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      Skupina X G W L T PCT GB
      ::: E1 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: E2 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: E3 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: F1 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: F2 ::: 0 0 0 0 0.000 -
      ::: F3 ::: 0 0 0 0 0.000 -
    • Č.z. Datum a čas Domácí PBP Hosté Hřiště Skupina
      D1 2019-06-30T09:00 ne 30.6.2019 09:00 SWITZERLAND
      GERMANY Ostrava 1 D
      D2 2019-06-30T09:00 ne 30.6.2019 09:00 GREAT BRITAIN
      GREECE Ostrava 2 D
      B1 2019-06-30T09:00 ne 30.6.2019 09:00 ITALY
      TURKEY Frydek-M. B
      C1 2019-06-30T09:00 ne 30.6.2019 09:00 RUSSIA
      DENMARK Rybnik C
      C2 2019-06-30T09:00 ne 30.6.2019 09:00 NETHERLANDS
      HUNGARY Zory C
      A1 2019-06-30T11:15 ne 30.6.2019 11:15 CZECH REPUBLIC : LITHUANIA Ostrava 1 A
      A2 2019-06-30T11:15 ne 30.6.2019 11:15 FRANCE : BELGIUM Ostrava 2 A
      B2 2019-06-30T11:15 ne 30.6.2019 11:15 SPAIN : AUSTRIA Frydek-M. B
      C3 2019-06-30T11:15 ne 30.6.2019 11:15 IRELAND : POLAND Rybnik C
      B3 2019-06-30T11:15 ne 30.6.2019 11:15 UKRAINE : ISRAEL Zory B
      A3 2019-06-30T13:30 ne 30.6.2019 13:30 SWEDEN : SLOVAKIA Ostrava 1 A
      D3 2019-06-30T13:30 ne 30.6.2019 13:30 GREECE : SWITZERLAND Ostrava 2 D
      D4 2019-06-30T13:30 ne 30.6.2019 13:30 GERMANY : CROATIA Frydek-M. D
      C4 2019-06-30T13:30 ne 30.6.2019 13:30 HUNGARY : RUSSIA Rybnik C
      B4 2019-06-30T15:45 ne 30.6.2019 15:45 ISRAEL : TURKEY Ostrava 2 B
      C5 2019-06-30T15:45 ne 30.6.2019 15:45 POLAND : DENMARK Rybnik C
      C6 2019-06-30T15:45 ne 30.6.2019 15:45 IRELAND : NETHERLANDS Zory C
      A4 2019-06-30T16:00 ne 30.6.2019 16:00 FRANCE : LITHUANIA Ostrava 1 A
      B5 2019-06-30T16:00 ne 30.6.2019 16:00 AUSTRIA : ITALY Frydek-M. B
      A5 2019-06-30T18:00 ne 30.6.2019 18:00 BELGIUM : SLOVAKIA Ostrava 2 A
      B6 2019-06-30T18:30 ne 30.6.2019 18:30 UKRAINE : SPAIN Ostrava 1 B
      A6 2019-06-30T21:00 ne 30.6.2019 21:00 CZECH REPUBLIC : SWEDEN Ostrava 1 A
      A7 2019-07-01T09:00 po 1.7.2019 09:00 LITHUANIA : BELGIUM Ostrava 2 A
      B8 2019-07-01T09:30 po 1.7.2019 09:30 ISRAEL : AUSTRIA Ostrava 1 B
      A8 2019-07-01T09:30 po 1.7.2019 09:30 SLOVAKIA : FRANCE Frydek-M. A
      B7 2019-07-01T10:00 po 1.7.2019 10:00 TURKEY : UKRAINE Rybnik B
      D5 2019-07-01T10:00 po 1.7.2019 10:00 GERMANY : GREAT BRITAIN Zory D
      D6 2019-07-01T11:45 po 1.7.2019 11:45 CROATIA : SWITZERLAND Ostrava 1 D
      C9 2019-07-01T11:45 po 1.7.2019 11:45 DENMARK : HUNGARY Frydek-M. C
      C7 2019-07-01T12:15 po 1.7.2019 12:15 RUSSIA : IRELAND Rybnik C
      C8 2019-07-01T12:15 po 1.7.2019 12:15 NETHERLANDS : POLAND Zory C
      A9 2019-07-01T13:30 po 1.7.2019 13:30 BELGIUM : SWEDEN Ostrava 2 A
      B9 2019-07-01T14:00 po 1.7.2019 14:00 SPAIN : ISRAEL Ostrava 1 B
      A10 2019-07-01T14:00 po 1.7.2019 14:00 SLOVAKIA : CZECH REPUBLIC Frydek-M. A
      B10 2019-07-01T15:45 po 1.7.2019 15:45 ITALY : UKRAINE Ostrava 2 B
      D7 2019-07-01T15:45 po 1.7.2019 15:45 GREECE : GERMANY Rybnik D
      D8 2019-07-01T16:15 po 1.7.2019 16:15 GREAT BRITAIN : CROATIA Ostrava 1 D
      B11 2019-07-01T16:15 po 1.7.2019 16:15 AUSTRIA : TURKEY Frydek-M. B
      A11 2019-07-01T18:00 po 1.7.2019 18:00 LITHUANIA : SWEDEN Ostrava 2 A
      C10 2019-07-01T18:00 po 1.7.2019 18:00 HUNGARY : POLAND Rybnik C
      C11 2019-07-01T18:30 po 1.7.2019 18:30 NETHERLANDS : RUSSIA Ostrava 1 C
      C12 2019-07-01T18:30 po 1.7.2019 18:30 DENMARK : IRELAND Frydek-M. C
      B12 2019-07-01T20:15 po 1.7.2019 20:15 ITALY : SPAIN Ostrava 2 B
      A12 2019-07-01T20:45 po 1.7.2019 20:45 FRANCE : CZECH REPUBLIC Ostrava 1 A
      C13 2019-07-02T09:00 út 2.7.2019 09:00 IRELAND : HUNGARY Ostrava 2 C
      B13 2019-07-02T09:30 út 2.7.2019 09:30 AUSTRIA : UKRAINE Ostrava 1 B
      D9 2019-07-02T09:30 út 2.7.2019 09:30 SWITZERLAND : GREAT BRITAIN Frydek-M. D
      C14 2019-07-02T10:00 út 2.7.2019 10:00 DENMARK : NETHERLANDS Rybnik C
      D10 2019-07-02T10:00 út 2.7.2019 10:00 CROATIA : GREECE Zory D
      A13 2019-07-02T11:15 út 2.7.2019 11:15 SWEDEN : FRANCE Ostrava 2 A
      B14 2019-07-02T11:45 út 2.7.2019 11:45 ISRAEL : ITALY Ostrava 1 B
      A15 2019-07-02T11:45 út 2.7.2019 11:45 CZECH REPUBLIC : BELGIUM Frydek-M. A
      A14 2019-07-02T12:15 út 2.7.2019 12:15 SLOVAKIA : LITHUANIA Rybnik A
      C15 2019-07-02T12:15 út 2.7.2019 12:15 POLAND : RUSSIA Zory C
      B15 2019-07-02T14:00 út 2.7.2019 14:00 TURKEY : SPAIN Ostrava 1 B
      F1 2019-07-02T18:00 út 2.7.2019 18:00 ::: A2 ::: : ::: D2 ::: Ostrava 2 F
      G1 2019-07-02T18:00 út 2.7.2019 18:00 ::: D3 ::: : ::: C4 ::: Frydek-M. G
      E1 2019-07-02T18:30 út 2.7.2019 18:30 ::: D1 ::: : ::: C2 ::: Ostrava 1 E
      F2 2019-07-02T20:15 út 2.7.2019 20:15 ::: B1 ::: : ::: C1 ::: Ostrava 2 F
      E2 2019-07-02T20:45 út 2.7.2019 20:45 ::: A1 ::: : ::: B2 ::: Ostrava 1 E
      G2 2019-07-03T09:30 st 3.7.2019 09:30 ::: A3 ::: : ::: B4 ::: Ostrava 1 G
      H1 2019-07-03T09:30 st 3.7.2019 09:30 ::: B3 ::: : ::: C3 ::: Ostrava 2 H
      I1 2019-07-03T09:30 st 3.7.2019 09:30 ::: A5 ::: : ::: B6 ::: Rybnik I
      I2 2019-07-03T09:30 st 3.7.2019 09:30 ::: A6 ::: : ::: C6 ::: Zory I
      E3 2019-07-03T11:15 st 3.7.2019 11:15 ::: C2 ::: : ::: B2 ::: Ostrava 2 E
      E4 2019-07-03T11:45 st 3.7.2019 11:45 ::: A1 ::: : ::: D1 ::: Ostrava 1 E
      H2 2019-07-03T11:45 st 3.7.2019 11:45 ::: D4 ::: : ::: A4 ::: Frydek-M. H
      I3 2019-07-03T11:45 st 3.7.2019 11:45 ::: B5 ::: : ::: D5 ::: Rybnik I
      F4 2019-07-03T13:30 st 3.7.2019 13:30 ::: C1 ::: : ::: D2 ::: Ostrava 2 F
      F3 2019-07-03T14:00 st 3.7.2019 14:00 ::: B1 ::: : ::: A2 ::: Ostrava 1 F
      G3 2019-07-03T14:00 st 3.7.2019 14:00 ::: B4 ::: : ::: C4 ::: Frydek-M. G
      I4 2019-07-03T14:00 st 3.7.2019 14:00 ::: A5 ::: : ::: C5 ::: Rybnik I
      G4 2019-07-03T15:45 st 3.7.2019 15:45 ::: D3 ::: : ::: A3 ::: Ostrava 2 G
      I5 2019-07-03T16:00 st 3.7.2019 16:00 ::: B5 ::: : ::: C6 ::: Zory I
      H3 2019-07-03T16:15 st 3.7.2019 16:15 ::: C3 ::: : ::: A4 ::: Ostrava 1 H
      I6 2019-07-03T16:15 st 3.7.2019 16:15 ::: D5 ::: : ::: A6 ::: Rybnik I
      E5 2019-07-03T18:00 st 3.7.2019 18:00 ::: D1 ::: : ::: B2 ::: Ostrava 2 E
      I7 2019-07-03T18:15 st 3.7.2019 18:15 ::: C5 ::: : ::: B6 ::: Zory I
      F5 2019-07-03T18:30 st 3.7.2019 18:30 ::: C1 ::: : ::: A2 ::: Ostrava 1 F
      F6 2019-07-03T20:15 st 3.7.2019 20:15 ::: B1 ::: : ::: D2 ::: Ostrava 2 F
      E6 2019-07-03T20:45 st 3.7.2019 20:45 ::: A1 ::: : ::: C2 ::: Ostrava 1 E
      H4 2019-07-04T09:00 čt 4.7.2019 09:00 ::: B3 ::: : ::: A4 ::: Ostrava 2 H
      H5 2019-07-04T09:30 čt 4.7.2019 09:30 ::: C3 ::: : ::: D4 ::: Ostrava 1 H
      I8 2019-07-04T09:30 čt 4.7.2019 09:30 ::: D5 ::: : ::: C6 ::: Frydek-M. I
      I9 2019-07-04T11:15 čt 4.7.2019 11:15 ::: B5 ::: : ::: C5 ::: Ostrava 2 I
      X1 2019-07-04T11:45 čt 4.7.2019 11:45 ::: F1 ::: : ::: E3 ::: Ostrava 1 X
      I10 2019-07-04T11:45 čt 4.7.2019 11:45 ::: A6 ::: : ::: B6 ::: Frydek-M. I
      X2 2019-07-04T13:30 čt 4.7.2019 13:30 ::: E1 ::: : ::: F3 ::: Ostrava 2 X
      X3 2019-07-04T14:00 čt 4.7.2019 14:00 ::: E2 ::: : ::: F2 ::: Ostrava 1 X
      G5 2019-07-04T14:00 čt 4.7.2019 14:00 ::: D3 ::: : ::: B4 ::: Frydek-M. G
      H6 2019-07-04T15:45 čt 4.7.2019 15:45 ::: B3 ::: : ::: D4 ::: Ostrava 2 H
      I11 2019-07-04T16:15 čt 4.7.2019 16:15 ::: A5 ::: : ::: B5 ::: Ostrava 1 I
      G6 2019-07-04T16:15 čt 4.7.2019 16:15 ::: A3 ::: : ::: C4 ::: Frydek-M. G
      I12 2019-07-04T18:00 čt 4.7.2019 18:00 ::: D5 ::: : ::: B6 ::: Ostrava 2 I
      X4 2019-07-04T18:30 čt 4.7.2019 18:30 ::: E2 ::: : ::: F3 ::: Ostrava 1 X
      I13 2019-07-04T18:30 čt 4.7.2019 18:30 ::: C5 ::: : ::: A6 ::: Frydek-M. I
      X5 2019-07-04T20:45 čt 4.7.2019 20:45 ::: F2 ::: : ::: E3 ::: Ostrava 2 X
      X6 2019-07-04T20:45 čt 4.7.2019 20:45 ::: E1 ::: : ::: F1 ::: Ostrava 1 X
      I14 2019-07-05T09:00 pá 5.7.2019 09:00 ::: C5 ::: : ::: D5 ::: Ostrava 2 I
      13th 2019-07-05T09:30 pá 5.7.2019 09:30 ::: H3 ::: : ::: G3 ::: Ostrava 1
      I15 2019-07-05T11:15 pá 5.7.2019 11:15 ::: A5 ::: : ::: C6 ::: Ostrava 2 I
      11th 2019-07-05T11:45 pá 5.7.2019 11:45 ::: G2 ::: : ::: H2 ::: Ostrava 1
      15th 2019-07-05T13:45 pá 5.7.2019 13:45 ::: H4 ::: : ::: G4 ::: Ostrava 2
      7th 2019-07-05T14:00 pá 5.7.2019 14:00 ::: E4 ::: : ::: F4 ::: Ostrava 1
      I16 2019-07-05T15:45 pá 5.7.2019 15:45 ::: D5 ::: : ::: A5 ::: Ostrava 1 I
      X7 2019-07-05T16:15 pá 5.7.2019 16:15 ::: E3 ::: : ::: F3 ::: Ostrava 1 X
      I17 2019-07-05T18:00 pá 5.7.2019 18:00 ::: C6 ::: : ::: B6 ::: Ostrava 2 I
      X8 2019-07-05T18:30 pá 5.7.2019 18:30 ::: E1 ::: : ::: F2 ::: Ostrava 1 X
      I18 2019-07-05T20:15 pá 5.7.2019 20:15 ::: B5 ::: : ::: A6 ::: Ostrava 2 I
      X9 2019-07-05T20:45 pá 5.7.2019 20:45 ::: F1 ::: : ::: E2 ::: Ostrava 1 X
      9th 2019-07-06T13:00 so 6.7.2019 13:00 ::: G1 ::: : ::: H1 ::: Ostrava 1
      B 2019-07-06T15:30 so 6.7.2019 15:30 ::: X3 ::: : ::: X4 ::: Ostrava 1
      F 2019-07-06T18:00 so 6.7.2019 18:00 ::: X1 ::: : ::: X2 ::: Ostrava 1
  • Žádné statistiky nejsou zadány...

Mistrovství evropy žen 2019 finančně podporuje Statutární město Ostrava a Moravskoslezký kraj