• Arrows U11 na mezinárodním halovém turnaji v Źorech, Polsko

  Aktuality - Tým: Baseball U11

  Číst dál...
 • Sezóna 2021 byla slavnostně zakončena

  Aktuality

  Číst dál...
 • Slavnostní ukončení sezóny 2021

  Aktuality

  Číst dál...
 • Arrows mezi sportovci dvacetiletí Moravskoslezského kraje

  Aktuality - Tým: Baseball Muži

  Číst dál...
 • FINÁLE vs Joudrs - 1. víkend

  Aktuality - Tým: Softball Ženy

  Číst dál...
  

  Regionální přebor U8 2020

  Poslední kolo regionálního přeboru U8 se odehrálo v sobotu 19. 9. ve Frýdku-Místku na hřišti Klasiku. V areálu nás přivítalo krásné baseballové počasí, malí hráči byli naladěni na hru a měli chuť se poprat o každý doběh. Čekali nás 3 zápasy po sobě a pak vyhodnocení a zakončení krásné sezóny v T-ballu.  

  První zápas s Hit Opava rozehráváme s pozice hostujícího týmu a podaří se nám zapsat 2 body. Následná obrana ale funguje bezchybně a tak do další směny vstupujeme za stavu 2:0 a pak už naplno bodujeme v každé směně a trpělivě hrajeme outy bez ohledu na obdržené body. Po čtyřech směnách končíme výsledkem 17:7 pro náš tým. V zápase se poprvé v našich barvách představili Přemek Línek, Kryštof Fabián a Nikola Thomasová.

  Druhý zápas s Orlovou jsme rozehráli podobně, v útoku jsme v celkovém součtu udělali také 17 doběhů a obdrželi 10 doběhů. Vnitřní pole se po celé sezóně perfektně sehrálo a některé herní situace byly na vysoké úrovni. Malým hráčům se dařilo a měli velkou radost po každém zahraném outu.

  Ve třetím zápase nás čekal hodně omlazený tým Klasiku, zápas se hrál na tři směny a po famózní hře ve vnitřním poli jsme povolili pouze jeden doběh a i díky krásné hře našich nových posil jsme zaznamenali 11 bodů.

  Poslední závěrečné kolo tedy ukončujeme s bilancí tří výher a celkově sezónu ukončujeme s devíti vyhranými zápasy bez prohry. Ale nejdůležitější je, že máme malé baseballové naděje, hráče se srdcem na pravém místě a hlavně pořádnou baseballovou partu. Přejeme jim mnoho úspěchů příští rok v kategorii U9 – jsou prostě úžasní!  

  Děkujeme rodičům za krásnou zápasovou kulisu.

  • Tým: T-ball U8

  Arrows Nábor!!!

  Nábor nových talentovaných dětí od 5 do 10 let!
  Hledáte vhodný sport pro své dítě?
  Pojďte zkusit s námi hrát baseball nebo softball. Jsme klub s rodinnou atmosférou, dlouholetou tradicí a nádherným areálem v Ostravě-Porubě.
  V případě zájmu napište na grepl@arrows.cz váš kontakt a ročník narození dítěte.