Informace

    Vytisknout

    Kategorie - Kadeti (U15)


    Tréninky

    • úterý 18:00-19:30
      Průmyslový areál Martinov
    • čtvrtek 16:30-18:00
      SOŠ prof.Zdeňka Matějíčka

    Trenéři

    • Michal Lisko
      Hlavní trenér
    • Markéta Gottvaldová
      Trenér asistent
    • Petr Kovala
      Trenér asistent

    Umístění v soutěžích

    Sezóna 2018
    ???
    Sezóna 2017
    Interliga U15 - ?
    Moravian-Silesian League U15 - ?
    ČBP U15 - ?
    Moravian-Silesian Cup U15 - ?
    Sezóna 2016
    Český pohár kadetů U15 - 10.místo
    Moravian-Silesian League U15 - 1.místo
    Sezóna 2015
    Moravian-Silesian League U15 - 1.místo
    Moravian-Silesian Cup U15 - 1.místo
    Mistrovství republiky U15 - 7.místo
    Sezóna 2014
    Český pohár kadetů - 2.místo
    Moravian-Slovakian League U16 - 1.místo
    Mistrovství republiky kadetů - 2.místo
    Sezóna 2013
    Český pohár kadetů - 2.místo
    Mistrovství republiky kadetů - 4.místo
    Sezóna 2012
    Pohár kadetů - 2.místo
    Mistrovství republiky kadetů - 1.místo
    Severomoravský přebor kadetů - 1.místo
    Sezóna 2011
    Český pohár kadetů - 3.místo
    Mistrovství ČR kadetů - 2.místo
    Severomoravský přebor kadetů - 1.místo
    Jihomoravský přebor kadetů - 1.místo

    Tabulky MORAVIAN-SILESIAN LEAGUE

    • U15

      TEAM GP W L PCT SCORE
      Arrows Ostrava 10 8 2 0.800 83:39
      Gepardy Zory 10 4 6 0.400 50:78
      Klasik Frýdek Místek 10 3 7 0.300 60:76
    • U13

      TEAM GP W L PCT SCORE
      Arrows Ostrava 12 12 0 1.000 148:28
      Skokani Olomouc 12 7 5 0.583 84:88
      Klasik Frýdek Místek 12 7 5 0.583 106:70
      Cannibals Šumperk 12 2 9 0.208 22:103
      Silesia Rybnik 12 1 10 0.125 30:101
    • U11

      TEAM GP W L PCT SCORE
      Klasik Whites Frýdek-Místek 14 12 1 0.893 106:41
      Arrows Ostrava 14 11 3 0.786 114:48
      Skokani Olomouc 14 11 3 0.786 99:73
      Klasik Frýdek Místek 14 7 7 0.500 84:60
      Silesia Rybnik 14 6 8 0.429 80:80
      Cobblers Zlín 14 4 9 0.321 50:71
      Rawa Katowice 14 4 10 0.286 58:131
      Jastrzab Jastrzebie-Zdroj 14 0 14 0.000 15:102
    • U10

      TEAM GP W L PCT SCORE
      Klasik Frýdek Místek 9 7 2 0.778 93:32
      Arrows Ostrava 9 6 3 0.667 91:41
      Skokani Olomouc 9 4 5 0.444 51:77
      Cannibals Šumperk 9 1 8 0.111 31:116
    • U9

      TEAM GP W L PCT SCORE
      Arrows Ostrava 12 12 0 1.000 106:32
      Klasik Frýdek Místek 12 7 5 0.583 87:61
      Skokani Olomouc 12 4 7 0.375 48:59
      HIT Opava Opava 12 4 7 0.375 45:71
      Rawa Katowice 12 2 10 0.167 14:77
    • U8

      TEAM GP W L PCT SCORE
      Klasik Frýdek Místek 6 5 1 0.833 94:75
      Arrows Ostrava 6 2 3 0.417 93:102
      Skokani Olomouc 6 1 4 0.250 73:83
    • U7

      TEAM GP W L PCT SCORE
      Skokani Olomouc 12 7 4 0.625 99:73
      HIT Opava Opava 12 6 5 0.542 67:73
      Arrows Ostrava 12 5 5 0.500 91:98
      Klasik Frýdek Místek 12 4 8 0.333 48:61

    Nejlepší pálkaři

    Nejlepší nadhazovači