Vytisknout

Teambuilding kadetů a ml. kadetů ... Severka 2011

Napsal Dan Krejčířík |

Jako každou zimní přípravu byl předposlední a poslední prodloužený víkend před Vánocemi vyhrazen pro tembuilding v kategorii mladších kadetů a následně kadetů. I místo zůstalo tradiční - Horská chata Severka v Dolní Lomné, která se nachází na vrcholku stejnojmenné sjezdovky. Cíl obou akcí byl stejný. Poznání a stmelení nově se tvořícího kolektivu včetně trenérů, kteří budou bok po boku bojovat a usilovat o co nejlepší umístění v následující sezóně 2012.

Mladší kadeti vyrazili v období od pátku 9.12. do neděle 11.12.2011. Již cesta byla poměrně pestrá, když tradiční sezónní dopravu - auta vyměnili kluci za vlak, autobus a výšlap. Severka nás přivítala typicky horským počasím ... sněžení, silný vítr, teploty pod bodem mrazu. To ale vůbec neodradilo kluky, kteří okamžitě s obrovským nadšením využili horní sjezdovku, na jejíž části si postavili několik drah včetně skokánku ... o jehož účelu nemohl nikdo ani chvíli pochybovat. Na chatě nám opět vyšli maximálně vstříc a my tak mohli využívat neomezeně veškeré vybavení. A tak se měli kluci možnost dívat na baseballové filmy, sestřihy nejlepších akcí z MLB, ale také z Little league, mohli jsme rozebrat na velké obrazovce všechny naše hráče a jejich chyby ( měli jsme je z tréninku natočené ) a mnoho dalšího. Čas zbyl také na baseballový kvíz, vysvětlování pravidel, mnoho her a neodolali jsme ani příjemnému vnitřnímu bazénku s protiproudem. Rozebíralo a ukazovalo se také mnoho baseballových znalostí ... od protažení, strečingu přes baserunning až po základy pálení .... Čas strávený na Severce nám tak velmi rychle utekl a je nutno konstatovat, že to byl čas strávený velmi příjemně a užitečně. Kluci ukázali, že budou velmi dobrým kolektivem a mohou myslet velmi vysoko. Za perfektní program a vynikající společnost musíme poděkovat: Jakubovi Kaplanovi, Adamu Vítkovi, Tomáši Greplovi, Markétě Gottvaldové a Martinovi Kučerovi.

Starší kadeti vyjeli na svůj tembuilding o týden později. Na rozdíl od mladších spoluhráčů jsme zůstali věrni dopravě auty, výšlap na vrchol Severky nás ovšem samozřejmě neminul. Od příjezdu jakoby se roztrhnul pytel se sněžením, což i tato starší kategorie kvitovala s velkým povděkem. A opět, stejně jako u mladších kadetů, následovaly krkolomné jízdy na všem, co po sněhu dokáže nejen jezdit, ale také skákat, velmi oblíbené bylo "rozrážení" catcherů, chytání sněhových koulí ve skocích, snowboarding ( i když jen an umělém prknu ) apod. Opět jsme využili se vším všudy perfektního servisu  a pohostinnosti horské chaty Severka - televize, kamera, video, wifi, bazén, sauna a vše ostatní. Program jsme si zpestřili mimo jiné i návštěvou bowlingu... I tento víkend utekl neskutečně rychle a opět nelze než konstatovat, že to byl úžasně strávený prodloužený víkend. Tato patra už ukázala svou sílu, když jako mladší kadeti získali titul Mistra ČR a znovu ukázala svou ohrmnou sílu ... Opět musíme poděkovat Kubovi Kaplanovi, Martinovi Kučerovi, Davidovi Satoriovi za super přípravu a starost o vše na této výborné akci.

Fotky mladší kadeti: https://picasaweb.google.com/108664251506512565955/FotoSverkaMK2011

Fotky starší kadeti: https://picasaweb.google.com/108664251506512565955/FotoSverkaKadetiArows2011

Videa MK: https://picasaweb.google.com/108664251506512565955/VideaMladsiKadetiSeverka

Videa SK: https://picasaweb.google.com/108664251506512565955/VideaSeverkaKadeti

Závěrem bych velmi rád popřál všem hráčkám, hráčům, trenérkám a trenérům, stejně jako všem příznivcům a fanouškům Arrows a baseballu vůbec veselého Silvestra a vše nej do Nového roku 2012 !!!

Nemáte oprávnění publikovat komentáře