• Arrows Fest a Exhibice s HC Vítkovice Ridera a Steelers. Den plný sportu, hudby a zábavy! Na závěr Pojedeme do Krpole!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Junioři vybojovali postup na republikový Final Six

    Aktuality - Tým: Baseball U18

    Číst dál...
  • Final Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Semifinals Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Daily Report Day 3

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
    
    • ne 24.červen 2018 16:20

      Extraliga kadetek
      Arrows - Trutnov
    • po 25.červen 2018 16:00

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • po 25.červen 2018 17:30

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • so 18.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • so 18.srpen 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • ne 19.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - SaBaT
    • sobota, 25.srpen 2018

      Moravská liga žákyň
      3. turnaj
    • ne 16.září 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U15
      Arrows - Skokani
    • ne 16.září 2018 15:00

      Moravian-Silesian League U15
      Klasik - Arrows
    

    Mistrovství republiky kadetů

    28.-30.září 2012

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Draci Brno Draci Brno DRA A
      Eagles Praha Eagles Praha EAG A
      Hroši Brno Hroši Brno HRO A
      Olympia Blansko Olympia Blansko OLY A
      Arrows Ostrava Arrows Ostrava ARR B
      Kotlářka Praha Kotlářka Praha KOT B
      Technika Brno Technika Brno TEC B
      Třebíč Nuclears Třebíč Nuclears B
      • Skupina A G W L T PCT GB
        Olympia Blansko 3 3 0 0 0.1 1
        Draci Brno 3 2 1 0 0 1
        Hroši Brno 3 1 2 0 0 1
        Eagles Praha 3 0 3 0 0 1
        Skupina B G W L T PCT GB
        Kotlá?ka Praha 3 3 0 0 0.1 1
        Arrows Ostrava 3 2 1 0 0 1
        T?ebí? Nuclears 3 1 2 0 0 1
        Technika Brno 3 0 3 0 0 1
      • Č.z. Datum a čas Domácí Výsledek Hosté Hřiště Skupina
        1 2012-09-28T09:00 pá 28.9.2012 09:00 Hroši Brno 1 : 14 Olympia Blansko Hřiště 1 (světla) A
        3 2012-09-28T11:15 pá 28.9.2012 11:15 Draci Brno 8 : 7 Eagles Praha Hřiště 1 (světla) A
        5 2012-09-28T13:30 pá 28.9.2012 13:30 Olympia Blansko 9 : 5 Draci Brno Hřiště 1 (světla) A
        7 2012-09-28T15:45 pá 28.9.2012 15:45 Hroši Brno 6 : 3 Eagles Praha Hřiště 1 (světla) A
        2 2012-09-28T09:00 pá 28.9.2012 09:00 Kotlářka Praha 18 : 2 Technika Brno Hřiště 2 (bez světel) B
        4 2012-09-28T11:15 pá 28.9.2012 11:15 Arrows Ostrava 12 : 6 Třebíč Nuclears Hřiště 2 (bez světel) B
        6 2012-09-28T13:30 pá 28.9.2012 13:30 Technika Brno 2 : 11 Arrows Ostrava Hřiště 2 (bez světel) B
        8 2012-09-28T15:45 pá 28.9.2012 15:45 Kotlářka Praha 11 : 7 Třebíč Nuclears Hřiště 2 (bez světel) B
        9 2012-09-29T10:00 so 29.9.2012 10:00 Arrows Ostrava 12 : 14 Kotlářka Praha Hřiště 1 (světla) B
        11 2012-09-29T12:15 so 29.9.2012 12:15 Třebíč Nuclears 8 : 3 Technika Brno Hřiště 1 (světla) B
        13 2012-09-29T16:00 so 29.9.2012 16:00 Olympia Blansko 4 : 23 Arrows Ostrava Hřiště 1 (světla)
        10 2012-09-29T10:00 so 29.9.2012 10:00 Draci Brno 12 : 2 Hroši Brno Hřiště 2 (bez světel) A
        12 2012-09-29T12:15 so 29.9.2012 12:15 Eagles Praha 6 : 14 Olympia Blansko Hřiště 2 (bez světel) A
        14 2012-09-29T16:00 so 29.9.2012 16:00 Kotlářka Praha 2 : 7 Draci Brno Hřiště 2 (bez světel)
        15 2012-09-30T10:00 ne 30.9.2012 10:00 Třebíč Nuclears 4 : 10 Hroši Brno Hřiště 1 (světla)
        18 2012-09-30T13:00 ne 30.9.2012 13:00 Arrows Ostrava 7 : 6 Draci Brno Hřiště 1 (světla)
        16 2012-09-30T09:30 ne 30.9.2012 09:30 Technika Brno 4 : 10 Eagles Praha Hřiště 2 (bez světel)
        17 2012-09-30T12:00 ne 30.9.2012 12:00 Kotlářka Praha 9 : 10 Olympia Blansko Hřiště 2 (bez světel)
    • Žádné statistiky nejsou zadány...

    • Firstcup U8
      Arrows - Oilers
      13 : 15
    • Firstcup U8
      Arrows - Rytíři
      9 : 15
    • Firstcup U8
      Baseball - Arrows
      11 : 16
    • 3. turnaj (VÝCHOD) 3CSL
      Snails - Arrows
      3 : 13
    • EXTRALIGA U18
      Hroši 17 - Arrows
      6 : 13
    • Extraliga kadetek
      Arrows - Eagles
      6 : 3
    • 3. turnaj (VÝCHOD) 3CSL
      Olympia - Arrows
      4 : 8
    • Firstcup U8
      Arrows - Kotlářka
      4 : 12
    • EXTRALIGA U18
      Hroši 17 - Arrows
      0 : 15
    • Firstcup U8
      Miners - Arrows
      20 : 5
    • 3. turnaj (VÝCHOD) 3CSL
      Arrows - Cats MBL
      5 : 3
    • Extraliga kadetek
      Cats MBL - Arrows
      7 : 6
    • Firstcup U8
      Arrows - Oilers
      10 : 13
    • Firstcup U8
      Hroši - Arrows
      25 : 3
    • EXTRALIGA U18
      Technika - Arrows
      2 : 2
    • EXTRALIGA U18
      Technika - Arrows
      5 : 15
    • ČBP U15
      Tempo - Arrows
      10 : 4
    • Extraliga juniorek
      Arrows - Panthers
      8 : 14
    • 4. turnaj ELZY
      Arrows - Joudrs
      0 : 1
    • Extraliga juniorek
      Arrows - Panthers
      11 : 1
    • 4. turnaj ELZY
      Eagles - Arrows
      0 : 11
    • ČBP U11
      Arrows - Piranhas
      19 : 18
    • ČBP U15
      Draci - Arrows
      17 : 0
    • 4. turnaj ELZY
      Arrows - Joudrs
      3 : 12
    • Extraliga juniorek
      Arrows - Eagles
      16 : 3
    • ČBP U11
      Oilers - Arrows
      19 : 9
    • Extraliga juniorek
      Arrows - Eagles
      12 : 9
    • 4. turnaj ELZY
      Pigs - Arrows
      4 : 7
    • Moravian-Silesian League U13
      Cannibals - Arrows
      10 : 24
    • Moravian-Silesian League U13
      Arrows - Cannibals
      19 : 8
    • ČBP U11
      Arrows - Blesk
      1 : 11
    • 4. turnaj ELZY
      Arrows - Trutnov
      8 : 0
    • ČBP U15
      Wolfs - Arrows
      2 : 12
    • ČBP U11
      Sokol - Arrows
      6 : 2
    • ČBP U15
      Arrows - SaBaT
      6 : 3
    • ČBP U11
      Arrows - Baseball
      9 : 10
    • ČBP U15
      Sokol - Arrows
      0 : 11
    • ČBP U11
      Arrows - Olympia
      7 : 16
    • ČBP U15
      Skokani - Arrows
      5 : 9
    • EXTRALIGA 17.červen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Arrows 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 3
      Draci 2 0 0 0 0 0 4 1 X 7 12 2
    • EXTRALIGA 16.červen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Arrows 0 0 1 0 0 0 1 2 5 9 9 1
      Kotlářka 0 2 1 0 0 0 0 0 0 3 7 0
    • EXTRALIGA 15.červen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Tempo 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 7 3
      Arrows 1 3 0 0 0 1 1 0 X 6 12 1