• Arrows Fest a Exhibice s HC Vítkovice Ridera a Steelers. Den plný sportu, hudby a zábavy! Na závěr Pojedeme do Krpole!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • 2. turnaj – na vítězné vlně

    Aktuality - Tým: Softball Ženy

    Číst dál...
  • KADETKY ZTRÁCEJÍ 2 BODY NA PRVNÍ PŘÍČKU V EXTRALIZE

    Aktuality - Tým: Softball U16

    Číst dál...
  • Junioři vybojovali postup na republikový Final Six

    Aktuality - Tým: Baseball U18

    Číst dál...
  • Final Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
    
    • so 21.červenec 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 27.červenec 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Tempo Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 28.červenec 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Eagles Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • ne 29.červenec 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Draci Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • ne 5.srpen 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Eagles Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 10.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Tempo Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 17.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Hroši Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 25.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Draci Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 31.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Hroši Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 18.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • so 18.srpen 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • ne 19.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - SaBaT
    • sobota, 25.srpen 2018

      Moravská liga žákyň
      3. turnaj
    • ne 16.září 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U15
      Arrows - Skokani
    • ne 16.září 2018 15:00

      Moravian-Silesian League U15
      Klasik - Arrows
    

    Mistrovství republiky U13 - KVA

    9.-11.září 2016

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Arrows Arrows Ostrava ARR A
      Klasik Klasik Frýdek-Místek KLA A
      Nuclears Nuclears Třebíč NUC A
      Pipas Pipas Brno PIP A
      Tempo Tempo Titans Praha TEM A
      Draci Draci Brno DRA B
      Eagles Eagles Praha EAG B
      Sokol Sokol Hluboká nad Vltavou SOK B
      Technika Technika Brno TEC B
      Wolfs Wolfs Domažlice WOL B
      • Skupina A G W L T PCT GB
        Nuclears T?ebí? 4 4 0 0 0.1 1
        Arrows Ostrava 4 2 2 0 0 1
        Tempo Titans Praha 4 2 2 0 0 1
        Klasik Frýdek-Místek 4 1 3 0 0 1
        Pipas Brno 4 1 3 0 0 1
        Skupina B G W L T PCT GB
        Draci Brno 4 4 0 0 0.1 1
        Technika Brno 4 2 2 0 0 1
        Sokol Hluboká nad Vltavou 4 2 2 0 0 1
        Eagles Praha 4 2 2 0 0 1
        Wolfs Domažlice 4 0 4 0 0 1
      • Č.z. Datum a čas Domácí Výsledek Hosté Hřiště Skupina
        1 2016-09-09T14:00 pá 9.9.2016 14:00 Nuclears 14 : 6 Pipas Třebíč A
        2 2016-09-09T16:30 pá 9.9.2016 16:30 Klasik 1 : 17 Arrows Třebíč A
        1 2016-09-09T14:00 pá 9.9.2016 14:00 Draci 16 : 4 Sokol Hluboká B
        2 2016-09-09T16:30 pá 9.9.2016 16:30 Technika 11 : 3 Eagles Hluboká B
        3 2016-09-10T09:00 so 10.9.2016 09:00 Klasik 4 : 33 Nuclears Třebíč A
        4 2016-09-10T11:30 so 10.9.2016 11:30 Arrows 7 : 5 Tempo Třebíč A
        5 2016-09-10T14:00 so 10.9.2016 14:00 Tempo 6 : 23 Nuclears Třebíč A
        6 2016-09-10T16:30 so 10.9.2016 16:30 Arrows 9 : 15 Pipas Třebíč A
        3 2016-09-10T09:00 so 10.9.2016 09:00 Technika 4 : 16 Draci Hluboká B
        4 2016-09-10T11:30 so 10.9.2016 11:30 Eagles 18 : 7 Wolfs Hluboká B
        5 2016-09-10T14:00 so 10.9.2016 14:00 Wolfs 0 : 31 Draci Hluboká B
        6 2016-09-10T16:30 so 10.9.2016 16:30 Eagles 7 : 4 Sokol Hluboká B
        7 2016-09-11T09:00 ne 11.9.2016 09:00 Pipas 4 : 11 Tempo Třebíč A
        8 2016-09-11T11:30 ne 11.9.2016 11:30 Tempo 14 : 4 Klasik Třebíč A
        9 2016-09-11T14:00 ne 11.9.2016 14:00 Pipas 9 : 13 Klasik Třebíč A
        10 2016-09-11T16:30 ne 11.9.2016 16:30 Nuclears 13 : 9 Arrows Třebíč A
        7 2016-09-11T09:00 ne 11.9.2016 09:00 Sokol 9 : 8 Wolfs Hluboká B
        8 2016-09-11T11:30 ne 11.9.2016 11:30 Wolfs 2 : 15 Technika Hluboká B
        9 2016-09-11T14:00 ne 11.9.2016 14:00 Sokol 14 : 13 Technika Hluboká B
        10 2016-09-11T16:30 ne 11.9.2016 16:30 Draci 10 : 8 Eagles Hluboká B
      • Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
        Šabacký Jan (Nuclears) 19 14 8 3 0 1 11 5 0 5 0 0 0 0.421 0.542 0.737
        Dokulil Filip (Nuclears) 19 12 5 4 1 0 8 2 0 6 3 1 0 0.263 0.462 0.579
        Minařík Adam (Nuclears) 19 10 7 2 0 2 10 1 0 5 1 1 0 0.368 0.520 0.789
        Klabeneš Vojtěch (Technika) 16 3 3 0 0 0 1 2 1 1 3 0 0 0.188 0.235 0.188
        Prokop Milan (Draci) 15 12 11 7 0 0 7 9 0 2 0 1 0 0.733 0.778 1.200
        Malena David (Nuclears) 15 8 7 2 0 0 3 2 0 0 0 0 0 0.467 0.467 0.600
        Bauer David (Sokol) 15 9 11 4 0 1 4 9 0 1 1 0 0 0.733 0.750 1.200
        Vlach Matěj (Draci) 15 9 5 2 0 0 4 1 0 3 0 0 0 0.333 0.444 0.467
        Smejkal Lukáš (Nuclears) 14 8 7 2 0 3 10 3 1 3 1 0 0 0.500 0.588 1.286
        Kovala Michal (Arrows) 14 6 6 1 1 0 4 8 0 3 2 0 0 0.429 0.529 0.643
        Jelínek David (Sokol) 14 5 2 1 0 0 0 7 0 1 2 1 0 0.143 0.250 0.214
        Kupský Vojtěch (Technika) 14 8 4 2 0 0 3 6 0 3 1 0 0 0.286 0.412 0.429
        Hrozníček Ondřej (Nuclears) 14 9 6 1 1 0 4 3 0 3 1 0 0 0.429 0.529 0.643
        Nový Víťa (Technika) 14 4 4 1 0 0 3 4 1 1 0 0 0 0.286 0.333 0.357
        Komanec Rudolf (Technika) 14 2 5 1 0 0 6 0 0 0 2 0 0 0.357 0.357 0.429
        Fejta Daniel (Nuclears) 14 6 6 1 0 1 4 2 0 2 2 0 0 0.429 0.500 0.714
        Zelenka Michal (Tempo) 14 4 4 1 0 0 5 6 1 3 2 0 0 0.286 0.412 0.357
        O´Rourke Nicolas (Tempo) 14 4 2 0 0 0 6 4 0 3 0 0 0 0.143 0.294 0.143
        Kaiseršat Erik (Arrows) 13 6 4 1 0 1 3 5 0 2 3 0 0 0.308 0.400 0.615
        Worbis Šimon (Nuclears) 13 5 3 1 0 0 0 2 1 1 1 1 0 0.231 0.333 0.308
        Říčný Tomáš (Pipas) 13 7 8 1 0 3 10 4 0 1 0 0 0 0.615 0.643 1.385
        Zavadil Tadeáš (Tempo) 13 6 6 3 0 2 5 9 3 4 1 0 0 0.462 0.588 1.154
        Rotrekl Adam (Pipas) 13 3 4 1 0 1 2 1 1 1 5 0 0 0.308 0.357 0.615
        Kazimirski Martin (Arrows) 13 5 1 0 0 0 2 2 2 2 0 1 0 0.077 0.250 0.077
        Lukavský Kryštof (Tempo) 13 5 2 0 0 0 2 6 1 5 1 0 0 0.154 0.389 0.154
        Hájek Martin (Draci) 13 6 4 2 0 0 6 1 0 1 1 0 0 0.308 0.357 0.462
        Přikryl Sebastian (Technika) 12 6 7 1 0 0 8 2 0 1 2 1 0 0.583 0.643 0.667
        Koukal Ondřej (Draci) 12 5 4 1 1 1 5 2 0 0 5 0 0 0.333 0.333 0.833
        Chvátal David (Pipas) 12 5 3 2 0 0 1 3 0 2 1 0 0 0.250 0.357 0.417
        Vítkovský Daniel (Arrows) 12 7 5 0 0 1 2 2 0 4 2 0 0 0.417 0.563 0.667
        Netopilík Matěj (Pipas) 12 5 6 1 0 3 7 3 0 1 1 0 0 0.500 0.538 1.333
        Kolev Vasko (Eagles) 12 4 2 0 1 0 4 2 0 1 4 1 0 0.167 0.286 0.333
        Fiala David (Pipas) 12 4 1 0 0 0 0 4 0 4 3 0 0 0.083 0.313 0.083
        Pjontek Matyáš (Arrows) 12 1 1 0 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0.083 0.154 0.083
        Dvořáková Karolína (Sokol) 12 2 4 1 0 0 5 2 1 0 2 1 0 0.333 0.385 0.417
        Macura Matěj (Klasik) 11 2 0 0 0 0 1 0 0 2 2 0 0 0.000 0.154 0.000
        Kusák Lukáš (Tempo) 11 5 5 2 0 0 3 6 1 3 2 0 0 0.455 0.571 0.636
        Kubata Petr (Sokol) 11 3 5 0 0 0 1 4 0 0 1 0 0 0.455 0.455 0.455
        Kuba Michal (Pipas) 11 4 2 1 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0.182 0.182 0.273
        Lapiš Damián (Klasik) 11 7 5 2 2 0 4 6 0 3 0 0 0 0.455 0.571 1.000
        Šťastný Tomáš (Draci) 11 6 7 2 0 0 4 1 0 2 0 0 0 0.636 0.692 0.818
        Kovanda Josef (Sokol) 11 2 3 2 0 0 2 3 1 1 1 0 0 0.273 0.333 0.455
        Hurta Lukáš (Arrows) 11 2 4 1 0 0 6 5 2 0 1 0 0 0.364 0.364 0.455
        Kolář David (Wolfs) 11 4 4 2 1 0 2 4 0 0 1 0 0 0.364 0.364 0.727
        Kitzberger Daniel (Wolfs) 11 1 1 0 0 0 0 6 1 2 0 0 0 0.091 0.231 0.091
        Uhlík Jan (Eagles) 11 1 0 0 0 0 0 0 0 1 5 0 0 0.000 0.083 0.000
        Večerka Boris (Draci) 11 6 3 0 0 0 8 1 0 2 0 0 0 0.273 0.385 0.273
        Hluchý Viktor (Tempo) 11 2 2 0 0 0 3 5 0 2 0 0 0 0.182 0.308 0.182
        Omelka Richard (Klasik) 11 1 3 1 0 0 4 3 1 1 0 0 0 0.273 0.333 0.364
        Voleš Filip (Pipas) 11 3 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0.182 0.308 0.182
        Pavelka Vojtěch (Klasik) 11 4 3 0 0 0 1 4 1 2 0 0 0 0.273 0.385 0.273
        Polgár Dominik (Draci) 11 7 4 2 0 0 6 3 0 1 1 0 0 0.364 0.417 0.545
        Slabý Marek (Eagles) 10 7 2 0 0 0 2 5 0 5 1 0 0 0.200 0.467 0.200
        Menšík Daniel (Klasik) 10 4 2 0 0 0 3 4 0 3 0 0 0 0.200 0.385 0.200
        Zelenka Pavel (Wolfs) 10 1 1 1 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0.100 0.100 0.200
        Klang Matěj (Sokol) 10 3 5 0 0 0 4 1 0 2 0 0 0 0.500 0.583 0.500
        Hřibová Kateřina (Pipas) 10 0 1 0 0 0 0 0 1 2 2 0 0 0.100 0.250 0.100
        Zavřel Filip (Eagles) 10 2 1 0 0 0 0 1 0 0 5 2 0 0.100 0.250 0.100
        Domanský Vojtěch (Wolfs) 10 2 4 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0.400 0.400 0.400
        Štefka Marek (Pipas) 10 2 5 1 1 0 6 0 0 1 1 0 0 0.500 0.545 0.800
        Hajný Jakub (Eagles) 10 6 5 2 0 0 5 3 2 5 1 0 0 0.500 0.667 0.700
        Kato Shuta (Technika) 10 7 2 0 0 0 1 4 0 4 1 0 0 0.200 0.429 0.200
        Tomeček Milan (Draci) 10 2 2 0 0 0 2 0 0 2 1 0 0 0.200 0.333 0.200
        Kabele Jakub (Eagles) 10 2 3 1 0 0 2 1 1 2 0 0 0 0.300 0.417 0.400
        Havíř Jan (Technika) 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0.000 0.000 0.000
        Sedláček Viktor (Sokol) 9 1 0 0 0 0 1 4 1 1 2 1 1 0.000 0.182 0.000
        Votava Filip (Arrows) 9 3 1 0 0 0 2 2 0 1 0 0 0 0.111 0.200 0.111
        Hrbáč Martin (Arrows) 9 5 2 0 0 0 0 5 0 3 0 2 0 0.222 0.500 0.222
        Šefčík Petr (Wolfs) 9 1 1 0 0 0 2 1 0 0 2 0 0 0.111 0.111 0.111
        Králík Ondřej (Draci) 9 13 6 2 0 2 8 2 0 4 0 1 0 0.667 0.786 1.556
        Liška Daniel (Technika) 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0.000 0.000 0.000
        Sýkora Ondřej (Wolfs) 9 3 0 0 0 0 0 4 1 1 3 0 0 0.000 0.100 0.000
        Pleyer Daniel (Tempo) 9 3 0 0 0 0 1 7 0 2 3 0 0 0.000 0.182 0.000
        Šustrová Tereza (Nuclears) 8 1 4 1 0 0 2 0 0 2 1 0 0 0.500 0.600 0.625
        Vnuk Pavel (Klasik) 8 1 0 0 0 0 0 0 0 1 6 1 0 0.000 0.200 0.000
        Smola Matyáš (Eagles) 8 2 2 0 0 0 3 2 0 1 2 1 0 0.250 0.400 0.250
        Bosák David (Klasik) 8 1 0 0 0 0 0 1 0 4 1 0 0 0.000 0.333 0.000
        Vank Ondřej (Tempo) 7 3 2 0 0 0 0 3 0 2 2 0 0 0.286 0.444 0.286
        Vida Dominik (Klasik) 7 2 2 0 0 0 0 0 0 2 0 1 0 0.286 0.500 0.286
        Vaňač Ondřej (Eagles) 7 1 1 0 0 0 0 1 0 0 3 0 0 0.143 0.143 0.143
        Vlček Adam (Nuclears) 7 3 1 0 0 0 1 1 0 2 0 0 0 0.143 0.333 0.143
        Antoň Michal (Eagles) 7 4 2 1 0 0 2 4 0 3 1 0 0 0.286 0.500 0.429
        Plaček Michal (Arrows) 7 2 1 0 0 0 2 2 1 1 2 0 0 0.143 0.250 0.143
        Filip Ondřej (Technika) 7 10 4 2 0 0 4 5 0 5 1 2 0 0.571 0.786 0.857
        Hošna Matěj (Sokol) 7 1 1 0 0 0 1 0 0 1 3 0 0 0.143 0.250 0.143
        Kotačka Jakub (Draci) 7 4 3 1 0 0 4 2 1 0 1 3 0 0.429 0.600 0.571
        Všetečka Šimon (Arrows) 6 4 2 0 0 0 0 2 0 2 0 0 0 0.333 0.500 0.333
        Osoba Filip (Draci) 6 1 2 0 0 0 2 0 1 0 2 0 0 0.333 0.333 0.333
        Odehnal David (Tempo) 6 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0.167 0.167 0.167
        Bubeník Matouš (Eagles) 6 2 2 0 0 0 1 1 1 2 1 0 0 0.333 0.500 0.333
        Jeřábek Michal (Nuclears) 6 2 2 2 0 0 2 0 0 1 1 0 0 0.333 0.429 0.667
        Hartl Jakub (Wolfs) 6 0 1 0 0 0 2 0 1 1 1 1 0 0.167 0.375 0.167
        Celkem 1005 387 297 79 9 22 270 246 32 167 128 25 1 0.296 0.408 0.000
      • Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
        FUKOVÁ Veronika (Sokol) 6.7  40 36 9 15 6 3 6 1 0 1 0 1 0 6.30 0.00 0.00
        Macura Matěj (Klasik) 4.7  40 29 18 29 27 9 5 4 0 2 1 2 0 40.50 0.00 0.00
        Nový Víťa (Technika) 5.0  35 31 9 10 8 2 4 0 1 2 0 0 0 11.20 0.00 0.00
        Uhlík Jan (Eagles) 6.0  32 32 10 11 5 0 4 1 0 0 0 1 0 5.83 0.00 0.00
        Zelenka Pavel (Wolfs) 4.0  29 25 11 14 12 4 5 1 0 0 0 0 0 21.00 0.00 0.00
        Kolev Vasko (Eagles) 6.3  29 27 10 4 4 1 3 0 0 0 1 0 0 4.42 0.00 0.00
        Klabeneš Vojtěch (Technika) 8.0  29 27 4 2 2 1 4 0 0 1 1 0 0 1.75 0.00 0.00
        Šefčík Petr (Wolfs) 5.0  28 27 8 11 7 1 3 0 0 0 0 0 0 9.80 0.00 0.00
        Pavelka Vojtěch (Klasik) 4.7  25 18 4 9 8 7 1 0 4 0 0 1 0 12.00 0.00 0.00
        Hajný Jakub (Eagles) 4.0  25 21 8 10 10 3 3 0 4 1 0 1 0 17.50 0.00 0.00
        Dvořáková Karolína (Sokol) 4.7  22 20 7 2 1 1 5 0 0 1 0 0 0 1.50 0.00 0.00
        Večerka Boris (Draci) 3.3  21 14 3 6 4 6 5 0 2 1 1 0 0 8.40 0.00 0.00
        Tomeček Milan (Draci) 4.0  21 16 4 3 2 4 3 0 1 1 1 0 0 3.50 0.00 0.00
        Šašek Petr (Wolfs) 2.7  21 19 6 11 3 2 3 0 0 0 0 1 0 7.88 0.00 0.00
        Bauer David (Sokol) 3.3  19 15 4 5 5 3 2 0 1 1 0 0 0 10.50 0.00 0.00
        Filip Ondřej (Technika) 4.7  19 17 1 1 0 2 7 0 1 0 1 0 0 0.00 0.00 0.00
        Kitzberger Daniel (Wolfs) 2.0  19 15 4 11 4 4 2 0 0 0 0 2 0 14.00 0.00 0.00
        Smejkal Lukáš (Nuclears) 6.3  18 15 3 6 6 3 3 1 0 0 2 0 0 6.63 0.00 0.00
        Lapiš Damián (Klasik) 3.0  18 15 3 7 4 3 0 0 1 0 0 0 0 9.33 0.00 0.00
        Kabele Jakub (Eagles) 2.7  18 15 5 5 4 3 4 0 0 0 1 0 0 10.50 0.00 0.00
        Sedláček Viktor (Sokol) 2.3  17 11 4 6 5 4 2 0 0 2 0 1 0 15.00 0.00 0.00
        Kupský Vojtěch (Technika) 3.0  17 9 2 6 6 6 2 1 0 2 0 0 0 14.00 0.00 0.00
        Omelka Richard (Klasik) 1.0  17 17 12 11 11 0 2 2 0 0 0 0 0 77.00 0.00 0.00
        Přikryl Sebastian (Technika) 1.7  16 9 2 10 7 4 2 0 2 3 0 1 0 29.40 0.00 0.00
        Domanský Vojtěch (Wolfs) 2.0  16 11 2 7 3 4 1 0 0 1 0 1 0 10.50 0.00 0.00
        Vlach Matěj (Draci) 2.7  15 11 0 2 1 3 2 0 0 1 0 0 0 2.63 0.00 0.00
        JIRÁNEK Martin (Sokol) 2.7  14 13 4 3 2 1 5 0 0 0 1 0 0 5.25 0.00 0.00
        Netopilík Matěj (Pipas) 3.3  14 8 4 9 9 4 0 0 1 2 0 1 0 18.90 0.00 0.00
        Minařík Adam (Nuclears) 3.3  13 12 7 6 6 0 2 0 0 1 0 0 0 12.60 0.00 0.00
        Blažek Lukáš (Sokol) 0.7  13 8 2 10 5 5 1 0 0 0 0 0 0 52.50 0.00 0.00
        Hartl Jakub (Wolfs) 1.3  12 12 3 4 2 0 1 0 0 0 0 0 0 10.50 0.00 0.00
        Sýkora Ondřej (Wolfs) 1.3  12 7 4 7 7 3 0 1 0 2 0 0 0 36.75 0.00 0.00
        Celkem 116.4  684 562 177 253 186 96 92 12 18 25 10 13 0 14.38 13.69 2.35
      • Jméno hráče PO A E FA
        Kovala Michal (Arrows) 24 1 0 1.000
        Dvořáková Karolína (Sokol) 23 1 1 0.960
        Zavřel Filip (Eagles) 21 0 3 0.875
        Kupský Vojtěch (Technika) 18 5 1 0.958
        Šefčík Petr (Wolfs) 19 3 0 1.000
        Kaiseršat Erik (Arrows) 19 2 0 1.000
        Komanec Rudolf (Technika) 20 1 0 1.000
        Vlach Matěj (Draci) 14 6 0 1.000
        Zavadil Tadeáš (Tempo) 10 10 0 1.000
        Voleš Filip (Pipas) 19 1 0 1.000
        Zelenka Pavel (Wolfs) 7 8 3 0.833
        Macura Matěj (Klasik) 15 3 0 1.000
        Filip Ondřej (Technika) 4 10 3 0.824
        Kuba Michal (Pipas) 11 5 1 0.941
        Prokop Milan (Draci) 6 10 1 0.941
        Zelenka Michal (Tempo) 15 2 0 1.000
        Sýkora Ondřej (Wolfs) 14 1 2 0.882
        Šabacký Jan (Nuclears) 11 4 0 1.000
        Kolář David (Wolfs) 9 0 6 0.600
        Jelínek David (Sokol) 12 1 2 0.867
        Lapiš Damián (Klasik) 11 2 1 0.929
        Kovanda Josef (Sokol) 8 2 4 0.714
        Malena David (Nuclears) 6 8 0 1.000
        Kotačka Jakub (Draci) 12 1 1 0.929
        Bauer David (Sokol) 5 8 1 0.929
        Menšík Daniel (Klasik) 9 5 0 1.000
        Nový Víťa (Technika) 5 6 2 0.846
        Hluchý Viktor (Tempo) 9 4 0 1.000
        Dokulil Filip (Nuclears) 12 1 0 1.000
        Šustrová Tereza (Nuclears) 12 0 0 1.000
        Votava Filip (Arrows) 5 7 0 1.000
        Pavelka Vojtěch (Klasik) 2 5 4 0.636
        O´Rourke Nicolas (Tempo) 10 1 0 1.000
        JIRÁNEK Martin (Sokol) 6 3 2 0.818
        Kabele Jakub (Eagles) 10 1 0 1.000
        Hajný Jakub (Eagles) 4 5 1 0.900
        Uhlík Jan (Eagles) 5 3 2 0.800
        Sedláček Viktor (Sokol) 5 4 1 0.900
        Smejkal Lukáš (Nuclears) 7 3 0 1.000
        Omelka Richard (Klasik) 5 4 0 1.000
        Domanský Vojtěch (Wolfs) 3 4 2 0.778
        Kato Shuta (Technika) 0 6 3 0.667
        Králík Ondřej (Draci) 1 6 2 0.778
        Koukal Ondřej (Draci) 7 2 0 1.000
        Šašek Petr (Wolfs) 1 5 3 0.667
        Smola Matyáš (Eagles) 5 2 1 0.875
        Liška Daniel (Technika) 6 1 1 0.875
        Klabeneš Vojtěch (Technika) 2 3 3 0.625
        Celkem 464 176 57 1.228