• Arrows Fest a Exhibice s HC Vítkovice Ridera a Steelers. Den plný sportu, hudby a zábavy! Na závěr Pojedeme do Krpole!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Junioři vybojovali postup na republikový Final Six

    Aktuality - Tým: Baseball U18

    Číst dál...
  • Final Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Semifinals Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Daily Report Day 3

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
    
    • ne 24.červen 2018 16:20

      Extraliga kadetek
      Arrows - Trutnov
    • po 25.červen 2018 16:00

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • po 25.červen 2018 17:30

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • so 18.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • so 18.srpen 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • ne 19.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - SaBaT
    • sobota, 25.srpen 2018

      Moravská liga žákyň
      3. turnaj
    • ne 16.září 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U15
      Arrows - Skokani
    • ne 16.září 2018 15:00

      Moravian-Silesian League U15
      Klasik - Arrows
    

    Mistrovství republiky U13 - KVA

    8.-10.září 2017

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Arrows Arrows Ostrava ARR A
      Hroši Cardion Hroši Brno HRO A
      Draci Draci Brno DRA A
      Technika Technika Brno TEC A
      Tempo Tempo Titans Praha TEM A
      Eagles Eagles Praha EAG B
      Klasik Klasik Frýdek-Místek KLA B
      SaBaT SaBaT Praha SAB B
      Hluboká Sokol Hluboká nad Vltavou HLU B
      Nuclears Třebíč Nuclears NUC B
      • Skupina A G W L T PCT GB
        Tempo Titans Praha 4 4 0 0 0.1 1
        Cardion Hroši Brno 4 3 1 0 0 1
        Draci Brno 4 2 2 0 0 1
        Arrows Ostrava 4 1 3 0 0 1
        Technika Brno 4 0 4 0 0 1
        Skupina B G W L T PCT GB
        Eagles Praha 4 4 0 0 0.1 1
        Sokol Hluboká nad Vltavou 4 3 1 0 0 1
        T?ebí? Nuclears 4 1 3 0 0 1
        SaBaT Praha 4 1 3 0 0 1
        Klasik Frýdek-Místek 4 1 3 0 0 1
      • Č.z. Datum a čas Domácí Výsledek Hosté Hřiště Skupina
        2 2017-09-08T14:00 pá 8.9.2017 14:00 Nuclears 3 : 21 Hluboká Třebíč B
        4 2017-09-08T16:30 pá 8.9.2017 16:30 SaBaT 0 : 23 Eagles Třebíč B
        1 2017-09-08T17:00 pá 8.9.2017 17:00 Draci 7 : 12 Tempo Tempo A
        3 2017-09-08T16:30 pá 8.9.2017 16:30 Hroši 17 : 1 Technika Tempo 2 A
        6 2017-09-09T09:00 so 9.9.2017 09:00 Eagles 13 : 3 Nuclears Třebíč B
        8 2017-09-09T11:30 so 9.9.2017 11:30 Klasik 3 : 15 SaBaT Třebíč B
        10 2017-09-09T14:00 so 9.9.2017 14:00 Hluboká 6 : 22 Eagles Třebíč B
        12 2017-09-09T16:30 so 9.9.2017 16:30 Nuclears 8 : 9 Klasik Třebíč B
        5 2017-09-09T09:00 so 9.9.2017 09:00 Tempo 13 : 3 Hroši Tempo A
        7 2017-09-09T11:30 so 9.9.2017 11:30 Arrows 1 : 8 Draci Tempo A
        9 2017-09-09T14:00 so 9.9.2017 14:00 Technika 11 : 18 Tempo Tempo A
        11 2017-09-09T16:30 so 9.9.2017 16:30 Hroši 7 : 5 Arrows Tempo A
        14 2017-09-10T09:00 ne 10.9.2017 09:00 SaBaT 4 : 14 Nuclears Třebíč B
        16 2017-09-10T11:30 ne 10.9.2017 11:30 Klasik 3 : 14 Hluboká Třebíč B
        18 2017-09-10T14:00 ne 10.9.2017 14:00 Eagles 16 : 1 Klasik Třebíč B
        20 2017-09-10T16:30 ne 10.9.2017 16:30 Hluboká 13 : 12 SaBaT Třebíč B
        13 2017-09-10T09:00 ne 10.9.2017 09:00 Arrows 9 : 3 Technika Tempo A
        15 2017-09-10T11:30 ne 10.9.2017 11:30 Draci 11 : 12 Hroši Tempo A
        17 2017-09-10T14:00 ne 10.9.2017 14:00 Tempo 11 : 1 Arrows Tempo A
        19 2017-09-10T16:30 ne 10.9.2017 16:30 Technika 5 : 18 Draci Tempo A
      • Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
        Bubeník Matouš (Eagles) 15 6 5 1 0 1 9 2 0 1 2 0 0 0.333 0.375 0.600
        Kovanda Josef (Hluboká) 14 7 7 0 0 2 7 6 0 0 0 2 0 0.500 0.563 0.929
        Worbis Šimon (Nuclears) 13 4 7 0 0 0 2 10 0 2 1 0 0 0.538 0.600 0.538
        Vnuk Pavel (Klasik) 13 2 4 1 0 0 4 2 0 0 1 0 0 0.308 0.308 0.385
        Divecký Jiří (SaBaT) 13 3 3 1 0 1 6 0 1 1 2 0 0 0.231 0.286 0.538
        Veselý Adam (Nuclears) 13 3 3 0 0 0 4 1 0 1 1 0 0 0.231 0.286 0.231
        Klang Matěj (Hluboká) 13 10 6 1 1 1 5 9 0 2 1 0 1 0.462 0.533 0.923
        Trčka Matyáš (Eagles) 13 8 8 2 0 0 7 2 0 2 0 0 0 0.615 0.667 0.769
        Sirotek Šimon (SaBaT) 13 6 2 1 0 0 1 2 0 0 3 2 0 0.154 0.267 0.231
        Malát Michal (Hluboká) 13 11 6 0 0 1 8 8 0 3 2 0 0 0.462 0.563 0.692
        Jelínek Lukáš (Hluboká) 13 7 2 1 0 0 3 5 0 2 1 0 0 0.154 0.267 0.231
        Jelínek David (Hluboká) 12 3 5 2 0 0 8 6 1 2 1 1 1 0.417 0.533 0.583
        Kabele Jakub (Eagles) 12 10 4 0 0 1 4 2 0 7 0 0 0 0.333 0.579 0.583
        Mück Adrián (Klasik) 12 3 4 1 0 0 2 3 0 1 3 0 0 0.333 0.385 0.417
        Knespl Šimon (SaBaT) 12 4 4 1 0 0 5 2 0 2 4 0 0 0.333 0.429 0.417
        Urbánek Jan ml. (Nuclears) 12 3 4 1 0 1 3 3 1 1 1 0 0 0.333 0.385 0.667
        Murphy Liam (SaBaT) 11 4 4 2 0 0 2 1 0 1 4 2 0 0.364 0.500 0.545
        Pechlát Jáchym (Eagles) 11 5 5 2 0 0 5 1 1 2 0 0 0 0.455 0.538 0.636
        Peške Matěj (Klasik) 11 2 2 0 0 0 0 3 2 2 2 0 0 0.182 0.308 0.182
        Sedláček Viktor (Hluboká) 11 4 3 0 0 0 2 5 0 1 1 0 1 0.273 0.333 0.273
        Antoň Michal (Eagles) 11 7 5 2 0 2 8 0 0 1 3 2 0 0.455 0.571 1.182
        Klee Jan (Nuclears) 11 6 5 2 0 1 6 3 0 3 3 0 0 0.455 0.571 0.909
        Pražák Albert (Eagles) 10 6 2 0 0 0 4 3 0 0 0 2 0 0.200 0.333 0.200
        Omelka Richard (Klasik) 10 3 2 1 0 0 0 1 0 2 2 1 0 0.200 0.385 0.300
        Veleta Antonín (SaBaT) 10 3 3 1 0 0 2 2 0 4 2 1 0 0.300 0.533 0.400
        Skála Adam (Nuclears) 10 3 2 0 0 0 2 2 0 3 0 1 0 0.200 0.429 0.200
        Ptáčková Simona (Nuclears) 10 3 2 0 0 0 1 1 0 2 5 0 0 0.200 0.333 0.200
        Kozel Jan (Klasik) 9 1 0 0 0 0 1 3 1 3 5 0 0 0.000 0.250 0.000
        Kolev Vasko (Eagles) 9 12 5 1 0 0 2 2 1 5 0 1 1 0.556 0.733 0.667
        FUKOVÁ Veronika (Hluboká) 9 5 2 0 0 0 3 3 0 2 2 1 0 0.222 0.417 0.222
        Harig Marián (Klasik) 9 2 2 0 0 0 0 3 0 2 3 0 0 0.222 0.364 0.222
        LEXA Bohumil (Hluboká) 9 4 3 0 0 0 1 2 0 0 3 1 0 0.333 0.400 0.333
        Vyklický Šimon (Eagles) 8 5 3 0 0 0 4 1 0 1 2 1 1 0.375 0.500 0.375
        Buščík Vojtěch (Klasik) 8 2 3 1 0 0 1 1 0 3 3 0 0 0.375 0.545 0.500
        Hošna Matěj (Hluboká) 8 2 3 0 0 0 4 4 0 0 2 0 0 0.375 0.375 0.375
        Blažek Lukáš (Hluboká) 7 1 1 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0.143 0.143 0.143
        Fadljevič Samuel (SaBaT) 7 5 2 1 0 1 5 3 0 6 3 1 0 0.286 0.643 0.857
        Přívozník Lukáš (Eagles) 7 5 4 2 0 1 5 2 0 1 0 1 0 0.571 0.667 1.286
        Žďárský Petr (SaBaT) 6 2 1 0 0 0 1 2 0 2 1 0 0 0.167 0.375 0.167
        Nováček Vincent (SaBaT) 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 0.000 0.000 0.000
        Fejt Jan (SaBaT) 6 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0.167 0.167 0.167
        Krause Matěj (SaBaT) 6 0 0 0 0 0 1 1 0 1 3 0 0 0.000 0.143 0.000
        Smola Matyáš (Eagles) 5 4 2 0 0 0 4 2 0 3 1 1 0 0.400 0.667 0.400
        Tretera Tomáš (Nuclears) 5 1 2 0 0 0 0 2 1 1 2 0 0 0.400 0.500 0.400
        Tretera Petr (Nuclears) 5 2 0 0 0 0 1 0 0 2 2 0 2 0.000 0.286 0.000
        Kohout Otto (SaBaT) 5 1 2 0 0 0 2 1 0 2 0 0 0 0.400 0.571 0.400
        Polášek Matyáš (Eagles) 5 2 2 0 0 0 2 0 0 2 1 0 0 0.400 0.571 0.400
        Lacika Miroslav (Klasik) 5 0 2 1 0 0 2 0 0 0 2 1 0 0.400 0.500 0.600
        Menšík Daniel (Klasik) 5 1 0 0 0 0 0 0 0 2 3 0 0 0.000 0.286 0.000
        Celkem 471 194 149 29 1 13 151 118 9 86 89 22 7 0.316 0.439 0.000
      • Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
        Skála Adam (Nuclears) 7.0  37 31 10 4 1 4 9 0 0 1 1 0 0 1.00 0.00 0.00
        Vnuk Pavel (Klasik) 4.7  31 27 6 13 3 2 5 1 0 1 0 1 0 4.50 0.00 0.00
        Veleta Antonín (SaBaT) 6.0  31 27 8 11 8 2 7 1 2 0 0 0 0 9.33 0.00 0.00
        Divecký Jiří (SaBaT) 4.3  28 19 6 10 5 7 3 0 1 1 0 1 0 8.08 0.00 0.00
        Omelka Richard (Klasik) 3.3  28 24 11 14 5 2 0 2 0 0 0 1 0 10.50 0.00 0.00
        Fadljevič Samuel (SaBaT) 3.3  27 18 6 12 8 4 8 0 3 4 0 1 0 16.80 0.00 0.00
        Klee Jan (Nuclears) 4.7  26 23 9 5 4 3 2 0 0 0 0 1 0 6.00 0.00 0.00
        Tretera Petr (Nuclears) 4.3  25 20 7 12 5 4 1 3 0 1 0 1 0 8.08 0.00 0.00
        FUKOVÁ Veronika (Hluboká) 4.7  25 17 3 6 5 6 8 0 2 2 1 0 0 7.50 0.00 0.00
        Pražák Albert (Eagles) 4.0  24 22 7 6 4 1 2 0 0 1 1 0 0 7.00 0.00 0.00
        Kolev Vasko (Eagles) 5.3  23 21 6 3 3 2 3 1 0 0 1 0 0 3.94 0.00 0.00
        Peške Matěj (Klasik) 5.0  23 18 4 3 2 4 2 0 0 1 1 0 0 2.80 0.00 0.00
        Murphy Liam (SaBaT) 2.3  23 20 11 15 1 2 3 0 2 1 0 0 0 3.00 0.00 0.00
        Klang Matěj (Hluboká) 2.7  23 13 3 10 7 8 2 2 2 2 0 0 0 18.38 0.00 0.00
        Jelínek David (Hluboká) 5.0  22 21 4 3 0 1 8 0 0 0 1 0 0 0.00 0.00 0.00
        Blažek Lukáš (Hluboká) 2.0  21 14 6 12 6 6 1 0 0 1 0 1 0 21.00 0.00 0.00
        Sedláček Viktor (Hluboká) 5.0  20 18 3 3 3 2 6 0 0 0 1 0 0 4.20 0.00 0.00
        Veselý Adam (Nuclears) 2.7  19 16 6 8 5 3 2 0 0 0 0 1 0 13.13 0.00 0.00
        Kozel Jan (Klasik) 2.7  19 14 6 7 6 5 3 0 1 0 0 1 0 15.75 0.00 0.00
        Nováček Vincent (SaBaT) 3.0  17 10 0 3 1 7 5 0 2 0 0 0 0 2.33 0.00 0.00
        Menšík Daniel (Klasik) 2.3  16 13 5 6 2 1 0 0 3 1 0 0 0 6.00 0.00 0.00
        Mück Adrián (Klasik) 2.0  16 13 7 5 4 2 1 1 0 0 0 0 0 14.00 0.00 0.00
        Smola Matyáš (Eagles) 4.0  15 14 2 0 0 0 7 0 0 1 1 0 0 0.00 0.00 0.00
        Urbánek Jan ml. (Nuclears) 1.3  14 9 4 9 7 4 4 0 1 1 0 0 0 36.75 0.00 0.00
        Knespl Šimon (SaBaT) 2.3  13 12 4 1 1 1 3 1 1 0 1 0 0 3.00 0.00 0.00
        Celkem 93.9  566 454 144 181 96 83 95 12 20 19 9 9 0 9.20 13.80 2.42
      • Jméno hráče PO A E FA
        Fadljevič Samuel (SaBaT) 18 4 3 0.880
        Harig Marián (Klasik) 20 1 3 0.875
        Skála Adam (Nuclears) 19 3 2 0.917
        Sedláček Viktor (Hluboká) 17 2 4 0.826
        Worbis Šimon (Nuclears) 18 2 2 0.909
        Veleta Antonín (SaBaT) 10 10 2 0.909
        Malát Michal (Hluboká) 19 0 1 0.950
        Vnuk Pavel (Klasik) 6 10 3 0.842
        Peške Matěj (Klasik) 11 3 4 0.778
        Kabele Jakub (Eagles) 15 2 1 0.944
        Knespl Šimon (SaBaT) 7 7 4 0.778
        Murphy Liam (SaBaT) 13 1 3 0.824
        Trčka Matyáš (Eagles) 10 5 1 0.938
        Omelka Richard (Klasik) 9 4 3 0.813
        Klang Matěj (Hluboká) 2 8 4 0.714
        Klee Jan (Nuclears) 5 7 2 0.857
        Jelínek David (Hluboká) 11 2 0 1.000
        Vyklický Šimon (Eagles) 11 0 2 0.846
        Veselý Adam (Nuclears) 4 8 0 1.000
        Urbánek Jan ml. (Nuclears) 8 2 2 0.833
        Mück Adrián (Klasik) 7 2 2 0.818
        Bubeník Matouš (Eagles) 5 3 1 0.889
        Buščík Vojtěch (Klasik) 3 2 3 0.625
        Divecký Jiří (SaBaT) 3 4 1 0.875
        FUKOVÁ Veronika (Hluboká) 3 3 2 0.750
        Kozel Jan (Klasik) 2 3 3 0.625
        Celkem 256 98 58 1.127
    • Firstcup U8
      Arrows - Oilers
      13 : 15
    • Firstcup U8
      Arrows - Rytíři
      9 : 15
    • Firstcup U8
      Baseball - Arrows
      11 : 16
    • 3. turnaj (VÝCHOD) 3CSL
      Snails - Arrows
      3 : 13
    • EXTRALIGA U18
      Hroši 17 - Arrows
      6 : 13
    • Extraliga kadetek
      Arrows - Eagles
      6 : 3
    • 3. turnaj (VÝCHOD) 3CSL
      Olympia - Arrows
      4 : 8
    • Firstcup U8
      Arrows - Kotlářka
      4 : 12
    • EXTRALIGA U18
      Hroši 17 - Arrows
      0 : 15
    • Firstcup U8
      Miners - Arrows
      20 : 5
    • 3. turnaj (VÝCHOD) 3CSL
      Arrows - Cats MBL
      5 : 3
    • Extraliga kadetek
      Cats MBL - Arrows
      7 : 6
    • Firstcup U8
      Arrows - Oilers
      10 : 13
    • Firstcup U8
      Hroši - Arrows
      25 : 3
    • EXTRALIGA U18
      Technika - Arrows
      2 : 2
    • EXTRALIGA U18
      Technika - Arrows
      5 : 15
    • ČBP U15
      Tempo - Arrows
      10 : 4
    • Extraliga juniorek
      Arrows - Panthers
      8 : 14
    • 4. turnaj ELZY
      Arrows - Joudrs
      0 : 1
    • Extraliga juniorek
      Arrows - Panthers
      11 : 1
    • 4. turnaj ELZY
      Eagles - Arrows
      0 : 11
    • ČBP U11
      Arrows - Piranhas
      19 : 18
    • ČBP U15
      Draci - Arrows
      17 : 0
    • 4. turnaj ELZY
      Arrows - Joudrs
      3 : 12
    • Extraliga juniorek
      Arrows - Eagles
      16 : 3
    • ČBP U11
      Oilers - Arrows
      19 : 9
    • Extraliga juniorek
      Arrows - Eagles
      12 : 9
    • 4. turnaj ELZY
      Pigs - Arrows
      4 : 7
    • Moravian-Silesian League U13
      Cannibals - Arrows
      10 : 24
    • Moravian-Silesian League U13
      Arrows - Cannibals
      19 : 8
    • ČBP U11
      Arrows - Blesk
      1 : 11
    • 4. turnaj ELZY
      Arrows - Trutnov
      8 : 0
    • ČBP U15
      Wolfs - Arrows
      2 : 12
    • ČBP U11
      Sokol - Arrows
      6 : 2
    • ČBP U15
      Arrows - SaBaT
      6 : 3
    • ČBP U11
      Arrows - Baseball
      9 : 10
    • ČBP U15
      Sokol - Arrows
      0 : 11
    • ČBP U11
      Arrows - Olympia
      7 : 16
    • ČBP U15
      Skokani - Arrows
      5 : 9
    • EXTRALIGA 17.červen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Arrows 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 3
      Draci 2 0 0 0 0 0 4 1 X 7 12 2
    • EXTRALIGA 16.červen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Arrows 0 0 1 0 0 0 1 2 5 9 9 1
      Kotlářka 0 2 1 0 0 0 0 0 0 3 7 0
    • EXTRALIGA 15.červen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Tempo 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 7 3
      Arrows 1 3 0 0 0 1 1 0 X 6 12 1