Vytisknout

Českomoravská liga 2013

Kategorie: Baseball - Muži (U21)

Informace

ČML

Českomoravská liga 2013

V základní části (13.4.2013 – 30.6.2013) hraje 12 týmů systémem každý s každým dvakrát
Prvních osm družstev závěrečné tabulky pak postupuje do Play-off o baráž, zbylé čtyři družstva hrají nadstavbu ČML.

Ve čtvrtfinále play-off se střetne první družstvo po základní části s osmým družstvem, druhé se sedmým, třetí se šestým a čtvrté s pátým v sérii na tři vítězství.
V semifinále play-off se pak střetnou vítězové čtvrtfinálových sérii na tři vítězství. Přitom první družstvo po základní části se střetne s vítězem čtvrtfinále hůře umístěným po základní části. Vítězové semifinále se spolu střetnou ve finálové sérii na dvě vítězství.
Výhodnější postavení má vždy družstvo lépe umístěné po základní části.

Nadstavby ČML se účastní družstva umístěná na 9. až 12. místě závěrečného pořadí základní části. Nadstavbu hrají družstva systémem každý s každým čtyřikrát, přitom výsledky dosažené v základní části se započítávají.
Poslední dva týmy závěrečné tabulky odehrají Baráž o ČML.


Tým Hraje
Sokol Hluboká Play-Off
SaBaT Praha Play-Off
Orlice Choceň O udržení
Olympia Blansko O udržení
Nuclears Třebíč Play-Off
Kotlářka Praha Play-Off
Klasik Frýdek Místek O udržení
Hroši Brno Play-Off
Eagles Praha Play-Off
Draci Brno Play-Off
Blesk Jablonec O udržení
Arrows Ostrava Play-Off

Rozpis


Filtr

Plánované zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Místo Divize/fáze Výsledek (Stav)
484 14. 9. 2013 13:00 Klasik Orlice Arrows Ostrava Plánovaný
485 14. 9. 2013 16:00 Klasik Orlice Arrows Ostrava Plánovaný
502 21. 9. 2013 13:00 Blesk Orlice Jablonec (Blesk) Jablonec nad Nisou Plánovaný
503 21. 9. 2013 16:00 Blesk Orlice Jablonec (Blesk) Jablonec nad Nisou Plánovaný

Odehrané zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Místo Divize/fáze Výsledek (Stav)
501 21. 9. 2013 16:00 Klasik Olympia Arrows Ostrava 1 - 4
500 21. 9. 2013 13:00 Klasik Olympia Arrows Ostrava 1 - 12
499 15. 9. 2013 16:00 Olympia Blesk Blansko (Olympia) Blansko 3 - 0
498 15. 9. 2013 13:00 Olympia Blesk Blansko (Olympia) Blansko 18 - 6
475 14. 9. 2013 16:00 Sokol Hroši Hluboká (Sokol) Hluboká nad Vltavou Finále 18 - 1
474 14. 9. 2013 13:00 Sokol Hroši Hluboká (Sokol) Hluboká nad Vltavou Finále 9 - 3
495 8. 9. 2013 16:00 Orlice Olympia Choceň (Orlice) Choceň 5 - 7
494 8. 9. 2013 13:00 Orlice Olympia Choceň (Orlice) Choceň 3 - 9
473 8. 9. 2013 13:00 Hroši Nuclears Zamilec (Hroši) Brno Semifinále 5 - 4
493 7. 9. 2013 16:00 Klasik Blesk Arrows Ostrava 13 - 11
471 7. 9. 2013 16:00 Nuclears Hroši Třebíč (Nuclears) Třebíč Semifinále 3 - 6
468 7. 9. 2013 13:00 Eagles Sokol Krč (Eagles) Praha Semifinále 3 - 4
492 7. 9. 2013 13:00 Klasik Blesk Arrows Ostrava 10 - 0
470 7. 9. 2013 13:00 Nuclears Hroši Třebíč (Nuclears) Třebíč Semifinále 3 - 0
489 31. 8. 2013 16:00 Olympia Klasik Blansko (Olympia) Blansko 1 - 7
465 31. 8. 2013 16:00 Sokol Eagles Hluboká (Sokol) Hluboká nad Vltavou Semifinále 10 - 3
491 31. 8. 2013 16:00 Orlice Blesk Choceň (Orlice) Choceň 7 - 6
467 31. 8. 2013 16:00 Hroši Nuclears Zamilec (Hroši) Brno Semifinále 7 - 4
488 31. 8. 2013 13:00 Olympia Klasik Blansko (Olympia) Blansko 6 - 3
464 31. 8. 2013 13:00 Sokol Eagles Hluboká (Sokol) Hluboká nad Vltavou Semifinále 2 - 1

Výsledky



Vyřazovací zápasy (playoff)


Čtvrtfinále 1 2 3 W
Eagles 9 18 8 3
Draci 8 4 0 0

Čtvrtfinále 1 2 3 W
Hroši 12 9 12 3
Arrows 0 8 1 0

Čtvrtfinále 1 2 3 4 W
SaBaT 0 1 2 2 1
Sokol 10 11 1 8 3

Čtvrtfinále 1 2 3 4 W
Nuclears 10 19 14 14 3
Kotlářka 15 2 4 3 1

Semifinále 1 2 3 W
Eagles 1 3 3 0
Sokol 2 10 4 3

Semifinále 1 2 3 4 5 W
Nuclears 8 4 3 3 4 2
Hroši 7 7 0 6 5 3

Finále 1 2 W
Hroši 3 1 0
Sokol 9 18 2

Pořadí



Celkové pořadí


Celk. Tým
1. 1. Sokol Hluboká
2. 2. Draci Brno
3. 3. Kotlářka Praha
4. 4. Arrows Ostrava
5. 5. Hroši Brno
6. 6. Nuclears Třebíč
7. 7. Eagles Praha
8. 8. SaBaT Praha
9. 9. Klasik Frýdek Místek
10. 10. Olympia Blansko
11. 11. Orlice Choceň
12. 12. Blesk Jablonec

Tabulka skupiny o udržení


Tým G W L T PCT GB RF : RA
Olympia Blansko 12 11 1 0 0.917 - 123 : 44
Klasik Frýdek Místek 10 6 4 0 0.600 4 57 : 45
Orlice Choceň 8 2 6 0 0.250 7 44 : 73
Blesk Jablonec 10 1 9 0 0.100 9 37 : 99

Tabulka základní části


Tým G W L T PCT GB RF : RA
Sokol Hluboká 22 18 4 0 0.818 - 185 : 106
Draci Brno 22 17 5 0 0.773 1 221 : 122
Arrows Ostrava 22 13 9 0 0.591 5 163 : 145
Kotlářka Praha 22 13 9 0 0.591 5 217 : 155
Eagles Praha 22 11 11 0 0.500 7 170 : 137
Nuclears Třebíč 22 11 11 0 0.500 7 164 : 196
Hroši Brno 22 11 11 0 0.500 7 165 : 190
SaBaT Praha 22 10 12 0 0.455 8 135 : 158
Klasik Frýdek Místek 22 10 12 0 0.455 8 157 : 186
Orlice Choceň 22 7 15 0 0.318 11 128 : 184
Olympia Blansko 22 7 15 0 0.318 11 142 : 172
Blesk Jablonec 22 4 18 0 0.182 14 154 : 250

Statistiky


Filtr

Statistiky pálkařů



Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
Jakub Malík (ARR) 10 3 7 2 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0.700 0.727 0.900
Petr Čech (ARR) 30 8 16 7 2 0 8 0 1 0 1 0 0 0.533 0.533 0.900
Martin Kučera (ARR) 24 6 11 3 1 1 6 1 0 2 7 0 1 0.458 0.481 0.792
Tomáš Juněc (ARR) 15 1 6 4 0 0 4 0 0 2 0 0 1 0.400 0.444 0.667
Joe Truesdale (ARR) 22 4 8 4 0 0 2 3 0 5 1 3 0 0.364 0.533 0.545
Martin Kubovčík (ARR) 32 6 11 1 0 0 1 1 1 5 0 0 0 0.344 0.432 0.375
Martin Šmoldas (ARR) 72 18 23 7 1 0 13 13 1 9 7 1 1 0.319 0.398 0.444
Jakub Kaplan (ARR) 48 18 15 6 0 0 7 12 1 5 7 5 2 0.313 0.417 0.438
Ondřej Satoria (ARR) 56 16 17 2 0 0 8 17 2 4 5 0 0 0.304 0.350 0.339
Aleš Navrátil (ARR) 21 8 6 2 0 0 3 3 0 4 0 0 0 0.286 0.400 0.381
Tomáš Ondra (ARR) 38 5 10 1 0 0 13 0 0 4 5 0 2 0.263 0.318 0.289
Michal Janko (ARR) 39 8 10 3 0 0 7 1 1 5 4 1 0 0.256 0.356 0.333
Tomáš Míček (ARR) 28 9 7 1 0 0 2 1 1 3 1 1 1 0.250 0.333 0.286
Adam Vítek (ARR) 44 7 10 3 0 0 8 0 1 11 6 1 0 0.227 0.393 0.295
Ondřej Hon (ARR) 14 4 3 0 0 0 1 0 0 5 1 0 0 0.214 0.421 0.214
Dominik Reich (ARR) 50 10 10 0 0 0 5 3 1 13 6 1 1 0.200 0.369 0.200
David Illek (ARR) 28 3 5 0 0 0 6 2 1 4 12 2 0 0.179 0.324 0.179
Adam Král (ARR) 17 3 3 0 0 0 2 0 1 2 2 0 0 0.176 0.263 0.176
Jakub Grepl (ARR) 12 0 2 0 0 0 1 0 0 0 4 0 1 0.167 0.154 0.167
Przemyslav Paluch (ARR) 13 4 2 1 0 0 1 0 0 2 2 1 0 0.154 0.313 0.231
Matěj Bělunek (ARR) 19 1 2 0 0 0 1 0 1 0 6 0 0 0.105 0.105 0.105
Petr Syřena (ARR) 35 3 3 1 0 0 1 0 0 2 9 1 0 0.086 0.158 0.114
Vojtěch Ovčačík (ARR) 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 1 0.000 0.000 0.000
Tým celkem 678 145 187 48 4 1 101 58 13 88 90 17 11 0.276 0.368 0.363

Statistiky nadhazovačů



Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
Ondřej Satoria (ARR) 28 1/3 133 105 17 10 4 21 32 0 0 6 2 1 1 1.27 5.40 1.34
Martin Kubovčík (ARR) 13  64 54 12 10 3 7 14 0 0 2 2 0 0 2.07 8.31 1.46
Tomáš Ondra (ARR) 26  110 102 20 10 6 5 22 1 0 2 2 1 0 2.07 6.92 0.96
Adam Král (ARR) 20  85 74 19 8 5 7 14 0 0 0 2 1 0 2.25 8.55 1.30
Ondřej Hon (ARR) 37  193 152 39 42 21 24 18 0 2 13 2 3 0 5.10 9.49 1.70
Tým celkem 124 1/3 585 487 107 80 39 64 100 1 2 23 10 6 1 2.83 7.77 1.38

Statistiky polařů



Jméno hráče PO A E FA
Ondřej Satoria (ARR) 29 11 0 1.000
Tomáš Juněc (ARR) 22 6 0 1.000
Przemyslav Paluch (ARR) 8 2 0 1.000
Martin Kučera (ARR) 27 0 1 0.964
Dominik Reich (ARR) 66 7 4 0.948
Martin Šmoldas (ARR) 35 49 5 0.944
Aleš Navrátil (ARR) 25 7 2 0.941
Joe Truesdale (ARR) 16 0 1 0.941
David Illek (ARR) 66 3 5 0.932
Tomáš Ondra (ARR) 40 21 5 0.924
Petr Čech (ARR) 21 13 3 0.919
Petr Syřena (ARR) 18 0 2 0.900
Michal Janko (ARR) 10 16 3 0.897
Adam Král (ARR) 19 7 3 0.897
Adam Vítek (ARR) 19 6 3 0.893
Ondřej Hon (ARR) 12 9 3 0.875
Martin Kubovčík (ARR) 9 11 3 0.870
Jakub Kaplan (ARR) 50 23 11 0.869
Tomáš Míček (ARR) 9 5 3 0.824
Matěj Bělunek (ARR) 4 4 2 0.800
Filip Tabaček (ARR) 7 1 2 0.800
Tým celkem 512 201 61 0.921