• osobností Wild Card je Jana Slaninová atletka SSK Vítkovice

    Aktuality

    Číst dál...
  • Bronzové STB!!! Aneb Veteráni Arrows se neztratili !

    Aktuality

    Číst dál...
  • Vítězná Poruba partnerem zápasu s Hrochy!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Nakoplo mě první KO!!! Osobnost zápasu s Draky Brno Lukáš Dekýš.

    Aktuality

    Číst dál...
  • Australanka na Arrows

    Aktuality

    Číst dál...
    
    • so 22.září 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows Ostrava - Eagles Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 29.září 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Draci Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 22.září 2018 12:00

      EXTRALIGA U18
      Arrows - Technika
    • so 22.září 2018 15:00

      EXTRALIGA U18
      Technika - Arrows
    • so 29.září 2018 06:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Eagles
    • so 29.září 2018 07:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Eagles
    • 5.říjen - 7.říjen 2018

      Mistrovství ČR U18
    • pá 5.říjen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows - Draci

    Českomoravská liga

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Hluboká Sokol Hluboká SOK
      Hroši B Cardion Hroši Brno B HRO
      Nuclears Třebíč Nuclears NUC
      Eagles B Eagles Praha B EGS
      Draci B Draci Brno B DRA
      Kotlářka B Kotlářka Praha B KOT
      Arrows B Arrows Ostrava B ARR
      SaBaT SaBaT Praha SAB
      Olympia Olympia Blansko BLA
      Klasik Klasik Frýdek-Místek KLA
      Choceň SaB Orli Choceň ORL
      Blesk Blesk Jablonec BLE
      • Semifinále
        Sokol Hluboká 3
        Eagles Praha B 0
        Cardion Hroši Brno B 3
        Třebíč Nuclears 2
        Čtvrtfinále
        Sokol Hluboká 3
        SaBaT Praha 1
        Draci Brno B 0
        Eagles Praha B 3
        Kotlářka Praha B 1
        Třebíč Nuclears 3
        Arrows Ostrava B 0
        Cardion Hroši Brno B 3
      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Sokol Hluboká n./V. 22 18 4 0 0.818 - 185 : 106
        Draci Brno B 22 17 5 0 0.773 1 221 : 122
        Kotlářka Praha B 22 13 9 0 0.591 5 217 : 155
        Arrows Ostrava B 22 13 9 0 0.591 5 163 : 145
        Cardion Hroši Brno B 22 11 11 0 0.500 7 165 : 190
        Nuclears Třebíč 22 11 11 0 0.500 7 164 : 196
        Eagles Praha B 22 11 11 0 0.500 7 170 : 137
        SaBaT Praha 22 10 12 0 0.455 8 135 : 158
        Klasik Frýdek-Místek 22 10 12 0 0.455 8 157 : 186
        Olympia Blansko 22 7 15 0 0.318 11 142 : 172
        Orlice Choceň 22 7 15 0 0.318 11 128 : 184
        Blesk Jablonec 22 4 18 0 0.182 14 154 : 250
      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Olympia Blansko 34 18 16 0 0.529 - 265 : 216
        Klasik Frýdek-Místek 32 16 16 0 0.500 1 214 : 231
        SaB Orli Choceň 30 9 21 0 0.300 7 172 : 257
        Blesk Jablonec 32 5 27 0 0.156 12 191 : 349
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
        2013-04-14T13:00 ne 14.4.2013 13:00 Arrows B 5 : 2 Olympia Blansko
        2013-04-14T16:00 ne 14.4.2013 16:00 Arrows B 14 : 11 Olympia Blansko
        2013-04-14T13:00 ne 14.4.2013 13:00 Hluboká 4 : 2 Nuclears Hluboká
        2013-04-14T16:00 ne 14.4.2013 16:00 Hluboká 15 : 7 Nuclears Hluboká
        2013-04-14T13:00 ne 14.4.2013 13:00 Choceň 9 : 8 Kotlářka B Choceň
        2013-04-14T16:00 ne 14.4.2013 16:00 Choceň 4 : 13 Kotlářka B Choceň
        2013-04-14T13:00 ne 14.4.2013 13:00 SaBaT 4 : 2 Blesk SaBaT
        2013-04-14T16:00 ne 14.4.2013 16:00 Blesk 12 : 2 SaBaT SaBaT
        2013-04-14T13:00 ne 14.4.2013 13:00 Hroši B 4 : 14 Draci B Zamilec
        2013-04-14T16:00 ne 14.4.2013 16:00 Hroši B 11 : 18 Draci B Zamilec
        2013-04-21T13:00 ne 21.4.2013 13:00 Draci B 9 : 11 Hluboká MBS
        2013-04-21T16:00 ne 21.4.2013 16:00 Draci B 6 : 7 Hluboká MBS
        2013-04-21T13:00 ne 21.4.2013 13:00 Arrows B 14 : 4 Hroši B Arrows
        2013-04-21T16:00 ne 21.4.2013 16:00 Arrows B 16 : 10 Hroši B Arrows
        2013-04-21T13:00 ne 21.4.2013 13:00 Blesk 9 : 16 Choceň Choceň
        2013-04-21T16:00 ne 21.4.2013 16:00 Blesk 9 : 8 Choceň Choceň
        2013-04-21T13:00 ne 21.4.2013 13:00 SaBaT 7 : 4 Olympia SaBaT
        2013-04-21T16:00 ne 21.4.2013 16:00 SaBaT 10 : 9 Olympia SaBaT
        2013-04-21T13:00 ne 21.4.2013 13:00 Nuclears 10 : 11 Klasik Třebíč
        2013-04-21T16:00 ne 21.4.2013 16:00 Nuclears 9 : 15 Klasik Třebíč
        2013-04-21T13:00 ne 21.4.2013 13:00 Eagles B 8 : 9 Kotlářka B Areál Markéta
        2013-04-21T16:00 ne 21.4.2013 16:00 Eagles B 8 : 10 Kotlářka B Areál Markéta
        2013-04-27T13:00 so 27.4.2013 13:00 Kotlářka B 12 : 2 Draci B Areál Markéta
        2013-04-27T16:00 so 27.4.2013 16:00 Kotlářka B 10 : 4 Draci B Areál Markéta
        2013-04-28T13:00 ne 28.4.2013 13:00 Eagles B 8 : 2 Arrows B Krč
        2013-04-28T16:00 ne 28.4.2013 16:00 Eagles B 2 : 10 Arrows B Krč
        2013-04-28T13:00 ne 28.4.2013 13:00 Klasik 15 : 16 Blesk Arrows
        2013-04-28T16:00 ne 28.4.2013 16:00 Klasik 11 : 1 Blesk Arrows
        2013-04-28T13:00 ne 28.4.2013 13:00 Hluboká 5 : 4 Olympia Hluboká
        2013-04-28T16:00 ne 28.4.2013 16:00 Hluboká 10 : 3 Olympia Hluboká
        2013-04-28T13:00 ne 28.4.2013 13:00 Choceň 5 : 7 SaBaT Choceň
        2013-04-28T16:00 ne 28.4.2013 16:00 Choceň 9 : 8 SaBaT Choceň
        2013-04-28T13:00 ne 28.4.2013 13:00 Nuclears 4 : 15 Hroši B Třebíč
        2013-04-28T16:00 ne 28.4.2013 16:00 Nuclears 6 : 3 Hroši B Třebíč
        2013-05-05T13:00 ne 5.5.2013 13:00 Arrows B 6 : 4 Choceň Arrows
        2013-05-05T16:00 ne 5.5.2013 16:00 Arrows B 5 : 4 Choceň Arrows
        2013-05-05T13:00 ne 5.5.2013 13:00 Blesk 6 : 16 Hluboká Jablonec
        2013-05-05T16:00 ne 5.5.2013 16:00 Blesk 5 : 10 Hluboká Jablonec
        2013-05-05T13:00 ne 5.5.2013 13:00 SaBaT 11 : 12 Draci B SaBaT
        2013-05-05T16:00 ne 5.5.2013 16:00 SaBaT 4 : 15 Draci B SaBaT
        2013-05-05T14:00 ne 5.5.2013 14:00 Nuclears 15 : 9 Olympia Třebíč
        2013-05-05T17:00 ne 5.5.2013 17:00 Nuclears 2 : 1 Olympia Třebíč
        2013-05-05T13:00 ne 5.5.2013 13:00 Hroši B 13 : 10 Eagles B Zamilec
        2013-05-05T16:00 ne 5.5.2013 16:00 Hroši B 2 : 7 Eagles B Zamilec
        2013-05-05T13:00 ne 5.5.2013 13:00 Kotlářka B 11 : 12 Klasik Areál Markéta
        2013-05-05T16:00 ne 5.5.2013 16:00 Kotlářka B 7 : 12 Klasik Areál Markéta
        2013-05-09T19:00 čt 9.5.2013 19:00 Nuclears 4 : 15 Draci B MBS
        2013-05-10T19:00 pá 10.5.2013 19:00 Choceň 6 : 13 Nuclears Choceň
        2013-05-17T20:00 pá 17.5.2013 20:00 Choceň 17 : 12 Nuclears Choceň
        2013-05-19T13:00 ne 19.5.2013 13:00 Olympia 4 : 16 Draci B Blansko
        2013-05-19T16:00 ne 19.5.2013 16:00 Olympia 6 : 19 Draci B Blansko
        2013-05-19T13:00 ne 19.5.2013 13:00 Eagles B 7 : 6 Nuclears Krč
        2013-05-19T16:00 ne 19.5.2013 16:00 Eagles B 7 : 17 Nuclears Krč
        2013-05-19T13:00 ne 19.5.2013 13:00 Arrows B 6 : 16 Kotlářka B Arrows
        2013-05-19T16:00 ne 19.5.2013 16:00 Arrows B 14 : 4 Kotlářka B Arrows
        2013-05-19T13:00 ne 19.5.2013 13:00 SaBaT 4 : 0 Klasik SaBaT
        2013-05-19T16:00 ne 19.5.2013 16:00 SaBaT 12 : 4 Klasik SaBaT
        2013-05-19T13:00 ne 19.5.2013 13:00 Hroši B 13 : 9 Blesk Zamilec
        2013-05-19T16:00 ne 19.5.2013 16:00 Hroši B 8 : 6 Blesk Zamilec
        2013-05-26T13:00 ne 26.5.2013 13:00 Draci B 4 : 2 Arrows B MBS
        2013-05-26T16:00 ne 26.5.2013 16:00 Draci B 2 : 0 Arrows B MBS
        2013-05-26T13:00 ne 26.5.2013 13:00 Klasik 7 : 10 Hluboká Arrows
        2013-05-26T16:00 ne 26.5.2013 16:00 Klasik 4 : 17 Hluboká Arrows
        2013-05-26T13:00 ne 26.5.2013 13:00 Blesk 3 : 11 Eagles B Jablonec
        2013-05-26T16:00 ne 26.5.2013 16:00 Blesk 6 : 16 Eagles B Jablonec
        2013-05-26T13:00 ne 26.5.2013 13:00 Choceň 0 : 10 Olympia Choceň
        2013-05-26T16:00 ne 26.5.2013 16:00 Choceň 5 : 4 Olympia Choceň
        2013-05-26T14:00 ne 26.5.2013 14:00 Nuclears 1 : 12 Kotlářka B Třebíč
        2013-05-26T17:00 ne 26.5.2013 17:00 Nuclears 11 : 10 Kotlářka B Třebíč
        2013-06-02T13:00 ne 2.6.2013 13:00 Choceň 6 : 1 Klasik Choceň
        2013-06-02T16:00 ne 2.6.2013 16:00 Choceň 8 : 5 Klasik Choceň
        2013-06-06T17:30 čt 6.6.2013 17:30 Klasik 2 : 9 Arrows B Arrows
        2013-06-09T13:00 ne 9.6.2013 13:00 Olympia 9 : 7 Klasik Blansko
        2013-06-09T16:00 ne 9.6.2013 16:00 Olympia 15 : 10 Klasik Blansko
        2013-06-09T13:00 ne 9.6.2013 13:00 SaBaT 5 : 4 Eagles B Krč
        2013-06-09T13:00 ne 9.6.2013 13:00 Arrows B 11 : 12 Nuclears Arrows
        2013-06-09T16:00 ne 9.6.2013 16:00 Arrows B 5 : 4 Nuclears Arrows
        2013-06-09T13:00 ne 9.6.2013 13:00 Hroši B 4 : 11 Hluboká Zamilec
        2013-06-09T16:00 ne 9.6.2013 16:00 Hroši B 8 : 7 Hluboká Zamilec
        2013-06-09T13:00 ne 9.6.2013 13:00 Kotlářka B 14 : 9 Blesk Areál Markéta
        2013-06-13T16:00 čt 13.6.2013 16:00 Nuclears 5 : 4 Draci B Třebíč
        2013-06-16T13:00 ne 16.6.2013 13:00 Klasik 5 : 9 Draci B Skokani
        2013-06-16T16:00 ne 16.6.2013 16:00 Klasik 1 : 9 Draci B Skokani
        2013-06-16T13:00 ne 16.6.2013 13:00 Arrows B 5 : 14 SaBaT Arrows
        2013-06-16T16:00 ne 16.6.2013 16:00 Arrows B 2 : 12 SaBaT Arrows
        2013-06-16T13:00 ne 16.6.2013 13:00 Blesk 8 : 11 Nuclears Jablonec
        2013-06-16T16:00 ne 16.6.2013 16:00 Blesk 17 : 5 Nuclears Jablonec
        2013-06-16T13:00 ne 16.6.2013 13:00 Hroši B 5 : 2 Choceň Zamilec
        2013-06-16T16:00 ne 16.6.2013 16:00 Hroši B 11 : 9 Choceň Zamilec
        2013-06-16T13:00 ne 16.6.2013 13:00 Kotlářka B 5 : 4 Hluboká Areál Markéta
        2013-06-16T13:00 ne 16.6.2013 13:00 Kotlářka B 5 : 10 Hluboká Areál Markéta
        2013-06-19T17:30 st 19.6.2013 17:30 Klasik 7 : 6 Arrows B Arrows
        2013-06-20T18:00 čt 20.6.2013 18:00 SaBaT 4 : 15 Eagles B SaBaT
        2013-06-23T14:00 ne 23.6.2013 14:00 Olympia 4 : 3 Kotlářka B Blansko
        2013-06-23T17:00 ne 23.6.2013 17:00 Olympia 15 : 4 Kotlářka B Blansko
        2013-06-23T13:00 ne 23.6.2013 13:00 Draci B 14 : 4 Blesk MBS
        2013-06-23T16:00 ne 23.6.2013 16:00 Draci B 15 : 5 Blesk MBS
        2013-06-23T13:00 ne 23.6.2013 13:00 Eagles B 11 : 1 Choceň Krč
        2013-06-23T16:00 ne 23.6.2013 16:00 Eagles B 11 : 2 Choceň Krč
        2013-06-23T13:00 ne 23.6.2013 13:00 Klasik 5 : 3 Hroši B Arrows
        2013-06-23T16:00 ne 23.6.2013 16:00 Klasik 7 : 5 Hroši B Arrows
        2013-06-23T13:00 ne 23.6.2013 13:00 Hluboká 2 : 7 Arrows B Hluboká
        2013-06-23T16:00 ne 23.6.2013 16:00 Hluboká 6 : 1 Arrows B Hluboká
        2013-06-23T13:00 ne 23.6.2013 13:00 Nuclears 3 : 0 SaBaT Třebíč
        2013-06-23T16:00 ne 23.6.2013 16:00 Nuclears 5 : 4 SaBaT Třebíč
        2013-06-29T13:00 so 29.6.2013 13:00 Hluboká 9 : 4 Choceň Hluboká
        2013-06-29T16:00 so 29.6.2013 16:00 Hluboká 13 : 3 Choceň Hluboká
        2013-06-30T13:00 ne 30.6.2013 13:00 Klasik 6 : 4 Eagles B Arrows
        2013-06-30T16:00 ne 30.6.2013 16:00 Klasik 10 : 6 Eagles B Arrows
        2013-06-30T13:00 ne 30.6.2013 13:00 Blesk 10 : 15 Arrows B Jablonec
        2013-06-30T16:00 ne 30.6.2013 16:00 Blesk 5 : 8 Arrows B Jablonec
        2013-06-30T13:00 ne 30.6.2013 13:00 SaBaT 8 : 3 Hroši B SaBaT
        2013-06-30T16:00 ne 30.6.2013 16:00 SaBaT 6 : 15 Hroši B SaBaT
        2013-07-02T18:00 út 2.7.2013 18:00 Olympia 3 : 14 Hroši B Blansko
        2013-07-03T18:00 st 3.7.2013 18:00 Olympia 3 : 5 Hroši B Blansko
        2013-07-06T13:00 so 6.7.2013 13:00 Draci B 12 : 8 Eagles B MBS
        2013-07-06T16:00 so 6.7.2013 16:00 Draci B 8 : 2 Eagles B MBS
        2013-07-06T13:00 so 6.7.2013 13:00 Hluboká 3 : 1 SaBaT Hluboká
        2013-07-06T16:00 so 6.7.2013 16:00 Hluboká 6 : 3 SaBaT Hluboká
        2013-07-07T13:00 ne 7.7.2013 13:00 Olympia 10 : 6 Blesk Blansko
        2013-07-07T16:00 ne 7.7.2013 16:00 Olympia 14 : 2 Blesk Blansko
        2013-07-07T12:00 ne 7.7.2013 12:00 Draci B 8 : 5 Choceň MBS
        2013-07-07T15:00 ne 7.7.2013 15:00 Draci B 6 : 1 Choceň MBS
        2013-07-07T13:00 ne 7.7.2013 13:00 Kotlářka B 21 : 1 Hroši B Areál Markéta
        2013-07-07T16:00 ne 7.7.2013 16:00 Kotlářka B 4 : 8 Hroši B Areál Markéta
        2013-07-17T17:00 st 17.7.2013 17:00 Kotlářka B 7 : 2 SaBaT SaBaT
        2013-07-17T19:00 st 17.7.2013 19:00 Kotlářka B 18 : 7 SaBaT SaBaT
        2013-07-31T18:00 st 31.7.2013 18:00 Kotlářka B 14 : 4 Blesk Areál Markéta
        2013-08-10T13:00 so 10.8.2013 13:00 Eagles B 9 : 3 Hluboká Krč
        2013-08-10T16:00 so 10.8.2013 16:00 Eagles B 3 : 6 Hluboká Krč
        2013-08-11T13:00 ne 11.8.2013 13:00 Olympia 1 : 4 Eagles B Blansko
        2013-08-11T16:00 ne 11.8.2013 16:00 Olympia 1 : 9 Eagles B Blansko
        2013-08-17T13:00 so 17.8.2013 13:00 Olympia 15 : 5 Choceň Blansko
        2013-08-17T16:00 so 17.8.2013 16:00 Olympia 22 : 7 Choceň Blansko
        2013-08-17T13:00 so 17.8.2013 13:00 Draci B 8 : 9 Eagles B MBS
        2013-08-17T16:00 so 17.8.2013 16:00 Draci B 4 : 18 Eagles B MBS
        2013-08-17T13:00 so 17.8.2013 13:00 Arrows B 0 : 12 Hroši B Arrows
        2013-08-17T16:00 so 17.8.2013 16:00 Arrows B 8 : 9 Hroši B Arrows
        2013-08-17T14:00 so 17.8.2013 14:00 Blesk 2 : 7 Klasik Jablonec
        2013-08-17T17:00 so 17.8.2013 17:00 Blesk 4 : 3 Klasik Jablonec
        2013-08-17T13:00 so 17.8.2013 13:00 Hluboká 10 : 0 SaBaT Hluboká
        2013-08-17T16:00 so 17.8.2013 16:00 Hluboká 11 : 1 SaBaT Hluboká
        2013-08-17T13:00 so 17.8.2013 13:00 Kotlářka B 15 : 10 Nuclears Areál Markéta
        2013-08-17T16:00 so 17.8.2013 16:00 Kotlářka B 2 : 19 Nuclears Areál Markéta
        2013-08-24T13:00 so 24.8.2013 13:00 Eagles B 8 : 0 Draci B Krč
        2013-08-24T13:00 so 24.8.2013 13:00 Blesk 3 : 13 Olympia Jablonec
        2013-08-24T16:00 so 24.8.2013 16:00 Blesk 3 : 13 Olympia Jablonec
        2013-08-24T13:00 so 24.8.2013 13:00 SaBaT 2 : 1 Hluboká SaBaT
        2013-08-24T16:00 so 24.8.2013 16:00 SaBaT 2 : 8 Hluboká SaBaT
        2013-08-24T13:00 so 24.8.2013 13:00 Nuclears 14 : 4 Kotlářka B Třebíč
        2013-08-24T16:00 so 24.8.2013 16:00 Nuclears 14 : 3 Kotlářka B Třebíč
        2013-08-24T13:00 so 24.8.2013 13:00 Hroši B 12 : 1 Arrows B Zamilec
        2013-08-27T18:00 út 27.8.2013 18:00 Choceň 1 : 3 Klasik Choceň
        2013-08-27T21:00 út 27.8.2013 21:00 Choceň 4 : 9 Klasik Choceň
        2013-08-31T13:00 so 31.8.2013 13:00 Olympia 6 : 3 Klasik Blansko
        2013-08-31T16:00 so 31.8.2013 16:00 Olympia 1 : 7 Klasik Blansko
        2013-08-31T13:00 so 31.8.2013 13:00 Hluboká 2 : 1 Eagles B Hluboká
        2013-08-31T16:00 so 31.8.2013 16:00 Hluboká 10 : 3 Eagles B Hluboká
        2013-08-31T13:00 so 31.8.2013 13:00 Choceň 12 : 2 Blesk Choceň
        2013-08-31T16:00 so 31.8.2013 16:00 Choceň 7 : 6 Blesk Choceň
        2013-08-31T13:00 so 31.8.2013 13:00 Hroši B 7 : 8 Nuclears Zamilec
        2013-08-31T16:00 so 31.8.2013 16:00 Hroši B 7 : 4 Nuclears Zamilec
        2013-09-07T13:00 so 7.9.2013 13:00 Eagles B 3 : 4 Hluboká Krč
        2013-09-07T13:00 so 7.9.2013 13:00 Klasik 10 : 0 Blesk Arrows
        2013-09-07T16:00 so 7.9.2013 16:00 Klasik 13 : 11 Blesk Arrows
        2013-09-07T13:00 so 7.9.2013 13:00 Nuclears 3 : 0 Hroši B Třebíč
        2013-09-07T16:00 so 7.9.2013 16:00 Nuclears 3 : 6 Hroši B Třebíč
        2013-09-08T13:00 ne 8.9.2013 13:00 Choceň 3 : 9 Olympia Choceň
        2013-09-08T16:00 ne 8.9.2013 16:00 Choceň 5 : 7 Olympia Choceň
        2013-09-08T13:00 ne 8.9.2013 13:00 Hroši B 5 : 4 Nuclears Zamilec
        2013-09-14T13:00 so 14.9.2013 13:00 Hluboká 9 : 3 Hroši B Hluboká
        2013-09-14T16:00 so 14.9.2013 16:00 Hluboká 18 : 1 Hroši B Hluboká
        2013-09-15T13:00 ne 15.9.2013 13:00 Olympia 18 : 6 Blesk Blansko
        2013-09-15T16:00 ne 15.9.2013 16:00 Olympia 3 : 0 Blesk Blansko
        2013-09-21T13:00 so 21.9.2013 13:00 Klasik 1 : 12 Olympia Arrows
        2013-09-21T16:00 so 21.9.2013 16:00 Klasik 1 : 4 Olympia Arrows
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      • Tým SOK DRA KOT ARR HRO NUC EGS SAB KLA BLA ORL BLE
        Sokol Hluboká 11-9
        7-6
        4-5
        10-5
        2-7
        6-1
        11-4
        7-8
        4-2
        15-7
        3-9
        6-3
        3-1
        6-3
        10-7
        17-4
        5-4
        10-3
        9-4
        13-3
        16-6
        10-5
        Draci Brno B 9-11
        6-7
        2-12
        4-10
        4-2
        2-0
        14-4
        18-11
        15-4
        4-5
        12-8
        8-2
        12-11
        15-4
        9-5
        9-1
        16-4
        19-6
        8-5
        6-1
        14-4
        15-5
        Kotlá?ka Praha B 5-4
        5-10
        12-2
        10-4
        16-6
        4-14
        21-1
        4-8
        12-1
        10-11
        9-8
        10-8
        7-2
        18-7
        11-12
        7-12
        3-4
        4-15
        8-9
        13-4
        14-9
        14-4
        Arrows Ostrava B 7-2
        1-6
        2-4
        0-2
        6-16
        14-4
        14-4
        16-10
        11-12
        5-4
        2-8
        10-2
        5-14
        2-12
        9-2
        6-7
        5-2
        14-11
        6-4
        5-4
        15-10
        8-5
        Cardion Hroši Brno B 4-11
        8-7
        4-14
        11-18
        1-21
        8-4
        4-14
        10-16
        15-4
        3-6
        13-10
        2-7
        3-8
        15-6
        3-5
        5-7
        5-3
        14-3
        5-2
        11-9
        13-9
        8-6
        T?ebí? Nuclears 2-4
        7-15
        4-15
        5-4
        1-12
        11-10
        12-11
        4-5
        4-15
        6-3
        6-7
        17-7
        3-0
        5-4
        10-11
        9-15
        2-1
        15-9
        13-6
        12-17
        11-8
        5-17
        Eagles Praha B 9-3
        3-6
        8-12
        2-8
        8-9
        8-10
        8-2
        2-10
        10-13
        7-2
        7-6
        7-17
        4-5
        15-4
        4-6
        6-10
        4-1
        9-1
        11-1
        11-2
        11-3
        16-6
        SaBaT Praha 1-3
        3-6
        11-12
        4-15
        2-7
        7-18
        14-5
        12-2
        8-3
        6-15
        0-3
        4-5
        5-4
        4-15
        4-0
        12-4
        7-4
        10-9
        7-5
        8-9
        4-2
        2-12
        Klasik Frýdek-Místek 7-10
        4-17
        5-9
        1-9
        12-11
        12-7
        2-9
        7-6
        5-3
        7-5
        11-10
        15-9
        6-4
        10-6
        0-4
        4-12
        7-9
        10-15
        1-6
        5-8
        15-16
        11-1
        Olympia Blansko 4-5
        3-10
        4-16
        6-19
        4-3
        15-4
        2-5
        11-14
        3-5
        3-14
        1-2
        9-15
        1-4
        1-9
        4-7
        9-10
        9-7
        15-10
        10-0
        4-5
        10-6
        14-2
        SaB Orli Choce? 4-9
        3-13
        5-8
        1-6
        9-8
        4-13
        4-6
        4-5
        2-5
        9-11
        6-13
        17-12
        1-11
        2-11
        5-7
        9-8
        6-1
        8-5
        0-10
        5-4
        16-9
        8-9
        Blesk Jablonec 6-16
        5-10
        4-14
        5-15
        9-14
        4-14
        10-15
        5-8
        9-13
        6-8
        8-11
        17-5
        3-11
        6-16
        12-2
        2-4
        16-15
        1-11
        6-10
        2-14
        9-16
        9-8
      • Tým BLA KLA ORL BLE
        Olympia Blansko 9-7
        15-10
        6-3
        1-7
        12-1
        4-1
        15-5
        22-7
        10-0
        4-5
        9-3
        7-5
        10-6
        14-2
        18-6
        3-0
        13-3
        13-3
        Klasik Frýdek-Místek 1-12
        1-4
        7-9
        10-15
        3-6
        7-1
        1-6
        5-8
        3-1
        9-4
        15-16
        11-1
        10-0
        13-11
        7-2
        3-4
        SaB Orli Choce? 0-10
        5-4
        3-9
        5-7
        5-15
        7-22
        6-1
        8-5
        1-3
        4-9
        12-2
        7-6
        16-9
        8-9
        Blesk Jablonec 3-13
        3-13
        6-10
        2-14
        6-18
        0-3
        2-7
        4-3
        16-15
        1-11
        0-10
        11-13
        9-16
        9-8
        2-12
        6-7
    • 5. turnaj ELZY
      Arrows - Joudrs
      0 : 4
    • 5. turnaj ELZY
      Trutnov - Arrows
      2 : 3
    • 5. turnaj ELZY
      Arrows - Joudrs
      3 : 0
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Hroši - Arrows
      7 : 5
    • 5. turnaj ELZY
      Pigs - Arrows
      8 : 15
    • EXTRALIGA U18
      Arrows - Nuclears
      15 : 2
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Arrows - Draci
      2 : 7
    • Extraliga juniorek
      Panthers - Arrows
      7 : 8
    • 5. turnaj ELZY
      Arrows - Eagles
      14 : 11
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Arrows - Skokani
      16 : 0
    • EXTRALIGA U18
      Nuclears - Arrows
      12 : 2
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Hroši - Arrows
      0 : 15