• Pietní vzpomínka na padlé vojáky Armády České republiky v Afgánistánu u příležitosti Play off zápasu 10.8. 19:00 Arrows aTempo Titans

    Aktuality

    Číst dál...
  • Tisíc odpalů! A další tisícovku Navrátil hned rozjel ránou za plot

    Aktuality - Tým: Baseball Muži

    Číst dál...
  • Arrows Fest a Exhibice s HC Vítkovice Ridera a Steelers. Den plný sportu, hudby a zábavy! Na závěr Pojedeme do Krpole!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • 2. turnaj – na vítězné vlně

    Aktuality - Tým: Softball Ženy

    Číst dál...
  • Junioři vybojovali postup na republikový Final Six

    Aktuality - Tým: Baseball U18

    Číst dál...
    
    • pá 17.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Hroši Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 25.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Draci Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 31.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Hroši Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 18.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • so 18.srpen 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • ne 19.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - SaBaT
    • sobota, 25.srpen 2018

      Moravská liga žákyň
      3. turnaj
    • ne 16.září 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U15
      Arrows - Skokani
    • ne 16.září 2018 15:00

      Moravian-Silesian League U15
      Klasik - Arrows
    • 5.říjen - 7.říjen 2018

      Mistrovství ČR U18

    Českomoravská liga

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Tempo Tempo Titans Praha TEM
      Hluboká Sokol Hluboká nad Vltavou SOK
      Klasik Klasik Frýdek-Místek KLA
      Nuclears Třebíč Nuclears NUC
      SaBaT SaBaT Praha SAB
      Choceň SaB Orli Choceň ORL
      Blesk Blesk Jablonec BLE
      Arrows B Arrows Ostrava B ARR
      Hroši B Cardion Hroši Brno B HRO
      Draci B Draci Brno B DRA
      Eagles B Eagles Praha B EGS
      Kotlářka B Kotlářka Praha B KOT
      • Finále
        Tempo Titans Praha 1
        Sokol Hluboká nad Vltavou 0
        Semifinále
        Tempo Titans Praha 3
        Třebíč Nuclears 1
        Sokol Hluboká nad Vltavou 3
        Klasik Frýdek-Místek 1
        Čtvrtfinále
        Klasik Frýdek-Místek 3
        SaB Orli Choceň 1
        Třebíč Nuclears 3
        SaBaT Praha 1
        Sokol Hluboká nad Vltavou 3
        Blesk Jablonec 1
      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Tempo Titans Praha 22 19 3 0 0.864 - 222 : 113
        Sokol Hluboká n./V. 22 16 6 0 0.727 3 171 : 100
        Draci Brno B 22 15 7 0 0.682 4 176 : 117
        Eagles Praha B 22 15 7 0 0.682 4 161 : 104
        Kotlářka Praha B 22 12 10 0 0.546 7 172 : 190
        Klasik Frýdek-Místek 22 11 11 0 0.500 8 164 : 165
        Třebíč Nuclears 22 10 12 0 0.455 9 145 : 158
        SaBaT Praha 22 9 13 0 0.409 10 114 : 163
        Orlice Choceň 22 7 15 0 0.318 12 97 : 147
        Arrows Ostrava B 22 7 15 0 0.318 12 124 : 165
        Cardion Hroši Brno B 22 6 16 0 0.273 13 156 : 203
        Blesk Jablonec 22 5 17 0 0.227 14 122 : 199
      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        SaBaT Praha 26 13 13 0 0.500 - 162 : 193
        Orlice Choceň 26 8 18 0 0.308 5 123 : 188
        Blesk Jablonec 26 6 20 0 0.231 7 154 : 234
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
        2012-04-22T13:00 ne 22.4.2012 13:00 Eagles B 7 : 3 Tempo Tempo
        2012-04-22T13:00 ne 22.4.2012 13:00 Klasik 5 : 4 Draci B Arrows
        2012-04-22T16:00 ne 22.4.2012 16:00 Draci B 5 : 17 Klasik Arrows
        2012-04-22T13:00 ne 22.4.2012 13:00 Hluboká 11 : 1 Kotlářka B Hluboká
        2012-04-22T16:00 ne 22.4.2012 16:00 Kotlářka B 2 : 12 Hluboká Hluboká
        2012-04-22T13:00 ne 22.4.2012 13:00 SaBaT 7 : 6 Blesk SaBaT
        2012-04-22T13:00 ne 22.4.2012 13:00 Nuclears 11 : 13 Hroši B Třebíč
        2012-04-29T13:00 ne 29.4.2012 13:00 Draci B 13 : 3 Nuclears MBS
        2012-04-29T16:00 ne 29.4.2012 16:00 Draci B 12 : 11 Nuclears MBS
        2012-04-29T13:00 ne 29.4.2012 13:00 Eagles B 11 : 1 Blesk Krč
        2012-04-29T16:00 ne 29.4.2012 16:00 Eagles B 8 : 3 Blesk Krč
        2012-04-29T13:00 ne 29.4.2012 13:00 SaBaT 4 : 3 Hluboká SaBaT
        2012-04-29T16:00 ne 29.4.2012 16:00 SaBaT 0 : 9 Hluboká SaBaT
        2012-04-29T13:00 ne 29.4.2012 13:00 Hroši B 8 : 16 Tempo Zamilec
        2012-04-29T16:00 ne 29.4.2012 16:00 Hroši B 10 : 17 Tempo Zamilec
        2012-04-29T13:00 ne 29.4.2012 13:00 Kotlářka B 6 : 5 Choceň Areál Markéta
        2012-04-29T16:00 ne 29.4.2012 16:00 Kotlářka B 6 : 5 Choceň Areál Markéta
        2012-05-06T13:00 ne 6.5.2012 13:00 Arrows B 2 : 5 Hluboká Arrows
        2012-05-06T16:00 ne 6.5.2012 16:00 Arrows B 5 : 12 Hluboká Arrows
        2012-05-06T13:00 ne 6.5.2012 13:00 Blesk 8 : 5 Tempo Jablonec
        2012-05-06T16:00 ne 6.5.2012 16:00 Blesk 7 : 14 Tempo Jablonec
        2012-05-06T13:00 ne 6.5.2012 13:00 Choceň 0 : 13 Draci B Choceň
        2012-05-06T16:00 ne 6.5.2012 16:00 Choceň 3 : 10 Draci B Choceň
        2012-05-06T13:00 ne 6.5.2012 13:00 SaBaT 4 : 10 Kotlářka B SaBaT
        2012-05-06T16:00 ne 6.5.2012 16:00 SaBaT 16 : 6 Kotlářka B SaBaT
        2012-05-06T13:00 ne 6.5.2012 13:00 Nuclears 5 : 2 Eagles B Třebíč
        2012-05-06T16:00 ne 6.5.2012 16:00 Nuclears 6 : 2 Eagles B Třebíč
        2012-05-06T13:00 ne 6.5.2012 13:00 Hroši B 5 : 13 Klasik Zamilec
        2012-05-06T16:00 ne 6.5.2012 16:00 Hroši B 8 : 13 Klasik Zamilec
        2012-05-08T10:00 út 8.5.2012 10:00 Draci B 15 : 8 Kotlářka B MBS
        2012-05-08T13:00 út 8.5.2012 13:00 Draci B 5 : 11 Kotlářka B MBS
        2012-05-12T13:00 so 12.5.2012 13:00 Klasik 17 : 13 SaBaT Arrows
        2012-05-12T16:00 so 12.5.2012 16:00 Klasik 14 : 10 SaBaT Arrows
        2012-05-13T13:00 ne 13.5.2012 13:00 Draci B 8 : 1 Hroši B MBS
        2012-05-13T16:00 ne 13.5.2012 16:00 Draci B 7 : 6 Hroši B MBS
        2012-05-13T13:00 ne 13.5.2012 13:00 Tempo 7 : 5 Hluboká Tempo
        2012-05-13T16:00 ne 13.5.2012 16:00 Tempo 10 : 5 Hluboká Tempo
        2012-05-13T13:00 ne 13.5.2012 13:00 Arrows B 3 : 10 Eagles B Arrows
        2012-05-13T16:00 ne 13.5.2012 16:00 Arrows B 0 : 19 Eagles B Arrows
        2012-05-13T13:00 ne 13.5.2012 13:00 Blesk 5 : 9 Kotlářka B Jablonec
        2012-05-13T16:00 ne 13.5.2012 16:00 Blesk 3 : 14 Kotlářka B Jablonec
        2012-05-13T13:00 ne 13.5.2012 13:00 Nuclears 2 : 5 Choceň Třebíč
        2012-05-13T16:00 ne 13.5.2012 16:00 Nuclears 6 : 1 Choceň Třebíč
        2012-05-18T19:00 pá 18.5.2012 19:00 Choceň 7 : 6 Blesk Choceň
        2012-05-18T22:00 pá 18.5.2012 22:00 Choceň 2 : 9 Blesk Choceň
        2012-05-19T13:00 so 19.5.2012 13:00 SaBaT 5 : 4 Nuclears SaBaT
        2012-05-19T16:00 so 19.5.2012 16:00 SaBaT 4 : 12 Nuclears SaBaT
        2012-05-20T13:00 ne 20.5.2012 13:00 Klasik 3 : 9 Tempo Skokani
        2012-05-20T16:00 ne 20.5.2012 16:00 Klasik 7 : 14 Tempo Skokani
        2012-05-20T13:00 ne 20.5.2012 13:00 Arrows B 0 : 4 Draci B Arrows
        2012-05-20T16:00 ne 20.5.2012 16:00 Arrows B 3 : 7 Draci B Arrows
        2012-05-20T13:00 ne 20.5.2012 13:00 Hluboká 8 : 1 Eagles B Hluboká
        2012-05-20T16:00 ne 20.5.2012 16:00 Hluboká 9 : 13 Eagles B Hluboká
        2012-05-20T13:00 ne 20.5.2012 13:00 Hroši B 19 : 8 Kotlářka B Zamilec
        2012-05-20T16:00 ne 20.5.2012 16:00 Hroši B 11 : 23 Kotlářka B Zamilec
        2012-05-24T16:30 čt 24.5.2012 16:30 Arrows B 7 : 5 Klasik Arrows
        2012-05-27T13:00 ne 27.5.2012 13:00 Blesk 1 : 4 SaBaT Jablonec
        2012-05-27T13:00 ne 27.5.2012 13:00 Choceň 7 : 6 Arrows B Choceň
        2012-05-27T16:00 ne 27.5.2012 16:00 Arrows B 4 : 12 Choceň Choceň
        2012-05-27T13:00 ne 27.5.2012 13:00 Hroši B 6 : 7 Nuclears Zamilec
        2012-05-30T16:30 st 30.5.2012 16:30 Arrows B 7 : 9 Klasik Arrows
        2012-06-03T13:00 ne 3.6.2012 13:00 Draci B 8 : 15 Tempo MBS
        2012-06-03T16:00 ne 3.6.2012 16:00 Draci B 0 : 11 Tempo MBS
        2012-06-03T13:00 ne 3.6.2012 13:00 Eagles B 6 : 3 SaBaT Krč
        2012-06-03T16:00 ne 3.6.2012 16:00 Eagles B 7 : 3 SaBaT Krč
        2012-06-03T13:00 ne 3.6.2012 13:00 Klasik 11 : 12 Kotlářka B Arrows
        2012-06-03T16:00 ne 3.6.2012 16:00 Klasik 5 : 4 Kotlářka B Arrows
        2012-06-03T13:00 ne 3.6.2012 13:00 Blesk 10 : 11 Hroši B Jablonec
        2012-06-03T16:00 ne 3.6.2012 16:00 Blesk 5 : 10 Hroši B Jablonec
        2012-06-03T13:00 ne 3.6.2012 13:00 Choceň 3 : 13 Hluboká Choceň
        2012-06-03T16:00 ne 3.6.2012 16:00 Choceň 2 : 3 Hluboká Choceň
        2012-06-03T13:00 ne 3.6.2012 13:00 Nuclears 7 : 15 Arrows B Třebíč
        2012-06-03T16:00 ne 3.6.2012 16:00 Nuclears 7 : 6 Arrows B Třebíč
        2012-06-05T18:00 út 5.6.2012 18:00 Kotlářka B 8 : 4 Eagles B Areál Markéta
        2012-06-10T13:00 ne 10.6.2012 13:00 Tempo 6 : 0 Choceň Tempo
        2012-06-17T13:00 ne 17.6.2012 13:00 Tempo 8 : 1 SaBaT Tempo
        2012-06-17T16:00 ne 17.6.2012 16:00 Tempo 8 : 5 SaBaT Tempo
        2012-06-17T13:00 ne 17.6.2012 13:00 Eagles B 7 : 4 Klasik Krč
        2012-06-17T16:00 ne 17.6.2012 16:00 Eagles B 10 : 4 Klasik Krč
        2012-06-17T13:00 ne 17.6.2012 13:00 Hluboká 0 : 8 Draci B Hluboká
        2012-06-17T16:00 ne 17.6.2012 16:00 Hluboká 4 : 3 Draci B Hluboká
        2012-06-17T13:00 ne 17.6.2012 13:00 Choceň 3 : 11 Hroši B Choceň
        2012-06-17T16:00 ne 17.6.2012 16:00 Choceň 4 : 11 Hroši B Choceň
        2012-06-17T13:00 ne 17.6.2012 13:00 Nuclears 7 : 3 Blesk Třebíč
        2012-06-17T16:00 ne 17.6.2012 16:00 Nuclears 20 : 10 Blesk Třebíč
        2012-06-17T13:00 ne 17.6.2012 13:00 Kotlářka B 8 : 10 Arrows B Areál Markéta
        2012-06-17T16:00 ne 17.6.2012 16:00 Kotlářka B 7 : 6 Arrows B Areál Markéta
        2012-06-19T18:30 út 19.6.2012 18:30 Tempo 10 : 7 Eagles B Krč
        2012-06-21T18:30 čt 21.6.2012 18:30 Kotlářka B 3 : 18 Eagles B Krč (světla)
        2012-06-24T13:00 ne 24.6.2012 13:00 Tempo 10 : 5 Arrows B Tempo
        2012-06-24T16:00 ne 24.6.2012 16:00 Tempo 17 : 7 Arrows B Tempo
        2012-06-24T13:00 ne 24.6.2012 13:00 Eagles B 6 : 1 Hroši B Krč
        2012-06-24T16:00 ne 24.6.2012 16:00 Eagles B 8 : 5 Hroši B Krč
        2012-06-24T13:00 ne 24.6.2012 13:00 Blesk 7 : 13 Draci B Jablonec
        2012-06-24T16:00 ne 24.6.2012 16:00 Blesk 4 : 8 Draci B Jablonec
        2012-06-24T13:00 ne 24.6.2012 13:00 Hluboká 4 : 3 Klasik Hluboká
        2012-06-24T16:00 ne 24.6.2012 16:00 Hluboká 13 : 3 Klasik Hluboká
        2012-06-24T13:00 ne 24.6.2012 13:00 SaBaT 3 : 10 Choceň SaBaT
        2012-06-24T16:00 ne 24.6.2012 16:00 SaBaT 5 : 3 Choceň SaBaT
        2012-06-24T13:00 ne 24.6.2012 13:00 Kotlářka B 10 : 1 Nuclears Areál Markéta
        2012-06-24T16:00 ne 24.6.2012 16:00 Kotlářka B 1 : 10 Nuclears Areál Markéta
        2012-06-30T13:00 so 30.6.2012 13:00 Choceň 2 : 5 Eagles B Choceň
        2012-06-30T16:00 so 30.6.2012 16:00 Choceň 14 : 3 Eagles B Choceň
        2012-07-01T13:00 ne 1.7.2012 13:00 Blesk 8 : 6 Klasik Jablonec
        2012-07-01T16:00 ne 1.7.2012 16:00 Blesk 11 : 6 Klasik Jablonec
        2012-07-01T13:00 ne 1.7.2012 13:00 Hluboká 6 : 3 Hroši B Hluboká
        2012-07-01T16:00 ne 1.7.2012 16:00 Hluboká 10 : 5 Hroši B Hluboká
        2012-07-01T13:00 ne 1.7.2012 13:00 SaBaT 4 : 5 Arrows B SaBaT
        2012-07-01T16:00 ne 1.7.2012 16:00 SaBaT 4 : 3 Arrows B SaBaT
        2012-07-01T13:00 ne 1.7.2012 13:00 Tempo 11 : 2 Nuclears Třebíč
        2012-07-01T16:00 ne 1.7.2012 16:00 Tempo 6 : 2 Nuclears Třebíč
        2012-07-05T13:00 čt 5.7.2012 13:00 Draci B 13 : 0 SaBaT MBS
        2012-07-05T16:00 čt 5.7.2012 16:00 Draci B 11 : 1 SaBaT MBS
        2012-07-05T13:00 čt 5.7.2012 13:00 Tempo 11 : 1 Choceň Tempo
        2012-07-05T13:00 čt 5.7.2012 13:00 Klasik 4 : 3 Nuclears Arrows
        2012-07-05T16:00 čt 5.7.2012 16:00 Klasik 7 : 3 Nuclears Arrows
        2012-07-05T13:00 čt 5.7.2012 13:00 Hluboká 7 : 3 Blesk Hluboká
        2012-07-05T16:00 čt 5.7.2012 16:00 Hluboká 10 : 6 Blesk Hluboká
        2012-07-07T13:00 so 7.7.2012 13:00 Klasik 7 : 3 Choceň Arrows
        2012-07-07T16:00 so 7.7.2012 16:00 Klasik 1 : 5 Choceň Arrows
        2012-07-08T13:00 ne 8.7.2012 13:00 Eagles B 3 : 1 Draci B Krč
        2012-07-08T16:00 ne 8.7.2012 16:00 Eagles B 4 : 8 Draci B Krč
        2012-07-08T13:00 ne 8.7.2012 13:00 Arrows B 15 : 0 Blesk Arrows
        2012-07-08T16:00 ne 8.7.2012 16:00 Arrows B 5 : 6 Blesk Arrows
        2012-07-08T13:00 ne 8.7.2012 13:00 Nuclears 0 : 11 Hluboká Třebíč
        2012-07-08T16:00 ne 8.7.2012 16:00 Nuclears 16 : 11 Hluboká Třebíč
        2012-07-08T13:00 ne 8.7.2012 13:00 Hroši B 3 : 9 SaBaT Zamilec
        2012-07-08T16:00 ne 8.7.2012 16:00 Hroši B 4 : 9 SaBaT Zamilec
        2012-07-08T13:00 ne 8.7.2012 13:00 Kotlářka B 11 : 0 Tempo Areál Markéta
        2012-07-08T16:00 ne 8.7.2012 16:00 Kotlářka B 4 : 14 Tempo Areál Markéta
        2012-07-11T11:00 st 11.7.2012 11:00 Hroši B 2 : 3 Arrows B Arrows
        2012-07-11T14:00 st 11.7.2012 14:00 Hroši B 3 : 7 Arrows B Arrows
        2012-08-11T16:00 so 11.8.2012 16:00 Klasik 3 : 2 Choceň Choceň
        2012-08-11T19:00 so 11.8.2012 19:00 Klasik 5 : 19 Choceň Choceň
        2012-08-18T13:00 so 18.8.2012 13:00 Hluboká 6 : 7 Blesk Hluboká
        2012-08-18T15:00 so 18.8.2012 15:00 Nuclears 0 : 10 SaBaT Třebíč
        2012-08-19T14:00 ne 19.8.2012 14:00 Choceň 1 : 13 Klasik Arrows
        2012-08-19T17:00 ne 19.8.2012 17:00 Choceň 6 : 9 Klasik Arrows
        2012-08-19T13:00 ne 19.8.2012 13:00 Hluboká 11 : 4 Blesk Hluboká
        2012-08-19T15:00 ne 19.8.2012 15:00 Nuclears 17 : 5 SaBaT Třebíč
        2012-08-25T13:00 so 25.8.2012 13:00 Blesk 5 : 8 Hluboká Jablonec
        2012-08-25T13:00 so 25.8.2012 13:00 SaBaT 8 : 9 Nuclears SaBaT
        2012-08-26T13:00 ne 26.8.2012 13:00 Blesk 4 : 9 Hluboká Jablonec
        2012-08-26T13:00 ne 26.8.2012 13:00 SaBaT 2 : 3 Nuclears SaBaT
        2012-09-08T13:00 so 8.9.2012 13:00 Tempo 6 : 4 Nuclears Tempo
        2012-09-08T11:00 so 8.9.2012 11:00 SaBaT 14 : 4 Choceň SaBaT
        2012-09-08T14:00 so 8.9.2012 14:00 SaBaT 13 : 8 Choceň SaBaT
        2012-09-09T13:00 ne 9.9.2012 13:00 Tempo 5 : 7 Nuclears Tempo
        2012-09-09T12:00 ne 9.9.2012 12:00 Hluboká 2 : 8 Klasik Hluboká
        2012-09-09T15:00 ne 9.9.2012 15:00 Hluboká 23 : 3 Klasik Hluboká
        2012-09-15T12:00 so 15.9.2012 12:00 Klasik 3 : 11 Hluboká Arrows
        2012-09-15T15:00 so 15.9.2012 15:00 Klasik 7 : 10 Hluboká Arrows
        2012-09-15T11:00 so 15.9.2012 11:00 Choceň 7 : 6 Blesk Choceň
        2012-09-15T14:00 so 15.9.2012 14:00 Choceň 7 : 8 Blesk Choceň
        2012-09-15T13:00 so 15.9.2012 13:00 Nuclears 3 : 5 Tempo Třebíč
        2012-09-15T16:00 so 15.9.2012 16:00 Nuclears 4 : 13 Tempo Třebíč
        2012-09-28T11:00 pá 28.9.2012 11:00 Blesk 6 : 8 SaBaT Jablonec
        2012-09-28T14:00 pá 28.9.2012 14:00 Blesk 12 : 13 SaBaT Jablonec
        2012-09-29T13:00 so 29.9.2012 13:00 Tempo 3 : 2 Hluboká Tempo
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      • Tým TEM SOK KLA NUC SAB ORL BLE
        Tempo Titans Praha 7-5
        10-5
        9-3
        14-7
        11-2
        6-2
        8-1
        8-5
        6-0
        11-1
        5-8
        14-7
        Sokol Hluboká nad Vltavou 5-7
        5-10
        4-3
        13-3
        11-0
        11-16
        3-4
        9-0
        13-3
        3-2
        7-3
        10-6
        Klasik Frýdek-Místek 3-9
        7-14
        3-4
        3-13
        4-3
        7-3
        17-13
        14-10
        7-3
        1-5
        6-8
        6-11
        T?ebí? Nuclears 2-11
        2-6
        0-11
        16-11
        3-4
        3-7
        4-5
        12-4
        2-5
        6-1
        7-3
        20-10
        SaBaT Praha 1-8
        5-8
        4-3
        0-9
        13-17
        10-14
        5-4
        4-12
        3-10
        5-3
        7-6
        4-1
        SaB Orli Choce? 0-6
        1-11
        3-13
        2-3
        3-7
        5-1
        5-2
        1-6
        10-3
        3-5
        7-6
        2-9
        Blesk Jablonec 8-5
        7-14
        3-7
        6-10
        8-6
        11-6
        3-7
        10-20
        1-4
        6-7
        6-7
        9-2
      • Tým SAB BLE ORL
        SaBaT Praha 7-6
        4-1
        8-6
        13-12
        3-10
        5-3
        14-4
        13-8
        Blesk Jablonec 1-4
        6-8
        12-13
        6-7
        6-7
        9-2
        6-7
        8-7
        SaB Orli Choce? 10-3
        3-5
        4-14
        8-13
        7-6
        2-9
        7-6
        7-8
      • Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
        Hamža Ivan (Nuclears) 137 21 53 6 4 2 28 3 2 9 9 0 0 0.387 0.425 0.533
        Novák Josef (Hluboká) 121 27 41 13 0 1 25 8 2 16 13 4 3 0.339 0.433 0.471
        Křepinský Vít (SaBaT) 117 28 40 6 4 0 28 15 2 8 10 9 1 0.342 0.425 0.462
        Mařík Jakub (Hluboká) 117 41 47 18 1 1 24 5 1 10 4 3 1 0.402 0.462 0.598
        Líkař Jan (Hluboká) 116 24 32 10 0 0 26 1 5 11 13 8 3 0.276 0.378 0.362
        Christoph Lukáš (Choceň) 114 15 32 9 2 0 20 3 1 6 11 0 2 0.281 0.317 0.395
        Peřina Šimon (SaBaT) 113 25 38 9 6 1 22 11 3 5 5 2 0 0.336 0.375 0.549
        Kadrmas Ondřej (Choceň) 112 15 26 7 1 0 8 2 0 5 26 10 1 0.232 0.323 0.313
        Klimovič Martin (Hluboká) 111 33 35 5 1 0 20 21 3 24 13 9 7 0.315 0.472 0.378
        Urbánek Jan (Nuclears) 111 17 29 6 3 0 19 1 0 11 13 1 1 0.261 0.333 0.369
        Miranda Kamil (Hluboká) 109 22 34 6 0 0 15 4 1 17 20 3 2 0.312 0.419 0.367
        Cejpek Miroslav (Nuclears) 105 19 24 5 4 0 26 4 1 22 26 4 1 0.229 0.382 0.352
        Nevěřil David (Tempo) 104 42 43 8 4 1 22 20 5 19 5 3 0 0.413 0.516 0.596
        Konvalinka Ondřej (Hluboká) 103 20 34 9 3 0 25 7 0 8 9 3 1 0.330 0.395 0.476
        Gurník Ondřej (Klasik) 102 18 30 8 1 0 21 9 2 13 25 2 0 0.294 0.385 0.392
        Pantůček Michal (Nuclears) 101 19 26 3 0 0 10 4 2 17 18 1 3 0.257 0.370 0.287
        Novotný Jiří (Nuclears) 100 28 25 3 1 0 22 10 0 25 9 2 3 0.250 0.409 0.300
        Makovický Pavel (Nuclears) 98 15 21 1 0 0 7 5 5 13 8 2 1 0.214 0.319 0.224
        Tůma Jan (SaBaT) 97 21 27 2 1 0 14 0 0 13 13 1 0 0.278 0.369 0.320
        Mužík Martin (Hluboká) 97 21 31 8 1 0 22 13 4 7 11 4 0 0.320 0.389 0.423
        Andrew James Rodgers (Tempo) 95 26 35 9 2 1 25 6 2 14 9 11 3 0.368 0.500 0.537
        Kociňák Pavel (Klasik) 95 26 32 2 1 0 23 6 3 16 10 18 1 0.337 0.512 0.379
        Drong Eduard (Klasik) 94 14 34 10 2 1 26 3 2 14 15 0 0 0.362 0.444 0.543
        Pospíchal Jiří (Klasik) 94 17 18 2 0 0 8 1 0 11 22 3 2 0.191 0.296 0.213
        Vykoukal Michael (Klasik) 93 28 38 9 0 0 25 11 2 19 6 1 1 0.409 0.513 0.505
        Rus Jan (Hluboká) 91 18 25 2 1 0 6 8 8 9 19 3 0 0.275 0.359 0.319
        Šusta Petr (Tempo) 90 26 34 10 1 1 20 4 0 11 9 6 1 0.378 0.477 0.544
        Urban Pavel (Choceň) 90 16 26 3 2 0 14 2 4 9 8 2 0 0.289 0.366 0.367
        Urbánek Martin (Choceň) 89 18 17 1 0 0 12 5 3 26 11 0 0 0.191 0.374 0.202
        Dupal Štěpán (SaBaT) 87 14 25 8 0 0 15 2 1 7 15 3 0 0.287 0.361 0.379
        Šrut Martin (Choceň) 85 15 14 1 0 0 10 11 1 10 14 4 5 0.165 0.283 0.176
        Chocholouš Petr (Choceň) 84 14 17 2 0 0 11 3 0 18 12 8 2 0.202 0.391 0.226
        Bříza Lukáš (Choceň) 83 15 12 2 0 0 4 4 1 10 34 5 6 0.145 0.276 0.169
        Pardík Marcel (Klasik) 82 14 17 5 0 0 14 2 0 18 20 0 0 0.207 0.350 0.268
        Libiak Jozef (Nuclears) 82 14 19 4 1 3 22 3 2 0 18 10 0 0.232 0.315 0.415
        Knopp Michal (Klasik) 79 18 18 3 0 0 13 6 1 13 24 3 2 0.228 0.358 0.266
        Babor Petr (SaBaT) 78 19 20 2 2 0 6 10 1 15 2 2 3 0.256 0.389 0.333
        Kruml Petr (Tempo) 77 24 16 3 2 0 19 13 5 18 13 3 0 0.208 0.378 0.299
        Koťátko Aleš (Blesk) 74 15 14 2 0 0 1 3 1 11 7 3 0 0.189 0.318 0.216
        Hanko Patrik (Klasik) 74 15 10 1 0 0 6 3 0 20 12 0 1 0.135 0.319 0.149
        Toman Petr (Nuclears) 73 12 16 3 0 0 8 0 1 13 14 9 1 0.219 0.400 0.260
        Reich Dominik (Arrows B) 72 12 14 0 0 0 9 3 4 12 9 1 4 0.194 0.318 0.194
        Výbora Jan (Blesk) 72 8 19 6 0 0 7 6 2 5 17 9 2 0.264 0.384 0.347
        Blažka Ondřej (Kotlářka B) 72 15 22 3 2 0 8 5 3 11 9 1 0 0.306 0.405 0.403
        Rejman Marek (Tempo) 72 11 22 4 1 2 16 1 1 4 6 1 0 0.306 0.351 0.472
        Fiala Radek (SaBaT) 71 8 15 1 1 0 14 3 0 8 10 1 1 0.211 0.300 0.254
        Soukup Michal (Hluboká) 70 6 15 3 1 0 8 2 2 8 18 1 2 0.214 0.304 0.286
        Ondra Tomáš (Arrows B) 70 8 22 3 2 1 13 0 3 6 12 1 5 0.314 0.377 0.457
        Vítek Adam (Arrows B) 69 10 18 1 0 0 12 1 3 6 5 0 2 0.261 0.320 0.275
        Vašourek František (Draci B) 69 15 19 4 0 2 13 4 1 12 7 2 3 0.275 0.398 0.420
        Medřický Robert (Tempo) 67 21 18 1 0 0 9 15 2 15 4 4 3 0.269 0.430 0.284
        Véle Jaroslav (Blesk) 66 6 14 3 0 1 10 2 2 7 17 6 1 0.212 0.342 0.303
        Novotný Petr (Choceň) 66 7 11 0 0 0 3 2 3 6 9 3 0 0.167 0.267 0.167
        Zikmunda David (Blesk) 65 11 19 2 0 0 11 8 0 13 13 0 0 0.292 0.410 0.323
        Vohánka David (Eagles B) 65 17 19 3 0 0 11 9 1 10 4 0 0 0.292 0.387 0.338
        Kůs Vladimír (Tempo) 65 14 20 5 1 0 19 2 0 9 7 1 0 0.308 0.400 0.415
        Drong Martin (Klasik) 64 18 26 6 2 3 20 16 0 9 1 0 1 0.406 0.479 0.703
        Hejný Stanislav (Hluboká) 64 12 18 0 0 0 11 1 1 12 5 3 4 0.281 0.418 0.281
        Lukačka Martin (Tempo) 64 11 21 5 1 0 14 5 3 7 5 3 1 0.328 0.419 0.438
        Tůma Jiří (SaBaT) 63 10 13 0 1 0 2 2 1 9 20 5 1 0.206 0.351 0.238
        Satoria Ondřej (Arrows B) 63 13 16 3 1 0 10 4 3 7 8 1 1 0.254 0.338 0.333
        Kubina Michal (Blesk) 62 17 28 8 2 5 20 13 1 8 7 1 0 0.452 0.521 0.887
        John Petr (Kotlářka B) 62 11 23 2 1 0 7 3 0 5 11 0 0 0.371 0.418 0.435
        Čuhel Lubomír (Tempo) 60 11 16 3 0 0 5 5 1 7 16 2 0 0.267 0.362 0.317
        Čudovský Jakub (Hroši B) 60 16 19 3 1 0 9 17 2 16 7 0 0 0.317 0.461 0.400
        Krampol Jiří (Hroši B) 59 13 21 2 2 0 12 6 1 4 13 2 0 0.356 0.415 0.458
        Dupal Kryštof (SaBaT) 58 6 12 3 0 0 3 2 2 4 21 1 0 0.207 0.270 0.259
        Kocour Daniel (Draci B) 58 7 16 3 0 0 10 1 0 7 10 0 0 0.276 0.354 0.328
        Škvor Jan (Tempo) 55 16 17 4 1 0 14 11 1 10 14 2 2 0.309 0.433 0.418
        Janderka Petr (Hroši B) 55 14 20 2 2 0 8 12 2 6 13 0 1 0.364 0.426 0.473
        Holmes Jared (SaBaT) 54 8 12 2 0 0 6 2 1 16 7 0 1 0.222 0.400 0.259
        Jozek Pavel (Nuclears) 53 11 13 4 0 0 12 2 1 6 6 0 0 0.245 0.322 0.321
        Šmoldas Martin (Arrows B) 53 8 17 1 2 0 7 0 1 3 1 1 2 0.321 0.368 0.415
        Chlup Vladimír (Blesk) 53 5 12 1 0 0 4 1 0 1 11 0 4 0.226 0.241 0.245
        Veselý Jan (Nuclears) 53 11 12 1 0 0 3 5 1 9 8 1 0 0.226 0.349 0.245
        Vondřička Jan (Kotlářka B) 53 10 16 5 0 0 7 0 0 6 7 1 0 0.302 0.383 0.396
        Kutílek Zdeněk (Nuclears) 52 9 9 0 0 0 1 0 0 8 15 0 0 0.173 0.283 0.173
        Moštěk Filip (Draci B) 52 15 17 0 1 0 7 6 2 8 3 0 2 0.327 0.417 0.365
        Kučera Martin (Arrows B) 51 12 12 5 1 0 8 2 0 4 10 4 2 0.235 0.339 0.373
        Drmota Radek (Hluboká) 51 14 12 1 1 0 9 5 0 9 4 2 4 0.235 0.371 0.294
        Dubový Arnošt (Draci B) 51 23 28 2 2 0 11 18 1 10 2 0 0 0.549 0.623 0.667
        Haladej Aleš (Klasik) 50 9 10 0 0 0 8 4 0 5 13 4 3 0.200 0.322 0.200
        Petřina Jaroslav (SaBaT) 50 7 7 0 1 0 6 2 2 7 9 2 5 0.140 0.271 0.180
        Dvořák Martin (Hroši B) 50 10 18 6 1 2 18 2 0 4 9 1 0 0.360 0.418 0.640
        Hřib Jan (Hroši B) 49 9 13 1 0 0 5 1 0 3 15 1 0 0.265 0.321 0.286
        Pentek Oliver (Hroši B) 49 5 11 2 0 0 8 1 0 7 11 0 1 0.224 0.321 0.265
        Šulc Radek (Blesk) 49 16 13 5 0 0 5 4 1 5 5 3 0 0.265 0.368 0.367
        Kůs Antonín (Blesk) 48 14 19 1 0 0 9 9 1 6 1 7 0 0.396 0.525 0.417
        Dědek Vojtěch (Eagles B) 48 8 15 2 3 0 14 2 3 0 7 1 0 0.313 0.327 0.479
        Javorský David (Draci B) 47 6 4 0 0 0 3 0 0 7 12 0 0 0.085 0.204 0.085
        Babor Martin (SaBaT) 47 4 9 0 0 0 6 1 0 2 6 1 2 0.191 0.240 0.191
        Chlebek Martin (Klasik) 47 14 11 2 1 0 7 6 0 10 8 0 0 0.234 0.368 0.319
        Černý Marek (SaBaT) 47 7 12 3 1 0 8 1 1 8 8 0 0 0.255 0.364 0.362
        Nedvěd Jakub (Tempo) 46 11 15 1 0 4 11 4 1 4 9 5 1 0.326 0.436 0.609
        Petráš Martin (Tempo) 46 11 10 1 0 0 5 1 1 8 7 1 0 0.217 0.345 0.239
        Mrština Jan (Choceň) 46 6 9 1 0 0 5 1 2 9 9 0 0 0.196 0.327 0.217
        Chocholatý Ondřej (Kotlářka B) 45 9 22 6 0 2 19 1 0 4 6 5 1 0.489 0.574 0.756
        Vavruša Jiří (SaBaT) 45 10 9 1 1 0 5 2 0 2 2 3 0 0.200 0.280 0.267
        Kříž Michal (Kotlářka B) 45 7 13 3 0 0 6 2 0 6 7 1 1 0.289 0.385 0.356
        Smolík Jan (Kotlářka B) 45 7 18 2 0 0 9 3 0 1 6 0 0 0.400 0.413 0.444
        Hajtmar Adam (Draci B) 44 14 18 2 1 0 4 14 3 5 1 3 0 0.409 0.500 0.500
        Zeman Petr (Choceň) 42 3 7 1 0 0 5 3 1 5 7 9 0 0.167 0.375 0.190
        Skalický Jan (SaBaT) 42 10 10 0 1 0 6 0 0 3 8 1 1 0.238 0.304 0.286
        Syřínek Radim (Klasik) 42 8 5 2 0 0 3 0 0 7 11 1 0 0.119 0.260 0.167
        Celkem 7497 1524 2096 373 90 34 1250 518 145 982 1104 274 122 0.280 0.378 0.000
      • Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
        Chlebek Martin (Klasik) 112.7  523 472 110 79 43 35 64 2 0 16 5 9 0 3.43 0.00 0.00
        Šťastný David (Hluboká) 117.0  472 416 76 44 28 21 91 1 3 30 2 9 0 2.15 0.00 0.00
        Pruša Michal (Nuclears) 97.7  445 390 76 60 44 32 68 3 1 22 2 2 0 4.05 0.00 0.00
        Dupal Kryštof (SaBaT) 88.3  420 368 101 84 49 36 50 1 5 6 8 2 0 4.99 0.00 0.00
        Jansa Jakub (Choceň) 83.7  419 368 101 75 31 39 27 5 1 12 7 2 0 3.33 0.00 0.00
        Šafařík Filip (Blesk) 71.3  366 315 87 77 46 45 42 2 0 3 9 4 0 5.80 0.00 0.00
        Mrština Jan (Choceň) 71.3  359 306 78 63 36 31 32 3 13 22 7 3 0 4.54 0.00 0.00
        Kociňák Pavel (Klasik) 67.0  349 313 98 71 50 27 36 0 3 7 5 2 0 6.72 0.00 0.00
        Křepinský Vít (SaBaT) 64.7  324 275 73 54 33 37 51 1 0 6 5 1 0 4.59 0.00 0.00
        Škoda Marek (Tempo) 68.3  321 267 61 43 28 41 43 1 4 4 1 2 0 3.69 0.00 0.00
        Lazar Lukáš (Nuclears) 65.3  313 275 53 45 22 34 36 0 1 3 5 0 0 3.03 0.00 0.00
        Peřina Šimon (SaBaT) 68.7  293 254 54 34 23 21 89 0 1 8 1 3 0 3.01 0.00 0.00
        Hernandez Alberto (Hroši B) 57.0  287 234 65 53 37 43 24 1 1 6 5 5 0 5.84 0.00 0.00
        Ondra Tomáš (Arrows B) 56.7  278 255 72 47 24 18 34 2 0 2 5 1 0 3.81 0.00 0.00
        Chocholouš Vít (Choceň) 66.7  273 241 75 46 35 24 26 0 0 7 5 3 0 4.73 0.00 0.00
        Lukačka Martin (Tempo) 60.0  268 220 44 29 13 27 54 0 3 15 1 0 0 1.95 0.00 0.00
        Mařík Jakub (Hluboká) 62.3  261 226 39 23 14 21 33 0 5 13 3 3 0 2.02 0.00 0.00
        Lukáš David (Hluboká) 55.3  256 205 49 35 26 40 43 2 2 7 1 0 0 4.23 0.00 0.00
        Král Adam (Arrows B) 51.7  230 207 54 26 18 18 38 0 0 0 2 1 0 3.14 0.00 0.00
        Fajkoš Zbyněk (Klasik) 37.3  211 169 62 46 32 36 11 0 0 6 3 0 0 7.71 0.00 0.00
        Jozek Pavel (Nuclears) 46.0  211 188 48 35 27 13 35 0 3 8 2 0 0 5.28 0.00 0.00
        Slanař Matěj (Blesk) 41.0  202 178 44 38 17 24 21 1 0 0 2 1 0 3.73 0.00 0.00
        Bouček Jiří (Blesk) 39.7  194 184 50 50 31 10 21 7 0 0 2 1 0 7.03 0.00 0.00
        Bárta David (Eagles B) 39.3  171 151 36 18 14 10 24 1 0 7 1 2 0 3.20 0.00 0.00
        Ižold Jakub (Draci B) 40.7  170 160 28 16 2 9 37 0 0 1 1 1 0 0.44 0.00 0.00
        Král Michael (Kotlářka B) 37.7  165 143 27 15 11 18 36 0 2 4 0 2 0 2.63 0.00 0.00
        Čuhel Lubomír (Tempo) 35.7  162 139 26 19 9 18 19 0 4 3 1 0 0 2.27 0.00 0.00
        Šmidt Viktor (Eagles B) 36.7  161 136 26 21 16 22 44 2 0 2 3 0 0 3.93 0.00 0.00
        Ercoli Lukáš (Kotlářka B) 29.7  160 123 29 36 18 31 26 1 0 5 4 0 0 5.46 0.00 0.00
        Celkem 1769.5  8264 7178 1742 1282 777 781 1155 36 52 225 98 59 0 3.95 8.86 1.43
      • Jméno hráče PO A E FA
        Klimovič Martin (Hluboká) 295 8 5 0.984
        Urbánek Jan (Nuclears) 241 14 8 0.970
        Novotný Petr (Choceň) 168 5 12 0.935
        Drong Eduard (Klasik) 168 6 9 0.951
        Tůma Jan (SaBaT) 159 17 5 0.972
        Mužík Martin (Hluboká) 127 37 6 0.965
        Toman Petr (Nuclears) 147 15 6 0.964
        Šusta Petr (Tempo) 143 12 5 0.969
        Christoph Lukáš (Choceň) 54 85 17 0.891
        Čuhel Lubomír (Tempo) 129 11 4 0.972
        Mařík Jakub (Hluboká) 70 61 7 0.949
        Novotný Jiří (Nuclears) 53 67 15 0.889
        Babor Petr (SaBaT) 119 7 4 0.969
        Kociňák Pavel (Klasik) 52 62 14 0.891
        Peřina Šimon (SaBaT) 48 58 22 0.828
        Pardík Marcel (Klasik) 99 24 1 0.992
        Měch Vladimír (Arrows B) 117 4 2 0.984
        Urban Pavel (Choceň) 50 55 15 0.875
        John Petr (Kotlářka B) 107 5 7 0.941
        Hamža Ivan (Nuclears) 48 51 18 0.846
        Krampol Jiří (Hroši B) 104 5 6 0.948
        Kadrmas Ondřej (Choceň) 40 52 22 0.807
        Nevěřil David (Tempo) 58 39 13 0.882
        Miranda Kamil (Hluboká) 39 59 10 0.907
        Urbánek Martin (Choceň) 75 25 7 0.935
        Kubina Michal (Blesk) 36 52 15 0.854
        Křepinský Vít (SaBaT) 46 49 4 0.960
        Vykoukal Michael (Klasik) 53 39 7 0.929
        Gurník Ondřej (Klasik) 44 36 19 0.808
        Ižold Jakub (Draci B) 82 14 2 0.980
        Andrew James Rodgers (Tempo) 32 48 16 0.833
        Veselý Jan (Nuclears) 31 54 9 0.904
        Celkem 3034 1076 312 1.228
    • EXTRALIGA 12.srpen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Arrows 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 6 0
      Tempo 1 0 1 0 0 0 1 1 X 4 10 2
    • EXTRALIGA 11.srpen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Arrows 0 0 6 3 0 1 0 0 0 10 9 3
      Tempo 2 0 0 0 0 0 0 0 2 4 7 1
    • EXTRALIGA 10.srpen 2018 1 2 3 4 5 R H E
      Tempo Praha 1 0 0 0 0 1 5 0
      Arrows Ostrava 1 1 10 1 3 16 13 1
    • EXTRALIGA 5.srpen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Eagles 0 0 2 0 0 0 0 0 0 2 4 1
      Arrows 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 6 3
    • EXTRALIGA 4.srpen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Arrows 0 2 0 1 0 0 0 0 2 5 8 3
      Eagles 0 0 0 1 2 0 1 0 0 4 7 0