• osobností Wild Card je Jana Slaninová atletka SSK Vítkovice

    Aktuality

    Číst dál...
  • Bronzové STB!!! Aneb Veteráni Arrows se neztratili !

    Aktuality

    Číst dál...
  • Vítězná Poruba partnerem zápasu s Hrochy!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Nakoplo mě první KO!!! Osobnost zápasu s Draky Brno Lukáš Dekýš.

    Aktuality

    Číst dál...
  • Australanka na Arrows

    Aktuality

    Číst dál...
    
    • so 22.září 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows Ostrava - Eagles Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 29.září 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Draci Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 22.září 2018 12:00

      EXTRALIGA U18
      Arrows - Technika
    • so 22.září 2018 15:00

      EXTRALIGA U18
      Technika - Arrows
    • so 29.září 2018 06:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Eagles
    • so 29.září 2018 07:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Eagles
    • 5.říjen - 7.říjen 2018

      Mistrovství ČR U18
    • pá 5.říjen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows - Draci

    Extraliga

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Draci Draci Brno DRA
      Kotlářka Kotlářka Praha KOT
      Arrows Arrows Ostrava ARR
      Technika Technika Brno TECH
      Eagles Eagles Praha EAG
      Skokani Skokani Olomouc SKO
      Hroši Cardion Hroši Brno HRO
      Tempo Tempo Titans Praha TEM
      • Semifinále
        Draci Brno 3
        Technika Brno 1
        Kotlářka Praha 3
        Arrows Ostrava 1
      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Draci Brno 35 29 6 0 0.829 - 328 : 135
        Kotlářka Praha 35 27 8 0 0.771 2 259 : 129
        Arrows Ostrava 35 21 14 0 0.600 8 217 : 213
        Technika Brno 35 18 17 0 0.514 11 256 : 218
        Eagles Praha 35 17 18 0 0.486 12 237 : 219
        Skokani Olomouc 35 11 24 0 0.314 18 166 : 255
        Cardion Hroši Brno 35 9 26 0 0.257 20 172 : 298
        Tempo Titans Praha 35 8 27 0 0.229 21 150 : 318
      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Eagles Praha 39 19 20 0 0.487 - 261 : 247
        Skokani Olomouc 39 13 26 0 0.333 6 187 : 279
        Cardion Hroši Brno 41 13 28 0 0.317 7 216 : 326
        Tempo Titans Praha 41 10 31 0 0.244 10 176 : 353
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
        2013-04-13T13:00 so 13.4.2013 13:00 Draci 18 : 5 Tempo MBS
        2013-04-13T16:00 so 13.4.2013 16:00 Draci 6 : 4 Tempo MBS
        2013-04-13T13:00 so 13.4.2013 13:00 Eagles 4 : 6 Technika Krč
        2013-04-13T16:00 so 13.4.2013 16:00 Eagles 9 : 10 Technika Krč
        2013-04-13T13:00 so 13.4.2013 13:00 Skokani 7 : 3 Hroši Skokani
        2013-04-13T16:00 so 13.4.2013 16:00 Skokani 0 : 9 Hroši Skokani
        2013-04-13T13:00 so 13.4.2013 13:00 Kotlářka 10 : 2 Arrows Areál Markéta
        2013-04-13T16:00 so 13.4.2013 16:00 Kotlářka 9 : 2 Arrows Areál Markéta
        2013-04-20T13:00 so 20.4.2013 13:00 Draci 6 : 1 Skokani MBS
        2013-04-20T16:00 so 20.4.2013 16:00 Draci 10 : 4 Skokani MBS
        2013-04-20T13:00 so 20.4.2013 13:00 Arrows 7 : 6 Hroši Arrows
        2013-04-20T16:00 so 20.4.2013 16:00 Arrows 3 : 12 Hroši Arrows
        2013-04-20T13:00 so 20.4.2013 13:00 Kotlářka 5 : 7 Eagles Areál Markéta
        2013-04-20T16:00 so 20.4.2013 16:00 Kotlářka 2 : 8 Eagles Areál Markéta
        2013-04-20T13:00 so 20.4.2013 13:00 Technika 5 : 0 Tempo Kraví hora
        2013-04-20T16:00 so 20.4.2013 16:00 Technika 9 : 8 Tempo Kraví hora
        2013-04-27T13:00 so 27.4.2013 13:00 Tempo 9 : 6 Skokani Krč
        2013-04-27T16:00 so 27.4.2013 16:00 Tempo 9 : 15 Skokani Krč
        2013-04-27T13:00 so 27.4.2013 13:00 Arrows 7 : 13 Eagles Arrows
        2013-04-27T16:00 so 27.4.2013 16:00 Arrows 6 : 9 Eagles Arrows
        2013-04-27T13:00 so 27.4.2013 13:00 Technika 17 : 1 Hroši Kraví hora
        2013-04-27T16:00 so 27.4.2013 16:00 Technika 16 : 13 Hroši Kraví hora
        2013-04-28T13:00 ne 28.4.2013 13:00 Draci 6 : 3 Kotlářka MBS
        2013-04-28T16:00 ne 28.4.2013 16:00 Draci 6 : 5 Kotlářka MBS
        2013-05-01T14:00 st 1.5.2013 14:00 Draci 13 : 3 Eagles MBS
        2013-05-01T18:00 st 1.5.2013 18:00 Draci 9 : 4 Hroši MBS
        2013-05-01T13:00 st 1.5.2013 13:00 Kotlářka 15 : 5 Skokani Areál Markéta
        2013-05-01T16:00 st 1.5.2013 16:00 Kotlářka 6 : 5 Skokani Areál Markéta
        2013-05-01T13:00 st 1.5.2013 13:00 Technika 10 : 16 Arrows Kraví hora
        2013-05-01T16:00 st 1.5.2013 16:00 Technika 6 : 7 Arrows Kraví hora
        2013-05-04T13:00 so 4.5.2013 13:00 Hroši 1 : 6 Eagles MBS
        2013-05-04T16:00 so 4.5.2013 16:00 Hroši 5 : 2 Eagles MBS
        2013-05-04T13:00 so 4.5.2013 13:00 Skokani 7 : 4 Arrows Skokani
        2013-05-04T16:00 so 4.5.2013 16:00 Skokani 3 : 8 Arrows Skokani
        2013-05-04T13:00 so 4.5.2013 13:00 Kotlářka 12 : 0 Tempo Areál Markéta
        2013-05-04T16:00 so 4.5.2013 16:00 Kotlářka 12 : 2 Tempo Areál Markéta
        2013-05-04T13:00 so 4.5.2013 13:00 Technika 4 : 3 Draci Kraví hora
        2013-05-04T16:00 so 4.5.2013 16:00 Technika 5 : 7 Draci Kraví hora
        2013-05-11T13:00 so 11.5.2013 13:00 Draci 5 : 0 Eagles MBS
        2013-05-11T13:00 so 11.5.2013 13:00 Technika 6 : 4 Skokani Kraví hora
        2013-05-12T13:00 ne 12.5.2013 13:00 Kotlářka 12 : 1 Hroši Areál Markéta
        2013-05-12T16:00 ne 12.5.2013 16:00 Kotlářka 15 : 5 Hroši Areál Markéta
        2013-05-15T19:30 st 15.5.2013 19:30 Hroši 1 : 13 Draci MBS
        2013-05-18T13:00 so 18.5.2013 13:00 Hroši 2 : 10 Skokani MBS
        2013-05-18T16:00 so 18.5.2013 16:00 Hroši 1 : 14 Skokani MBS
        2013-05-18T13:00 so 18.5.2013 13:00 Tempo 5 : 20 Draci Krč
        2013-05-18T16:00 so 18.5.2013 16:00 Tempo 0 : 14 Draci Krč
        2013-05-18T13:00 so 18.5.2013 13:00 Arrows 10 : 3 Kotlářka Arrows
        2013-05-18T16:00 so 18.5.2013 16:00 Arrows 4 : 5 Kotlářka Arrows
        2013-05-18T13:00 so 18.5.2013 13:00 Technika 11 : 1 Eagles Kraví hora
        2013-05-18T16:00 so 18.5.2013 16:00 Technika 7 : 16 Eagles Kraví hora
        2013-05-21T19:00 út 21.5.2013 19:00 Eagles 14 : 13 Tempo Krč
        2013-05-22T19:30 st 22.5.2013 19:30 Hroši 0 : 12 Draci MBS
        2013-05-25T13:00 so 25.5.2013 13:00 Draci 11 : 1 Arrows MBS
        2013-05-25T13:00 so 25.5.2013 13:00 Eagles 3 : 0 Skokani Krč
        2013-05-25T13:00 so 25.5.2013 13:00 Tempo 9 : 2 Hroši Krč
        2013-05-25T16:00 so 25.5.2013 16:00 Eagles 13 : 4 Skokani Krč
        2013-05-25T16:00 so 25.5.2013 16:00 Tempo 9 : 13 Hroši Krč
        2013-05-28T20:00 út 28.5.2013 20:00 Draci 12 : 1 Arrows MBS
        2013-05-28T19:00 út 28.5.2013 19:00 Eagles 5 : 6 Tempo Krč
        2013-05-29T19:30 st 29.5.2013 19:30 Hroši 1 : 11 Draci MBS
        2013-05-31T19:30 pá 31.5.2013 19:30 Eagles 3 : 11 Draci Krč
        2013-06-01T13:00 so 1.6.2013 13:00 Hroši 5 : 9 Kotlářka MBS
        2013-06-01T16:00 so 1.6.2013 16:00 Hroši 2 : 4 Kotlářka MBS
        2013-06-01T13:00 so 1.6.2013 13:00 Skokani 1 : 7 Technika Skokani
        2013-06-01T16:00 so 1.6.2013 16:00 Skokani 1 : 9 Technika Skokani
        2013-06-04T16:30 út 4.6.2013 16:30 Technika 8 : 9 Skokani Kraví hora
        2013-06-08T13:00 so 8.6.2013 13:00 Skokani 0 : 8 Kotlářka Skokani
        2013-06-08T16:00 so 8.6.2013 16:00 Skokani 1 : 4 Kotlářka Skokani
        2013-06-08T13:00 so 8.6.2013 13:00 Arrows 0 : 4 Technika Arrows
        2013-06-08T16:00 so 8.6.2013 16:00 Arrows 4 : 2 Technika Arrows
        2013-06-11T19:00 út 11.6.2013 19:00 Eagles 7 : 1 Tempo Krč
        2013-06-14T17:00 pá 14.6.2013 17:00 Technika 3 : 6 Kotlářka Areál Markéta
        2013-06-15T13:00 so 15.6.2013 13:00 Hroši 5 : 6 Arrows Blansko
        2013-06-15T16:00 so 15.6.2013 16:00 Hroši 7 : 9 Arrows Blansko
        2013-06-15T13:00 so 15.6.2013 13:00 Tempo 3 : 16 Technika Krč
        2013-06-15T13:00 so 15.6.2013 13:00 Eagles 2 : 5 Kotlářka Krč
        2013-06-15T16:00 so 15.6.2013 16:00 Tempo 9 : 3 Technika Krč
        2013-06-15T16:00 so 15.6.2013 16:00 Eagles 3 : 2 Kotlářka Krč
        2013-06-15T13:00 so 15.6.2013 13:00 Skokani 11 : 7 Draci Skokani
        2013-06-15T16:00 so 15.6.2013 16:00 Skokani 1 : 11 Draci Skokani
        2013-06-19T17:00 st 19.6.2013 17:00 Draci 12 : 7 Hroši MBS
        2013-06-22T13:00 so 22.6.2013 13:00 Hroši 8 : 9 Technika MBS
        2013-06-22T16:00 so 22.6.2013 16:00 Hroši 3 : 11 Technika MBS
        2013-06-22T13:00 so 22.6.2013 13:00 Eagles 7 : 2 Arrows Krč
        2013-06-22T16:00 so 22.6.2013 16:00 Eagles 9 : 1 Arrows Krč
        2013-06-22T13:00 so 22.6.2013 13:00 Skokani 9 : 5 Tempo Skokani
        2013-06-22T16:00 so 22.6.2013 16:00 Skokani 9 : 1 Tempo Skokani
        2013-06-22T13:00 so 22.6.2013 13:00 Kotlářka 2 : 3 Draci Areál Markéta
        2013-06-22T16:00 so 22.6.2013 16:00 Kotlářka 6 : 5 Draci Areál Markéta
        2013-07-03T19:30 st 3.7.2013 19:30 Draci 4 : 2 Technika MBS
        2013-07-05T13:00 pá 5.7.2013 13:00 Tempo 3 : 17 Kotlářka Tempo
        2013-07-05T16:00 pá 5.7.2013 16:00 Tempo 0 : 2 Kotlářka Tempo
        2013-07-05T13:00 pá 5.7.2013 13:00 Eagles 14 : 5 Hroši Krč
        2013-07-05T16:00 pá 5.7.2013 16:00 Eagles 9 : 6 Hroši Krč
        2013-07-05T14:00 pá 5.7.2013 14:00 Arrows 4 : 0 Skokani Arrows
        2013-07-05T14:00 pá 5.7.2013 14:00 Technika 4 : 12 Draci Kraví hora
        2013-07-06T14:00 so 6.7.2013 14:00 Tempo 1 : 7 Kotlářka Tempo
        2013-07-06T12:00 so 6.7.2013 12:00 Hroši 5 : 4 Eagles Krč
        2013-07-06T13:00 so 6.7.2013 13:00 Arrows 8 : 4 Skokani Arrows
        2013-07-06T16:00 so 6.7.2013 16:00 Arrows 7 : 0 Skokani Arrows
        2013-07-13T13:00 so 13.7.2013 13:00 Hroši 3 : 1 Tempo MBS
        2013-07-13T16:00 so 13.7.2013 16:00 Hroši 9 : 3 Tempo MBS
        2013-07-13T13:00 so 13.7.2013 13:00 Skokani 6 : 11 Eagles Skokani
        2013-07-13T16:00 so 13.7.2013 16:00 Skokani 5 : 4 Eagles Skokani
        2013-07-13T13:00 so 13.7.2013 13:00 Kotlářka 5 : 3 Technika Areál Markéta
        2013-07-13T16:00 so 13.7.2013 16:00 Kotlářka 11 : 10 Technika Areál Markéta
        2013-07-14T13:00 ne 14.7.2013 13:00 Arrows 11 : 7 Draci Arrows
        2013-07-14T16:00 ne 14.7.2013 16:00 Arrows 8 : 10 Draci Arrows
        2013-07-20T14:00 so 20.7.2013 14:00 Draci 8 : 6 Skokani MBS
        2013-07-20T14:00 so 20.7.2013 14:00 Arrows 6 : 5 Hroši Arrows
        2013-07-20T14:00 so 20.7.2013 14:00 Tempo 7 : 3 Technika Kraví hora
        2013-07-21T14:00 ne 21.7.2013 14:00 Draci 5 : 6 Arrows MBS
        2013-07-21T14:00 ne 21.7.2013 14:00 Tempo 0 : 6 Hroši Tempo
        2013-07-21T14:00 ne 21.7.2013 14:00 Skokani 5 : 18 Eagles Skokani
        2013-07-21T13:00 ne 21.7.2013 13:00 Technika 1 : 12 Kotlářka Kraví hora
        2013-07-21T16:00 ne 21.7.2013 16:00 Technika 7 : 12 Kotlářka Kraví hora
        2013-07-22T19:00 po 22.7.2013 19:00 Eagles 2 : 7 Kotlářka Krč
        2013-07-24T19:30 st 24.7.2013 19:30 Draci 5 : 3 Technika MBS
        2013-07-27T14:00 so 27.7.2013 14:00 Skokani 1 : 9 Tempo Skokani
        2013-07-27T14:00 so 27.7.2013 14:00 Arrows 11 : 10 Eagles Arrows
        2013-07-27T14:00 so 27.7.2013 14:00 Kotlářka 7 : 5 Draci Areál Markéta
        2013-07-28T10:00 ne 28.7.2013 10:00 Hroši 8 : 3 Skokani MBS
        2013-07-28T14:00 ne 28.7.2013 14:00 Draci 18 : 1 Tempo MBS
        2013-07-28T17:00 ne 28.7.2013 17:00 Draci 19 : 9 Eagles MBS
        2013-07-28T14:00 ne 28.7.2013 14:00 Kotlářka 3 : 0 Arrows Areál Markéta
        2013-07-28T12:00 ne 28.7.2013 12:00 Eagles 1 : 11 Technika Kraví hora
        2013-07-29T16:30 po 29.7.2013 16:30 Technika 16 : 5 Hroši Kraví hora
        2013-07-31T17:30 st 31.7.2013 17:30 Tempo 7 : 6 Eagles Tempo
        2013-08-03T14:00 so 3.8.2013 14:00 Skokani 2 : 8 Technika Skokani
        2013-08-03T13:00 so 3.8.2013 13:00 Arrows 11 : 2 Tempo Arrows
        2013-08-03T16:00 so 3.8.2013 16:00 Arrows 7 : 5 Tempo Arrows
        2013-08-03T14:00 so 3.8.2013 14:00 Kotlářka 10 : 3 Hroši Areál Markéta
        2013-08-04T13:00 ne 4.8.2013 13:00 Eagles 1 : 4 Draci Krč
        2013-08-04T14:00 ne 4.8.2013 14:00 Skokani 7 : 6 Kotlářka Skokani
        2013-08-04T14:00 ne 4.8.2013 14:00 Technika 4 : 9 Arrows Kraví hora
        2013-08-10T13:00 so 10.8.2013 13:00 Tempo 3 : 6 Arrows Tempo
        2013-08-18T13:00 ne 18.8.2013 13:00 Arrows 7 : 2 Tempo Arrows
        2013-08-18T16:00 ne 18.8.2013 16:00 Tempo 3 : 16 Arrows Arrows
        2013-08-24T14:00 so 24.8.2013 14:00 Draci 6 : 5 Technika MBS
        2013-08-24T14:00 so 24.8.2013 14:00 Kotlářka 5 : 8 Arrows Areál Markéta
        2013-08-25T14:00 ne 25.8.2013 14:00 Draci 0 : 7 Technika MBS
        2013-08-25T14:00 ne 25.8.2013 14:00 Kotlářka 7 : 1 Arrows Areál Markéta
        2013-08-31T13:00 so 31.8.2013 13:00 Skokani 5 : 6 Hroši Skokani
        2013-08-31T16:00 so 31.8.2013 16:00 Hroši 2 : 5 Skokani Skokani
        2013-08-31T13:00 so 31.8.2013 13:00 Arrows 1 : 10 Kotlářka Arrows
        2013-08-31T16:00 so 31.8.2013 16:00 Arrows 0 : 1 Kotlářka Arrows
        2013-08-31T13:00 so 31.8.2013 13:00 Technika 8 : 20 Draci Kraví hora
        2013-08-31T16:00 so 31.8.2013 16:00 Technika 5 : 13 Draci Kraví hora
        2013-09-01T13:00 ne 1.9.2013 13:00 Eagles 2 : 3 Tempo Krč
        2013-09-01T16:00 ne 1.9.2013 16:00 Tempo 3 : 8 Eagles Krč
        2013-09-07T14:00 so 7.9.2013 14:00 Draci 2 : 1 Kotlářka MBS
        2013-09-07T13:00 so 7.9.2013 13:00 Tempo 13 : 4 Skokani Tempo
        2013-09-07T17:00 so 7.9.2013 17:00 Skokani 7 : 3 Tempo Tempo
        2013-09-07T13:00 so 7.9.2013 13:00 Eagles 8 : 5 Hroši Krč
        2013-09-07T17:00 so 7.9.2013 17:00 Hroši 17 : 6 Eagles Krč
        2013-09-08T14:00 ne 8.9.2013 14:00 Draci 5 : 9 Kotlářka MBS
        2013-09-14T14:00 so 14.9.2013 14:00 Hroši 3 : 0 Tempo Tempo
        2013-09-14T16:00 so 14.9.2013 16:00 Tempo 4 : 11 Hroši Tempo
        2013-09-14T14:00 so 14.9.2013 14:00 Kotlářka 2 : 6 Draci Areál Markéta
        2013-09-15T14:00 ne 15.9.2013 14:00 Kotlářka 1 : 5 Draci Areál Markéta
        2013-09-24T19:00 út 24.9.2013 19:00 Tempo 5 : 4 Eagles Krč
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      • Tým DRA KOT ARR TECH EAG SKO HRO TEM
        Draci Brno 6-3
        6-5
        3-2
        5-6
        5-7
        11-1
        12-1
        5-6
        7-11
        10-8
        4-2
        5-3
        3-4
        7-5
        12-4
        13-3
        5-0
        19-9
        11-3
        4-1
        6-1
        10-4
        8-6
        7-11
        11-1
        9-4
        12-7
        13-1
        12-0
        11-1
        18-5
        6-4
        18-1
        20-5
        14-0
        Kotlá?ka Praha 2-3
        6-5
        7-5
        3-6
        5-6
        10-2
        9-2
        3-0
        3-10
        5-4
        5-3
        11-10
        6-3
        12-1
        12-7
        5-7
        2-8
        5-2
        2-3
        7-2
        15-5
        6-5
        8-0
        4-1
        6-7
        12-1
        15-5
        10-3
        9-5
        4-2
        12-0
        12-2
        7-1
        17-3
        2-0
        Arrows Ostrava 11-7
        8-10
        1-11
        1-12
        6-5
        10-3
        4-5
        2-10
        2-9
        0-3
        0-4
        4-2
        16-10
        7-6
        9-4
        7-13
        6-9
        11-10
        2-7
        1-9
        4-0
        8-4
        7-0
        4-7
        8-3
        7-6
        3-12
        6-5
        6-5
        9-7
        11-2
        7-2
        7-5
        6-3
        16-3
        Technika Brno 4-3
        5-7
        4-12
        2-4
        3-5
        3-6
        1-12
        7-12
        3-5
        10-11
        10-16
        6-7
        4-9
        4-0
        2-4
        11-1
        7-16
        6-4
        10-9
        11-1
        6-4
        8-9
        7-1
        9-1
        8-2
        17-1
        16-13
        16-5
        9-8
        11-3
        5-0
        9-8
        16-3
        3-9
        3-7
        Eagles Praha 3-11
        1-4
        3-13
        0-5
        9-19
        2-5
        3-2
        2-7
        7-5
        8-2
        7-2
        9-1
        13-7
        9-6
        10-11
        4-6
        9-10
        1-11
        1-11
        16-7
        3-0
        13-4
        11-6
        4-5
        18-5
        14-5
        9-6
        6-1
        2-5
        4-5
        14-13
        7-1
        5-6
        4-5
        6-7
        Skokani Olomouc 11-7
        1-11
        1-6
        4-10
        6-8
        0-8
        1-4
        7-6
        5-15
        5-6
        7-4
        3-8
        0-4
        4-8
        0-7
        1-7
        1-9
        2-8
        4-6
        9-8
        6-11
        5-4
        5-18
        0-3
        4-13
        7-3
        0-9
        10-2
        14-1
        3-8
        9-5
        9-1
        1-9
        6-9
        15-9
        Cardion Hroši Brno 1-13
        0-12
        1-11
        4-9
        7-12
        5-9
        2-4
        1-12
        5-15
        3-10
        5-6
        7-9
        6-7
        12-3
        5-6
        8-9
        3-11
        1-17
        13-16
        5-16
        1-6
        5-2
        5-4
        5-14
        6-9
        2-10
        1-14
        8-3
        3-7
        9-0
        3-1
        9-3
        2-9
        13-9
        6-0
        Tempo Titans Praha 5-20
        0-14
        5-18
        4-6
        1-18
        1-7
        3-17
        0-2
        0-12
        2-12
        3-6
        3-16
        2-11
        2-7
        5-7
        3-16
        9-3
        7-3
        0-5
        8-9
        5-4
        7-6
        13-14
        1-7
        6-5
        9-6
        9-15
        5-9
        1-9
        9-1
        9-2
        9-13
        0-6
        1-3
        3-9
      • Tým EAG SKO HRO TEM
        Eagles Praha 3-0
        13-4
        11-6
        4-5
        18-5
        14-5
        9-6
        8-5
        6-1
        2-5
        4-5
        6-17
        14-13
        7-1
        5-6
        2-3
        4-5
        6-7
        8-3
        Skokani Olomouc 6-11
        5-4
        5-18
        0-3
        4-13
        7-3
        0-9
        5-6
        10-2
        14-1
        3-8
        5-2
        9-5
        9-1
        1-9
        7-3
        6-9
        15-9
        4-13
        Cardion Hroši Brno 1-6
        5-2
        5-4
        17-6
        5-14
        6-9
        5-8
        2-10
        1-14
        8-3
        2-5
        3-7
        9-0
        6-5
        3-1
        9-3
        3-0
        2-9
        13-9
        6-0
        11-4
        Tempo Titans Praha 5-4
        7-6
        3-8
        13-14
        1-7
        6-5
        3-2
        9-6
        9-15
        13-4
        5-9
        1-9
        9-1
        3-7
        9-2
        9-13
        0-6
        4-11
        1-3
        3-9
        0-3
      • Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
        Marek Jiří (Technika) 167 40 61 8 1 18 60 6 0 18 30 0 0 0.365 0.427 0.749
        Magedanz Charles (Kotlářka) 164 44 44 10 3 4 22 12 3 27 20 3 4 0.268 0.381 0.439
        Čech Petr (Arrows) 162 33 61 12 0 5 39 2 0 7 5 2 2 0.377 0.409 0.543
        Brebner Jackson (Kotlářka) 161 28 59 15 1 5 43 1 0 17 15 7 3 0.366 0.449 0.565
        Hajtmar Jakub (Draci) 160 45 44 6 1 0 18 21 1 31 22 4 4 0.275 0.405 0.325
        Menšík Matěj (Technika) 159 40 47 13 2 3 20 8 2 21 23 5 0 0.296 0.395 0.459
        Sázavský Richard (Technika) 157 38 46 11 0 9 28 8 1 20 29 2 1 0.293 0.380 0.535
        Derhak Alexander (Draci) 157 40 53 6 0 3 40 7 0 29 14 2 2 0.338 0.447 0.433
        Chroust Přemek (Hroši) 149 23 47 8 1 2 19 6 2 29 23 0 1 0.315 0.427 0.423
        Navrátil Aleš (Arrows) 149 14 45 8 0 1 22 6 3 12 6 1 1 0.302 0.358 0.376
        Matuška Adam (Kotlářka) 147 21 34 4 1 3 26 2 1 19 36 4 2 0.231 0.335 0.333
        Vystrčil Milan (Hroši) 143 27 53 10 1 3 22 5 0 16 20 3 1 0.371 0.444 0.517
        Malík Jakub (Arrows) 143 35 59 11 1 6 32 5 1 16 21 3 0 0.413 0.481 0.629
        Kovařík Jiří (Skokani) 142 22 41 9 0 0 20 1 1 10 28 4 2 0.289 0.353 0.352
        Ward Tom (Eagles) 142 33 56 8 1 8 34 5 1 17 12 7 1 0.394 0.482 0.634
        Borecký Lukáš (Eagles) 140 26 37 7 1 0 14 7 5 10 19 10 6 0.264 0.356 0.329
        Hejma Matěj (Eagles) 139 35 47 10 2 7 45 13 0 20 21 7 1 0.338 0.446 0.590
        Drong Martin (Arrows) 138 31 41 10 1 0 15 20 2 8 14 3 1 0.297 0.349 0.384
        Jablonka Jan (Hroši) 138 18 38 6 1 0 13 3 1 15 22 0 1 0.275 0.346 0.333
        Laube Martin (Eagles) 136 22 37 4 0 2 14 5 3 9 26 1 4 0.272 0.322 0.346
        Mráz Daniel (Technika) 135 43 48 8 0 0 12 26 1 28 14 6 2 0.356 0.485 0.415
        Basilio Barrios (Kotlářka) 135 16 32 2 0 0 13 3 1 20 8 3 1 0.237 0.348 0.252
        Utěšený Jan (Skokani) 134 24 48 5 1 1 29 3 2 16 29 3 0 0.358 0.438 0.433
        Moule Cameron (Skokani) 133 24 30 5 2 2 12 3 1 11 20 12 0 0.226 0.340 0.338
        Voják Jakub (Skokani) 131 30 39 8 0 2 24 5 0 24 12 6 0 0.298 0.429 0.405
        Ondráček Michal (Draci) 131 36 41 6 2 5 36 13 1 20 13 3 3 0.313 0.416 0.504
        Vrbský Ladislav (Eagles) 130 31 37 8 1 0 18 10 4 19 18 6 2 0.285 0.400 0.362
        Vondříčka Jan (Kotlářka) 128 18 31 6 0 0 14 0 1 15 31 1 3 0.242 0.326 0.289
        Schneider Martin (Draci) 128 53 49 8 2 7 28 20 2 27 18 3 0 0.383 0.500 0.641
        Střítecký Martin (Technika) 128 22 30 2 0 4 18 0 0 15 19 0 5 0.234 0.315 0.344
        Kaplan Jakub (Arrows) 126 15 35 7 0 0 12 7 1 8 25 2 4 0.278 0.331 0.333
        Zelinka Martin (Technika) 123 26 38 8 1 5 20 0 0 7 22 4 1 0.309 0.366 0.512
        Janíček Tomáš (Hroši) 123 26 32 6 2 3 18 1 1 21 28 1 1 0.260 0.372 0.415
        Sládek Jakub (Kotlářka) 121 34 40 10 0 7 36 1 1 36 18 2 1 0.331 0.491 0.587
        Homolka Jan (Eagles) 121 20 32 8 0 0 22 1 0 13 10 0 0 0.264 0.336 0.331
        Šusta Petr (Tempo) 120 15 30 6 2 0 13 0 2 19 22 2 1 0.250 0.362 0.333
        Zdražil Martin (Skokani) 117 26 21 2 0 0 4 6 2 21 32 1 3 0.179 0.309 0.197
        Juněc Tomáš (Arrows) 116 10 37 3 1 0 14 3 0 4 15 0 1 0.319 0.342 0.362
        Aubrecht Ivan (Kotlářka) 115 19 34 4 2 1 19 3 5 8 20 3 2 0.296 0.357 0.391
        Nevěřil David (Tempo) 115 24 40 3 1 0 16 6 1 23 13 1 2 0.348 0.460 0.391
        Veselý Martin (Draci) 114 31 37 13 0 0 16 1 1 30 9 0 0 0.325 0.465 0.439
        Kočí Michal (Technika) 113 15 32 7 1 1 19 1 1 10 13 2 0 0.283 0.352 0.389
        Baroch Petr (Kotlářka) 112 33 50 7 4 0 19 5 1 11 5 2 2 0.446 0.504 0.580
        Nedvěd Jakub (Tempo) 112 7 26 6 0 0 9 1 0 1 39 4 0 0.232 0.265 0.286
        Klusáček Jiří (Hroši) 112 18 32 5 2 1 15 2 1 12 31 4 2 0.286 0.375 0.393
        Polanský Tomáš (Draci) 112 32 38 12 1 4 35 2 0 24 21 1 0 0.339 0.460 0.571
        Truesdale Joe (Arrows) 110 19 31 4 2 0 16 9 1 17 16 1 1 0.282 0.383 0.355
        Dubový Arnošt (Draci) 109 32 35 5 1 0 16 14 1 20 15 2 2 0.321 0.435 0.385
        Kremláček Michael (Draci) 106 23 25 7 0 0 16 0 0 14 19 1 2 0.236 0.331 0.302
        Lukačka Martin (Tempo) 106 16 34 7 0 0 14 2 1 18 16 4 1 0.321 0.438 0.387
        Kužma Ján (Hroši) 105 15 31 5 0 1 18 2 2 10 19 4 2 0.295 0.378 0.371
        Zýma Michael (Eagles) 103 18 22 3 0 2 16 3 3 9 16 10 0 0.214 0.336 0.301
        Antoš Ondřej (Skokani) 103 11 23 1 0 2 12 4 1 8 28 2 0 0.223 0.292 0.291
        Petráš Martin (Tempo) 103 14 18 2 0 0 3 4 1 16 22 3 1 0.175 0.303 0.194
        Moravec Petr (Kotlářka) 100 26 27 3 2 1 13 5 3 10 26 7 2 0.270 0.376 0.370
        Medřický Robert (Tempo) 96 18 25 2 0 0 12 0 1 7 4 2 4 0.260 0.324 0.281
        Kruml Petr (Tempo) 94 12 24 2 0 0 7 1 1 11 18 1 1 0.255 0.340 0.277
        Brice Thomas (Draci) 94 27 31 8 1 4 25 2 1 13 6 2 0 0.330 0.422 0.564
        Sýkora Tomáš (Tempo) 92 11 21 0 0 5 21 0 1 15 29 4 0 0.228 0.360 0.391
        Nickl Petr (Skokani) 90 8 21 0 1 1 9 2 1 3 20 3 0 0.233 0.281 0.289
        Orálek Jan (Technika) 89 10 23 10 0 3 10 0 0 14 12 3 1 0.258 0.377 0.472
        Břeň Michal (Draci) 86 16 28 9 0 0 16 4 0 9 11 2 2 0.326 0.402 0.430
        Jelínek Martin (Hroši) 84 16 22 2 0 0 7 3 1 15 9 1 3 0.262 0.380 0.286
        Hrušovský Karel (Draci) 82 19 22 3 0 1 15 4 0 18 20 2 2 0.268 0.412 0.341
        Montalbano Anthony (Technika) 80 9 21 3 1 1 7 0 0 4 4 0 1 0.263 0.298 0.363
        Vančura Jakub (Kotlářka) 78 13 23 2 1 0 9 0 1 12 12 1 3 0.295 0.396 0.346
        Zýma Petr (Eagles) 78 22 23 2 0 0 5 8 2 15 15 4 0 0.295 0.433 0.321
        Simone David (Hroši) 77 14 18 2 1 0 5 1 1 19 14 0 0 0.234 0.385 0.286
        Kůs Vladimír (Tempo) 77 8 23 5 0 0 9 0 1 12 12 0 0 0.299 0.393 0.364
        Bosý Martin (Hroši) 69 14 18 2 1 3 4 4 2 8 14 4 2 0.261 0.370 0.449
        Rejman Marek (Tempo) 67 9 18 3 1 1 9 1 1 6 10 0 0 0.269 0.329 0.388
        Hamža Ivan (Tempo) 66 9 20 4 1 0 9 0 2 5 10 0 0 0.303 0.352 0.394
        Paluch Przemyslav (Arrows) 63 13 11 1 1 0 6 0 1 9 14 3 0 0.175 0.307 0.222
        Kubovčík Martin (Arrows) 62 9 8 0 0 0 2 3 2 10 6 0 0 0.129 0.250 0.129
        Ondráček Jakub (Hroši) 61 7 11 1 0 0 8 6 0 21 15 0 4 0.180 0.390 0.197
        Regner Robert (Technika) 60 12 10 0 0 1 4 4 0 5 14 1 3 0.167 0.242 0.217
        Schwarz Ondřej (Skokani) 59 7 13 2 0 0 8 1 3 10 11 0 1 0.220 0.333 0.254
        Lázníček Matěj (Skokani) 57 9 13 1 0 0 3 1 2 1 15 0 1 0.228 0.241 0.246
        Baum Evan (Skokani) 54 6 15 0 0 0 10 3 1 8 11 1 0 0.278 0.381 0.278
        Šůcha Matěj (Kotlářka) 54 11 16 5 0 1 10 1 2 7 6 1 0 0.296 0.387 0.444
        Kania Richard (Eagles) 53 12 10 1 0 1 3 2 0 7 17 0 2 0.189 0.283 0.264
        Vykoukal Michael (Arrows) 53 7 15 2 0 0 4 2 1 2 11 0 0 0.283 0.309 0.321
        Kocura Oliver (Eagles) 52 12 18 3 0 0 5 5 0 10 6 0 1 0.346 0.452 0.404
        Síla Petr (Kotlářka) 52 11 16 3 0 1 10 5 2 3 8 1 1 0.308 0.357 0.423
        Celkem 9202 1788 2672 456 57 151 1413 372 100 1195 1442 210 116 0.290 0.380 0.000
      • Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
        Merritt Bradley (Eagles) 111.0  507 439 117 72 58 47 100 4 6 11 5 4 0 4.70 0.00 0.00
        Duffek Tomáš (Eagles) 110.3  505 457 119 58 46 35 87 6 4 7 6 1 0 3.75 0.00 0.00
        Caughey Trevor (Technika) 131.0  500 465 109 51 39 22 114 6 2 5 4 2 0 2.68 0.00 0.00
        Guthridge Jeffrey (Tempo) 112.3  496 412 90 79 53 64 117 4 8 16 10 1 0 4.25 0.00 0.00
        Drong Martin (Arrows) 104.0  495 403 108 68 52 72 66 5 4 9 5 1 0 4.50 0.00 0.00
        Daniels Jason (Kotlářka) 121.0  486 451 99 47 28 22 98 3 4 5 5 4 0 2.08 0.00 0.00
        Jelínek Vojtěch (Hroši) 100.7  464 419 105 71 45 29 62 6 2 14 8 4 0 4.02 0.00 0.00
        Šimek Jiří (Skokani) 102.7  461 412 114 65 34 29 39 4 0 8 10 4 0 2.98 0.00 0.00
        Červenka Marek (Kotlářka) 113.3  454 404 77 38 31 37 104 5 7 9 4 3 0 2.46 0.00 0.00
        Sobotka Michal (Draci) 76.7  342 302 83 48 38 29 51 3 1 6 5 1 0 4.46 0.00 0.00
        Bošanský Marek (Hroši) 73.7  337 299 87 55 34 27 40 6 1 8 7 2 0 4.15 0.00 0.00
        Minařík Petr (Draci) 79.0  333 268 67 58 44 56 46 3 9 4 1 0 0 5.01 0.00 0.00
        Veselý Lukáš (Skokani) 61.7  325 279 98 66 48 37 35 2 1 3 4 1 0 7.01 0.00 0.00
        Prinstein Justin (Hroši) 64.0  310 264 78 66 58 40 36 2 4 3 8 1 0 8.16 0.00 0.00
        Lisko Michal (Arrows) 62.0  281 244 61 33 24 26 48 5 1 7 2 0 0 3.48 0.00 0.00
        McAllister Bradley (Tempo) 55.7  279 244 72 60 34 20 44 1 11 10 8 0 0 5.50 0.00 0.00
        Lukačka Martin (Tempo) 55.0  268 224 74 59 42 33 27 4 2 8 7 0 0 6.87 0.00 0.00
        Černík Jakub (Skokani) 62.3  255 217 48 43 17 21 42 1 1 10 5 1 0 2.45 0.00 0.00
        Zachary Samuels (Draci) 55.3  225 205 45 13 11 14 53 1 2 5 0 0 0 1.79 0.00 0.00
        Perlman Maxwell (Technika) 52.0  224 196 57 34 30 22 30 8 2 5 5 1 0 5.19 0.00 0.00
        Kohout Michal (Skokani) 40.0  216 178 61 49 38 32 17 2 3 2 5 0 0 8.55 0.00 0.00
        Blažek Jan (Kotlářka) 49.7  216 191 51 28 23 17 18 7 2 2 2 0 0 4.17 0.00 0.00
        Kraut Svatoslav (Hroši) 38.0  215 163 42 52 39 43 23 3 3 6 3 0 0 9.24 0.00 0.00
        Kubovčík Martin (Arrows) 43.3  195 173 49 27 18 16 17 0 1 2 2 1 0 3.74 0.00 0.00
        Čuhel Lubomír (Tempo) 32.3  195 149 54 71 44 37 12 3 4 2 2 0 0 12.25 0.00 0.00
        Minařík Marek (Kotlářka) 43.3  185 146 23 17 14 30 33 3 5 6 0 0 0 2.91 0.00 0.00
        Brabec Matěj (Technika) 42.0  162 132 53 36 23 24 38 3 1 3 2 0 0 4.93 0.00 0.00
        Kůs Vladimír (Tempo) 32.7  162 127 44 36 23 24 9 2 6 6 0 0 0 6.34 0.00 0.00
        Ondra Tomáš (Arrows) 34.3  155 133 44 21 15 14 17 3 3 2 1 1 0 3.93 0.00 0.00
        Celkem 2059.3  9248 7996 2129 1421 1003 919 1423 105 100 184 126 33 0 4.38 9.30 1.48
      • Jméno hráče PO A E FA
        Utěšený Jan (Skokani) 330 22 7 0.981
        Sládek Jakub (Kotlářka) 277 27 1 0.997
        Homolka Jan (Eagles) 272 20 3 0.990
        Kremláček Michael (Draci) 244 29 5 0.982
        Brebner Jackson (Kotlářka) 247 22 1 0.996
        Kočí Michal (Technika) 245 14 3 0.989
        Derhak Alexander (Draci) 200 32 5 0.979
        Kužma Ján (Hroši) 217 9 8 0.966
        Juněc Tomáš (Arrows) 197 18 5 0.977
        Ward Tom (Eagles) 194 23 0 1.000
        Šusta Petr (Tempo) 194 14 4 0.981
        Hajtmar Jakub (Draci) 67 120 4 0.979
        Menšík Matěj (Technika) 64 103 19 0.898
        Vystrčil Milan (Hroši) 116 54 13 0.929
        Magedanz Charles (Kotlářka) 64 109 6 0.966
        Čech Petr (Arrows) 95 72 11 0.938
        Chroust Přemek (Hroši) 71 94 13 0.927
        Kaplan Jakub (Arrows) 76 80 16 0.907
        Střítecký Martin (Technika) 143 27 1 0.994
        Voják Jakub (Skokani) 138 32 1 0.994
        Moule Cameron (Skokani) 95 55 17 0.898
        Schneider Martin (Draci) 67 85 13 0.921
        Nevěřil David (Tempo) 93 59 8 0.950
        Petráš Martin (Tempo) 103 39 16 0.899
        Zdražil Martin (Skokani) 53 80 12 0.917
        Baroch Petr (Kotlářka) 44 79 8 0.939
        Basilio Barrios (Kotlářka) 20 102 7 0.946
        Jablonka Jan (Hroši) 39 84 6 0.953
        Drong Martin (Arrows) 44 71 10 0.920
        Vrbský Ladislav (Eagles) 109 11 2 0.984
        Čuhel Lubomír (Tempo) 105 11 4 0.967
        Simone David (Hroši) 107 10 0 1.000
        Borecký Lukáš (Eagles) 24 79 10 0.912
        Paluch Przemyslav (Arrows) 99 12 2 0.982
        Zýma Michael (Eagles) 42 63 6 0.946
        Kruml Petr (Tempo) 99 5 5 0.954
        Celkem 4594 1766 252 1.312
    • 5. turnaj ELZY
      Arrows - Joudrs
      0 : 4
    • 5. turnaj ELZY
      Trutnov - Arrows
      2 : 3
    • 5. turnaj ELZY
      Arrows - Joudrs
      3 : 0
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Hroši - Arrows
      7 : 5
    • 5. turnaj ELZY
      Pigs - Arrows
      8 : 15
    • EXTRALIGA U18
      Arrows - Nuclears
      15 : 2
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Arrows - Draci
      2 : 7
    • Extraliga juniorek
      Panthers - Arrows
      7 : 8
    • 5. turnaj ELZY
      Arrows - Eagles
      14 : 11
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Arrows - Skokani
      16 : 0
    • EXTRALIGA U18
      Nuclears - Arrows
      12 : 2
    • Mistrovství ČR U9 (KVA)
      Hroši - Arrows
      0 : 15