• Bokaj: Tým, vůle a hlad! Baseballisté Arrows slaví historický titul

    Aktuality

    Číst dál...
  • Baseballisté Ostravy mají mečbol. Vrátí se finále do dračí sluje?

    Aktuality

    Číst dál...
  • osobností Wild Card je Jana Slaninová atletka SSK Vítkovice

    Aktuality

    Číst dál...
  • Vítězná Poruba partnerem zápasu s Hrochy!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Nakoplo mě první KO!!! Osobnost zápasu s Draky Brno Lukáš Dekýš.

    Aktuality

    Číst dál...
    

    Český baseballový pohár

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Arrows Arrows Ostrava ARR
      Apollo SVK BK Apollo Bratislava BAB
      Bongo Bongo Liberec BON
      Hroši Cardion Hroši Brno HRO
      Draci Draci Brno DRA
      Eagles Eagles Praha EAG
      Kotlářka Kotlářka Praha KOT
      MSK Snails MSK Snails Orlová BKS
      Old Boys Old Boys Praha OLD
      Olympia Olympia Blansko BLA
      Rytíři Rytíři Trutnov RTR
      Choceň SaB Orli Choceň ORL
      Hluboká Sokol Hluboká SOK
      Sparks Sparks Mladé Buky Spar
      Technika Technika Brno TECH
      Tempo C Tempo Titans C TEM
      Tempo Tempo Titans Praha TEM
      Angels SVK TJ STU Angels Trnava ATR
      Nuclears Třebíč Nuclears NUC
      Express VSK Express Brno EXP
      Wolfs Wolfs Domažlice DOM
    • Žádné zápasy nejsou zadány...

      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        TJ STU Angels Trnava 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        BK Apollo Bratislava 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Arrows Ostrava 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        BK Snails Orlová 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Bongo Liberec 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Draci Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Eagles Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        VSK Express Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Cardion Hroši Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Kotlářka Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Old Boys 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Olympia Blansko 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Orlice Choceň 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Rytíři Trutnov 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Sokol Hluboká n./V. 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Sparks Mladé Buky 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Technika Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Tempo Titans Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Tempo Titans Praha C 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Třebíč Nuclears 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Wolfs Domažlice 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
        2011-04-30T14:00 so 30.4.2011 14:00 Old Boys 5 : 4 Nuclears Krč
        2011-04-30T14:00 so 30.4.2011 14:00 Bongo 99 : 0 Rytíři Liberec
        2011-04-30T14:30 so 30.4.2011 14:30 Sparks 16 : 2 Tempo C Mladé Buky
        2011-04-30T14:00 so 30.4.2011 14:00 MSK Snails 0 : 99 Angels SVK Orlová
        2011-05-07T14:00 so 7.5.2011 14:00 Wolfs 4 : 10 Hluboká Hluboká
        2011-05-22T14:00 ne 22.5.2011 14:00 Old Boys 0 : 12 Draci Krč
        2011-05-22T14:00 ne 22.5.2011 14:00 Apollo SVK 1 : 12 Technika Technika
        2011-05-22T14:00 ne 22.5.2011 14:00 Angels SVK 2 : 18 Arrows Arrows
        2011-05-22T14:00 ne 22.5.2011 14:00 Bongo 3 : 23 Eagles Jablonec
        2011-05-22T11:30 ne 22.5.2011 11:30 Hluboká 1 : 16 Tempo Hluboká
        2011-05-22T14:00 ne 22.5.2011 14:00 Choceň 4 : 8 Express Choceň
        2011-05-22T14:00 ne 22.5.2011 14:00 Sparks 0 : 11 Kotlářka Mladé Buky
        2011-06-12T17:00 ne 12.6.2011 17:00 Olympia 2 : 1 Hroši Blansko
        2011-07-06T14:00 st 6.7.2011 14:00 Draci 5 : 3 Tempo MBS
        2011-07-10T15:00 ne 10.7.2011 15:00 Eagles 5 : 10 Arrows Krč
        2011-08-10T17:00 st 10.8.2011 17:00 Kotlářka 7 : 3 Express MBS
        2011-08-24T17:00 st 24.8.2011 17:00 Olympia 1 : 5 Technika Blansko
        2011-09-02T16:30 pá 2.9.2011 16:30 Arrows 5 : 9 Draci Arrows
        2011-09-03T10:00 so 3.9.2011 10:00 Kotlářka 1 : 7 Technika Arrows
        2011-09-03T13:00 so 3.9.2011 13:00 Arrows 6 : 0 Kotlářka Arrows
        2011-09-03T16:00 so 3.9.2011 16:00 Draci 6 : 9 Technika Arrows
        2011-09-04T11:00 ne 4.9.2011 11:00 Arrows 1 : 8 Draci Arrows
        2011-09-04T16:00 ne 4.9.2011 16:00 Technika 5 : 6 Draci Arrows
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      • Tým ATR BAB ARR BON ORL DRA EAG EXP SOK HRO KOT BKS NUC OLD BLA RTR Spar TECH TEM TEM DOM
        TJ STU Angels Trnava
        BK Apollo Bratislava
        Arrows Ostrava
        Bongo Liberec
        SaB Orli Choce?
        Draci Brno
        Eagles Praha
        VSK Express Brno
        Sokol Hluboká
        Cardion Hroši Brno
        Kotlá?ka Praha
        MSK Snails Orlová
        T?ebí? Nuclears
        Old Boys Praha
        Olympia Blansko
        Rytí?i Trutnov
        Sparks Mladé Buky
        Technika Brno
        Tempo Titans Praha
        Tempo Titans C
        Wolfs Domažlice
    • Moravian-Silesian Winter League U11
      Arrows - HIT Opava
      0 : 8
    • Moravian-Silesian Winter League U11
      Arrows - HIT Opava
      5 : 3
    • Moravian-Silesian Winter League U11
      Klasik - Arrows
      6 : 0
    • Moravian-Silesian Winter League U11
      Arrows Blue - Arrows
      0 : 8
    • Tournament 1 MSWT9
      Arrows - HIT Opava
      7 : 8
    • Moravian-Silesian Winter League U11
      Arrows - Arrows White
      0 : 8
    • Moravian-Silesian Winter League U11
      Klasik Whites - Arrows
      2 : 5
    • Tournament 1 MSWT9
      Arrows - Skokani
      7 : 6
    • Tournament 1 MSWT9
      HIT Opava - Arrows
      8 : 5
    • Tournament 1 MSWT9
      Rawa - Arrows
      3 : 9