Vytisknout

SABE Český baseballový pohár 2013

Kategorie: Baseball - Muži

Informace

ČBP

Tým Hraje
Wolfs Domažlice Play-Off
Tempo Praha Play-Off
Tempo Praha Play-Off
Technika Brno Play-Off
Sparks Mladé Buky Play-Off
Sokol Hluboká Play-Off
Skokani Olomouc Play-Off
Rytíři Trutnov Play-Off
Red Crayfish Rakovník Play-Off
Praotci Roudnice Play-Off
Olympia Blansko Play-Off
Old Boys Praha Play-Off
Nuclears Třebíč Play-Off
Kotlářka Praha Play-Off
Hroši Brno Play-Off
Eagles Praha Play-Off
Draci Brno Play-Off
Cannibals Šumperk Play-Off
Bongo Liberec Play-Off
Arrows Ostrava Play-Off

Turnaje



Rozpis


Filtr

Plánované zápasy


Nejsou zadány žádné zápasy...

Odehrané zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Místo Divize/fáze Výsledek (Stav)
722 29. 9. 2013 14:00 Draci Arrows MBS (Draci) Brno 6 - 5
721 29. 9. 2013 10:00 Arrows Technika MBS (Draci) Brno 8 - 4
720 28. 9. 2013 14:00 Draci Technika MBS (Draci) Brno 13 - 3
719 28. 9. 2013 10:00 Arrows Hroši MBS (Draci) Brno 6 - 3
717 27. 9. 2013 15:00 Draci Hroši MBS (Draci) Brno 21 - 5
718 27. 9. 2013 15:00 Arrows Technika Kraví hora (Technika) Brno 1 - 8
715 4. 9. 2013 17:00 Skokani Hroši Skokani Olomouc Čtvrtfinále 5 - 16
714 18. 8. 2013 14:00 Sokol Draci Hluboká (Sokol) Hluboká nad Vltavou Čtvrtfinále 0 - 11
716 18. 8. 2013 14:00 Technika Eagles Kraví hora (Technika) Brno Čtvrtfinále 10 - 2
713 17. 8. 2013 14:00 Arrows Kotlářka Arrows Ostrava Čtvrtfinále 6 - 5
710 4. 8. 2013 11:00 Wolfs Hroši WOLFS Domažlice 2.kolo 1 - 20
706 1. 7. 2013 17:00 Tempo Kotlářka Tempo Praha 2.kolo 0 - 9
707 26. 5. 2013 14:00 Sokol Tempo Hluboká (Sokol) Hluboká nad Vltavou 2.kolo 13 - 2
708 26. 5. 2013 14:00 Cannibals Draci Šumperk (Cannibals) Šumperk 2.kolo 1 - 11
705 26. 5. 2013 14:00 Praotci Arrows Roudnice (Praotci) Roudnice 2.kolo 1 - 12
712 26. 5. 2013 14:00 Rytíři Eagles Trutnov (Rytíři) Trutnov 2.kolo 3 - 30
709 26. 5. 2013 11:00 Old Boys Skokani Krč (Eagles) Praha 2.kolo 8 - 11
711 26. 5. 2013 11:00 Red Crayfish Technika 2.kolo 2 - 23
701 1. 5. 2013 14:00 Praotci Nuclears Roudnice (Praotci) Roudnice 1.kolo 12 - 11
703 1. 5. 2013 14:00 Old Boys Olympia Krč (Eagles) Praha 1.kolo 15 - 5

Výsledky



Vyřazovací zápasy (playoff)


Čtvrtfinále R
Kotlářka 5
Arrows 6

Čtvrtfinále R
Draci 11
Sokol 0

Čtvrtfinále R
Eagles 2
Technika 10

Čtvrtfinále R
Hroši 16
Skokani 5

Kvalifikační zápasy (playoff)


1.kolo R
Nuclears 11
Praotci 12

1.kolo R
Olympia 5
Old Boys 15

1.kolo R
Sokol 9
Sparks 5

1.kolo R
Bongo 13
Red Crayfish 14

2.kolo R
Hroši 20
Wolfs 1

2.kolo R
Kotlářka 9
Tempo 0

2.kolo R
Tempo 2
Sokol 13

2.kolo R
Draci 11
Cannibals 1

2.kolo R
Arrows 12
Praotci 1

2.kolo R
Eagles 30
Rytíři 3

2.kolo R
Skokani 11
Old Boys 8

2.kolo R
Technika 23
Red Crayfish 2

Pořadí



Celkové pořadí


Celk. Tým
1. 0. Draci Brno
2. 0. Arrows Ostrava
3. 0. Technika Brno
4. 0. Hroši Brno