Extraliga 4

COM_BASEBALL_CATEGORY: -

  • EXL

    § 3.1 – Extraliga

    §§ 3.1.1 - Základní část Základní část Extraligy hraje osm družstev systémem každý s každým pětkrát. První čtyři družstev závěrečné tabulky pak postupuje do Play-off o titul (viz §§ 3.1.2), zbylá čtyři družstva hrají Nadstavbu ExL (viz § 3.1.3).

    §§ 3.1.2 - Play-off o titul V semifinále play-off se střetne první družstvo po základní části (viz § 3.1.1) se čtvrtým družstvem a druhé se třetím sérii na tři vítězství. Vítězové semifinále se spolu střetnou ve finálové sérii na tři vítězství. Výhodnější postavení má vždy družstvo lépe umístěné po základní části.

    §§ 3.1.3 – Nadstavba ExL V nadstavbě se střetnou páté až osmé družstvo po základní části (viz § 3.1.1). Nadstavbu hrají družstva systémem každý s každým dvakrát, přitom výsledky dosažené v základní části se započítávají.

    §§ 3.1.4 - Celkové pořadí Extraligy 1. místo - vítěz play-off o titul, získává pro příslušný rok titul „Mistr České republiky v baseballu“ 2. místo - poražený finalista play-off o titul 3. a 4. místo - poražení semifinalisté play-off o titul (v pořadí podle jejich umístění po základní části) 5. až 8. místo - družstva hrající nadstavbu v pořadí daném závěrečným pořadím této nadstavby

    §§ 3.1.5 - Účast v evropských pohárech V následující sezóně mají právo startu v evropských pohárech oddíly v této prioritě:
    1) mistr České republiky
    2) vítěz Českého poháru
    3) poražený finalista play-off o titul
    4) další oddíly v prioritě dané závěrečným pořadím Extraligy V tomto pořadí mají oddíly právo přihlásit se k účasti v evropském poháru, včetně případného výběru, kterého poháru se chtějí účastnit.


    Tým Hraje
    • Žádné zápasy v sezóně nejsou zadány...

    • 3 7. 4. 2012 13:00 Draci Arrows MBS
      4 7. 4. 2012 16:00 Draci Arrows MBS
      7 7. 4. 2012 13:00 Eagles Hroši Krč
      8 7. 4. 2012 16:00 Eagles Hroši Krč
      5 7. 4. 2012 13:00 Kotlářka Skokani Areál Markéta
      6 7. 4. 2012 16:00 Kotlářka Skokani Areál Markéta
      1 7. 4. 2012 13:00 Technika Olympia Kraví hora
      2 7. 4. 2012 16:00 Technika Olympia Kraví hora
      10 8. 4. 2012 11:00 Draci Arrows MBS
      12 8. 4. 2012 11:00 Eagles Hroši Krč
      11 8. 4. 2012 11:00 Kotlářka Skokani Areál Markéta
      9 8. 4. 2012 14:00 Technika Olympia Kraví hora
      13 14. 4. 2012 13:00 Hroši Kotlářka MBS
      14 14. 4. 2012 16:00 Hroši Kotlářka MBS
      19 14. 4. 2012 13:00 Skokani Draci Skokani
      20 14. 4. 2012 16:00 Skokani Draci Skokani
      17 14. 4. 2012 13:00 Arrows Olympia Arrows
      18 14. 4. 2012 16:00 Arrows Olympia Arrows
      15 14. 4. 2012 13:00 Technika Eagles Kraví hora
      16 14. 4. 2012 16:00 Technika Eagles Kraví hora
      21 15. 4. 2012 11:00 Hroši Kotlářka MBS
      24 15. 4. 2012 14:00 Skokani Draci Skokani
      23 15. 4. 2012 11:00 Arrows Olympia Arrows
      22 15. 4. 2012 10:30 Technika Eagles Kraví hora
      26 20. 4. 2012 19:00 Olympia Eagles Blansko
      28 20. 4. 2012 16:30 Skokani Hroši Skokani
      31 21. 4. 2012 13:00 Olympia Eagles Blansko
      32 21. 4. 2012 16:00 Olympia Eagles Blansko
      29 21. 4. 2012 13:00 Draci Kotlářka MBS
      30 21. 4. 2012 16:00 Draci Kotlářka MBS
      35 21. 4. 2012 13:00 Skokani Hroši Skokani
      36 21. 4. 2012 16:00 Skokani Hroši Skokani
      33 21. 4. 2012 13:00 Arrows Technika Arrows
      34 21. 4. 2012 16:00 Arrows Technika Arrows
      25 22. 4. 2012 11:00 Draci Kotlářka MBS
      27 22. 4. 2012 11:00 Arrows Technika Arrows
      38 25. 4. 2012 19:00 Olympia Draci Blansko
      40 27. 4. 2012 19:00 Eagles Kotlářka Krč
      39 27. 4. 2012 17:00 Skokani Arrows Skokani
      43 28. 4. 2012 13:00 Olympia Draci Blansko
      44 28. 4. 2012 16:00 Olympia Draci Blansko
      41 28. 4. 2012 13:00 Hroši Technika MBS
      42 28. 4. 2012 16:00 Hroši Technika MBS
      47 28. 4. 2012 13:00 Eagles Kotlářka Krč
      48 28. 4. 2012 16:00 Eagles Kotlářka Krč
      45 28. 4. 2012 13:00 Arrows Skokani Arrows
      46 28. 4. 2012 16:00 Arrows Skokani Arrows
      37 29. 4. 2012 10:30 Hroši Technika MBS
      51 5. 5. 2012 13:00 Olympia Skokani Blansko
      52 5. 5. 2012 16:00 Olympia Skokani Blansko
      55 5. 5. 2012 13:00 Draci Eagles MBS
      56 5. 5. 2012 16:00 Draci Eagles MBS
      53 5. 5. 2012 13:00 Arrows Hroši Arrows
      54 5. 5. 2012 16:00 Arrows Hroši Arrows
      49 5. 5. 2012 13:00 Technika Kotlářka Kraví hora
      50 5. 5. 2012 16:00 Technika Kotlářka Kraví hora
      123 10. 5. 2012 19:00 Draci Technika MBS
      57 12. 5. 2012 13:00 Kotlářka Arrows Krč
      58 12. 5. 2012 16:00 Kotlářka Arrows Krč
      61 12. 5. 2012 13:00 Technika Draci Kraví hora
      71 19. 5. 2012 13:00 Olympia Technika Blansko
      72 19. 5. 2012 16:00 Olympia Technika Blansko
      65 19. 5. 2012 13:00 Hroši Eagles MBS
      66 19. 5. 2012 16:00 Hroši Eagles MBS
      69 19. 5. 2012 13:00 Skokani Kotlářka Skokani
      70 19. 5. 2012 16:00 Skokani Kotlářka Skokani
      67 19. 5. 2012 13:00 Arrows Draci Arrows
      68 19. 5. 2012 16:00 Arrows Draci Arrows
      85 24. 5. 2012 19:00 Draci Technika MBS
      75 25. 5. 2012 19:00 Draci Hroši MBS
      124 25. 5. 2012 17:00 Technika Skokani Kraví hora
      81 26. 5. 2012 13:00 Draci Hroši MBS
      82 26. 5. 2012 16:00 Draci Hroši MBS
      83 26. 5. 2012 13:00 Arrows Eagles Arrows
      84 26. 5. 2012 16:00 Arrows Eagles Arrows
      77 26. 5. 2012 13:00 Technika Skokani Kraví hora
      78 26. 5. 2012 16:00 Technika Skokani Kraví hora
      76 27. 5. 2012 11:00 Arrows Eagles Arrows
      121 1. 6. 2012 19:00 Olympia Hroši Blansko
      73 1. 6. 2012 19:00 Eagles Skokani Krč
      87 2. 6. 2012 13:00 Hroši Olympia MBS
      88 2. 6. 2012 16:00 Hroši Olympia MBS
      89 2. 6. 2012 13:00 Eagles Skokani Krč
      90 2. 6. 2012 16:00 Eagles Skokani Krč
      91 2. 6. 2012 13:00 Arrows Kotlářka Arrows
      92 2. 6. 2012 16:00 Arrows Kotlářka Arrows
      74 3. 6. 2012 11:00 Arrows Kotlářka Arrows
      93 9. 6. 2012 13:00 Eagles Technika Krč
      94 9. 6. 2012 16:00 Eagles Technika Krč
      95 9. 6. 2012 13:00 Kotlářka Hroši Areál Markéta
      96 9. 6. 2012 16:00 Kotlářka Hroši Areál Markéta
      79 10. 6. 2012 13:00 Kotlářka Olympia Areál Markéta
      80 10. 6. 2012 16:00 Kotlářka Olympia Areál Markéta
      102 15. 6. 2012 19:00 Olympia Skokani Blansko
      103 15. 6. 2012 18:00 Hroši Arrows MBS
      104 15. 6. 2012 19:00 Eagles Draci Krč
      101 15. 6. 2012 18:00 Kotlářka Technika Areál Markéta
      109 16. 6. 2012 13:00 Hroši Arrows MBS
      110 16. 6. 2012 16:00 Hroši Arrows MBS
      111 16. 6. 2012 13:00 Eagles Draci Krč
      112 16. 6. 2012 16:00 Eagles Draci Krč
      107 16. 6. 2012 13:00 Skokani Olympia Skokani
      108 16. 6. 2012 16:00 Skokani Olympia Skokani
      105 16. 6. 2012 13:00 Kotlářka Technika Areál Markéta
      106 16. 6. 2012 16:00 Kotlářka Technika Areál Markéta
      97 19. 6. 2012 19:30 Draci Skokani MBS
      59 20. 6. 2012 19:00 Olympia Hroši Blansko
      86 22. 6. 2012 19:00 Draci Technika MBS
      115 23. 6. 2012 14:00 Draci Olympia MBS
      116 23. 6. 2012 17:00 Draci Olympia MBS
      117 23. 6. 2012 13:00 Skokani Arrows Skokani
      118 23. 6. 2012 16:00 Skokani Arrows Skokani
      119 23. 6. 2012 13:00 Kotlářka Eagles Areál Markéta
      120 23. 6. 2012 16:00 Kotlářka Eagles Areál Markéta
      113 23. 6. 2012 13:00 Technika Hroši Kraví hora
      114 23. 6. 2012 16:00 Technika Hroši Kraví hora
      98 2. 7. 2012 19:30 Draci Skokani MBS
      60 3. 7. 2012 19:00 Olympia Hroši Blansko
      63 5. 7. 2012 13:00 Skokani Eagles Skokani
      64 5. 7. 2012 16:00 Skokani Eagles Skokani
      127 7. 7. 2012 13:00 Olympia Kotlářka Blansko
      128 7. 7. 2012 16:00 Olympia Kotlářka Blansko
      129 7. 7. 2012 13:00 Hroši Draci MBS
      130 7. 7. 2012 16:00 Hroši Draci MBS
      135 7. 7. 2012 13:00 Eagles Arrows Krč
      136 7. 7. 2012 16:00 Eagles Arrows Krč
      131 7. 7. 2012 13:00 Skokani Technika Skokani
      132 7. 7. 2012 16:00 Skokani Technika Skokani
      139 14. 7. 2012 13:00 Hroši Skokani MBS
      140 14. 7. 2012 16:00 Hroši Skokani MBS
      125 14. 7. 2012 13:00 Eagles Olympia Krč
      126 14. 7. 2012 16:00 Eagles Olympia Krč
      133 14. 7. 2012 13:00 Kotlářka Draci Areál Markéta
      134 14. 7. 2012 16:00 Kotlářka Draci Areál Markéta
      137 14. 7. 2012 13:00 Technika Arrows Kraví hora
      138 14. 7. 2012 16:00 Technika Arrows Kraví hora
      99 15. 7. 2012 11:00 Olympia Arrows Blansko
      100 15. 7. 2012 14:00 Olympia Arrows Blansko
      62 15. 7. 2012 14:00 Technika Draci Kraví hora
      211 4. 8. 2012 14:00 Draci Kotlářka MBS
      212 4. 8. 2012 14:00 Technika Eagles Kraví hora
      213 5. 8. 2012 14:00 Draci Kotlářka MBS
      214 5. 8. 2012 14:00 Technika Eagles Kraví hora
      253 11. 8. 2012 13:00 Olympia Arrows Blansko
      254 11. 8. 2012 16:00 Arrows Olympia Blansko
      216 11. 8. 2012 13:00 Eagles Technika Krč
      218 11. 8. 2012 16:00 Eagles Technika Krč
      251 11. 8. 2012 13:00 Skokani Hroši Skokani
      252 11. 8. 2012 16:00 Hroši Skokani Skokani
      215 11. 8. 2012 13:00 Kotlářka Draci Areál Markéta
      217 11. 8. 2012 16:00 Kotlářka Draci Areál Markéta
      220 12. 8. 2012 14:00 Technika Eagles Kraví hora
      221 18. 8. 2012 14:00 Draci Eagles MBS
      257 18. 8. 2012 13:00 Skokani Olympia Skokani
      258 18. 8. 2012 16:00 Olympia Skokani Skokani
      255 18. 8. 2012 13:00 Arrows Hroši Arrows
      256 18. 8. 2012 16:00 Hroši Arrows Arrows
      222 19. 8. 2012 14:00 Draci Eagles MBS
      259 25. 8. 2012 13:00 Olympia Hroši Blansko
      260 25. 8. 2012 16:00 Hroši Olympia Blansko
      261 25. 8. 2012 13:00 Arrows Skokani Arrows
      262 25. 8. 2012 16:00 Skokani Arrows Arrows
      223 25. 8. 2012 13:00 Eagles Draci Krč (světla)
      224 25. 8. 2012 16:00 Eagles Draci Krč (světla)
  • 

    COM_BASEBALL_ATTENDANTS_VIEW_ALERT

  • 

    COM_BASEBALL_ATTENDANTS_VIEW_ALERT

  • 
    • Žádné statistiky v sezóně nejsou zadány...

    • Žádné statistiky v sezóně nejsou zadány...

    • Žádné statistiky v sezóně nejsou zadány...