• Arrows Fest a Exhibice s HC Vítkovice Ridera a Steelers. Den plný sportu, hudby a zábavy! Na závěr Pojedeme do Krpole!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Junioři vybojovali postup na republikový Final Six

    Aktuality - Tým: Baseball U18

    Číst dál...
  • Final Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Semifinals Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Daily Report Day 3

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
    
    • ne 24.červen 2018 16:20

      Extraliga kadetek
      Arrows - Trutnov
    • po 25.červen 2018 16:00

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • po 25.červen 2018 17:30

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • so 18.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • so 18.srpen 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • ne 19.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - SaBaT
    • sobota, 25.srpen 2018

      Moravská liga žákyň
      3. turnaj
    • ne 16.září 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U15
      Arrows - Skokani
    • ne 16.září 2018 15:00

      Moravian-Silesian League U15
      Klasik - Arrows

    SABE Český baseballový pohár

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Bongo Bongo Liberec BON
      Cannibals Cannibals Šumperk SUM
      Draci B Draci Brno B DRA
      Eagles Eagles Praha EAG
      Old Boys Old Boys Praha OLD
      Olympia Olympia Blansko BLA
      Praotci Praotci Roudnice ROU
      Red Crayfish Rakovník Red Crayfish RAK
      Rytíři Rytíři Trutnov RTR
      Choceň SaB Orli Choceň ORL
      Sp. Poříčí Sharks Spálené Poříčí SPO
      Skokani Skokani Olomouc SKO
      Tempo C Tempo Titans C TEM
      Tempo Tempo Titans Praha TEM
      Nuclears Třebíč Nuclears NUC
      Waynes Waynes Pardubice WW
      Arrows Arrows Ostrava ARR
      Kotlářka Kotlářka Praha KOT
      Draci Draci Brno DRA
      Technika Technika Brno TECH
      • Čtvrtfinále
        Kotlářka Praha 1
        Tempo Titans Praha 0
        Technika Brno 1
        Eagles Praha 0
        Arrows Ostrava 1
        Skokani Olomouc 0
        Cannibals Šumperk 0
        Draci Brno 1
        3. kolo
        Rytíři Trutnov 0
        Tempo Titans Praha 1
        Draci Brno B 0
        Eagles Praha 1
        Praotci Roudnice 0
        Skokani Olomouc 1
        Cannibals Šumperk 1
        Třebíč Nuclears 0
        Rakovník Red Crayfish 0
        Kotlářka Praha 1
        Olympia Blansko 0
        Draci Brno 1
        Old Boys Praha 0
        Technika Brno 1
        SaB Orli Choceň 0
        Arrows Ostrava 1
        2. kolo
        Rakovník Red Crayfish 1
        Waynes Pardubice 0
        Old Boys Praha 1
        Sharks Spálené Poříčí 0
        Bongo Liberec 0
        SaB Orli Choceň 1
        Tempo Titans C 0
        Olympia Blansko 1
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
        2014-04-21T14:00 po 21.4.2014 14:00 Red Crayfish 14 : 9 Waynes Roudnice
        2014-05-01T14:00 čt 1.5.2014 14:00 Old Boys 26 : 6 Sp. Poříčí Krč
        2014-05-01T14:00 čt 1.5.2014 14:00 Bongo 7 : 14 Choceň Jablonec
        2014-05-08T14:00 čt 8.5.2014 14:00 Tempo C 5 : 17 Olympia Tempo
        2014-06-29T14:00 ne 29.6.2014 14:00 Olympia 1 : 16 Draci Blansko
        2014-06-29T14:00 ne 29.6.2014 14:00 Draci B 1 : 7 Eagles MBS
        2014-06-29T14:00 ne 29.6.2014 14:00 Old Boys 5 : 25 Technika Krč
        2014-06-29T14:00 ne 29.6.2014 14:00 Choceň 1 : 13 Arrows Choceň
        2014-06-29T14:00 ne 29.6.2014 14:00 Cannibals 7 : 5 Nuclears Šumperk
        2014-06-29T14:00 ne 29.6.2014 14:00 Praotci 2 : 12 Skokani Roudnice
        2014-06-29T14:00 ne 29.6.2014 14:00 Red Crayfish 8 : 19 Kotlářka Areál Markéta
        2014-06-29T14:00 ne 29.6.2014 14:00 Rytíři 2 : 23 Tempo Trutnov
        2014-09-02T18:00 út 2.9.2014 18:00 Kotlářka 3 : 2 Tempo Krč
        2014-09-24T18:00 st 24.9.2014 18:00 Arrows 11 : 1 Skokani Arrows
        2014-09-27T14:00 so 27.9.2014 14:00 Cannibals 0 : 10 Draci Šumperk
        2014-09-27T14:00 so 27.9.2014 14:00 Technika 3 : 2 Eagles Kraví hora
        2014-10-03T16:00 pá 3.10.2014 16:00 Draci 11 : 1 Technika Choceň
        2014-10-03T20:00 pá 3.10.2014 20:00 Kotlářka 5 : 4 Arrows Choceň
        2014-10-04T12:00 so 4.10.2014 12:00 Technika 5 : 6 Arrows Choceň
        2014-10-04T16:00 so 4.10.2014 16:00 Draci 7 : 8 Kotlářka Choceň
        2014-10-05T10:00 ne 5.10.2014 10:00 Draci 5 : 8 Arrows Choceň
        2014-10-05T14:00 ne 5.10.2014 14:00 Kotlářka 3 : 4 Arrows Choceň
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      • Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
        Zýma Petr (Eagles) 5 1 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0.600 0.600 0.600
        Kocura Oliver (Eagles) 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.000 0.000 0.000
        Vrbský Ladislav (Eagles) 5 1 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0.200 0.200 0.200
        Drábek Jan (Eagles) 5 1 2 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0.400 0.400 0.600
        Moštěk Filip (Draci B) 5 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0.200 0.200 0.200
        Zýma Michael (Eagles) 4 0 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0.750 0.800 0.750
        Červinka Martin (Draci B) 4 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0.500 0.600 0.750
        Pojer Jan (Eagles) 4 3 3 1 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0.750 0.800 1.000
        Laube Martin (Eagles) 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0.250 0.400 0.250
        Kalábek Martin (Draci B) 4 0 1 0 0 0 1 1 0 0 2 0 0 0.250 0.250 0.250
        Rovný Jan (Draci B) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0.000 0.250 0.000
        Pelzl Rudolf (Eagles) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0.000 0.400 0.000
        Bartl Jan (Draci B) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0.000 0.250 0.000
        Borecký Lukáš (Eagles) 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0.000 0.250 0.000
        Jarolím Adam (Draci B) 3 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0.000 0.250 0.000
        Jareš Petr (Draci B) 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0.333 0.500 0.333
        Kocour Daniel (Draci B) 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0.000 0.250 0.000
        Podzimek Jakub (Eagles) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0.000 0.000 0.000
        Hudák Filip (Draci B) 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0.000 0.000 0.000
        Celkem 70 8 18 3 0 0 5 4 2 10 14 2 0 0.257 0.366 0.000
      • Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
        Merritt Bradley (Eagles) 5.0  23 20 4 1 0 3 6 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
        Čapka Filip (Draci B) 4.0  22 17 7 6 4 3 4 0 0 2 1 0 0 9.00 0.00 0.00
        Dijck Rick (Eagles) 4.0  15 11 0 0 0 4 5 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
        Furko Ondřej (Draci B) 3.0  14 14 4 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
        Jukl Václav (Draci B) 2.0  9 8 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0.00 0.00 0.00
        Celkem 18  83 70 16 8 4 11 19 0 0 2 1 0 0 2.00 8.00 1.50
      • Jméno hráče PO A E FA
        Pelzl Rudolf (Eagles) 10 1 0 1.000
        Rovný Jan (Draci B) 9 2 0 1.000
        Jareš Petr (Draci B) 10 1 0 1.000
        Červinka Martin (Draci B) 4 1 2 0.714
        Vrbský Ladislav (Eagles) 7 0 0 1.000
        Zýma Petr (Eagles) 1 4 0 1.000
        Zýma Michael (Eagles) 3 2 0 1.000
        Jarolím Adam (Draci B) 3 2 0 1.000
        Kalábek Martin (Draci B) 1 4 0 1.000
        Celkem 48 17 2 1.300
    • Firstcup U8
      Arrows - Oilers
      13 : 15
    • Firstcup U8
      Arrows - Rytíři
      9 : 15
    • Firstcup U8
      Baseball - Arrows
      11 : 16
    • 3. turnaj (VÝCHOD) 3CSL
      Snails - Arrows
      3 : 13
    • EXTRALIGA U18
      Hroši 17 - Arrows
      6 : 13
    • Extraliga kadetek
      Arrows - Eagles
      6 : 3
    • 3. turnaj (VÝCHOD) 3CSL
      Olympia - Arrows
      4 : 8
    • Firstcup U8
      Arrows - Kotlářka
      4 : 12
    • EXTRALIGA U18
      Hroši 17 - Arrows
      0 : 15
    • Firstcup U8
      Miners - Arrows
      20 : 5
    • 3. turnaj (VÝCHOD) 3CSL
      Arrows - Cats MBL
      5 : 3
    • Extraliga kadetek
      Cats MBL - Arrows
      7 : 6
    • Firstcup U8
      Arrows - Oilers
      10 : 13
    • Firstcup U8
      Hroši - Arrows
      25 : 3
    • EXTRALIGA U18
      Technika - Arrows
      2 : 2
    • EXTRALIGA U18
      Technika - Arrows
      5 : 15
    • ČBP U15
      Tempo - Arrows
      10 : 4
    • Extraliga juniorek
      Arrows - Panthers
      8 : 14
    • 4. turnaj ELZY
      Arrows - Joudrs
      0 : 1
    • Extraliga juniorek
      Arrows - Panthers
      11 : 1
    • 4. turnaj ELZY
      Eagles - Arrows
      0 : 11
    • ČBP U11
      Arrows - Piranhas
      19 : 18
    • ČBP U15
      Draci - Arrows
      17 : 0
    • 4. turnaj ELZY
      Arrows - Joudrs
      3 : 12
    • Extraliga juniorek
      Arrows - Eagles
      16 : 3
    • ČBP U11
      Oilers - Arrows
      19 : 9
    • Extraliga juniorek
      Arrows - Eagles
      12 : 9
    • 4. turnaj ELZY
      Pigs - Arrows
      4 : 7
    • Moravian-Silesian League U13
      Cannibals - Arrows
      10 : 24
    • Moravian-Silesian League U13
      Arrows - Cannibals
      19 : 8
    • ČBP U11
      Arrows - Blesk
      1 : 11
    • 4. turnaj ELZY
      Arrows - Trutnov
      8 : 0
    • ČBP U15
      Wolfs - Arrows
      2 : 12
    • ČBP U11
      Sokol - Arrows
      6 : 2
    • ČBP U15
      Arrows - SaBaT
      6 : 3
    • ČBP U11
      Arrows - Baseball
      9 : 10
    • ČBP U15
      Sokol - Arrows
      0 : 11
    • ČBP U11
      Arrows - Olympia
      7 : 16
    • ČBP U15
      Skokani - Arrows
      5 : 9
    • EXTRALIGA 17.červen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Arrows 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 3
      Draci 2 0 0 0 0 0 4 1 X 7 12 2
    • EXTRALIGA 16.červen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Arrows 0 0 1 0 0 0 1 2 5 9 9 1
      Kotlářka 0 2 1 0 0 0 0 0 0 3 7 0
    • EXTRALIGA 15.červen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Tempo 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 7 3
      Arrows 1 3 0 0 0 1 1 0 X 6 12 1