Vytisknout

Extraliga 2015

Kategorie: Baseball - Muži

Informace

EXL

Tým Hraje
Tempo Praha Play-Off
Technika Brno Play-Off
Skokani Olomouc O udržení
Kotlářka Praha Play-Off
Hroši Brno O udržení
Eagles Praha Play-Off
Draci Brno Play-Off
Arrows Ostrava Play-Off

Rozpis


Filtr

Plánované zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Místo Divize/fáze Výsledek (Stav)
182 19. 9. 2015 12:00 Kotlářka Draci Areál Markéta Praha Finále Play By Play
183 19. 9. 2015 15:00 Kotlářka Draci Areál Markéta Praha Finále Play By Play
184 20. 9. 2015 13:00 Draci Kotlářka MBS (Draci) Brno Finále Play By Play

Odehrané zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Místo Divize/fáze Výsledek (Stav)
181 13. 9. 2015 13:00 Draci Kotlářka MBS (Draci) Brno Finále 8 - 3 PbP
180 12. 9. 2015 13:00 Draci Kotlářka MBS (Draci) Brno Finále 5 - 8 PbP
153 6. 9. 2015 13:00 Skokani Hroši Skokani Olomouc 4 - 5 PbP
176 5. 9. 2015 15:00 Technika Draci Kraví hora (Technika) Brno 4 - 9 PbP
152 5. 9. 2015 13:00 Skokani Hroši Skokani Olomouc 8 - 6 PbP
175 5. 9. 2015 12:00 Arrows Kotlářka Arrows Ostrava 4 - 9 PbP
174 5. 9. 2015 12:00 Technika Draci Kraví hora (Technika) Brno 3 - 6 PbP
151 30. 8. 2015 13:00 Hroši Skokani Komín (Hroši) Brno 8 - 7 PbP
173 30. 8. 2015 13:00 Kotlářka Arrows Areál Markéta Praha 17 - 7 PbP
172 30. 8. 2015 13:00 Draci Technika MBS (Draci) Brno 2 - 3 PbP
150 29. 8. 2015 13:00 Hroši Skokani Komín (Hroši) Brno 7 - 1 PbP
171 29. 8. 2015 13:00 Kotlářka Arrows Areál Markéta Praha 11 - 3 PbP
170 29. 8. 2015 13:00 Draci Technika MBS (Draci) Brno 10 - 0 PbP
167 22. 8. 2015 15:00 Eagles Technika Krč (Eagles) Praha 1 - 7 PbP
164 22. 8. 2015 12:00 Tempo Arrows Tempo Praha 3 - 4 PbP
165 22. 8. 2015 12:00 Eagles Technika Krč (Eagles) Praha 11 - 5 PbP
163 16. 8. 2015 13:00 Technika Eagles Kraví hora (Technika) Brno 7 - 0 PbP
161 15. 8. 2015 13:00 Technika Eagles Kraví hora (Technika) Brno 17 - 1 PbP
162 15. 8. 2015 12:00 Arrows Tempo Arrows Ostrava 11 - 0 PbP
160 14. 8. 2015 20:00 Arrows Tempo Arrows Ostrava 6 - 1 PbP

Výsledky



Vyřazovací zápasy (playoff)


Finále 1 2 W
Kotlářka 8 3 1
Draci 5 8 1

Křížová tabulka skupiny o udržení


Tým HRO SKO
Hroši
Skokani

Křížová tabulka základní části


Tým DRA KOT ARR TEC EAG TEM HRO SKO
Draci 8-4
3-2
2-8
3-9
11-3
8-4
4-5
8-4
1-0
3-4
9-4
6-3
2-3
10-0
12-10
16-2
4-2
5-3
9-5
3-4
6-3
9-8
4-7
13-1
4-3
5-3
2-1
13-0
12-1
13-2
8-2
8-5
3-1
11-1
10-3
9-5
14-3
14-0
4-2
Kotlářka 4-8
2-3
8-2
9-3
3-11
9-4
17-7
11-3
11-4
9-6
6-7
5-12
13-12
1-11
12-2
2-5
18-7
3-14
17-0
3-9
4-11
11-4
6-2
10-2
11-9
10-2
11-7
1-8
10-6
8-1
12-1
2-3
11-1
15-10
10-3
13-1
14-4
14-7
Arrows 4-8
5-4
4-8
0-1
4-3
4-9
7-17
3-11
4-11
6-9
7-6
12-5
12-13
9-8
6-2
5-6
8-12
15-7
15-5
11-1
4-2
10-7
11-1
4-3
11-0
6-1
10-11
10-7
14-1
4-2
4-7
4-5
10-0
20-0
0-5
19-3
5-8
4-8
8-1
3-2
5-8
Technika 4-9
3-6
3-2
0-10
10-12
2-16
2-4
3-5
5-9
11-1
2-12
5-2
7-18
14-3
8-9
2-6
6-5
12-8
7-15
7-1
5-11
7-0
17-1
3-13
13-11
11-13
1-5
2-7
2-4
2-1
9-1
4-2
6-5
11-1
10-0
6-4
16-6
6-8
29-0
16-6
9-2
4-11
9-2
Eagles 4-3
3-6
8-9
7-4
1-13
0-17
9-3
11-4
4-11
2-6
5-15
1-11
2-4
7-10
1-11
1-7
11-5
0-7
1-17
13-3
11-13
13-11
5-1
7-2
11-7
11-12
14-4
1-8
9-11
2-4
6-0
5-13
11-3
17-3
14-10
8-7
3-4
4-5
5-3
Tempo 3-4
3-5
1-2
0-13
1-12
2-10
9-11
2-10
7-11
8-1
3-4
0-11
1-6
11-10
7-10
1-14
2-4
7-4
4-2
1-2
1-9
2-4
5-6
7-11
12-11
4-14
8-1
11-9
7-1
15-3
3-1
1-9
8-5
8-3
18-0
12-2
1-11
6-7
Hroši 2-13
2-8
5-8
1-3
1-11
6-10
1-8
1-12
3-2
1-11
5-4
0-10
0-20
5-0
3-19
1-11
0-10
4-6
6-16
8-6
4-2
0-6
13-5
3-11
3-17
1-7
3-15
1-3
9-1
5-8
5-4
6-8
8-7
7-1
8-2
11-10
5-3
3-1
5-6
Skokani 3-10
5-9
3-14
0-14
2-4
10-15
3-10
1-13
4-14
7-14
8-5
8-4
1-8
2-3
8-5
0-29
6-16
2-9
11-4
2-9
10-14
7-8
4-3
5-4
3-5
3-8
0-18
2-12
11-1
7-6
4-5
8-6
7-8
1-7
2-8
10-11
3-5
1-3
6-5

Pořadí



Tabulka skupiny o udržení


Tým G W L T PCT GB RF : RA
Hroši Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
Skokani Olomouc 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0

Tabulka základní části


Tým G W L T PCT GB RF : RA
Draci Brno 39 32 7 0 0.821 - 289 : 130
Kotlářka Praha 38 26 12 0 0.684 5.5 336 : 212
Arrows Ostrava 41 23 18 0 0.561 1 307 : 228
Technika Brno 43 22 21 0 0.512 12 311 : 267
Eagles Praha 39 17 22 0 0.436 15 248 : 287
Tempo Praha 38 14 24 0 0.368 17.5 202 : 253
Hroši Brno 39 14 25 0 0.359 18 155 : 305
Skokani Olomouc 39 10 29 0 0.256 22 180 : 346

Statistiky


Filtr

Statistiky pálkařů



Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
Petr Čech (ARR) 137 33 52 13 3 3 35 5 0 21 7 1 4 0.380 0.454 0.584
Jakub Malík (ARR) 107 29 40 10 0 10 31 2 0 13 16 3 1 0.374 0.452 0.748
Alexander Lee (ARR) 154 44 56 9 2 6 30 10 3 23 15 12 4 0.364 0.472 0.565
Tomáš Juněc (ARR) 169 37 60 12 1 9 35 1 0 13 24 0 2 0.355 0.397 0.598
Aleš Navrátil (ARR) 128 21 44 8 0 2 31 4 0 8 9 0 3 0.344 0.374 0.453
Michael Vykoukal (ARR) 158 33 54 10 0 2 29 2 4 14 10 0 2 0.342 0.391 0.443
Martin Šmoldas (ARR) 25 4 8 2 0 0 3 0 0 3 2 0 1 0.320 0.379 0.400
Marek Chlup (ARR) 38 13 12 3 0 0 4 2 1 2 7 3 1 0.316 0.386 0.395
Ondřej Satoria (ARR) 36 6 11 0 0 0 3 5 0 1 4 0 3 0.306 0.300 0.306
Jakub Grepl (ARR) 53 9 16 1 0 2 14 0 0 3 8 0 1 0.302 0.333 0.434
Boris Bokaj (ARR) 34 3 10 0 0 0 2 0 0 3 1 0 0 0.294 0.351 0.294
Jakub Kaplan (ARR) 151 29 44 5 2 1 25 9 3 17 27 0 3 0.291 0.357 0.371
Tomáš Ondra (ARR) 14 2 4 0 0 0 1 0 2 1 8 1 0 0.286 0.375 0.286
Przemyslav Paluch (ARR) 97 18 27 2 0 0 9 0 2 18 9 5 5 0.278 0.400 0.299
Martin Drong (ARR) 121 22 30 5 2 0 20 6 4 15 9 1 1 0.248 0.333 0.322
Tým celkem 1422 303 468 80 10 35 272 46 19 155 156 26 31 0.329 0.397 0.473

Statistiky nadhazovačů



Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
Jan Tomek (ARR) 111  460 420 98 43 32 30 113 7 5 7 11 2 1 2.59 7.95 1.15
Boris Bokaj (ARR) 73 1/3 302 278 65 32 25 16 60 3 1 1 6 4 0 3.06 7.98 1.10
Ondřej Satoria (ARR) 15  64 53 12 8 6 10 17 0 0 0 0 2 0 3.60 7.20 1.47
Tomáš Ondra (ARR) 65 2/3 312 287 84 59 44 17 34 6 2 3 3 2 0 6.12 11.69 1.56
Michal Lisko (ARR) 13  57 48 15 13 9 3 9 6 1 4 0 1 1 6.23 10.39 1.38
Matěj Bělunek (ARR) 33 1/3 162 139 51 31 25 17 18 7 1 2 1 2 0 6.75 13.77 2.04
Tým celkem 310 1/3 1357 1225 325 186 141 93 251 29 10 17 21 13 2 4.09 9.44 1.35

Statistiky polařů



Jméno hráče PO A E FA
Marek Chlup (ARR) 24 2 0 1.000
Jakub Grepl (ARR) 19 2 0 1.000
Ondřej Satoria (ARR) 21 2 0 1.000
Petr Čech (ARR) 201 24 2 0.991
Jakub Malík (ARR) 73 1 1 0.987
Tomáš Juněc (ARR) 318 20 5 0.985
Aleš Navrátil (ARR) 39 3 1 0.977
Boris Bokaj (ARR) 23 17 1 0.976
Jakub Kaplan (ARR) 91 78 12 0.934
Michael Vykoukal (ARR) 48 29 6 0.928
Alexander Lee (ARR) 56 134 15 0.927
Martin Drong (ARR) 28 46 6 0.925
Przemyslav Paluch (ARR) 78 6 7 0.923
Jan Tomek (ARR) 9 5 2 0.875
Tomáš Ondra (ARR) 5 6 3 0.786
Tým celkem 1033 375 61 0.958