Vytisknout

EXTRALIGA 2017

Kategorie: Baseball - Muži

Informace

EXL

Tým Hraje
Tempo Praha O udržení
Technika Brno O udržení
Skokani Olomouc Fin. skupinu
Olympia Blansko O udržení
Nuclears Třebíč O udržení
Kotlářka Praha Fin. skupinu
Hroši Brno Fin. skupinu
Eagles Praha Fin. skupinu
Draci Brno Fin. skupinu
Arrows Ostrava Fin. skupinu

Rozpis


Filtr

Plánované zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Místo Divize/fáze Výsledek (Stav)
229 22. 9. 2017 19:00 Draci Arrows MBS (Draci) Brno Finále Plánovaný
230 23. 9. 2017 16:00 Arrows Draci Arrows Ostrava Finále Plánovaný
231 24. 9. 2017 13:00 Draci Arrows MBS (Draci) Brno Finále Plánovaný

Odehrané zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Místo Divize/fáze Výsledek (Stav)
227 16. 9. 2017 13:00 Kotlářka Arrows Areál Markéta Praha Semifinále 2 - 9
225 10. 9. 2017 14:00 Skokani Eagles Skokani Olomouc 7 - 3
223 10. 9. 2017 14:00 Hroši Arrows Komín (Hroši) Brno 2 - 4
224 10. 9. 2017 13:00 Kotlářka Draci Areál Markéta Praha 6 - 9
221 9. 9. 2017 16:00 Eagles Skokani Krč (Eagles) Praha 13 - 3
222 9. 9. 2017 15:00 Arrows Hroši Arrows Ostrava 4 - 0
220 9. 9. 2017 14:00 Kotlářka Draci Areál Markéta Praha 2 - 7
219 9. 9. 2017 13:00 Eagles Skokani Krč (Eagles) Praha 7 - 6
218 8. 9. 2017 19:00 Draci Kotlářka MBS (Draci) Brno 4 - 1
217 8. 9. 2017 19:00 Arrows Hroši Arrows Ostrava 1 - 0
214 6. 9. 2017 19:30 Eagles Kotlářka Krč (Eagles) Praha 11 - 7
215 6. 9. 2017 19:00 Draci Hroši MBS (Draci) Brno 7 - 0
216 6. 9. 2017 19:00 Arrows Skokani Arrows Ostrava 6 - 0
210 5. 9. 2017 17:00 Skokani Hroši Skokani Olomouc 0 - 8
211 4. 9. 2017 20:00 Arrows Kotlářka Arrows Ostrava 4 - 1
213 4. 9. 2017 19:30 Eagles Draci Krč (Eagles) Praha 1 - 6
212 3. 9. 2017 13:00 Draci Eagles MBS (Draci) Brno 11 - 1
205 2. 9. 2017 19:00 Draci Eagles MBS (Draci) Brno 2 - 1
209 2. 9. 2017 16:00 Hroši Skokani Komín (Hroši) Brno 8 - 3
207 2. 9. 2017 16:00 Kotlářka Arrows Areál Markéta Praha 4 - 9

Výsledky



Vyřazovací zápasy (playoff)


Semifinále R
Arrows 9
Kotlářka 2

Finále
Arrows
Draci

Křížová tabulka skupiny o udržení


Tým NUC OLY TEC TEM
Nuclears
Olympia
Technika
Tempo

Křížová tabulka základní části


Tým DRA ARR HRO EAG SKO KOT TEC NUC TEM OLY
Draci 1-4
10-2
3-0
3-10
10-3
2-0
6-5
6-1
10-6
4-3
8-5
21-7
8-2
8-3
3-4
13-3
6-3
5-3
7-0
6-3
9-3
12-6
2-3
11-0
2-1
0-1
9-0
9-0
2-1
7-1
5-2
10-0
5-0
6-0
12-1
8-0
Arrows 4-1
2-10
0-3
10-3
0-2
4-0
2-1
9-2
2-3
5-3
5-2
5-0
0-7
0-1
2-4
6-5
4-2
3-2
23-13
7-4
6-3
4-2
4-2
7-2
8-4
12-1
10-0
7-1
5-1
9-0
10-5
7-1
5-0
10-2
8-1
15-0
Hroši 3-10
0-2
5-6
1-6
2-0
0-4
1-2
2-9
10-7
12-4
4-3
4-7
8-4
8-0
1-2
4-8
4-0
14-6
2-5
4-3
3-1
4-5
5-4
8-7
2-8
7-0
6-1
8-2
7-5
8-0
9-1
5-1
8-7
10-0
4-3
2-1
Eagles 6-10
3-4
5-8
7-21
3-2
3-5
2-5
0-5
7-10
4-12
3-4
7-4
3-4
9-3
8-1
1-2
3-2
8-2
7-2
4-7
15-12
9-5
3-4
9-8
7-0
10-5
19-10
4-0
5-4
9-3
15-5
10-2
7-2
3-4
9-0
7-5
Skokani 2-8
3-8
4-3
3-13
7-0
1-0
4-2
5-6
4-8
0-8
2-1
8-4
4-3
3-9
1-8
2-1
2-10
0-7
1-6
7-8
2-2
5-8
3-12
1-3
8-2
2-5
10-2
10-1
3-1
3-2
1-0
4-2
2-1
8-5
4-3
9-8
Kotlářka 3-6
3-5
0-7
3-6
2-4
2-3
13-23
4-7
0-4
6-14
5-2
3-4
2-3
2-8
2-7
7-4
10-2
7-0
6-1
8-7
6-4
2-3
8-7
8-0
3-2
0-3
11-3
4-0
14-0
7-8
0-2
4-3
3-5
6-0
7-4
4-0
Technika 3-9
6-12
3-2
0-11
3-6
2-4
2-4
2-7
1-3
5-4
4-5
7-8
12-15
5-9
4-3
8-9
2-2
8-5
12-3
3-1
4-6
3-2
7-8
0-8
5-8
5-6
5-0
3-0
2-1
2-3
12-6
16-1
14-1
6-1
2-1
13-5
Nuclears 1-2
1-0
0-9
0-9
4-8
1-12
0-10
1-7
8-2
0-7
1-6
2-8
0-7
5-10
10-19
0-4
2-8
5-2
2-10
1-10
2-3
3-0
3-11
0-4
8-5
6-5
0-5
0-3
4-1
2-4
1-2
3-2
1-0
3-0
1-6
4-0
Tempo 1-2
1-7
2-5
0-10
1-5
0-9
5-10
1-7
5-7
0-8
1-9
1-5
4-5
3-9
5-15
2-10
1-3
2-3
0-1
2-4
0-14
8-7
2-0
3-4
1-2
3-2
6-12
1-16
1-4
4-2
2-1
2-3
6-5
6-2
8-2
3-4
Olympia 0-5
0-6
1-12
0-8
0-5
2-10
1-8
0-15
7-8
0-10
3-4
1-2
2-7
4-3
0-9
5-7
1-2
5-8
3-4
8-9
5-3
0-6
4-7
0-4
1-14
1-6
1-2
5-13
0-1
0-3
6-1
0-4
5-6
2-6
2-8
4-3

Pořadí



Tabulka finálové skupiny


Tým G W L T PCT GB RF : RA
Draci Brno 15 14 1 0 0.933 - 98 : 33
Arrows Ostrava 16 14 2 0 0.875 .5 100 : 52
Kotlářka Praha 16 8 8 0 0.500 6.5 107 : 89
Eagles Praha 15 5 10 0 0.333 9 74 : 106
Hroši Brno 15 4 11 0 0.267 1 55 : 78
Skokani Olomouc 15 1 14 0 0.067 13 44 : 120

Tabulka skupiny o udržení


Tým G W L T PCT GB RF : RA
Nuclears Třebíč 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
Olympia Blansko 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
Technika Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
Tempo Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0

Tabulka základní části


Tým G W L T PCT GB RF : RA
Draci Brno 36 31 5 0 0.861 - 249 : 86
Arrows Ostrava 36 29 7 0 0.806 2 220 : 93
Hroši Brno 36 23 13 0 0.639 8 185 : 134
Eagles Praha 36 21 15 0 0.583 1 234 : 182
Skokani Olomouc 36 19 16 1 0.542 11.5 138 : 170
Kotlářka Praha 36 17 19 0 0.472 14 175 : 161
Technika Brno 36 16 19 1 0.458 14.5 191 : 179
Nuclears Třebíč 36 11 25 0 0.306 2 85 : 201
Tempo Praha 36 8 28 0 0.222 23 93 : 214
Olympia Blansko 36 4 32 0 0.111 27 79 : 229

Statistiky


Filtr

Statistiky pálkařů



Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
Cameron Russ (ARR) 178 40 64 11 1 5 33 8 1 14 17 7 2 0.360 0.423 0.517
Jakub Malík (ARR) 166 42 56 7 2 10 39 0 1 13 30 7 2 0.337 0.404 0.584
Michael Vykoukal (ARR) 168 23 54 7 2 2 26 4 4 12 16 0 5 0.321 0.357 0.423
Tomáš Juněc (ARR) 185 39 59 15 0 9 49 3 0 22 30 1 6 0.319 0.383 0.546
Jakub Grepl (ARR) 155 28 47 9 1 2 15 7 2 16 39 2 1 0.303 0.374 0.413
Tomáš Míček (ARR) 41 9 12 0 0 0 7 1 1 6 8 1 2 0.293 0.380 0.293
Aleš Navrátil (ARR) 169 25 48 11 0 2 34 5 2 19 14 2 8 0.284 0.348 0.385
Martin Šmoldas (ARR) 32 5 9 2 0 0 2 0 0 2 4 0 1 0.281 0.314 0.344
Devon Ramirez (ARR) 165 40 42 3 1 1 20 21 7 39 24 6 4 0.255 0.407 0.303
Jakub Kubica (ARR) 139 20 32 2 2 0 11 1 2 26 35 1 2 0.230 0.351 0.273
Jakub Kaplan (ARR) 141 25 31 4 0 0 16 16 3 17 33 6 8 0.220 0.314 0.248
Tomáš Kovala (ARR) 26 3 4 0 0 0 5 1 1 1 12 1 1 0.154 0.207 0.154
Tomáš Ondra (ARR) 47 5 6 0 0 0 3 0 0 5 17 0 1 0.128 0.208 0.128
Martin Citovecký (ARR) 16 1 0 0 0 0 0 0 0 1 9 1 1 0.000 0.105 0.000
Tým celkem 1628 305 464 71 9 31 260 67 24 193 288 35 44 0.285 0.364 0.397

Statistiky nadhazovačů



Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
Devon Ramirez (ARR) 12  48 40 4 2 2 8 14 1 1 0 0 1 0 1.50 3.00 1.00
Boris Bokaj (ARR) 58 1/3 239 222 49 13 10 9 41 1 2 4 2 0 0 1.54 7.56 0.99
Ondřej Satoria (ARR) 114 1/3 447 396 76 29 22 39 98 3 4 0 4 3 0 1.73 5.98 1.01
Joseph Goodman (ARR) 110  453 393 85 39 22 47 95 6 3 4 1 0 0 1.80 6.95 1.20
Tomáš Ondra (ARR) 37  146 137 32 8 8 7 22 2 0 0 1 0 0 1.94 7.78 1.05
Marko Vykoukal (ARR) 63  248 229 47 18 17 15 40 5 0 0 1 0 0 2.42 6.71 0.98
Michal Prokeš (ARR) 21 2/3 90 84 22 6 6 3 20 2 1 3 0 0 0 2.49 9.14 1.15
Tým celkem 416 1/3 1671 1501 315 115 87 128 330 20 11 11 9 4 0 1.88 6.81 1.06

Statistiky polařů



Jméno hráče PO A E FA
Aleš Navrátil (ARR) 16 0 0 1.000
Ondřej Satoria (ARR) 2 22 0 1.000
Tomáš Juněc (ARR) 426 21 4 0.991
Michael Vykoukal (ARR) 284 42 3 0.991
Devon Ramirez (ARR) 98 7 1 0.991
Jakub Malík (ARR) 73 5 2 0.975
Tomáš Kovala (ARR) 16 15 1 0.969
Cameron Russ (ARR) 70 128 7 0.966
Boris Bokaj (ARR) 6 21 1 0.964
Jakub Kaplan (ARR) 129 44 8 0.956
Jakub Grepl (ARR) 75 94 11 0.939
Jakub Kubica (ARR) 40 77 8 0.936
Tomáš Ondra (ARR) 21 6 2 0.931
Marko Vykoukal (ARR) 3 10 1 0.929
Martin Šmoldas (ARR) 5 13 2 0.900
Joseph Goodman (ARR) 5 18 3 0.885
Tým celkem 1269 523 54 0.971