• Arrows Fest a Exhibice s HC Vítkovice Ridera a Steelers. Den plný sportu, hudby a zábavy! Na závěr Pojedeme do Krpole!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Junioři vybojovali postup na republikový Final Six

    Aktuality - Tým: Baseball U18

    Číst dál...
  • Final Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Semifinals Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Daily Report Day 3

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
    
    • 23.červen - 24.červen 2018

      Extraliga kadetek
      4.kolo
    • so 23.červen 2018 10:00

      Extraliga kadetek
      Arrows - Cats MBL
    • so 23.červen 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U13
      Arrows - Silesia
    • so 23.červen 2018 12:00

      Moravian-Silesian League U13
      Silesia - Arrows
    • so 23.červen 2018 13:00

      EXTRALIGA U18
      Arrows - Hroši 17
    • so 23.červen 2018 15:30

      Extraliga kadetek
      Eagles - Arrows
    • so 23.červen 2018 16:00

      EXTRALIGA U18
      Arrows - Hroši 17
    • ne 24.červen 2018 12:40

      Extraliga kadetek
      Tempo - Arrows
    • ne 24.červen 2018 16:20

      Extraliga kadetek
      Arrows - Trutnov
    • po 25.červen 2018 16:00

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • po 25.červen 2018 17:30

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • so 18.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • so 18.srpen 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • ne 19.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - SaBaT
    • sobota, 25.srpen 2018

      Moravská liga žákyň
      3. turnaj
    • ne 16.září 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U15
      Arrows - Skokani
    • ne 16.září 2018 15:00

      Moravian-Silesian League U15
      Klasik - Arrows

    EXTRALIGA

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Draci Draci Brno DRA N
      Arrows Arrows Ostrava ARR N
      Kotlářka Kotlářka Praha KOT N
      Eagles Eagles Praha EAG N
      Hroši Cardion Hroši Brno HRO N
      Skokani Skokani Olomouc SKO N
      Tempo Tempo Titans Praha TEM
      Technika Technika Brno TECH
      Nuclears Třebíč Nuclears NUC
      Olympia Olympia Blansko BLA
      • Finále
        Draci Brno 3
        Arrows Ostrava 1
        Semifinále
        Arrows Ostrava 1
        Kotlářka Praha 0
      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Draci Brno 36 31 5 0 0.861 - 249 : 86
        Arrows Ostrava 36 29 7 0 0.806 2 220 : 93
        Cardion Hroši Brno 36 23 13 0 0.639 8 185 : 134
        Eagles Praha 36 21 15 0 0.583 10 234 : 182
        Skokani Olomouc 36 20 16 0 0.556 11 141 : 171
        Kotlářka Praha 36 17 19 0 0.472 14 175 : 161
        Technika Brno 36 16 20 0 0.444 15 193 : 182
        Třebíč Nuclears 36 11 25 0 0.306 20 85 : 201
        Tempo Titans Praha 36 8 28 0 0.222 23 92 : 214
        Olympia Blansko 36 4 32 0 0.111 27 79 : 229
      • Divize N G W L T PCT GB RF : RA
        Draci Brno 15 14 1 0 0.933 - 98 : 33
        Arrows Ostrava 15 13 2 0 0.867 1 91 : 50
        Kotlářka Praha 15 8 7 0 0.533 6 105 : 80
        Eagles Praha 15 5 10 0 0.333 9 74 : 106
        Cardion Hroši Brno 15 4 11 0 0.267 10 55 : 78
        Skokani Olomouc 15 1 14 0 0.067 13 44 : 120
      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Třebíč Nuclears 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Olympia Blansko 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Technika Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
        Tempo Titans Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
        2017-03-31T19:00 pá 31.3.2017 19:00 Draci 8 : 0 Olympia MBS
        2017-03-31T19:00 pá 31.3.2017 19:00 Eagles 4 : 0 Nuclears Krč
        2017-03-31T19:00 pá 31.3.2017 19:00 Arrows 6 : 5 Skokani Arrows
        2017-04-01T19:00 so 1.4.2017 19:00 Olympia 1 : 12 Draci Blansko
        2017-04-01T16:00 so 1.4.2017 16:00 Tempo 3 : 4 Kotlářka Tempo
        2017-04-01T15:00 so 1.4.2017 15:00 Skokani 4 : 2 Arrows Skokani
        2017-04-01T16:00 so 1.4.2017 16:00 Nuclears 10 : 19 Eagles Třebíč
        2017-04-01T15:00 so 1.4.2017 15:00 Technika 7 : 8 Hroši Kraví hora
        2017-04-02T16:00 ne 2.4.2017 16:00 Tempo 2 : 0 Kotlářka Tempo
        2017-04-02T15:00 ne 2.4.2017 15:00 Hroši 5 : 4 Technika Hroši
        2017-04-07T19:00 pá 7.4.2017 19:00 Olympia 1 : 2 Hroši Blansko
        2017-04-07T19:00 pá 7.4.2017 19:00 Draci 6 : 3 Kotlářka MBS
        2017-04-07T19:00 pá 7.4.2017 19:00 Arrows 7 : 1 Tempo Arrows
        2017-04-08T13:00 so 8.4.2017 13:00 Kotlářka 0 : 7 Draci MBS
        2017-04-08T13:00 so 8.4.2017 13:00 Skokani 2 : 1 Eagles Skokani
        2017-04-08T16:00 so 8.4.2017 16:00 Skokani 1 : 8 Eagles Skokani
        2017-04-08T13:00 so 8.4.2017 13:00 Arrows 10 : 5 Tempo Arrows
        2017-04-08T15:00 so 8.4.2017 15:00 Hroši 4 : 3 Olympia Hroši
        2017-04-08T16:00 so 8.4.2017 16:00 Nuclears 0 : 3 Technika Třebíč
        2017-04-09T15:00 ne 9.4.2017 15:00 Technika 5 : 0 Nuclears Kraví hora
        2017-04-12T19:30 st 12.4.2017 19:30 Eagles 7 : 21 Draci Krč
        2017-04-14T19:00 pá 14.4.2017 19:00 Olympia 0 : 4 Nuclears Blansko
        2017-04-14T19:30 pá 14.4.2017 19:30 Draci 8 : 5 Eagles MBS
        2017-04-14T19:00 pá 14.4.2017 19:00 Arrows 7 : 4 Kotlářka Arrows
        2017-04-15T14:00 so 15.4.2017 14:00 Draci 4 : 3 Eagles MBS
        2017-04-15T13:00 so 15.4.2017 13:00 Arrows 23 : 13 Kotlářka Arrows
        2017-04-15T13:00 so 15.4.2017 13:00 Hroši 4 : 8 Skokani Hroši
        2017-04-15T16:00 so 15.4.2017 16:00 Hroši 1 : 2 Skokani Hroši
        2017-04-15T16:00 so 15.4.2017 16:00 Nuclears 1 : 6 Olympia Třebíč
        2017-04-15T15:00 so 15.4.2017 15:00 Technika 16 : 1 Tempo Kraví hora
        2017-04-16T13:00 ne 16.4.2017 13:00 Technika 12 : 6 Tempo Kraví hora
        2017-04-21T19:00 pá 21.4.2017 19:00 Olympia 5 : 13 Technika Blansko
        2017-04-21T19:00 pá 21.4.2017 19:00 Draci 10 : 0 Tempo MBS
        2017-04-21T19:00 pá 21.4.2017 19:00 Arrows 7 : 1 Nuclears Arrows
        2017-04-22T16:00 so 22.4.2017 16:00 Tempo 2 : 5 Draci Tempo
        2017-04-22T13:00 so 22.4.2017 13:00 Skokani 7 : 8 Kotlářka Skokani
        2017-04-22T16:00 so 22.4.2017 16:00 Skokani 1 : 6 Kotlářka Skokani
        2017-04-22T13:00 so 22.4.2017 13:00 Hroši 4 : 7 Eagles Hroši
        2017-04-22T16:00 so 22.4.2017 16:00 Hroši 4 : 3 Eagles Hroši
        2017-04-22T16:00 so 22.4.2017 16:00 Nuclears 0 : 10 Arrows Třebíč
        2017-04-22T15:00 so 22.4.2017 15:00 Technika 2 : 1 Olympia Kraví hora
        2017-04-27T19:00 čt 27.4.2017 19:00 Eagles 10 : 2 Tempo Krč
        2017-04-29T16:00 so 29.4.2017 16:00 Draci 3 : 10 Arrows MBS
        2017-04-29T13:00 so 29.4.2017 13:00 Hroši 8 : 2 Nuclears Hroši
        2017-04-29T16:00 so 29.4.2017 16:00 Hroši 6 : 1 Nuclears Hroši
        2017-04-29T13:00 so 29.4.2017 13:00 Tempo 5 : 15 Eagles Krč (světla)
        2017-04-29T13:00 so 29.4.2017 13:00 Kotlářka 4 : 0 Olympia Areál Markéta
        2017-04-29T16:00 so 29.4.2017 16:00 Kotlářka 7 : 4 Olympia Areál Markéta
        2017-04-29T13:00 so 29.4.2017 13:00 Technika 3 : 1 Skokani Kraví hora
        2017-04-29T16:00 so 29.4.2017 16:00 Technika 12 : 3 Skokani Kraví hora
        2017-04-30T19:00 ne 30.4.2017 19:00 Olympia 0 : 6 Kotlářka Blansko
        2017-04-30T13:00 ne 30.4.2017 13:00 Skokani 5 : 8 Technika Skokani
        2017-04-30T13:00 ne 30.4.2017 13:00 Arrows 0 : 3 Draci Arrows
        2017-04-30T16:00 ne 30.4.2017 16:00 Arrows 2 : 10 Draci Arrows
        2017-04-30T16:00 ne 30.4.2017 16:00 Nuclears 0 : 7 Hroši Třebíč
        2017-05-03T19:30 st 3.5.2017 19:30 Eagles 6 : 10 Draci Krč
        2017-05-05T19:00 pá 5.5.2017 19:00 Olympia 8 : 9 Skokani Blansko
        2017-05-05T19:30 pá 5.5.2017 19:30 Eagles 0 : 5 Arrows Krč
        2017-05-06T13:00 so 6.5.2017 13:00 Eagles 2 : 5 Arrows Krč
        2017-05-06T15:00 so 6.5.2017 15:00 Skokani 4 : 3 Olympia Skokani
        2017-05-06T17:00 so 6.5.2017 17:00 Hroši 1 : 6 Draci Hroši
        2017-05-06T13:00 so 6.5.2017 13:00 Nuclears 3 : 2 Tempo Třebíč
        2017-05-06T16:00 so 6.5.2017 16:00 Nuclears 1 : 2 Tempo Třebíč
        2017-05-06T13:00 so 6.5.2017 13:00 Kotlářka 8 : 0 Technika Areál Markéta
        2017-05-06T16:00 so 6.5.2017 16:00 Kotlářka 8 : 7 Technika Areál Markéta
        2017-05-08T19:00 po 8.5.2017 19:00 Olympia 0 : 6 Draci Blansko
        2017-05-08T15:00 po 8.5.2017 15:00 Skokani 1 : 0 Arrows Skokani
        2017-05-08T13:00 po 8.5.2017 13:00 Nuclears 5 : 10 Eagles Třebíč
        2017-05-08T15:00 po 8.5.2017 15:00 Kotlářka 7 : 8 Tempo Areál Markéta
        2017-05-09T19:30 út 9.5.2017 19:30 Draci 6 : 5 Hroši MBS
        2017-05-11T19:00 čt 11.5.2017 19:00 Tempo 3 : 9 Eagles Krč (světla)
        2017-05-12T19:00 pá 12.5.2017 19:00 Draci 9 : 0 Nuclears MBS
        2017-05-13T16:00 so 13.5.2017 16:00 Olympia 5 : 7 Eagles Blansko
        2017-05-13T19:00 so 13.5.2017 19:00 Olympia 0 : 9 Eagles Blansko
        2017-05-13T16:00 so 13.5.2017 16:00 Tempo 2 : 4 Skokani Tempo
        2017-05-13T13:00 so 13.5.2017 13:00 Hroši 4 : 3 Kotlářka Hroši
        2017-05-13T16:00 so 13.5.2017 16:00 Hroši 2 : 5 Kotlářka Hroši
        2017-05-13T16:00 so 13.5.2017 16:00 Nuclears 0 : 9 Draci Třebíč
        2017-05-13T15:00 so 13.5.2017 15:00 Technika 2 : 7 Arrows Kraví hora
        2017-05-14T13:00 ne 14.5.2017 13:00 Tempo 0 : 1 Skokani Tempo
        2017-05-16T18:00 út 16.5.2017 18:00 Hroši 4 : 5 Technika Hroši
        2017-05-17T19:00 st 17.5.2017 19:00 Olympia 5 : 3 Kotlářka Blansko
        2017-05-17T19:00 st 17.5.2017 19:00 Draci 1 : 4 Arrows MBS
        2017-05-17T19:00 st 17.5.2017 19:00 Eagles 5 : 4 Tempo Krč
        2017-05-17T17:00 st 17.5.2017 17:00 Nuclears 8 : 2 Hroši Třebíč
        2017-05-19T19:00 pá 19.5.2017 19:00 Olympia 4 : 3 Tempo Blansko
        2017-05-19T19:00 pá 19.5.2017 19:00 Draci 13 : 3 Skokani MBS
        2017-05-19T19:00 pá 19.5.2017 19:00 Arrows 9 : 2 Hroši Arrows
        2017-05-20T16:00 so 20.5.2017 16:00 Tempo 8 : 2 Olympia Tempo
        2017-05-20T13:00 so 20.5.2017 13:00 Eagles 9 : 8 Technika Krč
        2017-05-20T16:00 so 20.5.2017 16:00 Eagles 3 : 4 Technika Krč
        2017-05-20T16:00 so 20.5.2017 16:00 Skokani 4 : 3 Draci Skokani
        2017-05-20T15:00 so 20.5.2017 15:00 Hroši 1 : 2 Arrows Hroši
        2017-05-20T13:00 so 20.5.2017 13:00 Kotlářka 4 : 0 Nuclears Areál Markéta
        2017-05-20T16:00 so 20.5.2017 16:00 Kotlářka 11 : 3 Nuclears Areál Markéta
        2017-05-21T15:30 ne 21.5.2017 15:30 Tempo 1 : 5 Hroši Tempo
        2017-05-25T19:00 čt 25.5.2017 19:00 Technika 0 : 11 Draci MBS
        2017-05-26T19:00 pá 26.5.2017 19:00 Draci 2 : 3 Technika MBS
        2017-05-26T19:00 pá 26.5.2017 19:00 Eagles 4 : 7 Kotlářka Krč
        2017-05-26T19:00 pá 26.5.2017 19:00 Arrows 15 : 0 Olympia Arrows
        2017-05-27T19:00 so 27.5.2017 19:00 Olympia 1 : 8 Arrows Blansko
        2017-05-27T13:00 so 27.5.2017 13:00 Hroši 9 : 1 Tempo Hroši
        2017-05-27T16:00 so 27.5.2017 16:00 Hroši 8 : 0 Tempo Hroši
        2017-05-27T13:00 so 27.5.2017 13:00 Nuclears 1 : 10 Skokani Třebíč
        2017-05-27T16:00 so 27.5.2017 16:00 Nuclears 2 : 10 Skokani Třebíč
        2017-05-27T13:00 so 27.5.2017 13:00 Kotlářka 2 : 7 Eagles Areál Markéta
        2017-05-27T15:00 so 27.5.2017 15:00 Technika 6 : 12 Draci Kraví hora
        2017-05-28T16:00 ne 28.5.2017 16:00 Tempo 5 : 7 Hroši Tempo
        2017-05-28T13:00 ne 28.5.2017 13:00 Skokani 2 : 5 Nuclears Skokani
        2017-05-28T16:00 ne 28.5.2017 16:00 Arrows 10 : 2 Olympia Arrows
        2017-05-28T13:00 ne 28.5.2017 13:00 Kotlářka 2 : 8 Eagles Areál Markéta
        2017-05-31T19:30 st 31.5.2017 19:30 Technika 2 : 4 Arrows Arrows
        2017-06-01T19:00 čt 1.6.2017 19:00 Draci 9 : 3 Technika MBS
        2017-06-01T19:00 čt 1.6.2017 19:00 Eagles 3 : 2 Kotlářka Krč
        2017-06-02T19:00 pá 2.6.2017 19:00 Draci 0 : 1 Nuclears MBS
        2017-06-02T19:30 pá 2.6.2017 19:30 Arrows 4 : 2 Technika Arrows
        2017-06-03T16:00 so 3.6.2017 16:00 Eagles 3 : 4 Olympia Krč
        2017-06-03T19:00 so 3.6.2017 19:00 Eagles 7 : 2 Olympia Krč
        2017-06-03T16:30 so 3.6.2017 16:30 Skokani 3 : 2 Tempo Skokani
        2017-06-03T16:00 so 3.6.2017 16:00 Nuclears 1 : 2 Draci Třebíč
        2017-06-03T13:00 so 3.6.2017 13:00 Kotlářka 6 : 14 Hroši Areál Markéta
        2017-06-03T16:00 so 3.6.2017 16:00 Kotlářka 0 : 4 Hroši Areál Markéta
        2017-06-07T19:00 st 7.6.2017 19:00 Olympia 0 : 5 Arrows Blansko
        2017-06-07T18:00 st 7.6.2017 18:00 Skokani 5 : 4 Technika Skokani
        2017-06-09T19:00 pá 9.6.2017 19:00 Olympia 0 : 3 Nuclears Blansko
        2017-06-10T16:00 so 10.6.2017 16:00 Tempo 3 : 2 Technika Tempo
        2017-06-10T13:00 so 10.6.2017 13:00 Skokani 0 : 8 Hroši Skokani
        2017-06-10T16:00 so 10.6.2017 16:00 Skokani 4 : 8 Hroši Skokani
        2017-06-10T13:00 so 10.6.2017 13:00 Kotlářka 2 : 3 Arrows Hroši
        2017-06-10T16:00 so 10.6.2017 16:00 Kotlářka 2 : 4 Arrows Hroši
        2017-06-10T16:00 so 10.6.2017 16:00 Nuclears 1 : 0 Olympia Třebíč
        2017-06-11T13:00 ne 11.6.2017 13:00 Tempo 1 : 2 Technika Tempo
        2017-06-11T13:00 ne 11.6.2017 13:00 Skokani 8 : 2 Nuclears Skokani
        2017-06-16T20:00 pá 16.6.2017 20:00 Arrows 5 : 3 Eagles Arrows
        2017-06-17T13:00 so 17.6.2017 13:00 Tempo 4 : 2 Nuclears Tempo
        2017-06-17T16:00 so 17.6.2017 16:00 Tempo 1 : 4 Nuclears Tempo
        2017-06-17T15:00 so 17.6.2017 15:00 Skokani 8 : 5 Olympia Skokani
        2017-06-17T13:00 so 17.6.2017 13:00 Arrows 2 : 3 Eagles Arrows
        2017-06-17T13:00 so 17.6.2017 13:00 Technika 3 : 2 Kotlářka Kraví hora
        2017-06-17T16:00 so 17.6.2017 16:00 Technika 4 : 6 Kotlářka Kraví hora
        2017-06-18T17:00 ne 18.6.2017 17:00 Draci 2 : 0 Hroši MBS
        2017-06-18T16:30 ne 18.6.2017 16:30 Skokani 3 : 0 Tempo Skokani
        2017-06-18T16:00 ne 18.6.2017 16:00 Arrows 6 : 3 Technika Arrows
        2017-06-19T17:00 po 19.6.2017 17:00 Hroši 3 : 10 Draci Hroši
        2017-06-21T19:00 st 21.6.2017 19:00 Draci 5 : 0 Olympia MBS
        2017-06-21T19:30 st 21.6.2017 19:30 Arrows 0 : 7 Skokani Arrows
        2017-06-21T19:00 st 21.6.2017 19:00 Eagles 7 : 0 Nuclears Krč (světla)
        2017-06-21T17:00 st 21.6.2017 17:00 Kotlářka 14 : 0 Tempo Areál Markéta
        2017-06-22T17:00 čt 22.6.2017 17:00 Technika 1 : 3 Hroši Kraví hora
        2017-06-23T19:00 pá 23.6.2017 19:00 Olympia 1 : 6 Technika Blansko
        2017-06-23T19:00 pá 23.6.2017 19:00 Draci 7 : 1 Tempo MBS
        2017-06-23T19:00 pá 23.6.2017 19:00 Arrows 12 : 1 Nuclears Arrows
        2017-06-24T16:00 so 24.6.2017 16:00 Tempo 1 : 2 Draci Tempo
        2017-06-24T13:00 so 24.6.2017 13:00 Eagles 4 : 12 Hroši Krč
        2017-06-24T16:00 so 24.6.2017 16:00 Eagles 7 : 10 Hroši Krč
        2017-06-24T16:00 so 24.6.2017 16:00 Nuclears 4 : 8 Arrows Třebíč
        2017-06-24T13:00 so 24.6.2017 13:00 Kotlářka 7 : 0 Skokani Areál Markéta
        2017-06-24T16:00 so 24.6.2017 16:00 Kotlářka 10 : 2 Skokani Areál Markéta
        2017-06-24T15:00 so 24.6.2017 15:00 Technika 14 : 1 Olympia Kraví hora
        2017-07-08T19:00 so 8.7.2017 19:00 Olympia 2 : 6 Tempo Blansko
        2017-07-08T14:00 so 8.7.2017 14:00 Arrows 4 : 0 Hroši Hroši
        2017-07-08T17:00 so 8.7.2017 17:00 Hroši 2 : 0 Arrows Hroši
        2017-07-08T13:00 so 8.7.2017 13:00 Nuclears 3 : 0 Kotlářka Třebíč
        2017-07-08T16:00 so 8.7.2017 16:00 Nuclears 2 : 3 Kotlářka Třebíč
        2017-07-09T16:00 ne 9.7.2017 16:00 Tempo 6 : 5 Olympia Tempo
        2017-07-09T15:00 ne 9.7.2017 15:00 Skokani 3 : 8 Draci Skokani
        2017-07-09T13:00 ne 9.7.2017 13:00 Technika 5 : 9 Eagles Kraví hora
        2017-07-09T16:00 ne 9.7.2017 16:00 Technika 12 : 15 Eagles Kraví hora
        2017-07-10T19:00 po 10.7.2017 19:00 Draci 8 : 2 Skokani MBS
        2017-07-12T19:30 st 12.7.2017 19:30 Olympia 1 : 2 Skokani Blansko
        2017-07-14T19:00 pá 14.7.2017 19:00 Olympia 0 : 10 Hroši Blansko
        2017-07-14T19:00 pá 14.7.2017 19:00 Draci 5 : 3 Kotlářka MBS
        2017-07-14T18:00 pá 14.7.2017 18:00 Nuclears 6 : 5 Technika Třebíč
        2017-07-15T16:00 so 15.7.2017 16:00 Tempo 0 : 9 Arrows Tempo
        2017-07-15T13:00 so 15.7.2017 13:00 Eagles 9 : 3 Skokani Krč
        2017-07-15T16:00 so 15.7.2017 16:00 Eagles 3 : 4 Skokani Krč
        2017-07-15T15:00 so 15.7.2017 15:00 Kotlářka 3 : 6 Draci Areál Markéta
        2017-07-15T15:00 so 15.7.2017 15:00 Technika 5 : 8 Nuclears Kraví hora
        2017-07-16T13:00 ne 16.7.2017 13:00 Tempo 1 : 5 Arrows Tempo
        2017-07-17T19:00 po 17.7.2017 19:00 Hroši 8 : 7 Olympia Blansko
        2017-07-19T19:30 st 19.7.2017 19:30 Eagles 6 : 16 Kotlářka Krč
        2017-07-20T19:00 čt 20.7.2017 19:00 Draci 6 : 0 Hroši MBS
        2017-07-21T19:00 pá 21.7.2017 19:00 Draci 1 : 0 Skokani MBS
        2017-07-21T19:30 pá 21.7.2017 19:30 Arrows 5 : 3 Eagles Arrows
        2017-07-22T14:00 so 22.7.2017 14:00 Skokani 4 : 8 Draci Skokani
        2017-07-22T13:00 so 22.7.2017 13:00 Arrows 12 : 11 Eagles Arrows
        2017-07-22T13:00 so 22.7.2017 13:00 Hroši 6 : 7 Kotlářka Hroši
        2017-07-22T16:00 so 22.7.2017 16:00 Hroši 4 : 5 Kotlářka Hroši
        2017-07-23T13:00 ne 23.7.2017 13:00 Eagles 0 : 10 Arrows Krč
        2017-07-23T14:00 ne 23.7.2017 14:00 Skokani 0 : 11 Draci Skokani
        2017-07-23T14:00 ne 23.7.2017 14:00 Kotlářka 13 : 8 Hroši Areál Markéta
        2017-07-25T19:00 út 25.7.2017 19:00 Arrows 12 : 10 Skokani Arrows
        2017-07-26T19:30 st 26.7.2017 19:30 Skokani 2 : 12 Arrows Arrows
        2017-07-26T16:30 st 26.7.2017 16:30 Hroši 8 : 11 Draci Hroši
        2017-07-26T16:30 st 26.7.2017 16:30 Kotlářka 11 : 0 Eagles Areál Markéta
        2017-07-28T19:00 pá 28.7.2017 19:00 Draci 5 : 0 Arrows MBS
        2017-07-28T19:30 pá 28.7.2017 19:30 Eagles 2 : 3 Hroši Krč
        2017-07-29T14:00 so 29.7.2017 14:00 Draci 4 : 1 Arrows MBS
        2017-07-29T13:00 so 29.7.2017 13:00 Skokani 1 : 10 Kotlářka Skokani
        2017-07-29T16:00 so 29.7.2017 16:00 Skokani 1 : 8 Kotlářka Skokani
        2017-07-29T13:00 so 29.7.2017 13:00 Hroši 4 : 11 Eagles Hroši
        2017-07-29T16:00 so 29.7.2017 16:00 Hroši 3 : 4 Eagles Hroši
        2017-07-30T16:00 ne 30.7.2017 16:00 Arrows 8 : 6 Draci Arrows
        2017-07-30T14:00 ne 30.7.2017 14:00 Kotlářka 12 : 7 Skokani Areál Markéta
        2017-09-02T19:00 so 2.9.2017 19:00 Draci 2 : 1 Eagles MBS
        2017-09-02T13:00 so 2.9.2017 13:00 Hroši 1 : 0 Skokani Hroši
        2017-09-02T16:00 so 2.9.2017 16:00 Hroši 8 : 3 Skokani Hroši
        2017-09-02T13:00 so 2.9.2017 13:00 Kotlářka 2 : 3 Arrows Areál Markéta
        2017-09-02T16:00 so 2.9.2017 16:00 Kotlářka 4 : 9 Arrows Areál Markéta
        2017-09-03T13:00 ne 3.9.2017 13:00 Draci 11 : 1 Eagles MBS
        2017-09-04T19:30 po 4.9.2017 19:30 Eagles 1 : 6 Draci Krč
        2017-09-04T20:00 po 4.9.2017 20:00 Arrows 4 : 1 Kotlářka Arrows
        2017-09-05T17:00 út 5.9.2017 17:00 Skokani 0 : 8 Hroši Skokani
        2017-09-06T19:00 st 6.9.2017 19:00 Draci 7 : 0 Hroši MBS
        2017-09-06T19:30 st 6.9.2017 19:30 Eagles 11 : 7 Kotlářka Krč
        2017-09-06T19:00 st 6.9.2017 19:00 Arrows 6 : 0 Skokani Arrows
        2017-09-08T19:00 pá 8.9.2017 19:00 Draci 4 : 1 Kotlářka MBS
        2017-09-08T19:00 pá 8.9.2017 19:00 Arrows 1 : 0 Hroši Arrows
        2017-09-09T13:00 so 9.9.2017 13:00 Eagles 7 : 6 Skokani Krč
        2017-09-09T16:00 so 9.9.2017 16:00 Eagles 13 : 3 Skokani Krč
        2017-09-09T15:00 so 9.9.2017 15:00 Arrows 4 : 0 Hroši Arrows
        2017-09-09T14:00 so 9.9.2017 14:00 Kotlářka 2 : 7 Draci Areál Markéta
        2017-09-10T14:00 ne 10.9.2017 14:00 Skokani 7 : 3 Eagles Skokani
        2017-09-10T14:00 ne 10.9.2017 14:00 Hroši 2 : 4 Arrows Hroši
        2017-09-10T13:00 ne 10.9.2017 13:00 Kotlářka 6 : 9 Draci Areál Markéta
        2017-09-16T13:00 so 16.9.2017 13:00 Kotlářka 2 : 9 Arrows Areál Markéta
        2017-09-22T19:00 pá 22.9.2017 19:00 Draci 3 : 2 Arrows MBS
        2017-09-24T14:00 ne 24.9.2017 14:00 Draci 3 : 2 Arrows MBS
        2017-09-25T19:00 po 25.9.2017 19:00 Arrows 6 : 5 Draci Arrows
        2017-09-29T19:00 pá 29.9.2017 19:00 Arrows 5 : 6 Draci Arrows
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      • Tým DRA ARR HRO EAG SKO KOT TECH NUC TEM BLA
        Draci Brno 1-4
        3-10
        3-0
        10-2
        2-0
        6-5
        6-1
        10-3
        4-3
        8-5
        21-7
        10-6
        13-3
        8-2
        3-4
        8-3
        6-3
        5-3
        7-0
        6-3
        9-3
        2-3
        11-0
        12-6
        0-1
        9-0
        2-1
        9-0
        10-0
        7-1
        5-2
        2-1
        8-0
        5-0
        12-1
        6-0
        Arrows Ostrava 0-3
        2-10
        4-1
        10-3
        9-2
        4-0
        2-1
        0-2
        5-3
        2-3
        5-2
        5-0
        6-5
        0-7
        2-4
        0-1
        7-4
        23-13
        4-2
        3-2
        4-2
        6-3
        4-2
        7-2
        7-1
        12-1
        10-0
        8-4
        10-5
        7-1
        9-0
        5-1
        10-2
        15-0
        5-0
        8-1
        Cardion Hroši Brno 1-6
        3-10
        0-2
        5-6
        1-2
        2-0
        2-9
        0-4
        4-3
        4-7
        12-4
        10-7
        1-2
        4-8
        8-4
        8-0
        2-5
        4-3
        4-0
        14-6
        5-4
        4-5
        8-7
        3-1
        6-1
        8-2
        2-8
        7-0
        8-0
        9-1
        7-5
        5-1
        4-3
        8-7
        2-1
        10-0
        Eagles Praha 7-21
        6-10
        3-4
        5-8
        2-5
        0-5
        3-5
        3-2
        4-12
        7-10
        3-4
        7-4
        9-3
        3-4
        1-2
        8-1
        3-2
        4-7
        8-2
        7-2
        3-4
        9-8
        9-5
        15-12
        4-0
        7-0
        19-10
        10-5
        5-4
        10-2
        9-3
        15-5
        7-2
        3-4
        7-5
        9-0
        Skokani Olomouc 4-3
        3-8
        3-13
        2-8
        4-2
        1-0
        5-6
        7-0
        4-8
        0-8
        2-1
        8-4
        2-1
        1-8
        3-9
        4-3
        1-6
        7-8
        0-7
        2-10
        5-4
        5-8
        3-12
        1-3
        8-2
        2-5
        10-2
        10-1
        3-0
        3-2
        1-0
        4-2
        4-3
        8-5
        2-1
        9-8
        Kotlá?ka Praha 0-7
        3-6
        3-6
        3-5
        2-4
        2-3
        4-7
        13-23
        0-4
        6-14
        5-2
        3-4
        2-8
        2-7
        2-3
        7-4
        7-0
        10-2
        6-1
        8-7
        8-7
        8-0
        2-3
        6-4
        11-3
        4-0
        0-3
        3-2
        7-8
        14-0
        0-2
        4-3
        7-4
        4-0
        3-5
        6-0
        Technika Brno 0-11
        6-12
        3-9
        3-2
        2-4
        2-7
        2-4
        3-6
        7-8
        1-3
        4-5
        5-4
        5-9
        12-15
        4-3
        8-9
        12-3
        3-1
        4-5
        8-5
        3-2
        4-6
        7-8
        0-8
        5-0
        5-8
        3-0
        5-6
        12-6
        16-1
        2-1
        2-3
        2-1
        14-1
        13-5
        6-1
        T?ebí? Nuclears 1-2
        0-9
        1-0
        0-9
        0-10
        4-8
        1-7
        1-12
        8-2
        0-7
        1-6
        2-8
        10-19
        5-10
        0-4
        0-7
        2-10
        1-10
        2-8
        5-2
        3-0
        2-3
        3-11
        0-4
        0-3
        6-5
        0-5
        8-5
        1-2
        3-2
        4-1
        2-4
        1-6
        1-0
        4-0
        3-0
        Tempo Titans Praha 2-5
        1-2
        0-10
        1-7
        0-9
        1-5
        5-10
        1-7
        5-7
        1-5
        0-8
        1-9
        3-9
        5-15
        4-5
        2-10
        0-1
        2-4
        0-3
        2-3
        2-0
        3-4
        8-7
        0-14
        1-2
        3-2
        6-12
        1-16
        1-4
        4-2
        2-1
        2-3
        8-2
        6-5
        3-4
        6-2
        Olympia Blansko 1-12
        0-6
        0-8
        0-5
        0-5
        1-8
        2-10
        0-15
        1-2
        0-10
        3-4
        7-8
        5-7
        0-9
        2-7
        4-3
        1-2
        8-9
        3-4
        5-8
        5-3
        0-6
        4-7
        0-4
        5-13
        1-6
        1-2
        1-14
        0-4
        0-3
        6-1
        0-1
        4-3
        2-6
        2-8
        5-6
      • Divize N DRA ARR KOT EAG HRO SKO
        Draci Brno 5-0
        4-1
        6-8
        4-1
        7-2
        9-6
        2-1
        11-1
        6-1
        6-0
        7-0
        11-8
        1-0
        8-4
        11-0
        Arrows Ostrava 8-6
        0-5
        1-4
        4-1
        3-2
        9-4
        5-3
        12-11
        10-0
        1-0
        4-0
        4-2
        12-10
        6-0
        12-2
        Kotlá?ka Praha 2-7
        6-9
        1-4
        2-3
        4-9
        1-4
        11-0
        16-6
        7-11
        13-8
        7-6
        5-4
        12-7
        10-1
        8-1
        Eagles Praha 1-6
        1-2
        1-11
        0-10
        3-5
        11-12
        6-16
        11-7
        0-11
        2-3
        11-4
        4-3
        7-6
        13-3
        3-7
        Cardion Hroši Brno 8-11
        0-6
        0-7
        2-4
        0-1
        0-4
        6-7
        4-5
        8-13
        4-11
        3-4
        3-2
        1-0
        8-3
        8-0
        Skokani Olomouc 4-8
        0-11
        0-1
        2-12
        10-12
        0-6
        1-10
        1-8
        7-12
        7-3
        6-7
        3-13
        0-8
        0-1
        3-8
      • Tým NUC BLA TECH TEM
        T?ebí? Nuclears
        Olympia Blansko
        Technika Brno
        Tempo Titans Praha
      • Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
        Juněc Tomáš (Arrows) 210 42 71 20 0 9 54 4 0 24 33 1 0 0.338 0.409 0.562
        Dubový Arnošt (Draci) 207 38 63 9 0 1 33 24 3 19 21 3 3 0.304 0.371 0.362
        Russ Cameron (Arrows) 206 43 73 13 2 5 36 8 1 17 21 7 0 0.354 0.422 0.510
        Dawson Christopher (Skokani) 197 36 53 5 0 0 5 15 1 12 35 7 2 0.269 0.333 0.294
        Brammer Dylan Michael (Skokani) 195 29 70 11 2 2 26 19 3 19 20 1 6 0.359 0.419 0.467
        Vavruša Daniel (Kotlářka) 194 30 48 9 1 7 39 4 1 28 11 3 1 0.247 0.351 0.412
        Navrátil Aleš (Arrows) 194 28 54 12 0 2 34 5 4 20 16 2 6 0.278 0.352 0.371
        Malík Jakub (Arrows) 193 46 67 8 2 10 45 0 1 14 33 9 2 0.347 0.417 0.565
        Ondráček Jakub (Hroši) 190 35 56 3 0 0 10 25 2 22 28 3 1 0.295 0.377 0.311
        Lázníček Matěj (Skokani) 190 26 41 6 0 2 21 9 2 13 42 3 1 0.216 0.277 0.279
        Čech Petr (Draci) 189 41 56 10 0 1 34 3 0 20 12 2 0 0.296 0.370 0.365
        Ramirez Devon (Arrows) 188 43 46 3 1 1 21 23 7 46 32 6 2 0.245 0.408 0.287
        Claus Filip (Hroši) 185 27 47 8 1 2 28 5 0 10 49 4 1 0.254 0.307 0.341
        Hejma Matěj (Eagles) 183 47 72 18 1 16 67 15 2 20 16 4 0 0.393 0.464 0.765
        Truesdale Joe (Kotlářka) 181 26 46 9 0 4 21 4 0 20 28 4 3 0.254 0.341 0.370
        Hajtmar Jakub (Draci) 181 42 51 4 0 1 19 15 6 40 21 2 8 0.282 0.417 0.320
        Grepl Jakub (Arrows) 178 31 51 9 1 2 15 7 2 18 49 2 1 0.287 0.359 0.382
        Zýma Michal (Eagles) 178 47 44 6 3 1 22 14 0 20 25 26 2 0.247 0.402 0.331
        Menšík Vojtěch (Hroši) 177 30 39 8 0 1 14 25 6 27 42 5 2 0.220 0.340 0.282
        Kremláček Michael (Hroši) 176 18 48 7 0 0 23 16 1 13 18 6 2 0.273 0.344 0.313
        Chroust Přemek (Draci) 176 28 49 8 4 4 40 12 2 25 29 3 1 0.278 0.377 0.438
        Chlup Marek (Eagles) 173 26 44 6 0 2 27 8 4 16 26 3 1 0.254 0.328 0.324
        Vykoukal Michael (Arrows) 172 24 56 7 3 2 27 4 4 12 16 0 4 0.326 0.370 0.436
        Joyce Terrell (Draci) 171 36 60 12 3 11 48 7 3 21 40 3 1 0.351 0.431 0.649
        Šůcha Matěj (Kotlářka) 171 21 28 3 0 4 20 9 3 18 46 0 0 0.164 0.243 0.251
        Wittig Joseph (Eagles) 166 41 62 3 3 4 29 18 4 26 26 11 0 0.373 0.488 0.500
        Menšík Matěj (Hroši) 166 30 47 4 0 6 30 4 4 19 39 3 2 0.283 0.367 0.416
        Voják Jakub (Skokani) 165 27 50 9 1 6 29 9 1 27 24 7 4 0.303 0.422 0.479
        Homolka Jan (Eagles) 165 15 45 4 0 1 21 1 0 10 19 2 2 0.273 0.322 0.315
        Pojer Jan (Eagles) 163 22 38 4 0 0 18 10 0 23 17 7 4 0.233 0.352 0.258
        Ondráček Michal (Hroši) 163 18 43 8 1 2 36 13 5 22 25 3 3 0.264 0.362 0.362
        Kaplan Jakub (Arrows) 162 30 37 5 0 1 22 16 4 17 42 6 5 0.228 0.324 0.278
        Zdražil Martin (Skokani) 160 12 23 2 0 0 7 3 2 12 47 3 0 0.144 0.217 0.156
        Kubica Jakub (Arrows) 159 23 37 2 2 0 12 1 2 32 40 1 2 0.233 0.365 0.270
        Síla Petr (Kotlářka) 158 45 51 9 4 1 22 38 4 35 24 5 0 0.323 0.460 0.449
        Budský Pavel (Draci) 156 29 42 8 0 4 27 5 0 23 26 6 1 0.269 0.384 0.397
        Schwarz Ondřej (Skokani) 152 9 34 3 0 0 17 4 0 11 30 2 3 0.224 0.285 0.243
        Schneider Martin (Draci) 147 41 47 10 3 5 36 13 3 27 20 2 1 0.320 0.432 0.531
        Medeiros Andrew (Technika) 145 31 54 11 2 8 45 6 3 17 14 1 1 0.372 0.442 0.641
        Mc Knight Taylor (Nuclears) 136 12 33 7 0 1 8 5 3 7 24 3 2 0.243 0.295 0.316
        Dvořák Martin (Hroši) 136 13 28 0 0 0 11 9 3 7 24 2 3 0.206 0.255 0.206
        Vohánka David (Tempo) 135 19 35 5 0 1 11 9 6 16 16 1 1 0.259 0.342 0.319
        Kovařík Jiří (Skokani) 135 12 24 3 0 1 18 3 0 35 44 3 6 0.178 0.358 0.222
        Poledna Martin (Skokani) 134 9 16 1 0 0 5 2 0 11 37 2 2 0.119 0.197 0.127
        Sandoval David (Eagles) 133 15 37 3 2 0 20 3 2 13 16 1 3 0.278 0.347 0.331
        Hajtmar Adam (Draci) 128 25 48 2 1 0 16 8 4 8 12 1 3 0.375 0.416 0.406
        Blažka Ondřej (Kotlářka) 128 14 25 1 1 0 11 9 2 6 37 3 2 0.195 0.248 0.219
        Mulhearn Scott (Kotlářka) 125 26 41 4 2 4 28 2 0 17 13 2 0 0.328 0.417 0.488
        Rabinowitz Jake (Tempo) 124 12 39 10 1 2 15 6 1 11 24 2 0 0.315 0.380 0.460
        Novotný Radim (Nuclears) 123 11 30 5 2 1 5 13 0 6 38 1 5 0.244 0.285 0.341
        Kucin Jan (Hroši) 122 10 25 5 1 0 13 2 2 17 25 3 1 0.205 0.317 0.262
        Červinka Martin (Draci) 121 24 30 5 0 0 15 10 2 11 18 0 3 0.248 0.311 0.289
        Aubrecht Ivan (Kotlářka) 121 23 29 4 1 2 13 9 1 12 35 1 1 0.240 0.313 0.339
        Janoud Tomáš (Hroši) 118 17 32 7 2 1 12 12 2 16 33 6 2 0.271 0.386 0.390
        Nevěřil David (Tempo) 118 11 21 5 0 0 6 7 3 16 30 0 1 0.178 0.276 0.220
        Smola Filip (Kotlářka) 118 24 33 11 1 1 15 4 0 18 21 1 1 0.280 0.380 0.415
        Gehle Peter (Technika) 115 8 31 3 0 2 28 1 1 14 25 0 0 0.270 0.349 0.348
        Novotný Jiří (Nuclears) 115 8 21 2 0 0 7 4 3 10 32 0 2 0.183 0.248 0.200
        Němec Jaroslav (Olympia) 113 5 23 2 0 0 8 10 0 9 25 3 2 0.204 0.280 0.221
        Brebner Jackson (Kotlářka) 113 13 27 7 0 4 18 0 1 11 23 3 0 0.239 0.323 0.407
        Moravec Petr (Kotlářka) 112 12 28 2 1 2 13 3 1 4 26 2 2 0.250 0.288 0.339
        Jelínek Martin (Technika) 111 20 24 3 0 0 9 2 1 17 22 1 3 0.216 0.326 0.243
        Mac Nabb Maxwell (Skokani) 109 17 29 2 2 3 19 5 1 13 18 1 2 0.266 0.350 0.404
        Procházka Pavel (Olympia) 109 7 24 5 0 2 17 1 0 8 21 0 0 0.220 0.274 0.321
        Amada Miharu (Olympia) 108 14 21 2 0 0 6 3 3 11 23 8 3 0.194 0.315 0.213
        Vítek Daniel (Eagles) 107 19 32 4 0 1 13 5 1 3 15 3 1 0.299 0.336 0.364
        Judish Wesley (Nuclears) 106 7 31 3 2 1 15 5 0 14 11 2 1 0.292 0.385 0.387
        Kočí Michal (Technika) 105 8 21 1 0 0 12 0 0 10 31 3 3 0.200 0.288 0.210
        Mráz Daniel (Technika) 102 22 31 5 0 3 16 12 3 16 16 1 2 0.304 0.403 0.441
        Vystrčil Milan (Technika) 98 20 25 4 0 4 19 0 0 13 36 1 0 0.255 0.348 0.418
        Farkaš David (Olympia) 95 6 17 0 0 0 3 2 2 10 28 0 0 0.179 0.257 0.179
        Šusta Petr (Tempo) 95 3 26 0 0 1 11 4 1 10 24 2 2 0.274 0.355 0.305
        Bužga Matěj (Tempo) 95 8 21 1 2 0 5 4 1 4 26 2 2 0.221 0.267 0.274
        Sázavský Richard (Technika) 94 20 22 5 0 0 5 3 1 10 18 1 2 0.234 0.314 0.287
        Rejman Marek (Tempo) 93 6 19 0 0 0 7 1 1 16 19 2 1 0.204 0.333 0.204
        Hlouch Lukáš (Nuclears) 92 5 17 3 1 0 6 0 0 4 32 3 1 0.185 0.242 0.239
        Hamža Ivan (Nuclears) 90 5 18 3 0 0 6 0 0 6 25 2 3 0.200 0.265 0.233
        Polanský Tomáš (Draci) 89 11 18 5 0 1 15 0 0 18 29 2 0 0.202 0.349 0.292
        Zýma Petr (Eagles) 89 13 25 8 1 0 11 3 0 10 10 0 2 0.281 0.354 0.393
        Sládek Jakub (Kotlářka) 86 8 14 2 0 5 15 0 0 14 25 0 1 0.163 0.280 0.360
        Šulc Radek (Eagles) 85 19 27 7 0 0 14 7 1 11 6 3 3 0.318 0.414 0.400
        Roemer Wesley (Draci) 84 21 26 7 1 0 9 8 1 5 15 1 1 0.310 0.356 0.417
        Mužík Martin (Kotlářka) 82 19 28 6 1 7 23 4 0 6 14 1 0 0.341 0.393 0.695
        Sklenář David (Nuclears) 81 9 16 1 2 0 3 2 0 7 34 3 0 0.198 0.286 0.259
        Šustal Jiří (Olympia) 80 4 11 3 0 0 3 2 1 7 22 1 1 0.138 0.216 0.175
        Klimeš Michal (Technika) 80 18 18 2 0 0 8 4 3 8 18 2 2 0.225 0.311 0.250
        Klusáček Jiří (Technika) 80 13 15 0 0 0 5 1 0 3 27 1 1 0.188 0.226 0.188
        Laube Martin (Eagles) 79 11 15 1 1 0 7 1 2 12 24 2 1 0.190 0.312 0.228
        Regner Robert (Technika) 79 8 16 1 0 0 3 2 1 6 18 0 2 0.203 0.259 0.215
        Vančura Jakub (Kotlářka) 79 13 19 5 0 0 7 0 0 7 18 2 0 0.241 0.318 0.304
        Lošťák David (Olympia) 78 5 15 2 0 0 5 10 1 5 21 3 1 0.192 0.267 0.218
        Hrušovský Karel (Draci) 77 10 11 2 1 1 5 0 0 10 23 4 2 0.143 0.275 0.234
        Čapka Filip (Nuclears) 77 4 16 4 0 0 8 1 2 8 16 0 4 0.208 0.282 0.260
        Kostka Jakub (Olympia) 76 7 13 3 0 0 3 7 5 5 21 1 3 0.171 0.232 0.211
        Urbánek Jan (Nuclears) 74 3 10 0 1 0 1 3 0 5 26 0 1 0.135 0.190 0.162
        Lukačka Martin (Tempo) 74 3 11 2 0 0 4 3 0 8 21 1 1 0.149 0.241 0.176
        Pláteník Matěj (Tempo) 73 2 12 1 0 0 0 1 2 1 33 0 2 0.164 0.176 0.178
        Padyšák Daniel (Kotlářka) 72 7 14 1 0 0 5 4 3 8 18 0 2 0.194 0.275 0.208
        Ondra Tomáš (Arrows) 71 6 9 0 0 0 3 1 0 6 24 0 0 0.127 0.195 0.127
        Střítecký Martin (Technika) 70 5 10 2 0 1 6 1 0 8 21 0 1 0.143 0.231 0.214
        Bužga Vojtěch (Eagles) 70 14 15 2 0 0 1 2 1 5 21 0 2 0.214 0.267 0.243
        Pejchal Kamil (Nuclears) 70 5 8 1 0 0 6 0 0 6 22 0 0 0.114 0.184 0.129
        Kříž Jaroslav (Olympia) 69 2 7 0 0 0 1 1 0 0 15 0 0 0.101 0.101 0.101
        Kolář Libor (Olympia) 68 2 6 1 0 0 1 1 1 4 17 0 0 0.088 0.139 0.103
        Janíček Tomáš (Technika) 68 8 11 0 0 0 5 1 0 12 18 0 1 0.162 0.288 0.162
        Kollár Martin (Hroši) 68 5 12 2 0 0 6 2 0 3 19 0 0 0.176 0.211 0.206
        Hrubý Jiří (Olympia) 67 5 5 1 0 0 6 1 0 10 28 4 1 0.075 0.235 0.090
        Šuran Martin (Tempo) 67 3 5 1 0 0 1 2 1 7 37 1 2 0.075 0.173 0.090
        Mik Petr (Skokani) 66 2 4 0 0 0 2 0 0 7 35 1 0 0.061 0.162 0.061
        Celkem 13642 1988 3419 504 70 180 1737 674 167 1487 2741 273 183 0.251 0.332 0.000
      • Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
        Duffek Tomáš (Eagles) 132.3  570 512 127 60 44 42 115 3 9 4 7 3 0 2.99 0.00 0.00
        Goodman Joseph (Arrows) 128.0  524 457 96 44 27 53 108 8 4 4 3 1 0 1.90 0.00 0.00
        Novák Jan (Kotlářka) 117.3  489 432 93 49 35 46 138 7 7 5 8 5 0 2.68 0.00 0.00
        Satoria Ondřej (Arrows) 124.3  485 432 84 33 24 41 104 3 5 0 5 3 0 1.74 0.00 0.00
        Mc Dowall Kenneth (Hroši) 98.0  422 364 64 38 28 42 122 1 3 11 5 1 0 2.57 0.00 0.00
        Brebner Jackson (Kotlářka) 97.0  422 372 93 52 38 35 83 6 4 6 6 2 0 3.53 0.00 0.00
        Brammer Dylan Michael (Skokani) 105.0  419 374 65 21 14 33 156 2 2 2 3 3 0 1.20 0.00 0.00
        Barker Devon (Nuclears) 99.0  403 366 76 33 24 28 107 2 7 4 7 4 0 2.18 0.00 0.00
        Streaman Michael (Tempo) 94.3  402 344 76 42 27 27 58 2 8 15 9 7 0 2.58 0.00 0.00
        Hussey John (Technika) 91.7  388 341 70 37 25 32 116 4 8 9 5 2 0 2.45 0.00 0.00
        Carroll David (Hroši) 88.7  388 342 92 51 42 28 59 4 6 9 5 2 0 4.26 0.00 0.00
        Gehle Peter (Technika) 94.0  387 359 87 41 31 20 112 4 3 2 4 2 0 2.97 0.00 0.00
        Sobotka Michal (Draci) 94.3  374 343 75 24 21 25 50 3 1 2 2 0 0 2.00 0.00 0.00
        Kostka Jakub (Olympia) 80.7  368 313 81 42 30 26 41 2 3 18 10 2 0 3.35 0.00 0.00
        Barto Jeffrey (Hroši) 95.0  365 340 75 34 23 16 105 3 0 0 6 1 0 2.18 0.00 0.00
        Dijck Rick (Eagles) 79.0  352 288 65 52 39 50 52 8 5 5 6 0 0 4.44 0.00 0.00
        Judish Wesley (Nuclears) 78.7  346 304 56 40 20 34 96 1 8 6 7 4 0 2.29 0.00 0.00
        Vavruša Jiří (Kotlářka) 82.3  344 312 72 39 28 19 59 7 4 9 4 0 0 3.06 0.00 0.00
        Roemer Wesley (Draci) 89.3  343 314 63 26 12 15 86 1 0 7 3 1 0 1.21 0.00 0.00
        Veselý Lukáš (Skokani) 70.7  325 272 78 45 39 41 29 2 2 4 6 0 0 4.97 0.00 0.00
        Rabinowitz Jake (Tempo) 75.0  319 286 60 41 31 28 84 2 2 3 7 2 0 3.72 0.00 0.00
        Bokaj Boris (Arrows) 77.0  311 289 63 19 11 11 59 1 2 4 2 0 0 1.29 0.00 0.00
        Minařík Petr (Draci) 75.3  306 284 54 21 16 14 63 0 2 5 0 1 0 1.91 0.00 0.00
        Chroust Radim (Draci) 76.3  302 284 61 14 12 15 57 0 1 1 0 0 0 1.41 0.00 0.00
        Brown Timothy (Hroši) 74.7  292 277 60 21 14 7 47 2 1 0 3 1 0 1.69 0.00 0.00
        Mac Nabb Maxwell (Skokani) 74.0  292 264 56 26 23 20 86 0 3 1 3 3 0 2.80 0.00 0.00
        Hušek Matěj (Eagles) 64.3  286 264 72 34 20 17 47 2 2 1 1 0 0 2.80 0.00 0.00
        Vykoukal Marko (Arrows) 67.0  266 245 52 20 19 16 43 6 0 0 1 0 0 2.55 0.00 0.00
        Havlíček Štěpán (Olympia) 57.3  253 214 51 35 25 32 28 1 5 3 4 1 0 3.92 0.00 0.00
        Šimek Jiří (Skokani) 48.3  236 214 77 49 42 12 14 6 1 4 6 1 0 7.82 0.00 0.00
        Dawson Christopher (Skokani) 43.7  212 185 64 42 36 17 20 5 1 2 6 1 0 7.42 0.00 0.00
        Mráz Daniel (Technika) 50.3  212 186 44 17 14 17 39 3 1 5 4 0 0 2.50 0.00 0.00
        Walker Tyson (Eagles) 42.0  208 150 42 32 30 38 28 0 13 14 0 0 0 6.43 0.00 0.00
        Pruša Michal (Nuclears) 40.7  203 172 56 39 32 17 16 5 3 9 5 0 0 7.08 0.00 0.00
        Schwarz Pavel (Skokani) 34.7  199 136 39 52 42 49 16 3 6 10 1 1 0 10.90 0.00 0.00
        Furko Ondřej (Draci) 47.3  194 176 40 12 12 9 23 0 1 4 0 0 0 2.28 0.00 0.00
        Procházka Pavel (Olympia) 37.0  188 151 48 42 35 28 31 2 3 2 6 0 0 8.51 0.00 0.00
        Vašourek Jan (Draci) 43.3  188 154 31 13 11 24 25 0 1 4 0 0 0 2.28 0.00 0.00
        Chiu Kenneth (Olympia) 39.7  187 153 36 34 25 25 44 2 1 7 7 0 0 5.67 0.00 0.00
        Blažek Šimon (Eagles) 35.7  186 156 50 38 26 27 17 2 3 1 2 0 0 6.56 0.00 0.00
        Josefus Lukáš (Eagles) 33.3  185 138 39 38 28 40 21 1 9 3 4 0 0 7.56 0.00 0.00
        Chappell Tyler (Nuclears) 40.7  184 154 32 26 16 21 32 1 3 6 0 0 0 3.54 0.00 0.00
        Nevěřil David (Tempo) 38.3  175 149 40 31 20 19 24 2 1 4 5 0 0 4.70 0.00 0.00
        Celkem 3155.5  13500 11862 2755 1499 1111 1156 2660 119 154 215 178 54 0 3.17 7.86 1.24
      • Jméno hráče PO A E FA
        Juněc Tomáš (Arrows) 483 26 5 0.990
        Kremláček Michael (Hroši) 446 16 8 0.983
        Budský Pavel (Draci) 437 20 6 0.987
        Vavruša Daniel (Kotlářka) 401 41 4 0.991
        Homolka Jan (Eagles) 350 35 12 0.970
        Voják Jakub (Skokani) 320 45 6 0.984
        Čech Petr (Draci) 331 28 3 0.992
        Vykoukal Michael (Arrows) 290 42 3 0.991
        Schwarz Ondřej (Skokani) 260 19 12 0.959
        Kočí Michal (Technika) 265 11 7 0.975
        Sandoval David (Eagles) 228 47 6 0.979
        Dvořák Martin (Hroši) 228 38 5 0.982
        Zýma Michal (Eagles) 108 115 20 0.918
        Ondráček Jakub (Hroši) 84 149 8 0.967
        Brammer Dylan Michael (Skokani) 90 134 12 0.949
        Hajtmar Jakub (Draci) 97 127 7 0.970
        Mc Knight Taylor (Nuclears) 192 34 4 0.983
        Kaplan Jakub (Arrows) 167 48 11 0.951
        Russ Cameron (Arrows) 79 139 8 0.965
        Menšík Vojtěch (Hroši) 52 155 17 0.924
        Urbánek Jan (Nuclears) 206 10 7 0.969
        Grepl Jakub (Arrows) 81 115 12 0.942
        Medeiros Andrew (Technika) 85 105 9 0.955
        Regner Robert (Technika) 167 26 5 0.975
        Zdražil Martin (Skokani) 74 105 18 0.909
        Rejman Marek (Tempo) 179 8 5 0.974
        Šůcha Matěj (Kotlářka) 172 14 2 0.989
        Dawson Christopher (Skokani) 81 83 18 0.901
        Chroust Přemek (Draci) 98 75 9 0.951
        Schneider Martin (Draci) 56 117 9 0.951
        Mužík Martin (Kotlářka) 154 14 4 0.977
        Síla Petr (Kotlářka) 89 65 12 0.928
        Kolář Libor (Olympia) 156 8 1 0.994
        Vohánka David (Tempo) 57 88 19 0.884
        Šusta Petr (Tempo) 143 16 2 0.988
        Smola Filip (Kotlářka) 51 96 11 0.930
        Šustal Jiří (Olympia) 139 8 8 0.948
        Amada Miharu (Olympia) 69 79 7 0.955
        Celkem 6965 2301 322 1.272
    • ČBP U11
      Sokol - Arrows
      6 : 2
    • ČBP U15
      Arrows - SaBaT
      6 : 3
    • ČBP U11
      Arrows - Baseball
      9 : 10
    • ČBP U15
      Sokol - Arrows
      0 : 11
    • ČBP U11
      Arrows - Olympia
      7 : 16
    • ČBP U15
      Skokani - Arrows
      5 : 9
    • EXTRALIGA 15.červen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Tempo 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 7 3
      Arrows 1 3 0 0 0 1 1 0 X 6 12 1