Vytisknout

EXTRALIGA 2017

Kategorie: Baseball - Muži

Informace

EXL

Tým Hraje
Tempo Praha O udržení
Technika Brno O udržení
Skokani Olomouc Fin. skupinu
Olympia Blansko O udržení
Nuclears Třebíč O udržení
Kotlářka Praha Fin. skupinu
Hroši Brno Fin. skupinu
Eagles Praha Fin. skupinu
Draci Brno Fin. skupinu
Arrows Ostrava Fin. skupinu

Rozpis


Filtr

Plánované zápasy


Nejsou zadány žádné zápasy...

Odehrané zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Místo Divize/fáze Výsledek (Stav)
130 23. 6. 2017 19:00 Arrows Nuclears Arrows Ostrava 12 - 1
175 22. 6. 2017 17:00 Technika Hroši Kraví hora (Technika) Brno 1 - 3
173 21. 6. 2017 19:30 Arrows Skokani Arrows Ostrava 0 - 7
171 21. 6. 2017 19:00 Draci Olympia MBS (Draci) Brno 5 - 0
174 21. 6. 2017 19:00 Eagles Nuclears 7 - 0
172 21. 6. 2017 17:00 Kotlářka Tempo Areál Markéta Praha 14 - 0
118 19. 6. 2017 17:00 Hroši Draci Komín (Hroši) Brno 3 - 10
113 18. 6. 2017 17:00 Draci Hroši MBS (Draci) Brno 2 - 0
61 18. 6. 2017 16:00 Arrows Technika Arrows Ostrava 6 - 3
67 18. 6. 2017 13:00 Skokani Tempo Skokani Olomouc 3 - 1
112 17. 6. 2017 16:00 Tempo Nuclears Tempo Praha 1 - 4
119 17. 6. 2017 16:00 Technika Kotlářka Kraví hora (Technika) Brno 4 - 6
116 17. 6. 2017 15:00 Skokani Olympia Skokani Olomouc 8 - 5
58 17. 6. 2017 13:00 Tempo Nuclears Tempo Praha 4 - 2
115 17. 6. 2017 13:00 Arrows Eagles Arrows Ostrava 2 - 3
60 17. 6. 2017 13:00 Technika Kotlářka Kraví hora (Technika) Brno 3 - 2
51 16. 6. 2017 20:00 Arrows Eagles Arrows Ostrava 5 - 3
38 11. 6. 2017 13:00 Tempo Technika Tempo Praha 1 - 2
169 11. 6. 2017 13:00 Skokani Nuclears Skokani Olomouc 8 - 2
101 10. 6. 2017 16:00 Tempo Technika Tempo Praha 3 - 2

Výsledky



Vyřazovací zápasy (playoff)


Semifinále R
Arrows 9
Kotlářka 2

Finále 1 2 3 4 W
Arrows 2 2 6 5 1
Draci 3 3 5 6 3

Křížová tabulka skupiny o udržení


Tým NUC OLY TEC TEM
Nuclears
Olympia
Technika
Tempo

Křížová tabulka základní části


Tým DRA ARR HRO EAG SKO KOT TEC NUC TEM OLY
Draci 1-4
10-2
3-0
3-10
10-3
2-0
6-5
6-1
10-6
4-3
8-5
21-7
8-2
8-3
3-4
13-3
6-3
5-3
7-0
6-3
9-3
12-6
2-3
11-0
2-1
0-1
9-0
9-0
2-1
7-1
5-2
10-0
5-0
6-0
12-1
8-0
Arrows 4-1
2-10
0-3
10-3
0-2
4-0
2-1
9-2
2-3
5-3
5-2
5-0
0-7
0-1
2-4
6-5
4-2
3-2
23-13
7-4
6-3
4-2
4-2
7-2
8-4
12-1
10-0
7-1
5-1
9-0
10-5
7-1
5-0
10-2
8-1
15-0
Hroši 3-10
0-2
5-6
1-6
2-0
0-4
1-2
2-9
10-7
12-4
4-3
4-7
8-4
8-0
1-2
4-8
4-0
14-6
2-5
4-3
3-1
4-5
5-4
8-7
2-8
7-0
6-1
8-2
7-5
8-0
9-1
5-1
8-7
10-0
4-3
2-1
Eagles 6-10
3-4
5-8
7-21
3-2
3-5
2-5
0-5
7-10
4-12
3-4
7-4
3-4
9-3
8-1
1-2
3-2
8-2
7-2
4-7
15-12
9-5
3-4
9-8
7-0
10-5
19-10
4-0
5-4
9-3
15-5
10-2
7-2
3-4
9-0
7-5
Skokani 2-8
3-8
4-3
3-13
7-0
1-0
4-2
5-6
4-8
0-8
2-1
8-4
4-3
3-9
1-8
2-1
2-10
0-7
1-6
7-8
2-2
5-8
3-12
1-3
8-2
2-5
10-2
10-1
3-1
3-2
1-0
4-2
2-1
8-5
4-3
9-8
Kotlářka 3-6
3-5
0-7
3-6
2-4
2-3
13-23
4-7
0-4
6-14
5-2
3-4
2-3
2-8
2-7
7-4
10-2
7-0
6-1
8-7
6-4
2-3
8-7
8-0
3-2
0-3
11-3
4-0
14-0
7-8
0-2
4-3
3-5
6-0
7-4
4-0
Technika 3-9
6-12
3-2
0-11
3-6
2-4
2-4
2-7
1-3
5-4
4-5
7-8
12-15
5-9
4-3
8-9
2-2
8-5
12-3
3-1
4-6
3-2
7-8
0-8
5-8
5-6
5-0
3-0
2-1
2-3
12-6
16-1
14-1
6-1
2-1
13-5
Nuclears 1-2
1-0
0-9
0-9
4-8
1-12
0-10
1-7
8-2
0-7
1-6
2-8
0-7
5-10
10-19
0-4
2-8
5-2
2-10
1-10
2-3
3-0
3-11
0-4
8-5
6-5
0-5
0-3
4-1
2-4
1-2
3-2
1-0
3-0
1-6
4-0
Tempo 1-2
1-7
2-5
0-10
1-5
0-9
5-10
1-7
5-7
0-8
1-9
1-5
4-5
3-9
5-15
2-10
1-3
2-3
0-1
2-4
0-14
8-7
2-0
3-4
1-2
3-2
6-12
1-16
1-4
4-2
2-1
2-3
6-5
6-2
8-2
3-4
Olympia 0-5
0-6
1-12
0-8
0-5
2-10
1-8
0-15
7-8
0-10
3-4
1-2
2-7
4-3
0-9
5-7
1-2
5-8
3-4
8-9
5-3
0-6
4-7
0-4
1-14
1-6
1-2
5-13
0-1
0-3
6-1
0-4
5-6
2-6
2-8
4-3

Pořadí



Tabulka finálové skupiny


Tým G W L T PCT GB RF : RA
Draci Brno 19 17 2 0 0.895 - 115 : 48
Arrows Ostrava 20 15 5 0 0.750 2.5 115 : 69
Kotlářka Praha 16 8 8 0 0.500 7.5 107 : 89
Eagles Praha 15 5 10 0 0.333 1 74 : 106
Hroši Brno 15 4 11 0 0.267 11 55 : 78
Skokani Olomouc 15 1 14 0 0.067 14 44 : 120

Tabulka skupiny o udržení


Tým G W L T PCT GB RF : RA
Nuclears Třebíč 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
Olympia Blansko 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
Technika Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
Tempo Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0

Tabulka základní části


Tým G W L T PCT GB RF : RA
Draci Brno 36 31 5 0 0.861 - 249 : 86
Arrows Ostrava 36 29 7 0 0.806 2 220 : 93
Hroši Brno 36 23 13 0 0.639 8 185 : 134
Eagles Praha 36 21 15 0 0.583 1 234 : 182
Skokani Olomouc 36 19 16 1 0.542 11.5 138 : 170
Kotlářka Praha 36 17 19 0 0.472 14 175 : 161
Technika Brno 36 16 19 1 0.458 14.5 191 : 179
Nuclears Třebíč 36 11 25 0 0.306 2 85 : 201
Tempo Praha 36 8 28 0 0.222 23 93 : 214
Olympia Blansko 36 4 32 0 0.111 27 79 : 229

Statistiky


Filtr

Statistiky pálkařů



Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
Cameron Russ (ARR) 206 43 73 13 2 5 36 8 1 17 21 7 2 0.354 0.418 0.510
Jakub Malík (ARR) 193 46 67 8 2 10 45 0 1 14 33 9 3 0.347 0.411 0.565
Tomáš Juněc (ARR) 210 42 71 20 0 9 54 4 0 24 33 1 7 0.338 0.397 0.562
Michael Vykoukal (ARR) 172 24 56 7 3 2 27 4 4 12 16 0 6 0.326 0.358 0.436
Tomáš Míček (ARR) 41 9 12 0 0 0 7 1 1 6 8 1 2 0.293 0.380 0.293
Jakub Grepl (ARR) 178 31 51 9 1 2 15 7 2 18 49 2 1 0.287 0.357 0.382
Martin Šmoldas (ARR) 32 5 9 2 0 0 2 0 0 2 4 0 1 0.281 0.314 0.344
Aleš Navrátil (ARR) 194 28 54 12 0 2 34 5 4 20 16 2 9 0.278 0.338 0.371
Devon Ramirez (ARR) 188 43 46 3 1 1 21 23 7 46 32 6 5 0.245 0.400 0.287
Jakub Kubica (ARR) 159 23 37 2 2 0 12 1 2 32 40 1 2 0.233 0.361 0.270
Jakub Kaplan (ARR) 162 30 37 5 0 1 22 16 4 17 42 6 8 0.228 0.311 0.278
Tomáš Kovala (ARR) 27 3 4 0 0 0 5 1 1 1 13 1 1 0.148 0.200 0.148
Tomáš Ondra (ARR) 71 6 9 0 0 0 3 1 0 6 24 0 1 0.127 0.192 0.127
Martin Citovecký (ARR) 16 1 0 0 0 0 0 0 0 1 9 1 1 0.000 0.105 0.000
Tým celkem 1849 334 526 81 11 32 283 71 27 216 340 37 49 0.284 0.362 0.392

Statistiky nadhazovačů



Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
Boris Bokaj (ARR) 77  311 289 63 19 11 11 59 1 2 4 2 0 0 1.28 7.36 0.96
Devon Ramirez (ARR) 13  53 43 4 2 2 10 14 1 1 0 0 1 0 1.38 2.77 1.08
Ondřej Satoria (ARR) 124 1/3 485 432 84 33 24 41 104 3 5 0 5 3 0 1.73 6.08 1.01
Tomáš Ondra (ARR) 38  150 140 32 8 8 7 23 2 0 0 1 0 0 1.89 7.58 1.03
Joseph Goodman (ARR) 128  524 457 96 44 27 53 108 8 4 4 3 1 0 1.89 6.75 1.16
Michal Prokeš (ARR) 22 2/3 94 88 22 6 6 3 22 2 2 3 0 0 0 2.38 8.74 1.10
Marko Vykoukal (ARR) 67  266 245 52 20 19 16 43 6 0 0 1 0 0 2.55 6.99 1.01
Tým celkem 470  1883 1694 353 132 97 141 373 23 14 11 12 5 0 1.86 6.76 1.05

Statistiky polařů



Jméno hráče PO A E FA
Aleš Navrátil (ARR) 16 0 0 1.000
Ondřej Satoria (ARR) 2 22 0 1.000
Devon Ramirez (ARR) 117 8 1 0.992
Michael Vykoukal (ARR) 290 42 3 0.991
Tomáš Juněc (ARR) 483 26 5 0.990
Jakub Malík (ARR) 82 5 2 0.978
Boris Bokaj (ARR) 7 28 1 0.972
Cameron Russ (ARR) 79 139 8 0.965
Jakub Kaplan (ARR) 167 48 11 0.951
Jakub Kubica (ARR) 43 97 8 0.946
Tomáš Kovala (ARR) 18 16 2 0.944
Jakub Grepl (ARR) 81 115 12 0.942
Marko Vykoukal (ARR) 3 11 1 0.933
Tomáš Ondra (ARR) 24 7 3 0.912
Joseph Goodman (ARR) 10 18 3 0.903
Martin Šmoldas (ARR) 5 13 2 0.900
Tým celkem 1427 595 62 0.970