• Arrows Fest a Exhibice s HC Vítkovice Ridera a Steelers. Den plný sportu, hudby a zábavy! Na závěr Pojedeme do Krpole!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • 2. turnaj – na vítězné vlně

    Aktuality - Tým: Softball Ženy

    Číst dál...
  • KADETKY ZTRÁCEJÍ 2 BODY NA PRVNÍ PŘÍČKU V EXTRALIZE

    Aktuality - Tým: Softball U16

    Číst dál...
  • Junioři vybojovali postup na republikový Final Six

    Aktuality - Tým: Baseball U18

    Číst dál...
  • Final Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
    
    • pá 27.červenec 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Tempo Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 28.červenec 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Eagles Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • ne 29.červenec 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Draci Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • ne 5.srpen 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Eagles Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 10.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Tempo Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 17.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Hroši Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 25.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Draci Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 31.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Hroši Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 18.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • so 18.srpen 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • ne 19.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - SaBaT
    • sobota, 25.srpen 2018

      Moravská liga žákyň
      3. turnaj
    • ne 16.září 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U15
      Arrows - Skokani
    • ne 16.září 2018 15:00

      Moravian-Silesian League U15
      Klasik - Arrows
    

    2018

    Baseball

    • EXTRALIGA U18 (EXL18)
      posnameabbrgpgwglspsm
      1Draci Brno 18Draci Brno 181210214048
      2Cardion Hroši Brno 18Cardion Hroši Brno 18129311656
      3Draci Brno 17Draci Brno 17128411473
      4Arrows OstravaArrows Ostrava1256102102
      5Třebíč NuclearsTřebíč Nuclears1257111125
      6Technika BrnoTechnika Brno123893161
      7Cardion Hroši Brno 17Cardion Hroši Brno 171211167178
      1Eagles Praha GreenEagles Praha Green109113640
      2SaBaT PrahaSaBaT Praha114790135
      3Kotlářka PrahaKotlářka Praha8539568
      3Patriots LiberecPatriots Liberec945110117
      5Eagles Praha WhiteEagles Praha White102858129
    • EXTRALIGA (EXL)
      posnameabbrgpgwglspsm
      5Eagles PrahaEagles Praha220246
      5Draci BrnoDraci Brno220198
      5Arrows OstravaArrows Ostrava2201513
      8Kotlářka PrahaKotlářka Praha2021315
      8Cardion Hroši BrnoCardion Hroši Brno202819
      8Tempo Titans PrahaTempo Titans Praha202624
    • Moravian-Silesian League U15 (MSL15)
      posnameabbrgpgwglspsm
      1Arrows OstravaArrows Ostrava5508514
      2Klasik Frýdek-MístekKlasik Frýdek-Místek5142875
      3Skokani OlomoucSkokani Olomouc4132650
    • Moravian-Silesian League U13 (MSL13)
      posnameabbrgpgwglspsm
      1Klasik Frýdek-MístekKlasik Frýdek-Místek1212014831
      2Arrows OstravaArrows Ostrava1210214959
      3Skokani OlomoucSkokani Olomouc12559289
      4Cobblers ZlínCobblers Zlín125778102
      5Silesia RybnikSilesia Rybnik125211268
      5Rawa KatowiceRawa Katowice123951135
      7Cannibals ŠumperkCannibals Šumperk1201269215
    • Moravian-Silesian League U11 (MSL11)
      posnameabbrgpgwglspsm
      1Klasik Frýdek-Místek WhitesKlasik Frýdek-Místek Whites1212011640
      2Arrows OstravaArrows Ostrava128411469
      3Klasik Frýdek-Místek RedsKlasik Frýdek-Místek Reds12396183
      4Skokani OlomoucSkokani Olomouc1211127126

    Softball

    • Extraliga kadetek (ELKY)
      posnameabbrgpgwglgspcppspsm
      1Tempo PrahaTempo Praha15105002510364
      2Trutnov HSMTrutnov HSM1587002312694
      Arrows OstravaArrows Ostrava1495002310184
      4Cats BrnoCats Brno1459001979121
      5Eagles PrahaEagles Praha14410001880126
    • Extraliga žákyň (ELZY)
    • 3. česká softballová liga žen (3CSL)
    • Extraliga juniorek (ELJY)
      posnameabbrgpgwglgspcppspsm
      1Arrows OstravaArrows Ostrava16133002916969
      Eagles PrahaEagles Praha181170029169124
      3Tempo PrahaTempo Praha16115002712667
      Trnava Panthers (SVK)Trnava Panthers (SVK)207130027101166
      5SaBaT PrahaSaBaT Praha18512102274189
      6SK Joudrs PrahaSK Joudrs Praha16511002198122