Vytisknout

Severomoravský přebor žáků 2011

Kategorie: Baseball - Žáci (U11)

Informace

SMPZ

Tým Hraje
Skokani Olomouc Základní část
Klasik Frýdek Místek Základní část
Katalpa Ostrava Základní část
Cannibals Šumperk Základní část
BK Snails Orlová Základní část
Arrows Ostrava Základní část

Rozpis


Filtr

Plánované zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Místo Divize/fáze Výsledek (Stav)
1203 4. 9. 2011 10:00 Skokani BK Snails Skokani Olomouc Plánovaný
1103 7. 9. 2011 17:00 Cannibals Arrows Šumperk (Cannibals) Šumperk Plánovaný

Odehrané zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Místo Divize/fáze Výsledek (Stav)
1302 11. 9. 2011 10:00 Arrows Skokani Arrows Ostrava Finále 17 - 13
1301 10. 9. 2011 10:00 Skokani Arrows Skokani Olomouc Finále 4 - 15
1102 4. 9. 2011 13:00 Arrows Cannibals Arrows Ostrava Semifinále 15 - 5
1101 4. 9. 2011 10:00 Arrows Cannibals Arrows Ostrava Semifinále 12 - 2
1202 3. 9. 2011 14:00 BK Snails Skokani Kunovice Kunovice Semifinále 6 - 7
1201 3. 9. 2011 10:00 BK Snails Skokani Kunovice Kunovice Semifinále 1 - 5
27 1. 7. 2011 16:30 Skokani Klasik Skokani Olomouc 99 - 99
2 27. 6. 2011 16:30 Cannibals Skokani Skokani Olomouc 0 - 11
22 26. 6. 2011 10:00 Skokani Arrows Skokani Olomouc 12 - 5
14 25. 6. 2011 12:00 Cannibals BK Snails Snails Orlová 6 - 2
29 25. 6. 2011 10:00 BK Snails Cannibals Kunovice Kunovice 7 - 9
30 21. 6. 2011 17:00 Klasik Arrows Frýdek-Místek 2 - 14
28 18. 6. 2011 16:00 Skokani Katalpa Šumperk (Cannibals) Šumperk 2 - 3
13 18. 6. 2011 14:00 Katalpa Skokani Šumperk (Cannibals) Šumperk 7 - 10
16 6. 6. 2011 16:30 Katalpa Arrows Arrows Ostrava 7 - 13
24 4. 6. 2011 15:00 Klasik Cannibals Skokani Olomouc 99 - 99
21 4. 6. 2011 10:00 Skokani BK Snails Skokani Olomouc 8 - 21
23 3. 6. 2011 16:30 BK Snails Katalpa Snails Orlová 0 - 9
20 31. 5. 2011 16:00 Katalpa Klasik Frýdek-Místek 10 - 7
25 30. 5. 2011 17:00 Arrows BK Snails Arrows Ostrava 13 - 17

Výsledky



Vyřazovací zápasy (playoff)


Semifinále 1 2 W
Skokani 5 7 2
BK Snails 1 6 0

Semifinále 1 2 W
Cannibals 2 5 0
Arrows 12 15 2

Finále 1 2 W
Arrows 15 17 2
Skokani 4 13 0

Pořadí



Celkové pořadí


Celk. Tým
1. 0. Arrows Ostrava
2. 0. Skokani Olomouc
3. 0. BK Snails Orlová
4. 0. Cannibals Šumperk
5. 0. Klasik Frýdek Místek
6. 0. Katalpa Ostrava

Tabulka základní části


Tým G W L T PCT GB RF : RA
Arrows Ostrava 10 8 2 0 0.800 - 113 : 72
BK Snails Orlová 10 6 4 0 0.600 2 94 : 72
Skokani Olomouc 10 5 4 1 0.550 2.5 185 : 166
Katalpa Ostrava 10 4 4 2 0.500 3 252 : 261
Cannibals Šumperk 10 3 4 3 0.450 3.5 340 : 349
Klasik Frýdek Místek 10 0 8 2 0.100 7 235 : 299

Statistiky


Filtr

Statistiky pálkařů



Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
Jakub Grepl (ARR) 50 28 28 8 3 4 21 7 3 5 4 1 0 0.560 0.607 1.080
Michal Prokeš (ARR) 40 23 20 8 3 0 18 8 2 7 1 2 0 0.500 0.592 0.850
Matěj Satoria (ARR) 39 19 16 3 0 0 8 10 0 10 2 0 0 0.410 0.531 0.487
Tomáš Rafael (ARR) 36 20 13 3 3 1 12 6 2 6 5 0 0 0.361 0.452 0.694
Samuel Noskievič (ARR) 39 15 12 1 1 0 13 1 0 12 8 1 4 0.308 0.446 0.385
Ondřej Polach (ARR) 14 9 4 1 1 0 7 5 0 8 5 1 0 0.286 0.565 0.500
Daniel Černý (ARR) 42 23 12 2 2 2 12 7 0 8 5 2 1 0.286 0.415 0.571
David Čontoš (ARR) 18 9 3 0 0 0 1 8 1 5 8 2 0 0.167 0.400 0.167
Ondřej Košata (ARR) 30 10 5 2 0 0 5 2 0 4 13 1 0 0.167 0.286 0.233
David Prokeš (ARR) 14 6 1 0 0 0 2 2 0 9 9 0 0 0.071 0.435 0.071
Michael Andraško (ARR) 12 5 0 0 0 0 1 2 2 8 6 1 2 0.000 0.391 0.000
Tým celkem 334 167 114 28 13 7 100 58 10 82 66 11 7 0.341 0.477 0.566

Statistiky nadhazovačů



Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
Michal Prokeš (ARR) 10 2/3 40 22 2 0 0 2 25 0 0 0 1 0 4 0.00 1.69 0.38
Jakub Grepl (ARR) 24  102 29 9 15 6 21 53 0 1 1 4 1 1 2.25 3.38 1.25
Matěj Satoria (ARR) 15 2/3 79 52 10 21 4 10 28 0 0 3 3 1 1 2.29 5.74 1.28
Samuel Noskievič (ARR) 17  85 53 12 13 5 16 23 0 1 1 2 0 2 2.64 6.35 1.65
Tým celkem 67 1/3 306 156 33 49 15 49 129 0 2 5 10 2 8 2.01 4.43 1.22

Statistiky polařů



Jméno hráče PO A E FA
Daniel Černý (ARR) 97 7 7 0.937
David Čontoš (ARR) 33 2 5 0.875
Michal Prokeš (ARR) 31 12 7 0.860
Jakub Grepl (ARR) 21 8 6 0.829
Matěj Satoria (ARR) 8 6 4 0.778
Samuel Noskievič (ARR) 9 8 6 0.739
Tomáš Rafael (ARR) 7 5 5 0.706
Ondřej Košata (ARR) 22 5 13 0.675
Tým celkem 228 53 53 0.841