Vytisknout

Kvalifikace ČBP U11

19. 5. 2017 - 21. 5. 2017 | Areál: Třebíč (Nuclears) Třebíč | Kategorie: Baseball - Žáci (U11)

Informace


Kvalifikace ČBP U11
  • pořadatelství: Sokol Hluboká a Nuclears Třebíč (schváleno 20.4.)
  • zájem o pořadatelství: Nuclears Třebíč, Sokol Hluboká nad Vltavou
  • termín - 19.-21.5.
  • komisař kvalifikace (Třebíč): Pavel Jozek, mobil: 607 850 585, email: pjozek@baseball.cz
  • komisař kvalifikace (Hluboká): Bohuslav Roll, mobil: 728 007 992, email: bobroll@volny.cz
  • ředitelka turnaje (Hluboká): Ing. Kateřina Chalupová, mobil: 720022543, email: chalupova@sport-hluboka.cz
  • objednávky stravy (Hluboká): Mária Vlachová, mobil: 606096326, email: vlachova@sport-hluboka.cz
  • nabídka stravy (Hluboká) - (zde)
  • nabídka ubytování (Hluboká) - (zde)
  • nabídka stravy (Třebíč) - (zde)
  • nabídka ubytování (Třebíč) - (zde)
  • přidělování mládežnických turnajů, zásady a podmínky - (zde)
  • naplnění soupisky (manuál) - (zde)
  • soutěžní řád mládeže 2017 - (zde)
  • oficiální pravidla baseballu 2017 - (zde)
  • limitace nadhozů 2017- (zde)
  • počet směn: 6inn nebo 100min.+dohrávka, bez časového omezení finále, zápas o 3. místo
  • pravidlo pro extra směny 2017- (zde)
  • míče - SSK GM
  • odhlášené týmy v termínu bez penalizace - Brewers Klatovy
  • odhlášené týmy po termínu - Pelicans Bučovice

A Hluboká
Baseball Plzeň
Draci Brno
SaBaT Praha
Technika Brno
B Hluboká
Olympia Blansko
Wolfs Domažlice
C Třebíč
Arrows Ostrava
Rytíři Trutnov
Skokani Olomouc
D Třebíč
Blesk Jablonec
Eagles Praha
Nuclears Třebíč
Oilers Hodonín
Pipas Brno

Rozpis


Filtr

Plánované zápasy


Nejsou zadány žádné zápasy...

Odehrané zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Hřiště Skupina Výsledek (Stav)
50 21. 5. 2017 11:30 Eagles Arrows Třebíč A 19 - 5
46 20. 5. 2017 17:30 Arrows Rytíři Třebíč A C Třebíč 6 - 7
40 20. 5. 2017 11:30 Skokani Arrows Třebíč A C Třebíč 10 - 17
34 19. 5. 2017 15:30 Arrows Klasik Třebíč A C Třebíč 17 - 4
28 19. 5. 2017 9:30 Hroši Arrows Třebíč A C Třebíč 24 - 4

Výsledky



Křížové tabulky základních skupin

A Hluboká
Tým SAB DRA TEC PLZ
SaBaT
Draci
Technika
Baseball

B Hluboká
Tým OLY WOL
Olympia
Wolfs

C Třebíč
Tým TRU ARR SKO
Rytíři 7 - 6
Arrows 6 - 7
17 - 10
Skokani 10 - 17

D Třebíč
Tým EAG HOD PIP NUC BLE
Eagles
Oilers
Pipas
Nuclears
Blesk

Pořadí



Tabulky základních skupin

A Hluboká
Tým G W L T PCT GB RF : RA
0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
SaBaT Praha 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
Draci Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
Technika Brno 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
Baseball Plzeň 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0

B Hluboká
Tým G W L T PCT GB RF : RA
0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
Olympia Blansko 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0
Wolfs Domažlice 0 0 0 0 0.000 - 0 : 0

C Třebíč
Tým G W L T PCT GB RF : RA
Rytíři Trutnov 1 1 0 0 1.000 - 7 : 6
Arrows Ostrava 5 2 3 0 0.400 1 49 : 64
0 0 0 0 0.000 .5 0 : 0
0 0 0 0 0.000 .5 0 : 0
Skokani Olomouc 1 0 1 0 0.000 1 10 : 17

D Třebíč
Tým G W L T PCT GB RF : RA
Eagles Praha 1 1 0 0 1.000 - 19 : 5
Oilers Hodonín 0 0 0 0 0.000 .5 0 : 0
Pipas Brno 0 0 0 0 0.000 .5 0 : 0
Nuclears Třebíč 0 0 0 0 0.000 .5 0 : 0
Blesk Jablonec 0 0 0 0 0.000 .5 0 : 0

Statistiky


Filtr

Statistiky pálkařů


Nejsou zadány žádné statistiky...

Statistiky nadhazovačů


Nejsou zadány žádné statistiky...

Statistiky polařů


Nejsou zadány žádné statistiky...