Vytisknout

Moravian-Silesian League U10 2014

Kategorie: BeeBall - Coachpitch U10

Informace

MSL10

Tým Hraje
Skokani Olomouc Základní část
Silesia Rybnik Základní část
Klasik Frýdek Místek Základní část
Gepardy Zory Základní část
Cannibals Šumperk Základní část
Arrows Ostrava Základní část

Turnaje



Rozpis


Filtr

Plánované zápasy


Nejsou zadány žádné zápasy...

Odehrané zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Místo Divize/fáze Výsledek (Stav)
1075 6. 9. 2014 15:00 Arrows Cannibals Žory 9 - 0
1074 6. 9. 2014 15:00 Klasik Skokani Žory 9 - 0
1073 6. 9. 2014 15:00 Gepardy Silesia Žory 5 - 14
1072 6. 9. 2014 14:00 Klasik Silesia Žory 13 - 20
1070 6. 9. 2014 14:00 Arrows Skokani Žory 9 - 0
1071 6. 9. 2014 14:00 Cannibals Gepardy Žory 0 - 9
1069 6. 9. 2014 12:00 Arrows Gepardy Žory 11 - 8
1067 6. 9. 2014 12:00 Klasik Cannibals Žory 9 - 0
1068 6. 9. 2014 12:00 Skokani Silesia Žory 0 - 9
1065 6. 9. 2014 11:00 Klasik Gepardy Žory 12 - 5
1064 6. 9. 2014 11:00 Arrows Silesia Žory 13 - 16
1066 6. 9. 2014 11:00 Skokani Cannibals Žory 0 - 0
1061 6. 9. 2014 10:00 Arrows Klasik Žory 14 - 19
1062 6. 9. 2014 10:00 Cannibals Silesia Žory 0 - 9
1063 6. 9. 2014 10:00 Skokani Gepardy Žory 0 - 9
1047 14. 6. 2014 14:30 Skokani Klasik Skokani Olomouc 2 - 11
1048 14. 6. 2014 14:30 Cannibals Arrows Skokani Olomouc 5 - 15
1054 14. 6. 2014 13:45 Cannibals Skokani Skokani Olomouc 15 - 9
1046 14. 6. 2014 13:45 Silesia Gepardy Skokani Olomouc 16 - 4
1052 14. 6. 2014 13:00 Silesia Arrows Skokani Olomouc 15 - 10

Výsledky



Pořadí



Celkové pořadí


Celk. Tým
1. 0. Arrows Ostrava
2. 0. Klasik Frýdek Místek
3. 0. Silesia Rybnik
4. 0. Gepardy Zory
5. 0. Skokani Olomouc
6. 0. Cannibals Šumperk

Tabulka základní části


Tým G W L T PCT GB RF : RA
Arrows Ostrava 20 16 3 1 0.825 - 266 : 149
Klasik Frýdek Místek 20 13 6 1 0.675 3 236 : 147
Silesia Rybnik 20 13 6 1 0.675 3 189 : 150
Gepardy Zory 20 6 13 1 0.325 1 140 : 206
Skokani Olomouc 20 5 14 1 0.275 11 141 : 199
Cannibals Šumperk 20 4 15 1 0.225 12 136 : 257