Vytisknout

Mistrovství republiky ml. žáků COACHBALL

27. 9. 2014 - 28. 9. 2014 | Areál: Tempo Praha | Kategorie: BeeBall - Coachpitch U10

Informace


Mistrovství republiky ml. žáků COACHBALL

    A
    Arrows Ostrava
    Eagles Praha
    Technika Brno
    B
    Hroši Brno
    SaBaT Praha
    Sokol Hluboká
    C
    Draci Brno
    Nuclears Třebíč
    Piráti Žacléř
    D
    Olympia Blansko
    Pipas Brno
    Tempo Praha

    Rozpis

    
    Filtr

    Plánované zápasy


    Nejsou zadány žádné zápasy...

    Odehrané zápasy


    Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Hřiště Skupina Výsledek (Stav)
    27 28. 9. 2014 16:00 Nuclears Draci 1 (cetrální) 2 - 3
    28 28. 9. 2014 16:00 Sokol Technika 2 (zadní) 3 - 9
    25 28. 9. 2014 15:00 Pipas Eagles 1 (cetrální) 2 - 5
    26 28. 9. 2014 15:00 Hroši Tempo 2 (zadní) 5 - 8
    23 28. 9. 2014 14:00 Olympia Piráti 1 (cetrální) 4 - 14
    24 28. 9. 2014 14:00 Arrows SaBaT 2 (zadní) 3 - 5
    21 28. 9. 2014 13:00 Sokol Nuclears 1 (cetrální) 1 - 6
    22 28. 9. 2014 13:00 Technika Draci 2 (zadní) 3 - 13
    19 28. 9. 2014 12:00 Hroši Pipas 1 (cetrální) 5 - 8
    20 28. 9. 2014 12:00 Eagles Tempo 2 (zadní) 5 - 3
    17 28. 9. 2014 11:00 Arrows Olympia 1 (cetrální) 4 - 8
    18 28. 9. 2014 11:00 SaBaT Piráti 2 (zadní) 9 - 11
    15 28. 9. 2014 10:00 Draci Pipas 1 (cetrální) 4 - 2
    16 28. 9. 2014 10:00 Tempo Nuclears 2 (zadní) 8 - 10
    13 28. 9. 2014 9:00 Eagles Sokol 1 (cetrální) 6 - 7
    14 28. 9. 2014 9:00 Hroši Technika 2 (zadní) 3 - 5
    11 27. 9. 2014 16:00 Draci Nuclears 1 (cetrální) 3 - 2
    12 27. 9. 2014 16:00 SaBaT Hroši 2 (zadní) 4 - 12
    9 27. 9. 2014 15:00 Olympia Pipas 1 (cetrální) 7 - 23
    10 27. 9. 2014 15:00 Technika Arrows 2 (zadní) 7 - 6

    Výsledky

    

    Pořadí

    

    Celkové pořadí


    Tým
    1. Draci Brno
    2. Nuclears Třebíč
    3. Technika Brno
    4. Sokol Hluboká
    5. Eagles Praha
    6. Pipas Brno
    7. Tempo Praha
    8. Hroši Brno
    9. Piráti Žacléř
    10. Olympia Blansko
    11. SaBaT Praha
    12. Arrows Ostrava