• Bokaj: Tým, vůle a hlad! Baseballisté Arrows slaví historický titul

    Aktuality

    Číst dál...
  • Baseballisté Ostravy mají mečbol. Vrátí se finále do dračí sluje?

    Aktuality

    Číst dál...
  • Cesta za stříbrem na MČR žákyň

    Aktuality

    Číst dál...
  • Úspěšné tažení žen ve 3. lize – postup je doma!

    Aktuality

    Číst dál...
  • osobností Wild Card je Jana Slaninová atletka SSK Vítkovice

    Aktuality

    Číst dál...
    

    Moravian-Silesian League U9

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Skokani Skokani Olomouc SKO
      Cobblers Cobblers Zlín BCZ
      Klasik Klasik Frýdek-Místek KLA
      Arrows Arrows Ostrava ARR
      Katowice Rawa Katowice RAW
      Cannibals Cannibals Šumperk SUM
    • Žádné zápasy nejsou zadány...

      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Skokani Olomouc 25 20 5 0 0.800 - 232 : 135
        Cobblers Zlín 25 18 7 0 0.720 2 225 : 147
        Klasik Frýdek-Místek 25 17 8 0 0.680 3 208 : 167
        Arrows Ostrava 25 10 15 0 0.400 10 155 : 174
        Rawa Katowice 25 9 16 0 0.360 11 150 : 214
        Cannibals Šumperk 25 1 24 0 0.040 19 38 : 171
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
        2016-04-16T13:00 so 16.4.2016 13:00 Arrows 6 : 0 Cannibals Arrows
        2016-04-16T13:00 so 16.4.2016 13:00 Skokani 8 : 7 Katowice Arrows
        2016-04-16T13:00 so 16.4.2016 13:00 Klasik 10 : 9 Cobblers Arrows
        2016-04-16T14:00 so 16.4.2016 14:00 Arrows 6 : 8 Skokani Arrows
        2016-04-16T14:00 so 16.4.2016 14:00 Cannibals 0 : 6 Cobblers Arrows
        2016-04-16T14:00 so 16.4.2016 14:00 Katowice 10 : 11 Klasik Arrows
        2016-04-16T15:00 so 16.4.2016 15:00 Cobblers 10 : 11 Skokani Arrows
        2016-04-16T15:00 so 16.4.2016 15:00 Katowice 6 : 5 Arrows Arrows
        2016-04-16T15:00 so 16.4.2016 15:00 Klasik 6 : 0 Cannibals Arrows
        2016-04-16T16:00 so 16.4.2016 16:00 Cobblers 3 : 6 Katowice Arrows
        2016-04-16T16:00 so 16.4.2016 16:00 Skokani 6 : 0 Cannibals Arrows
        2016-04-16T16:00 so 16.4.2016 16:00 Arrows 6 : 9 Klasik Arrows
        2016-04-16T17:00 so 16.4.2016 17:00 Cannibals 0 : 6 Katowice Arrows
        2016-04-16T17:00 so 16.4.2016 17:00 Arrows 2 : 6 Cobblers Arrows
        2016-04-16T17:00 so 16.4.2016 17:00 Klasik 9 : 5 Skokani Arrows
        2016-05-07T13:00 so 7.5.2016 13:00 Cannibals 0 : 6 Arrows Skokani
        2016-05-07T13:00 so 7.5.2016 13:00 Katowice 5 : 12 Skokani Skokani
        2016-05-07T13:00 so 7.5.2016 13:00 Cobblers 10 : 9 Klasik Skokani
        2016-05-07T14:00 so 7.5.2016 14:00 Skokani 15 : 4 Arrows Skokani
        2016-05-07T14:00 so 7.5.2016 14:00 Cobblers 6 : 0 Cannibals Skokani
        2016-05-07T14:00 so 7.5.2016 14:00 Klasik 6 : 5 Katowice Skokani
        2016-05-07T15:00 so 7.5.2016 15:00 Skokani 13 : 7 Cobblers Skokani
        2016-05-07T15:00 so 7.5.2016 15:00 Arrows 10 : 5 Katowice Skokani
        2016-05-07T15:00 so 7.5.2016 15:00 Cannibals 0 : 6 Klasik Skokani
        2016-05-07T16:00 so 7.5.2016 16:00 Katowice 3 : 17 Cobblers Skokani
        2016-05-07T16:00 so 7.5.2016 16:00 Cannibals 0 : 6 Skokani Skokani
        2016-05-07T16:00 so 7.5.2016 16:00 Klasik 9 : 4 Arrows Skokani
        2016-05-07T17:00 so 7.5.2016 17:00 Katowice 6 : 0 Cannibals Skokani
        2016-05-07T17:00 so 7.5.2016 17:00 Cobblers 3 : 1 Arrows Skokani
        2016-05-07T17:00 so 7.5.2016 17:00 Skokani 11 : 10 Klasik Skokani
        2016-06-11T13:00 so 11.6.2016 13:00 Arrows 10 : 4 Cannibals Šumperk
        2016-06-11T13:00 so 11.6.2016 13:00 Skokani 11 : 7 Katowice Šumperk
        2016-06-11T13:00 so 11.6.2016 13:00 Klasik 6 : 8 Cobblers Šumperk
        2016-06-11T14:00 so 11.6.2016 14:00 Arrows 9 : 6 Skokani Šumperk
        2016-06-11T14:00 so 11.6.2016 14:00 Cannibals 6 : 15 Cobblers Šumperk
        2016-06-11T14:00 so 11.6.2016 14:00 Katowice 5 : 8 Klasik Šumperk
        2016-06-11T15:00 so 11.6.2016 15:00 Cobblers 15 : 3 Skokani Šumperk
        2016-06-11T15:00 so 11.6.2016 15:00 Katowice 4 : 11 Arrows Šumperk
        2016-06-11T15:00 so 11.6.2016 15:00 Klasik 9 : 8 Cannibals Šumperk
        2016-06-11T16:00 so 11.6.2016 16:00 Cobblers 15 : 9 Katowice Šumperk
        2016-06-11T16:00 so 11.6.2016 16:00 Skokani 6 : 12 Cannibals Šumperk
        2016-06-11T16:00 so 11.6.2016 16:00 Arrows 11 : 4 Klasik Šumperk
        2016-06-11T17:00 so 11.6.2016 17:00 Cannibals 8 : 11 Katowice Šumperk
        2016-06-11T17:00 so 11.6.2016 17:00 Arrows 7 : 8 Cobblers Šumperk
        2016-06-11T17:00 so 11.6.2016 17:00 Klasik 4 : 15 Skokani Šumperk
        2016-10-01T13:00 so 1.10.2016 13:00 Arrows 6 : 0 Cannibals Frýdek-Místek
        2016-10-01T13:00 so 1.10.2016 13:00 Skokani 13 : 4 Katowice Frýdek-Místek
        2016-10-01T13:00 so 1.10.2016 13:00 Klasik 6 : 16 Cobblers Frýdek-Místek
        2016-10-01T14:00 so 1.10.2016 14:00 Arrows 3 : 15 Skokani Frýdek-Místek
        2016-10-01T14:00 so 1.10.2016 14:00 Cannibals 0 : 6 Cobblers Frýdek-Místek
        2016-10-01T14:00 so 1.10.2016 14:00 Katowice 0 : 19 Klasik Frýdek-Místek
        2016-10-01T15:00 so 1.10.2016 15:00 Klasik 6 : 0 Cannibals Frýdek-Místek
        2016-10-01T15:00 so 1.10.2016 15:00 Katowice 6 : 9 Arrows Frýdek-Místek
        2016-10-01T15:00 so 1.10.2016 15:00 Cobblers 1 : 8 Skokani Frýdek-Místek
        2016-10-01T16:00 so 1.10.2016 16:00 Arrows 5 : 14 Klasik Frýdek-Místek
        2016-10-01T16:00 so 1.10.2016 16:00 Skokani 6 : 0 Cannibals Frýdek-Místek
        2016-10-01T16:00 so 1.10.2016 16:00 Cobblers 9 : 4 Katowice Frýdek-Místek
        2016-10-01T17:00 so 1.10.2016 17:00 Klasik 9 : 8 Skokani Frýdek-Místek
        2016-10-01T17:00 so 1.10.2016 17:00 Arrows 9 : 15 Cobblers Frýdek-Místek
        2016-10-01T17:00 so 1.10.2016 17:00 Cannibals 0 : 6 Katowice Frýdek-Místek
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      • Tým SKO BCZ KLA ARR RAW SUM
        Skokani Olomouc 13-7
        3-15
        11-10
        8-1
        11-10
        15-4
        5-9
        8-9
        15-4
        15-3
        6-9
        8-6
        13-4
        11-7
        8-7
        12-5
        6-12
        6-0
        6-0
        6-0
        Cobblers Zlín 15-3
        10-11
        1-8
        7-13
        10-9
        16-6
        8-6
        9-10
        3-1
        8-7
        6-2
        15-9
        15-9
        3-6
        9-4
        17-3
        6-0
        6-0
        15-6
        6-0
        Klasik Frýdek-Místek 4-15
        9-5
        9-8
        10-11
        6-16
        6-8
        10-9
        9-10
        9-4
        4-11
        9-6
        14-5
        6-5
        19-0
        8-5
        11-10
        6-0
        9-8
        6-0
        6-0
        Arrows Ostrava 3-15
        9-6
        6-8
        4-15
        7-8
        2-6
        9-15
        1-3
        11-4
        6-9
        5-14
        4-9
        10-5
        11-4
        5-6
        9-6
        6-0
        10-4
        6-0
        6-0
        Rawa Katowice 5-12
        4-13
        7-11
        7-8
        3-17
        9-15
        6-3
        4-9
        0-19
        5-8
        10-11
        5-6
        4-11
        6-5
        6-9
        5-10
        6-0
        11-8
        6-0
        6-0
        Cannibals Šumperk 0-6
        12-6
        0-6
        0-6
        0-6
        6-15
        0-6
        0-6
        0-6
        0-6
        8-9
        0-6
        0-6
        0-6
        4-10
        0-6
        8-11
        0-6
        0-6
        0-6
    • Žádné statistiky nejsou zadány...