Vytisknout

POSLEDNÍ WINTER CUP 2017 T-BALL, OPĚT VÍTĚZNĚ

Napsal Katka Popelková |

POSLEDNÍ WINTER CUP 2017 T-BALL, OPĚT VÍTĚZNĚ

Máme za sebou poslední zimní turnaj v hale, který nesl název WINTER CUP Ostrava 2017 T-ball U7.

Všichni už se těšíme ven, kdy budeme hrát na opravdovém hřišti. Jako vždy, děkujeme rodičům za podporu hráčů. Samozřejmě rozhodčí opět předvedl krásnou práci. i když si někteří ztěžovali na některá jeho rozhodnutí, tak bohužel je na to sám a nemůže vidět 100% co se týče outu na nejvzdálenějších metách. Ještě jednou děkujeme.

Teď už k samotnému turnaji.

Jelikož se z turnaje na poslední chvíli odhlásila Opava, museli jsme překombinovat tabulku a jelikož Olomouc si ten čas našel a jel k nám kus cesty, tak by bylo nefér odehrát dva zápasy po 35 minutách a poslat je zase domů. Po domluvě s Klasikem i Skokany se hráli zápasy, každý s každým 2x.

První zápas s Klasikem jsme odehráli se slušným výsledkem 6:1. A v druhém jsme remízovali. Dětem jakoby docházela energie a přestali útočit a zápas tak skončil 1:1.

Druhý tým, se kterým jsme porovnávali síly, byli již výše zmíněni Skokani. S těmi jsme v prvním zápase vyhráli 5:1. Ale v druhém, posledním zápase dne jsme prohráli 4:2. Děti ztratili sílu hlavně na pálce.

Turnaj nakonec dopadl pro nás nejlépe, jak mohl. A to prvním místem. Pro děti bylo nachystáno překvapení v podobě medailí a diplomu pro každého hráče. Určitě udělali radost. Teď už se budeme soustředit na venkovní přípravu a zkoušet vychytávat chyby, které děláme.

Výsledky:

Arrows – Klasik (6:1)

Skokani – Klasik (5:2)

Arrows – Skokani (5:1)

Klasik – Arrows (1:1)

Klasik – Skokani (3:2)

Skokani – Arrows (4:2)

Konečné pořadí:

1. místo - Arrows Ostrava

2. místo - Skokani Olomouc

3. místo - Klasik Frýdek – Místek