• Arrows Fest a Exhibice s HC Vítkovice Ridera a Steelers. Den plný sportu, hudby a zábavy! Na závěr Pojedeme do Krpole!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Junioři vybojovali postup na republikový Final Six

    Aktuality - Tým: Baseball U18

    Číst dál...
  • Final Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Semifinals Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Daily Report Day 3

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
    
    • 23.červen - 24.červen 2018

      Extraliga kadetek
      4.kolo
    • so 23.červen 2018 10:00

      Extraliga kadetek
      Arrows - Cats MBL
    • so 23.červen 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U13
      Arrows - Silesia
    • so 23.červen 2018 12:00

      Moravian-Silesian League U13
      Silesia - Arrows
    • so 23.červen 2018 13:00

      EXTRALIGA U18
      Arrows - Hroši 17
    • so 23.červen 2018 15:30

      Extraliga kadetek
      Eagles - Arrows
    • so 23.červen 2018 16:00

      EXTRALIGA U18
      Arrows - Hroši 17
    • ne 24.červen 2018 12:40

      Extraliga kadetek
      Tempo - Arrows
    • ne 24.červen 2018 16:20

      Extraliga kadetek
      Arrows - Trutnov
    • po 25.červen 2018 16:00

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • po 25.červen 2018 17:30

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • so 18.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • so 18.srpen 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • ne 19.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - SaBaT
    • sobota, 25.srpen 2018

      Moravská liga žákyň
      3. turnaj
    • ne 16.září 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U15
      Arrows - Skokani
    • ne 16.září 2018 15:00

      Moravian-Silesian League U15
      Klasik - Arrows

    Moravian-Silesian League U7

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Klasik Klasik Frýdek-Místek KLA
      Skokani Skokani Olomouc SKO
      Opava HIT Opava HIT
      Arrows Arrows Ostrava ARR
      Katowice Rawa Katowice RAW
      Cannibals Cannibals Šumperk SUM
    • Žádné zápasy nejsou zadány...

      • Tým G W L T PCT GB RF : RA
        Klasik Frýdek-Místek 15 15 0 0 1.000 - 123 : 54
        Skokani Olomouc 15 11 4 0 0.733 4 81 : 56
        HIT Opava 15 9 6 0 0.600 6 90 : 62
        Arrows Ostrava 14 5 9 0 0.333 9.5 69 : 87
        Rawa Katowice 14 3 11 0 0.200 11.5 58 : 98
        Cannibals Šumperk 15 1 14 0 0.067 14 21 : 85
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
        2016-04-16T10:00 so 16.4.2016 10:00 Arrows 5 : 0 Cannibals Arrows
        2016-04-16T10:00 so 16.4.2016 10:00 Skokani 4 : 0 Katowice Arrows
        2016-04-16T10:00 so 16.4.2016 10:00 Klasik 10 : 7 Opava Arrows
        2016-04-16T10:30 so 16.4.2016 10:30 Arrows 2 : 8 Skokani Arrows
        2016-04-16T10:30 so 16.4.2016 10:30 Cannibals 0 : 5 Opava Arrows
        2016-04-16T10:30 so 16.4.2016 10:30 Katowice 2 : 10 Klasik Arrows
        2016-04-16T11:00 so 16.4.2016 11:00 Opava 3 : 8 Skokani Arrows
        2016-04-16T11:00 so 16.4.2016 11:00 Katowice 7 : 8 Arrows Arrows
        2016-04-16T11:00 so 16.4.2016 11:00 Klasik 5 : 0 Cannibals Arrows
        2016-04-16T11:30 so 16.4.2016 11:30 Opava 10 : 3 Katowice Arrows
        2016-04-16T11:30 so 16.4.2016 11:30 Skokani 5 : 0 Cannibals Arrows
        2016-04-16T11:30 so 16.4.2016 11:30 Arrows 3 : 11 Klasik Arrows
        2016-04-16T12:00 so 16.4.2016 12:00 Cannibals 0 : 5 Katowice Arrows
        2016-04-16T12:00 so 16.4.2016 12:00 Arrows 6 : 1 Opava Arrows
        2016-04-16T12:00 so 16.4.2016 12:00 Klasik 10 : 7 Skokani Arrows
        2016-06-11T10:00 so 11.6.2016 10:00 Cannibals 7 : 5 Arrows Šumperk
        2016-06-11T10:00 so 11.6.2016 10:00 Katowice 1 : 6 Skokani Šumperk
        2016-06-11T10:00 so 11.6.2016 10:00 Opava 7 : 9 Klasik Šumperk
        2016-06-11T10:30 so 11.6.2016 10:30 Skokani 6 : 5 Arrows Šumperk
        2016-06-11T10:30 so 11.6.2016 10:30 Opava 5 : 2 Cannibals Šumperk
        2016-06-11T10:30 so 11.6.2016 10:30 Klasik 9 : 0 Katowice Šumperk
        2016-06-11T11:00 so 11.6.2016 11:00 Skokani 5 : 0 Opava Šumperk
        2016-06-11T11:00 so 11.6.2016 11:00 Arrows 8 : 7 Katowice Šumperk
        2016-06-11T11:00 so 11.6.2016 11:00 Cannibals 0 : 10 Klasik Šumperk
        2016-06-11T11:30 so 11.6.2016 11:30 Katowice 0 : 8 Opava Šumperk
        2016-06-11T11:30 so 11.6.2016 11:30 Cannibals 3 : 5 Skokani Šumperk
        2016-06-11T11:30 so 11.6.2016 11:30 Klasik 8 : 5 Arrows Šumperk
        2016-06-11T12:00 so 11.6.2016 12:00 Katowice 10 : 9 Cannibals Šumperk
        2016-06-11T12:00 so 11.6.2016 12:00 Opava 7 : 6 Arrows Šumperk
        2016-06-11T12:00 so 11.6.2016 12:00 Skokani 6 : 12 Klasik Šumperk
        2016-10-01T10:00 so 1.10.2016 10:00 Arrows 5 : 0 Cannibals Frýdek-Místek
        2016-10-01T10:00 so 1.10.2016 10:00 Skokani 5 : 4 Katowice Frýdek-Místek
        2016-10-01T10:00 so 1.10.2016 10:00 Klasik 6 : 5 Opava Frýdek-Místek
        2016-10-01T10:30 so 1.10.2016 10:30 Arrows 2 : 5 Skokani Frýdek-Místek
        2016-10-01T10:30 so 1.10.2016 10:30 Cannibals 0 : 5 Opava Frýdek-Místek
        2016-10-01T10:30 so 1.10.2016 10:30 Katowice 5 : 6 Klasik Frýdek-Místek
        2016-10-01T11:00 so 1.10.2016 11:00 Opava 7 : 2 Skokani Frýdek-Místek
        2016-10-01T11:00 so 1.10.2016 11:00 Katowice 5 : 5 Arrows Frýdek-Místek
        2016-10-01T11:00 so 1.10.2016 11:00 Klasik 5 : 0 Cannibals Frýdek-Místek
        2016-10-01T11:30 so 1.10.2016 11:30 Opava 10 : 4 Katowice Frýdek-Místek
        2016-10-01T11:30 so 1.10.2016 11:30 Skokani 5 : 0 Cannibals Frýdek-Místek
        2016-10-01T11:30 so 1.10.2016 11:30 Arrows 3 : 5 Klasik Frýdek-Místek
        2016-10-01T12:00 so 1.10.2016 12:00 Cannibals 0 : 5 Katowice Frýdek-Místek
        2016-10-01T12:00 so 1.10.2016 12:00 Arrows 1 : 10 Opava Frýdek-Místek
        2016-10-01T12:00 so 1.10.2016 12:00 Klasik 7 : 4 Skokani Frýdek-Místek
      • Datum a čas Domácí Výsledek (Stav) Hosté Místo
      • Tým KLA SKO HIT ARR RAW SUM
        Klasik Frýdek-Místek 7-4
        10-7
        12-6
        6-5
        10-7
        9-7
        8-5
        5-3
        11-3
        9-0
        6-5
        10-2
        5-0
        5-0
        10-0
        Skokani Olomouc 6-12
        4-7
        7-10
        5-0
        2-7
        8-3
        6-5
        5-2
        8-2
        5-4
        4-0
        6-1
        5-0
        5-0
        5-3
        HIT Opava 7-9
        5-6
        7-10
        7-2
        3-8
        0-5
        7-6
        10-1
        1-6
        10-4
        10-3
        8-0
        5-2
        5-0
        5-0
        Arrows Ostrava 3-5
        3-11
        5-8
        2-5
        2-8
        5-6
        1-10
        6-1
        6-7
        8-7
        5-5
        8-7
        5-0
        5-0
        5-7
        Rawa Katowice 5-6
        2-10
        0-9
        1-6
        4-5
        0-4
        0-8
        4-10
        3-10
        5-5
        7-8
        7-8
        10-9
        5-0
        5-0
        Cannibals Šumperk 0-10
        0-5
        0-5
        3-5
        0-5
        0-5
        0-5
        0-5
        2-5
        7-5
        0-5
        0-5
        0-5
        0-5
        9-10
    • Žádné statistiky nejsou zadány...

    • ČBP U11
      Sokol - Arrows
      6 : 2
    • ČBP U15
      Arrows - SaBaT
      6 : 3
    • ČBP U11
      Arrows - Baseball
      9 : 10
    • ČBP U15
      Sokol - Arrows
      0 : 11
    • ČBP U11
      Arrows - Olympia
      7 : 16
    • ČBP U15
      Skokani - Arrows
      5 : 9
    • EXTRALIGA 15.červen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Tempo 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 7 3
      Arrows 1 3 0 0 0 1 1 0 X 6 12 1