• Arrows Fest a Exhibice s HC Vítkovice Ridera a Steelers. Den plný sportu, hudby a zábavy! Na závěr Pojedeme do Krpole!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Junioři vybojovali postup na republikový Final Six

    Aktuality - Tým: Baseball U18

    Číst dál...
  • Final Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Semifinals Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
  • Daily Report Day 3

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
    
    • 23.červen - 24.červen 2018

      Extraliga kadetek
      4.kolo
    • so 23.červen 2018 10:00

      Extraliga kadetek
      Arrows - Cats MBL
    • so 23.červen 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U13
      Arrows - Silesia
    • so 23.červen 2018 12:00

      Moravian-Silesian League U13
      Silesia - Arrows
    • so 23.červen 2018 13:00

      EXTRALIGA U18
      Arrows - Hroši 17
    • so 23.červen 2018 15:30

      Extraliga kadetek
      Eagles - Arrows
    • so 23.červen 2018 16:00

      EXTRALIGA U18
      Arrows - Hroši 17
    • ne 24.červen 2018 12:40

      Extraliga kadetek
      Tempo - Arrows
    • ne 24.červen 2018 16:20

      Extraliga kadetek
      Arrows - Trutnov
    • po 25.červen 2018 16:00

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • po 25.červen 2018 17:30

      Moravian-Silesian League U11
      Arrows - Klasik Whites
    • so 18.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • so 18.srpen 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • ne 19.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - SaBaT
    • sobota, 25.srpen 2018

      Moravská liga žákyň
      3. turnaj
    • ne 16.září 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U15
      Arrows - Skokani
    • ne 16.září 2018 15:00

      Moravian-Silesian League U15
      Klasik - Arrows
    

    2018

    Baseball

    • EXTRALIGA U18 (EXL18)
      posnameabbrgpgwglspsm
      1Draci Brno 18Draci Brno 181210214048
      2Draci Brno 17Draci Brno 1710739366
      3Cardion Hroši Brno 18Cardion Hroši Brno 189638254
      3Třebíč NuclearsTřebíč Nuclears1055109104
      5Arrows OstravaArrows Ostrava8265789
      5Technika BrnoTechnika Brno82679133
      7Cardion Hroši Brno 17Cardion Hroši Brno 1770752118
      1Eagles Praha GreenEagles Praha Green87112033
      2Kotlářka PrahaKotlářka Praha8539568
      2Patriots LiberecPatriots Liberec945110117
      4SaBaT PrahaSaBaT Praha93684125
      5Eagles Praha WhiteEagles Praha White61541107
    • EXTRALIGA (EXL)
      posnameabbrgpgwglspsm
      1Draci BrnoDraci Brno2726119866
      2Arrows OstravaArrows Ostrava27225235101
      3Eagles PrahaEagles Praha27198222117
      3Kotlářka PrahaKotlářka Praha27198208115
      5Cardion Hroši BrnoCardion Hroši Brno271710174108
      6Tempo Titans PrahaTempo Titans Praha27918109128
      6Třebíč NuclearsTřebíč Nuclears27918118191
      8Olympia BlanskoOlympia Blansko2762192222
      9Skokani OlomoucSkokani Olomouc2752291257
      10Technika BrnoTechnika Brno2732477219
    • Moravian-Silesian League U15 (MSL15)
      posnameabbrgpgwglspsm
      1Arrows OstravaArrows Ostrava330603
      2Skokani OlomoucSkokani Olomouc2112019
      2Klasik Frýdek-MístekKlasik Frýdek-Místek303462
    • Moravian-Silesian League U13 (MSL13)
      posnameabbrgpgwglspsm
      1Klasik Frýdek-MístekKlasik Frýdek-Místek1212014831
      2Cobblers ZlínCobblers Zlín114771102
      2Rawa KatowiceRawa Katowice123951135
      4Arrows OstravaArrows Ostrava86210845
      5Silesia RybnikSilesia Rybnik7528830
      6Cannibals ŠumperkCannibals Šumperk1001058180
      7Skokani OlomoucSkokani Olomouc6333940
    • Moravian-Silesian League U11 (MSL11)
      posnameabbrgpgwglspsm
      1Klasik Frýdek-Místek WhitesKlasik Frýdek-Místek Whites101009119
      2Arrows OstravaArrows Ostrava10829344
      3Klasik Frýdek-Místek RedsKlasik Frýdek-Místek Reds8082671
      3Skokani OlomoucSkokani Olomouc8081591

    Softball

    • Extraliga kadetek (ELKY)
      posnameabbrgpgwglgspcppspsm
      1Tempo PrahaTempo Praha119200208942
      2Arrows OstravaArrows Ostrava117400188471
      3Trutnov HSMTrutnov HSM1257001710287
      4Cats BrnoCats Brno1147001566105
      5Eagles PrahaEagles Praha1138001470106
    • Extraliga žákyň (ELZY)
    • 3. česká softballová liga žen (3CSL)
    • Extraliga juniorek (ELJY)
      posnameabbrgpgwglgspcppspsm
      1Arrows OstravaArrows Ostrava16133002916969
      Eagles PrahaEagles Praha181170029169124
      3Tempo PrahaTempo Praha16115002712667
      Trnava Panthers (SVK)Trnava Panthers (SVK)207130027101166
      5SaBaT PrahaSaBaT Praha18512102274189
      6SK Joudrs PrahaSK Joudrs Praha16511002198122
    • ČBP U11
      Sokol - Arrows
      6 : 2
    • ČBP U15
      Arrows - SaBaT
      6 : 3
    • ČBP U11
      Arrows - Baseball
      9 : 10
    • ČBP U15
      Sokol - Arrows
      0 : 11
    • ČBP U11
      Arrows - Olympia
      7 : 16
    • ČBP U15
      Skokani - Arrows
      5 : 9
    • EXTRALIGA 15.červen 2018 1 2 3 4 5 6 7 8 9 R H E
      Tempo 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 7 3
      Arrows 1 3 0 0 0 1 1 0 X 6 12 1