Informace - Školy

Vytisknout

Jednometový Beeball - softballový Kriket

Napsal Tomáš Grepl |

Pokud Vaše děti už omrzelo zvedání míčku nad hlavu, máme tu pro Vás obohacenou herní variantu BeeBallu. Opět se běhá jen na první metu, avšak odtud se běžec může vrátit zpět na domácí metu a znovu se pokusit o skórování na první metě. Obrana tak má další čas na první přihrávky - házení a chytání. Vyautovat běžce lze tím, že jej obránce s míčem tečuje (dotkne se jej). Tuto jednoduchou činnost

Vytisknout

Žíněnky místo met?

Napsal Tomáš Grepl |

Poslední trojice aktivit S tečováním běžců je opět zaměřená na základní pohybové dovednosti. Na tyto aktivity již navazuje jednometový BeeBall, který připomíná kriket, kdy běžec běhá mezi první a domácí metou a za každé přeběhnutí získá pro svůj tým bod. Děti díky předchozím aktivitám již budou na tuto variantu dostatečně připraveny.

Řezník a

Vytisknout

Kdo má čisté nohy?

Napsal Tomáš Grepl |

Další trojice aktivit je zaměřená na hbitost a další základní pohybové dovednosti. Navíc jsou aktivity obohaceny o prvky týmové spolupráce a reakce na podněty. Opět zde nechybí procvičování tečování jako nejjednoduššího způsobu vyautování.

Podél lví klece

Chcete se proplížit do lví arény (zadní obruč). Pokuste se tam dostat bez toho, aby vás dostal lev. Pokud

Vytisknout

Zahrajte si "na honěnou"

Napsal Tomáš Grepl |

První tři herní aktivity do hodin tělesné výchovy vypadají jako hry na honěnou. Jedná se o běhavé hry, u kterých děti rozvíjí rychlost reakce a pohyblivost. Při těchto aktivitách děti procvičují dovednost tečování, čímž se připraví na další jednoduchou verzi BeeBallu s vyautováním běžce (resp. pálkaře) tečováním namísto zvednutí míče nad hlavu.

 

Prodavač krav

Vytisknout

Registrace školního týmu

Napsal Tomáš Grepl |

Školní tým můžete zaregistrovat tak, že vyplníte níže přiložený formulář. Vyplněný formulář můžete poslat nám na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.