Vytisknout

Baseballisté Arrows zatím v play-off nezaváhali

Napsal Jiří Maléř |

Baseballisté Arrows zatím v play-off nezaváhali

Již čtyři utkání mají za sebou hráči ostravského Arrows v rámci play-off letošního ročníku. Třikrát si poradili s týmem Eagles Praha a v úterý večer pak před domácími fanoušky nezaváhali ani se Skokany Olomouc 12:10, kteří je v dlouhodobé soutěži dokázali dvakrát porazit. Další zápas se Skokany je naplánován na středu 26. července od 19:30 hodin.

Play-off baseballové extraligy se letos hraje zcela novým systémem, šest nejlepších týmů dlouhodobé soutěže vytvořilo novou skupinu, v níž opět hrají systémem každý s každým na tři zápasy. Nejlepší tým této šestičlenné skupiny postupuje ihned do finále, druhý a třetí si pak o finále zahrají mezi sebou na dvě vítězná utkání.

Baseballisté Arrows v této skupině nechybí, celé jaro podávali kvalitní výkony a skončili těsně druzí. Bojovně a odhodlaně vstoupili naši hráči i do zápasů play-off. Mají za sebou již tři vítězství nad Eagles a včera si doma poradili se Skokany Olomouc. Utkání ostravští začali skvěle, po první směně i díky homerunu mladého Grepla vedli 4:1, body přidávali v každé další směně, až se na konci páté směny propracovali k vedení 10:2. Skokani však nesložili zbraně, v šesté směně si připsali šest bodů a zápas zdramatizovali. Domácí Arrows obrat nepřipustili, konec utkání si pohlídali a zvítězili zaslouženě 12:10.

Druhé vzájemné utkání sehrají oba týmy dnes od 19:30 opět na hřišti v ostravském Arrows Parku. V neděli se pak fanoušci mohou těšit na zápas s Draky Brno.

Nemáte oprávnění publikovat komentáře