Vytisknout

FINÁLE, CÍL JE SPLNĚN, JDEME DÁL

Napsal Radim Kepák |

FINÁLE, CÍL JE SPLNĚN, JDEME DÁL

Jiří Maléř

O titul v baseballové extralize budou letos hrát ostravští Arrows. Naši borci proměnili hned první možnost v boji o finále, když Kotlářku Praha porazili na jejím hřišti 9:2. Báječní ostravští fanoušci, kteří tým hnali za vítězstvími celou sezónu, si budou moci užít první finálový zápas na domácím hřišti už v sobotu 23. září. PŘÍJĎTE VŠICHNI TĚŠÍME SE NA VÁS.

Chyběl kousek k přímému postupu do finále, ale o jedno vítězství v nadstavbové části navíc to vyšlo brněnským Drakům. Ostravští Arrows tak museli o finále bojovat s Kotlářkou. K naší velké radosti se souboj o finále příliš neprotahoval, ostravské šípy to zvládly na první dobrou. „Podařil se nám vstup do zápasu, po třech směnách jsme měli příjemný náskok. Navíc dnes zahrála fantasticky i obrana, takže jsme soupeře vlastně k ničemu nepustili a kontrolovali zápas. Na klucích bylo vidět, jak si to užívají, že chtějí do finále a to se nám povedlo,“ neskrýval po postupu radost manažer Arrows Ostrava Aleš Navrátil, podle nějž to nejtěžší teprve přijde. „Už teď si všichni kluci zaslouží obrovskou pochvalu. Ale nechceme, aby tato skvělá sezóna skončila stříbrem. Nečeká nás nic lehkého, ale porveme se o titul a věříme, že nás v tom naši fanoušci nenechají a přijdou,“ těší se Navrátil.

Finále baseballové extraligy se hraje na tři vítězné zápasy. Začíná se v pátek 22. září v Brně. V sobotu 23. září od 16:00 hodin pak všichni můžete přijít podpořit baseballisty Arrows do areálu Arrows parku v Ostravě-Porubě.

Nemáte oprávnění publikovat komentáře