Informace

Termínová listina



listopad 2017

Muži Muži (U21) Junioři (U18) Kadeti (U15) Mladší kadeti (U13) Žáci (U11)
středa 1.listopad
čtvrtek 2.listopad
pátek 3.listopad
sobota 4.listopad
neděle 5.listopad
pondělí 6.listopad
úterý 7.listopad
středa 8.listopad
čtvrtek 9.listopad
pátek 10.listopad
sobota 11.listopad
neděle 12.listopad
pondělí 13.listopad
úterý 14.listopad
středa 15.listopad
čtvrtek 16.listopad
pátek 17.listopad
sobota 18.listopad
neděle 19.listopad
pondělí 20.listopad
úterý 21.listopad
středa 22.listopad
čtvrtek 23.listopad
pátek 24.listopad
sobota 25.listopad
neděle 26.listopad
pondělí 27.listopad
úterý 28.listopad
středa 29.listopad
čtvrtek 30.listopad
Zápasy a turnaje na domácím hřišti
Zápasy a turnaje mimo domácí hřiště

listopad 2017

Nejnovější fotogalerie

TV koutek

  • Czech Series - Game 4
  • Czech Series - Game 3
  • Czech Series - Game 2
  • Czech Series - Game 1
  • Zahájení ME kadetek 2017
  • Army Day 2017
  • Odpoledne s Městskou Policií 2017
  • OZO Day 2017
  • Pozvánka na OZO Day 2017
  • Arrows park z ptačí perspektivy
  • Opening Day 2017

Tabulky EXTRALIGY

  • Extraliga

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Draci Brno 36 31 5 0.861 249:86
    Arrows Ostrava 36 29 7 0.806 220:93
    Hroši Brno 36 23 13 0.639 185:134
    Eagles Praha 36 21 15 0.583 234:182
    Skokani Olomouc 36 19 16 0.542 138:170
    Kotlářka Praha 36 17 19 0.472 175:161
    Technika Brno 36 16 19 0.458 191:179
    Nuclears Třebíč 36 11 25 0.306 85:201
    Tempo Praha 36 8 28 0.222 93:214
    Olympia Blansko 36 4 32 0.111 79:229
  • Extraliga U21

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Draci Brno 20 15 5 0.750 194:102
    Eagles Praha 20 14 6 0.700 183:115
    Arrows Ostrava 20 12 8 0.600 144:163
    Hroši Brno 20 12 8 0.600 170:118
    Nuclears Třebíč 20 4 16 0.200 109:198
    Kotlářka Praha 20 3 17 0.150 122:226
  • Extraliga U18 - divize Východ

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Arrows Ostrava 12 12 0 1.000 182:39
    Skokani Olomouc 12 6 6 0.500 147:92
    Cobblers Zlín 12 0 12 0.000 25:223

Tabulky MORAVIAN-SILESIAN LEAGUE

  • U15

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Arrows Ostrava 10 8 2 0.800 83:39
    Gepardy Zory 10 4 6 0.400 50:78
    Klasik Frýdek Místek 10 3 7 0.300 60:76
  • U13

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Arrows Ostrava 12 12 0 1.000 148:28
    Skokani Olomouc 12 7 5 0.583 84:88
    Klasik Frýdek Místek 12 7 5 0.583 106:70
    Cannibals Šumperk 12 2 9 0.208 22:103
    Silesia Rybnik 12 1 10 0.125 30:101
  • U11

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Klasik Whites Frýdek-Místek 14 12 1 0.893 106:41
    Arrows Ostrava 14 11 3 0.786 114:48
    Skokani Olomouc 14 11 3 0.786 99:73
    Klasik Frýdek Místek 14 7 7 0.500 84:60
    Silesia Rybnik 14 6 8 0.429 80:80
    Cobblers Zlín 14 4 9 0.321 50:71
    Rawa Katowice 14 4 10 0.286 58:131
    Jastrzab Jastrzebie-Zdroj 14 0 14 0.000 15:102
  • U10

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Klasik Frýdek Místek 9 7 2 0.778 93:32
    Arrows Ostrava 9 6 3 0.667 91:41
    Skokani Olomouc 9 4 5 0.444 51:77
    Cannibals Šumperk 9 1 8 0.111 31:116
  • U9

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Arrows Ostrava 12 12 0 1.000 106:32
    Klasik Frýdek Místek 12 7 5 0.583 87:61
    Skokani Olomouc 12 4 7 0.375 48:59
    HIT Opava Opava 12 4 7 0.375 45:71
    Rawa Katowice 12 2 10 0.167 14:77
  • U8

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Klasik Frýdek Místek 6 5 1 0.833 94:75
    Arrows Ostrava 6 2 3 0.417 93:102
    Skokani Olomouc 6 1 4 0.250 73:83
  • U7

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Skokani Olomouc 12 7 4 0.625 99:73
    HIT Opava Opava 12 6 5 0.542 67:73
    Arrows Ostrava 12 5 5 0.500 91:98
    Klasik Frýdek Místek 12 4 8 0.333 48:61
  • logo-ostrava
  • logo poruba
  • moravskoslezsky-kraj-logo
  • job centrum
  • vostav logo
  • restaurace
  • oas
  • parkinn logo