Informace

Termínová listina



září 2017

Muži Muži (U21) Junioři (U18) Kadeti (U15) Mladší kadeti (U13) Žáci (U11)
pátek 1.září
sobota 2.září
neděle 3.září
pondělí 4.září
úterý 5.září
středa 6.září
čtvrtek 7.září
pátek 8.září
Mistrovství republiky U13 - KVA
sobota 9.září
Mistrovství republiky U13 - KVA
neděle 10.září
Mistrovství republiky U13 - KVA
Moravian-Silesian Cup U11
pondělí 11.září
úterý 12.září
středa 13.září
čtvrtek 14.září
pátek 15.září
sobota 16.září
neděle 17.září
17:00 HRO
pondělí 18.září
úterý 19.září
středa 20.září
čtvrtek 21.září
pátek 22.září
19:00 DRA
sobota 23.září
16:00 DRA
neděle 24.září
13:00 DRA
13:00 EAG
16:00 EAG
pondělí 25.září
úterý 26.září
středa 27.září
čtvrtek 28.září
pátek 29.září
sobota 30.září
13:00 EAG
16:00 EAG
Moravian-Silesian Cup U15
Zápasy a turnaje na domácím hřišti
Zápasy a turnaje mimo domácí hřiště

září 2017

Nejnovější fotogalerie

TV koutek

  • Zahájení ME kadetek 2017
  • Army Day 2017
  • Odpoledne s Městskou Policií 2017
  • OZO Day 2017
  • Pozvánka na OZO Day 2017
  • Arrows park z ptačí perspektivy
  • Opening Day 2017

Tabulky EXTRALIGY

  • Extraliga

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Draci Brno 36 31 5 0.861 249:86
    Arrows Ostrava 36 29 7 0.806 220:93
    Hroši Brno 36 23 13 0.639 185:134
    Eagles Praha 36 21 15 0.583 234:182
    Skokani Olomouc 36 19 16 0.542 138:170
    Kotlářka Praha 36 17 19 0.472 175:161
    Technika Brno 36 16 19 0.458 191:179
    Nuclears Třebíč 36 11 25 0.306 85:201
    Tempo Praha 36 8 28 0.222 93:214
    Olympia Blansko 36 4 32 0.111 79:229
  • Extraliga U21

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Draci Brno 20 15 5 0.750 194:102
    Eagles Praha 20 14 6 0.700 183:115
    Hroši Brno 21 13 8 0.619 187:128
    Arrows Ostrava 21 12 9 0.571 154:180
    Nuclears Třebíč 20 4 16 0.200 109:198
    Kotlářka Praha 20 3 17 0.150 122:226
  • Extraliga U18 - divize Východ

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Arrows Ostrava 12 12 0 1.000 182:39
    Skokani Olomouc 12 6 6 0.500 147:92
    Cobblers Zlín 12 0 12 0.000 25:223

Tabulky MORAVIAN-SILESIAN LEAGUE

  • U15

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Arrows Ostrava 10 8 2 0.800 83:39
    Gepardy Zory 10 4 6 0.400 50:78
    Klasik Frýdek Místek 10 3 7 0.300 60:76
  • U13

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Arrows Ostrava 12 12 0 1.000 148:28
    Skokani Olomouc 12 7 5 0.583 84:88
    Klasik Frýdek Místek 12 7 5 0.583 106:70
    Cannibals Šumperk 12 2 9 0.208 22:103
    Silesia Rybnik 12 1 10 0.125 30:101
  • U11

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Klasik Whites Frýdek-Místek 14 12 1 0.893 106:41
    Arrows Ostrava 14 11 3 0.786 114:48
    Skokani Olomouc 14 11 3 0.786 99:73
    Klasik Frýdek Místek 14 7 7 0.500 84:60
    Silesia Rybnik 14 6 8 0.429 80:80
    Cobblers Zlín 14 4 9 0.321 50:71
    Rawa Katowice 14 4 10 0.286 58:131
    Jastrzab Jastrzebie-Zdroj 14 0 14 0.000 15:102
  • U10

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Klasik Frýdek Místek 6 5 1 0.833 73:24
    Skokani Olomouc 6 3 3 0.500 40:57
    Arrows Ostrava 6 3 3 0.500 53:36
    Cannibals Šumperk 6 1 5 0.167 27:76
  • U9

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Arrows Ostrava 8 8 0 1.000 67:22
    Klasik Frýdek Místek 8 6 2 0.750 70:28
    Skokani Olomouc 8 2 5 0.313 31:41
    Rawa Katowice 8 2 6 0.250 14:53
    HIT Opava Opava 8 1 6 0.188 16:54
  • U8

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Klasik Frýdek Místek 6 5 1 0.833 94:75
    Arrows Ostrava 6 2 3 0.417 93:102
    Skokani Olomouc 6 1 4 0.250 73:83
  • U7

    TEAM GP W L PCT SCORE
    Skokani Olomouc 12 7 4 0.625 99:73
    HIT Opava Opava 12 6 5 0.542 67:73
    Arrows Ostrava 12 5 5 0.500 91:98
    Klasik Frýdek Místek 12 4 8 0.333 48:61
  • logo-ostrava
  • logo poruba
  • moravskoslezsky-kraj-logo
  • job centrum
  • vostav logo
  • restaurace
  • oas
  • parkinn logo