Příběh fotografie – Story pokračuje

Napsal Radim Kepák | .

Velké překvapení připravili na Arrows trenérům juniorské reprezentace Davidovi Winklerovi a Leoši Kubátovi. Před zápasem o třetí místo obdrželi trenéři reprezentačního týmu historickou fotografii na které jsou v radostném výskoku po vítězném zápase s Ukrajinou z roku 1998 o třetí místo. Černobílá fotografie s patinou již 17-ti let a na ní vítězný nadhazovač utkání Leoš Kubát se svým zadákem kamarádem Davidem Winklerem.

President Klubu Arrows Radim Kepák připravil velké překvapení pro oba aktéry a současné trenéry a před utkáním jim veliké repliky předal jako osobní dar.

„Je to pro mne čest předat tyto fotografie Davidovi a Leošovi, protože je to vše o velikém příběhu, v roce 1998 se poprvé hrálo na novém hřišti Arrows, turnaj byl vlastně úplně první sportovní akcí právě dokončeném areálu a já tam byl ve funkci hlavního organizátora a při české hymně jsem měl slzy v očích… říká s dojetím v hlase Kepák… a dnešní trenéři a hráči Kubát s Winklerem tehdy vyházeli zápas o třetí místi s urputnou Ukrajinou. Je mi ctí jim fotografie symbolicky před zápasem o třetí místo s Francií předat a popřát jim hodně úspěchů… a opět v našem ostravském areálu Arrows… doplňuje Kepák.

 Baseball je jeden velký nekonečný příběh skládající se z mnoha malých přidává Kepák a David Winkler doplňuje… dlouho jsme tuto fotografii sháněli, bohužel neúspěšně, má pro nás oba s Leošem velký význam, vždyť naše kamarádství vydrželo po celou dobu od zápasů až po trénování národního týmu a práci v Akademii. Máme oba z dárku obrovskou radost a děkuji za tuto vzpomínku … dodal Leoš Kubát.

Když jsem požádal Davida o autorizaci článku napsal....Nebudu ti kecat, ale pri.predani nám ukápla slzicka...... :-)))

Fotografie byla pořízena fotografem Jaroslavem Ožanou a účastnila se mnoha výstav a soutěží.

Chtěl bych osobně poděkovat panu Ožanovi za vstřícnost a spolupráci a další příběh jeden z mnoha právě začíná, vždyť jeho syn Vojta začal hrát baseball za žáky Arrows… uzavírá president Kepák.

Partneři

 • logo ceb
  Evropská Baseballová Federace
 • logo cba
  Česká Baseballová Asociace
 • logo-ostrava
  Statutární město Ostrava
 • logo moravskoslezsky-kraj
  Moravskoslezský kraj