Vytisknout

Juniorkám Arrows začala letošní sezóna

Napsal Luboš David |

   O víkendu se rozběhla v Praze II.liga juniorek, ve které startuje též náš nově utvořený tým Arrows. Počasí nebylo na hřištích Tempa a Krče, kde turnaj probíhal vůbec přívětivé. Náš mladý tým, tak čekala velká zkouška odolnosti.

     V sobotu se odehrála naše skupina B celá v Krčském areálu a hned první utkání bylo mezinárodní. Jako host v prvním turnaji startoval ruský tým Kalita. V zápase se ujímáme vedení 2:0 o které ovšem ve 3. směně přicházíme a po boji prohráváme 5:2. Další dva soupeři již nekladli vetší odpor a tak oba porážíme rozdílem. Radotín-Arrows 0:11 a Arrows-Pardubice 23:0.

      V neděli turnaj pokračoval semifinálovými boji a poté zápasy o umístění. V semifinále nás čekal domácí tým Tempo Praha. Začátek zápasu nám nevychází a po 3 směně prohráváme 8:0, ovšem nic nevzdáváme a ve 4. směně snižujeme na 8:1 a v 5. směně na 8:4. Škoda slabšího začátku, ale ukázali jsme si, že na favorita máme a na dalším turnaji se ho určitě pokusíme porazit. Naše poslední utkání tak byl boj o třetí místo. Na tým Ledenic se nám dařilo neustále zvyšovat skóre a po výhře 9:1 obsazujeme bronz.

Na turnaji startovala děvčata: E. Poláchová, B. Sviola, T. Kubicová, B. Štůsková, R. Burkovičová, M. Merczová, P. Vašenková, V. Ležna, J. Kirzsanov, V. Korikora

A vedli je trenéři: Luboš David a Jana Štůsková

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře