Vytisknout

Naše holky vyhrály třetí turnaj II.ligy juniorek

Napsal Luboš David |

    O víkendu se konal na hřištích v Kostelci nad Orlicí a Hradci Králové třetí turnaj letošní II.ligy juniorek .Květnový termín je vždy náročný pro hráčky, které maturují a též na VŠ probíhá zkouškové období. Nám se také omluvilo pár hráček a tak na turnaj musela vyrazit značně omlazená sestava. Holky, ale předvedly velkou chuť po vítězství a parádní hrou nakonec všechny naše soupeře porazily.

     A jak turnaj probíhal? V sobotu naše skupina B hrála v Kostelci nad Orlicí. V prvním utkání celkem snadno porážíme Snails Kunovice 12:2. Ovšem náš druhý soupeř, Žraloci Ledenice tentokrát přivezl starší, zkušenější hráčky a tak je skóre dlouho 1:1.  Až v páté směně přidáváme bod a v dohrávce Ledenic obrana hubené vítězství 2:1 již udržela.

     V neděli turnaj pokračoval semifinálovými boji v Hradci Králové. Soupeřem nám je tým Radotína a ač se hraje až v 10.45 naše děvčeta byla půl zápasu asi ještě na kuti. Radotín se dostal do vedení 2:0 a teprve pak se naše holky nadechují k náporu a soupeře porážíme 11:3. Poslední naše vystoupení byl finálový zápas proti našemu největšímu rivalu na výhru II. ligy Tempu Praha. Tempo přijelo v plné sestavě, ale naše holky předvedly hlavně na pálce úplný koncert. Hned první směnu vyhráváme 5:1 a po druhé je stav již 8:1 v náš prospěch. Též obrana, v čele s nadhazující Robčou Burkovičovou pracovala dobře. Soupeř sice v dalším průběhu utkání stav snížil na konečných 8:5, ale víc jsme mu nedovolili.

      Holky bravo!!! Je vidět, že v dalších letech bude náš juniorský tým jenom sílit a sílit.

Na turnaji hrála: R - M. Burkovičovi, V. Ščotková, B. Saviola, B. Kozelská, A. Slaná, Z. Pláničková, P. Vašenková, M. Merczová, J. Smetanová

A vedli je trenéři: L.David a P. Burkovič

Nemáte oprávnění publikovat komentáře