Vytisknout

Juniorky třetí v Sezimovo Ústí

Napsal Luboš David |

     Na hřišti v Sezimově Ústí se o víkendu konal čtvrtý turnaj II. ligy juniorek. Naše holky se na něm chtěly poprat o vítězství a tím přeskočit vedoucí Tempo Praha v celkové tabulce. Bohužel se náš plán nepodařil a třetí místo nás asi definitivně do konce soutěže na čelo nepustí.

     Na turnaj jsme vyrazili ovšem notně oslabení zraněními ( B. Saviola, A. Slaná), ale též reprezentačními povinostmi ( T. Kubicová, D. Dinková). Holky přesto bojovaly a za to je musíme určitě pochválit. a jak turnaj probíhal? Na začátek hrajeme proti Ledenicím. Dlouho se v zápase rozkoukáváme a neustále soupeře musíme dohánět ve skóre. To se nám ovšem nedaří a odcházíme poraženi 6:5. Ve druhém utkání je nám soupeřem vedoucí Tempo Praha. Polovinu zápasu hrajeme 3:3, ale poté Tempu vyjde několik odpalů a otáčí stav na 9:4 v náš neprospěch. Trochu musíme na děvčata pustit bouřku ohledně komunikace v obraně a hned ve třetím  utkání drtíme rozdílem Radotín 11:1.

      Další boje nás čekali až v neděli. Poslední v základní části proti Falkons Hradec Králové, který po zlepšeném výkonu v závěru zápasu vyhráváme 9:4 a se stejným soupeřem hrajeme též o třetí místo. Tento zápas je již od počátku v naší moci a celkem snadno vítězíme 11:2.

      Do konce soutěže je třeba odehrát ještě jeden turnaj po prázdninách v Radotíně, ale nejhůře druhé místo by nám již nemělo uniknout.

Na turnaji startovala děvčata: R. - M. Burkovičovi, B. Kozelská,  K. Havrlantová, I. Machačová, P. Vašenková, E. Poláchová, N. Dočekalová, Z. Pláničková, M. Merczová

A vedli je trenéři: L. David a P. Burkovič 

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře