Vytisknout

Open MČR

27. 5. 2011 - 29. 5. 2011 | Areál: Krč (Eagles) Praha | Kategorie: Softball - Juniorky (U19)

Informace


no photo

Skupina A
SK Kotlářka Praha
Snails Kunovice
Spectrum Praha
Žraloci Ledenice
Skupina B
Arrows Ostrava
Eagles Praha
Joudrs Praha
Storms Řepy Praha

Rozpis


Filtr

Plánované zápasy


Nejsou zadány žádné zápasy...

Odehrané zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Hřiště Skupina Výsledek (Stav)
2725 29. 5. 2011 14:30 Eagles SK Kotlářka Finále 14 - 0
2723 29. 5. 2011 12:45 Joudrs Snails O 5.místo 4 - 8
2721 29. 5. 2011 11:15 Storms Řepy SK Kotlářka Semifinále 5 - 8
2720 29. 5. 2011 9:30 SK Kotlářka Žraloci 3.kolo 8 - 2
2719 28. 5. 2011 18:30 Eagles Storms Řepy 2.kolo 4 - 1
2717 28. 5. 2011 16:45 SK Kotlářka Joudrs 2.kolo 10 - 0
2718 28. 5. 2011 16:45 Žraloci Snails 2.kolo 13 - 5
2715 28. 5. 2011 14:45 Spectrum Joudrs 1.kolo 13 - 14
2716 28. 5. 2011 14:45 Arrows Snails 1.kolo 3 - 7
2713 28. 5. 2011 13:00 SK Kotlářka Storms Řepy 1.kolo 2 - 5
2714 28. 5. 2011 13:00 Eagles Žraloci 1.kolo 11 - 0
2711 28. 5. 2011 10:45 SK Kotlářka Žraloci Skupina A 10 - 3
2712 28. 5. 2011 10:45 Spectrum Snails Skupina A 13 - 4
2709 28. 5. 2011 9:00 Eagles Joudrs Skupina B 17 - 0
2710 28. 5. 2011 9:00 Arrows Storms Řepy Skupina B 2 - 11
2708 27. 5. 2011 20:00 Žraloci Snails Skupina A 5 - 1
2706 27. 5. 2011 18:15 Eagles Arrows Skupina B 10 - 0
2707 27. 5. 2011 18:15 Joudrs Storms Řepy Skupina B 1 - 11
2704 27. 5. 2011 16:30 Snails SK Kotlářka Skupina A 2 - 19
2705 27. 5. 2011 16:30 Joudrs Arrows Skupina B 5 - 8

Výsledky



Vyřazovací zápasy (playoff)


Semifinále R
SK Kotlářka 8
Storms Řepy 5

Finále R
SK Kotlářka 0
Eagles 14

Zápasy o umístění (playoff)


O 5.místo R
Snails 8
Joudrs 4

Vyřazovací zápasy


2715 (3-4) R
Joudrs 14
Spectrum 13

2716 (3-4) R
Snails 7
Arrows 3

2713 (1-2) R
Storms Řepy 5
SK Kotlářka 2

2714 (1-2) R
Žraloci 0
Eagles 11

2719 R
Storms Řepy 1
Eagles 4

2717 R
Joudrs 0
SK Kotlářka 10

2718 R
Snails 5
Žraloci 13

2720 R
Žraloci 2
SK Kotlářka 8

Křížové tabulky základních skupin

Skupina A
Tým KOT LED SPE KUN
SK Kotlářka 10 - 3
6 - 2
19 - 2
Žraloci 3 - 10
6 - 0
5 - 1
Spectrum 2 - 6
0 - 6
13 - 4
Snails 2 - 19
1 - 5
4 - 13

Skupina B
Tým EAG STO ARR JOU
Eagles 7 - 3
10 - 0
17 - 0
Storms Řepy 3 - 7
11 - 2
11 - 1
Arrows 0 - 10
2 - 11
8 - 5
Joudrs 0 - 17
1 - 11
5 - 8

Pořadí



Tabulky základních skupin

Skupina A
Tým G W L T PCT GB RF : RA
SK Kotlářka Praha 3 3 0 0 1.000 - 35 : 7
Žraloci Ledenice 3 2 1 0 0.667 1 14 : 11
Spectrum Praha 3 1 2 0 0.333 2 15 : 16
Snails Kunovice 3 0 3 0 0.000 3 7 : 37

Skupina B
Tým G W L T PCT GB RF : RA
Eagles Praha 3 3 0 0 1.000 - 34 : 3
Storms Řepy Praha 3 2 1 0 0.667 1 25 : 10
Arrows Ostrava 3 1 2 0 0.333 2 10 : 26
Joudrs Praha 3 0 3 0 0.000 3 6 : 36