Vytisknout

Třetí vítězství v letošní II.lize kadetek.

Napsal Luboš David |

Na čtvrtý turnaj II.ligy kadetek se do Prahy sjelo šest týmů a tak se hrálo o body systémem každý s každým. Nám se turnaj povedl náramně a letos již třetím vítězstvím jsme si upevnili první příčku v tabulce.Ta  znamená již jistý postup na MČR kadetek, ale  pokud na posledním domácím turnaji 26.9-27.9. neskončíme hůře jak pátí i postup do extraligy kadetek v příštím roce.

A jak turnaj pro nás dopadl výsledkově? Jako první porážíme Kotlářku Praha 13:3, kde se předlouhým homerunem předvedla naše opora na pálce Bára Saviola. Ve druhém utkání to odneslo Spectrum Praha 18:2 a v posledním sobotním boji jsme perfekním  nadhozem Zuzky Alraumové, ale i výborné práci celé obrany porazili Joudrs Praha B 6:0. Na vítězné vlně pokračujeme také v neděli ráno a hned to pocítili domácí Storms Praha naší výhrou 12:2. Páté a poslední utkání bylo proti SaBaTu Praha a bylo to utkání nejtěžší a nejdůležitější. V průběhu utkání se SaBaT ujímá vedení 2:1, ale v dohrávkách třetí a páté směny konečně přetlačíme výbornou soupeřovu obranu 5 body a ujímáme se vedení 6:2. SaBaT ovšem nesložil zbraně lacino a v jejich šestém a posledním útoku dotáhnul na 6:4.

Závěrem musíme holky pochválit za předvedenou hru. Pravda, že několik chybyček se našlo, ale do MČR kadetek za měsíc 10.-11.10. v Praze ještě určitě pořádně potrénujeme ať je náš výsledek co nejlepší.

Na turnaji hrály: R. Burkovičová, M. Merczová, Z. Alraumová, B. Saviola, D. Dinková, A. Slaná, T. Opálková,   V. Ščotková a B. a K. Svobodovi

A vedli je trenéři: Luboš David a Libor Svoboda

Nemáte oprávnění publikovat komentáře