Vytisknout

Kadetky na turnaji PONY v Praze

Napsal Pavel Burkovič |

Tým kadetek, se zúčastnil od  pátku 14. do neděle 16.4 Evropské kvalifikace PONY League v kategorii U16, takže holky posílily Bára Saviola, Míša Merczová a Dáša Dinková z týmu juniorek Arrows. Turnaj pro 16 týmů je tradičně výborně obsazen jak domácími týmy tak i reprezentačnimí výběry okolních zemí. Nám měl posloužit jako příležitost sehrát tým a ověřit naši připavenost na Extraligu, což se podařilo. 

V pátek jsme hned po příjezdu nastoupili proti repre Ukrainy a bohužel jsme utkání stratili, když jsme Ukrajinky trochu podcenili a rovněž ranní ořesun z Ostravy si vybral svou daň. Po zápasech s JOUDRS a STORMS Praha, se kterými jsme si bez problémů poradili nás v sobotu čekal důležitý zápas proti HSM Trutnov. Dorazila už i skupina fanoušků - rodičů což je vždy příjemné. Nebylo cílem nastoupit v nejsilnější možné sestavě, ale ověřit naši připravenost na sezonu, zápas byl dlouho nerozhodný a i když jsme nakonec prohráli o bod 2:3 jsem s hrou týmu spokojen v obraně i v útoku. Prohra nás nasměrovala do bojů o 5. místo

V neděli, kdy se doposud příjemné počasí začalo trochu kazit, jsme v 10:00 nastoupil proti sebevědomým hráčkám JOUDRS starší kadetky, opět jsme volili alternativní sestavu a v polovině utkání sérií hitů výrazně navýšili skore a tím zápas rozhodli. Výhra nás posunula do boje o 5. místo turnaje, proti reprezentaci Slovenska. Do utkání jsme postavili komplet tým kadetek a na CF šla Bára Saviola, která si z předchozích zápasů odnesla zranění a pomáhala tedy hlavně v útoku, z taktických důvodů jsme nenasadili nenasadili "naše Slovensky" Merczovou a bohužel zraněnou Dinkovou. Počasí bylo už hodně proměnlivé, chvílemi slunce, chvílemi déšť a teploty okolo nuly, přesto jsme si s týmem Slovenska poradili bez problémů a obsadili výborné 5. místo.

Nemáte oprávnění publikovat komentáře