Vytisknout

Žačky - extraliga 1. a 2. kolo

Napsal Kateřina Slaná |

PŘIJ'DTE FANDIT TENTO VÍKEND 3.6.- 4.6.2017 NA ARROWS VŠICHNI, HOLKY TO BUDOU MOC POTŘEBOVAT.

Naše žačky to letos budou mít těžké. Máme hodně omlazený tým a proto musíme makat a trénovat, a trénovat a makat.  O tom jsme se přesvědčily hned v 1.kole, kdy jsme se s naším mladým týmem žaček vydaly bojovat do Chomutova. Všechny čtyři zápasy jsme bohužel prohrály. Jednotlivé výsledky byly: Storms Řepy 5:9, Trutnov 3:10, Chomutov 1:6 a Eagles 2:9. Je třeba zamakat na souhře pole i na pálce.

Na 2.kolo jsme odjeli 21.5. do Prahy na Eagles a hned po cestě nás čekaly "drobné" technické problémy. Za klimkovickým tunelem nám vypovědělo službu jedno auto, což se nám naštěstí povedlo rychle vyřešit díky tatínkům řidičům Petra Svobody a Honzy Kovalského. Vyměnil se vůz a do Prahy jsme dorazili všichni včas. V tomto kole jsme s holkama konečně ochutnaly chuť první výhry, kdy jsem porazily Storms Řepy 3:2. V dalších utkáním nás již výhra nepotkala, ale můžeme zodpovědně říct, že holky se zlepšují, hra v poli už byla o mnoho lepsí s méně chybami, akorát ta pálka, to je pořád bída. Další výsledky: Chomotov 2:6, Trutnov 4:8 a Eagles 3:11.

Velké poděkování patří rodičům, kteří nás doprovázejí a to Petrovi Svobodovi, Honzovi Kovalskému, Kačce Pavelková a Lucce Jandíkové. A také rodičům divákům, kteří za námi dorazili na Eagles fandit.

Za žačky hrají: Zojča Slaná, Kája Kovalská, Kája Miškářová, Anežka Pavelková, Adélka Svobodová, Áďa Stuchlíková, Anetka Jandíková, Viv Tsameti, Terka Tichá, Nikča Karstenová, Valča Agelová, Anička Gurecká, Weronika Kowalska, Martyna Jarzyna, Maja Kusmirek

 

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře