• Bokaj: Tým, vůle a hlad! Baseballisté Arrows slaví historický titul

    Aktuality

    Číst dál...
  • Baseballisté Ostravy mají mečbol. Vrátí se finále do dračí sluje?

    Aktuality

    Číst dál...
  • osobností Wild Card je Jana Slaninová atletka SSK Vítkovice

    Aktuality

    Číst dál...
  • Vítězná Poruba partnerem zápasu s Hrochy!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • Nakoplo mě první KO!!! Osobnost zápasu s Draky Brno Lukáš Dekýš.

    Aktuality

    Číst dál...
    
    

    Finálový turnaj žákyň

    30.září-2.říjen 2016

    • NAME DESCRIPTION SHORTNAME
      Arrows Arrows Ostrava ARR A
      Blansko Olympia Blansko BLA A
      SaBaT SaBaT Praha SAB A
      Trutnov Trutnov HSM TRU A
      Eagles Eagles Praha EAG B
      Joudrs SK Joudrs Praha JOU B
      Chomutov Sportclub 80 Chomutov CHO B
      Storms Řepy ZŠ Jana Wericha Storms Řepy STO B
      • Skupina A G W L T PCT GB
        Arrows Ostrava 3 3 0 0 0.1 1
        Trutnov HSM 3 1 2 0 0 1
        SaBaT Praha 3 1 2 0 0 1
        Olympia Blansko 3 1 2 0 0 1
        Skupina B G W L T PCT GB
        Sportclub 80 Chomutov 3 3 0 0 0.1 1
        Eagles Praha 3 2 1 0 0 1
        SK Joudrs Praha 3 1 2 0 0 1
        ZŠ Jana Wericha Storms Řepy 3 0 3 0 0 1
      • Č.z. Datum a čas Domácí Výsledek Hosté Hřiště Skupina
        1 2016-09-30T15:00 pá 30.9.2016 15:00 Storms Řepy 0 : 11 Eagles Eagles Park 3 - centrální (osvětlené) B
        3 2016-09-30T16:30 pá 30.9.2016 16:30 Arrows 10 : 1 SaBaT Eagles Park 3 - centrální (osvětlené) A
        2 2016-09-30T15:00 pá 30.9.2016 15:00 Joudrs 1 : 5 Chomutov Eagles Park 5 - horní B
        4 2016-09-30T16:30 pá 30.9.2016 16:30 Trutnov 4 : 1 Blansko Eagles Park 5 - horní A
        5 2016-10-01T10:00 so 1.10.2016 10:00 Joudrs 1 : 6 Eagles Eagles Park 3 - centrální (osvětlené) B
        7 2016-10-01T12:00 so 1.10.2016 12:00 Trutnov 2 : 3 SaBaT Eagles Park 3 - centrální (osvětlené) A
        9 2016-10-01T14:00 so 1.10.2016 14:00 Eagles 0 : 9 Chomutov Eagles Park 3 - centrální (osvětlené) B
        11 2016-10-01T16:00 so 1.10.2016 16:00 Arrows 10 : 4 Trutnov Eagles Park 3 - centrální (osvětlené) A
        6 2016-10-01T10:00 so 1.10.2016 10:00 Chomutov 6 : 0 Storms Řepy Eagles Park 5 - horní B
        8 2016-10-01T12:00 so 1.10.2016 12:00 Blansko 3 : 13 Arrows Eagles Park 5 - horní A
        10 2016-10-01T14:00 so 1.10.2016 14:00 Storms Řepy 1 : 2 Joudrs Eagles Park 5 - horní B
        12 2016-10-01T16:00 so 1.10.2016 16:00 SaBaT 6 : 7 Blansko Eagles Park 5 - horní A
        13 2016-10-02T09:00 ne 2.10.2016 09:00 SaBaT 4 : 1 Storms Řepy Eagles Park 3 - centrální (osvětlené)
        15 2016-10-02T10:45 ne 2.10.2016 10:45 Arrows 3 : 2 Eagles Eagles Park 3 - centrální (osvětlené)
        17 2016-10-02T12:30 ne 2.10.2016 12:30 Joudrs 8 : 0 SaBaT Eagles Park 3 - centrální (osvětlené)
        19 2016-10-02T14:15 ne 2.10.2016 14:15 Arrows 1 : 5 Chomutov Eagles Park 3 - centrální (osvětlené)
        14 2016-10-02T09:00 ne 2.10.2016 09:00 Joudrs 7 : 5 Blansko Eagles Park 5 - horní
        16 2016-10-02T10:45 ne 2.10.2016 10:45 Chomutov 7 : 0 Trutnov Eagles Park 5 - horní
        18 2016-10-02T12:30 ne 2.10.2016 12:30 Storms Řepy 5 : 3 Blansko Eagles Park 5 - horní
        20 2016-10-02T14:15 ne 2.10.2016 14:15 Trutnov 2 : 3 Eagles Eagles Park 5 - horní
    • Žádné statistiky nejsou zadány...