Vytisknout

Ženy Arrows opět na scéně.

Napsal Luboš David |

        O víkendu se na našem hřišti hrál turnaj 3.ČSLŽ a po dvouleté odmlce, se na něm opět představil náš tým  žen Arrows. Holkám softball určitě chyběl a tak na všechny soupeře s chutí vletěly a neokusily ani jednou hořkost porážky.

          Na turnaj východní skupiny, 3. ligy, se sjelo šest týmů, které se rozdělily na dvě skupiny a mohlo se začít. Nás ve skupině A čekala dvě družstva a nad oběma celkem snadno vyhráváme.ARR - Spectrum Praha 12:2 a ARR-Žraloci Ledenice B 8:2. Jako vítěz skupiny do play-off postupujeme rovnou do nedělního semifinále.

           Sobotní, nádherné jarní počasí v neděli vystřídala  sychravá zima. Semifinálová klání byla naplánována na 9 hodin ráno a to rtuť teploměru nepřelezla ani 3°C. Naše holky v něm nastoupily proti Snails Kunovice B a drtivým závěrem vítězí 14:11 a postupují do finále. Soupeřem nám je mladý tým Žraloků Ledenice, které porážíme vysoko 14:2.

           Holky na turnaji potvrdily, že softball hrát nezapoměly a předváděly skvělou hru oceněnou nejen fanoušky softballu, ale v sobotu i fanoušky baseballové extraligy.

 

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře