Vytisknout

Druhé vítězství žen Arrows v 3. ČSLŽ

Napsal Luboš David |

        O víkendu se konal v Blansku druhý turnaj 3. ČSLŽ a naše holky ho opět s přehledem vyhrály. Šest týmů se v Blansku rozdělilo do dvou skupin a nás v Ačku čekali dva pražští soupeři. Pikes Praha, porážíme ve 4.směně rozdílem 13:3. Vyrovnanější průběh mělo utkání proti Spektrum Praha, kde byl stav v předposlední směně 7:4 v náš prospěch, ale poté se povedl krásný odpal Hance Mikeskové a 4 bodový homerun upravil konečné skóre na 11:4.

         V nedělním play-off jsme jako vítěz skupiny A nasazeni rovnou do semifinále. Tam se k nám probojoval tým Snails Kunovice B a byl to pro nás nejtěžší zápas, Začátek naše holky zvládly perfektně a po 2. směnách jsme vedli 5:0, ale šnečice poté mocně dotahovali až na skóre 6:3. Naše poslední vystoupení byl finálový zápas, který již byl plně v naší režii. Holky předvedly opět útočný koncert a vítězství 12:0 bylo naše.

          Zavěrem bychom s mým novým asistentem Michalem Bušovským rádi holky pochválii za předvedenou hru a zveme všecny fanoušky ženského softballu Arrows na III. kolo 3 ČSLŽ, které se koná 18.-19.6. na našem hřišti.

L.David, M. Bušovský

Nemáte oprávnění publikovat komentáře