Vytisknout

Ženy na domácím turnaji 3.ČSLŽ vítězí

Napsal Luboš David |

Třetí turnaj 3.ČSLŽ se konal o víkendu na našem hřišti a naše ženy opět nenašly přemožitele a turnaj do třetice vyhrály. Turnaje mají pořád stejné schéma, dvě skupiny po třech týmech a následné play-off.

Ve skupině A nás čekali dva pražští soupeři a ani jednomu se nepodařilo zastavit náš drtivý útok. Porážíme vysoko Spectrum Praha 16:1 a Pikes Praha 13:1. Další boje naše holky tím čekali až v nedělním play-off. V semifinále nastupujeme proti našemu největšímu soupeři v soutěži Snails Kunovice B, ale ani Šnečice nás neporáží a po vítězství 7:2 jdeme do finále proti mladému týmu Žraloci Ledenice B. Ve finále opět skvěle pálíme a Ledenice porážíme vysoko rozdílem 20:6.

Třetím vyhraným turnajem si upevňujeme první místo v tabulce 3. ČSLŽ sk. východ a i když se hraje ještě jeden turnaj v Ledenicích, neměl by nám již utéci postup na zářijové finále v Praze. Toho se zůčastní nejlepší tři týmy ze skupin východu a západu.

Na turnaji startovala: K. Kašajíková, A. Bělunková, J. Hanáková, D. Bušovská (Bulatová), K. Davidová, B. Štůsková, L. Uhlářová (Elblová), K. Zahradníčková, K. Svobodová, N. Koubková, K. Šmídová, I. Machačová, L. Kudrová (Škopcová), M. Carbolová (Nováčková)

Trenéři: L. David, M. Bušovský

 

Nemáte oprávnění publikovat komentáře