Vytisknout

Extraliga žen 2012

Kategorie: Softball - Ženy

Informace

EXLZ

Tým Hraje
Storms Řepy Praha Play-Off
Snails Kunovice Play-Off
SaBaT Praha Play-Off
Joudrs Praha Play-Off
Eagles Praha Play-Off
Chemie - Kotlářka Praha Play-Off
Čechie Praha Play-Off
Arrows Ostrava Play-Off

Rozpis


Filtr

Plánované zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Místo Divize/fáze Výsledek (Stav)
31. 12. 2012 0:00 Arrows Arrows Plánovaný

Odehrané zápasy


Č.z. Datum a čas Domácí Hosté Místo Divize/fáze Výsledek (Stav)
1243 13. 10. 2012 15:00 Joudrs Eagles Svoboda park (Joudrs) Praha Finále 2 - 1
1241 6. 10. 2012 18:00 Joudrs Eagles Svoboda park (Joudrs) Praha Finále 4 - 8
1224 29. 9. 2012 12:00 Joudrs Snails Svoboda park (Joudrs) Praha Semifinále 10 - 3
1223 28. 9. 2012 18:30 Snails Joudrs Svoboda park (Joudrs) Praha Semifinále 2 - 7
1233 28. 9. 2012 18:30 Eagles Čechie Semifinále 13 - 2
1232 23. 9. 2012 16:30 Eagles Čechie Semifinále 5 - 2
1222 23. 9. 2012 16:30 Snails Joudrs Kunovice Kunovice Semifinále 10 - 3
1221 22. 9. 2012 12:00 Joudrs Snails Kunovice Kunovice Semifinále 3 - 2
1231 22. 9. 2012 12:00 Čechie Eagles SaBaT Praha Semifinále 5 - 10
1263 16. 9. 2012 9:00 Arrows SaBaT Arrows Ostrava O 7.místo 0 - 2
1264 16. 9. 2012 9:00 Arrows SaBaT Arrows Ostrava O 7.místo 4 - 5
1202 9. 9. 2012 14:00 Eagles Storms Řepy Čtvrtfinále 2 - 0
1212 9. 9. 2012 14:00 Snails Chemie - Kotlářka Kunovice Kunovice Čtvrtfinále 11 - 13
1213 9. 9. 2012 14:00 Snails Chemie - Kotlářka Kunovice Kunovice Čtvrtfinále 9 - 2
1262 9. 9. 2012 14:00 SaBaT Arrows SaBaT Praha O 7.místo 4 - 2
1201 8. 9. 2012 18:00 Storms Řepy Eagles Svoboda park (Joudrs) Praha Čtvrtfinále 0 - 17
1211 8. 9. 2012 18:00 Chemie - Kotlářka Snails Kunovice Kunovice Čtvrtfinále 4 - 6
1261 8. 9. 2012 18:00 SaBaT Arrows SaBaT Praha O 7.místo 5 - 1
1105 2. 9. 2012 12:00 Arrows Joudrs Arrows Ostrava 0 - 13
1106 2. 9. 2012 12:00 Arrows Joudrs Arrows Ostrava 9 - 8

Výsledky



Vyřazovací zápasy (playoff)


Čtvrtfinále 1 2 W
Eagles 17 2 2
Storms Řepy 0 0 0

Čtvrtfinále 1 2 3 W
Snails 6 11 9 2
Chemie - Kotlářka 4 13 2 1

Semifinále 1 2 3 4 W
Snails 2 10 2 3 1
Joudrs 3 3 7 10 3

Semifinále 1 2 3 W
Eagles 10 5 13 3
Čechie 5 2 2 0

Finále 1 2 W
Eagles 8 1 1
Joudrs 4 2 1

Zápasy o umístění (playoff)


O 7.místo R
SaBaT 2
Arrows 0

O 7.místo R
SaBaT 5
Arrows 4

O 7.místo R
Arrows 2
SaBaT 4

O 7.místo R
Arrows 1
SaBaT 5

Pořadí



Celkové pořadí


Celk. Tým
1. 0. Eagles Praha
2. 0. Joudrs Praha
3. 0. Čechie Praha
4. 0. Snails Kunovice
5. 0. Chemie - Kotlářka Praha
6. 0. Storms Řepy Praha
7. 0. SaBaT Praha
8. 0. Arrows Ostrava

Tabulka základní části


Tým G W L T PCT GB RF : RA
Joudrs Praha 28 23 5 0 0.821 - 215 : 67
Čechie Praha 28 21 7 0 0.750 2 179 : 72
Eagles Praha 28 18 10 0 0.643 5 138 : 80
Snails Kunovice 28 15 13 0 0.536 8 190 : 143
Chemie - Kotlářka Praha 28 13 15 0 0.464 1 154 : 170
Storms Řepy Praha 28 12 16 0 0.429 11 153 : 165
SaBaT Praha 28 8 20 0 0.286 15 69 : 196
Arrows Ostrava 28 2 26 0 0.071 21 86 : 291

Statistiky


Filtr

Statistiky pálkařů



Jméno hráče AB R H 2B 3B HR RBI SB CS BB K HBP SAC BA OBP SLG
Hana Mikesková (ARR) 50 6 17 7 1 0 11 1 0 4 9 0 4 0.340 0.362 0.520
Agnieszka Stabrawa (ARR) 17 3 5 0 0 0 1 4 1 0 5 0 0 0.294 0.294 0.294
Jana Kolářová (ARR) 89 13 26 2 0 0 13 3 3 6 7 0 2 0.292 0.330 0.315
Karolina Ryniak (ARR) 28 2 8 3 1 0 5 3 0 0 7 0 0 0.286 0.286 0.464
Kateřina Kašajíková (ARR) 59 15 16 5 0 0 4 0 1 10 8 0 0 0.271 0.377 0.356
Lucie Škopcová (ARR) 54 14 12 0 1 0 4 7 0 5 9 1 0 0.222 0.300 0.259
Alice Teslíková (ARR) 42 11 9 0 0 0 2 2 0 2 14 0 0 0.214 0.250 0.214
Lenka Mesárošová (ARR) 43 11 9 0 0 0 4 0 0 11 8 0 0 0.209 0.370 0.209
Karolína Davidová (ARR) 58 7 12 3 0 0 11 0 2 6 11 1 0 0.207 0.292 0.259
Michaela Gelnarová (ARR) 15 1 3 0 0 0 1 1 0 2 4 0 1 0.200 0.278 0.200
Jana Peichlová (ARR) 56 4 7 0 0 0 2 2 0 4 18 0 0 0.125 0.183 0.125
Miroslava Šindlerová (ARR) 40 2 5 0 1 0 2 0 0 4 10 1 0 0.125 0.222 0.175
Denisa Latková (ARR) 31 0 3 0 0 0 1 0 0 1 5 0 0 0.097 0.125 0.097
Aneta Bělunková (ARR) 53 7 5 0 0 0 4 2 0 5 11 0 0 0.094 0.172 0.094
Aleksandra Grzeszczak (ARR) 12 1 1 0 0 0 0 1 0 0 3 0 0 0.083 0.083 0.083
Michaela Pjontková (ARR) 38 6 3 0 0 0 1 2 0 0 20 2 0 0.079 0.125 0.079
Kateřina Neumannová (ARR) 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0.000 0.000 0.000
Tým celkem 696 103 141 20 4 0 66 28 7 60 154 5 7 0.203 0.268 0.243

Statistiky nadhazovačů



Jméno hráče IP BF AB H R ER BB K HR WP HBP W L SV ERA H9 WHIP
Aneta Bělunková (ARR) 29  158 146 30 37 18 6 5 0 1 6 0 3 0 5.58 9.31 1.24
Barbora Šuleřová (ARR) 21 2/3 115 110 22 31 14 3 9 1 0 0 0 4 0 5.81 9.14 1.15
Hana Mikesková (ARR) 26 1/3 132 117 27 33 25 7 6 0 0 6 0 6 0 8.54 9.23 1.29
Michaela Nováčková (ARR) 31 2/3 186 161 46 59 32 15 7 1 7 8 0 3 0 9.09 13.07 1.93
Aleksandra Grzeszczak (ARR) 11 2/3 77 70 17 22 13 4 5 0 2 2 0 2 0 10.02 13.12 1.80
Karolína Davidová (ARR) 15 2/3 80 66 23 29 20 10 2 0 2 2 1 4 0 11.48 13.21 2.11
Miroslava Šindlerová (ARR) 16  116 88 26 51 41 24 6 0 12 3 1 6 0 23.06 14.62 3.13
Tým celkem 152  864 758 191 262 163 69 40 2 24 27 2 28 0 9.65 11.31 1.71