• EXTRALIGA

    Arrows vs. Technika Brno

    pátek
    20.duben 2018
    19:00
    Arrows Ostrava

    DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

    DNY
    :
    HODINY
    :
    MINUTY
    :
    VTEŘINY
  • EXTRALIGA

    Arrows vs. Eagles Praha

    sobota
    21.duben 2018
    19:00
    Arrows Ostrava

    DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

    DNY
    :
    HODINY
    :
    MINUTY
    :
    VTEŘINY
  • EXTRALIGA

    Arrows vs. Olympia Blansko

    pátek
    11.květen 2018
    19:00
    Arrows Ostrava

    DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

    DNY
    :
    HODINY
    :
    MINUTY
    :
    VTEŘINY
  • EXTRALIGA

    Arrows vs. Draci Brno

    neděle
    13.květen 2018
    14:00
    Arrows Ostrava

    DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

    DNY
    :
    HODINY
    :
    MINUTY
    :
    VTEŘINY
  • EXTRALIGA

    Arrows vs. Skokani Olomouc

    pátek
    25.květen 2018
    19:00
    Arrows Ostrava

    DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

    DNY
    :
    HODINY
    :
    MINUTY
    :
    VTEŘINY
  • EXTRALIGA

    Arrows vs. Olympia Blansko

    sobota
    26.květen 2018
    19:00
    Arrows Ostrava

    DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

    DNY
    :
    HODINY
    :
    MINUTY
    :
    VTEŘINY
  • EXTRALIGA

    Arrows vs. Nuclears Třebíč

    neděle
    27.květen 2018
    14:00
    Arrows Ostrava

    DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

    DNY
    :
    HODINY
    :
    MINUTY
    :
    VTEŘINY
  • EXTRALIGA

    Arrows vs. Nuclears Třebíč

    pátek
    1.červen 2018
    19:00
    Arrows Ostrava

    DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

    DNY
    :
    HODINY
    :
    MINUTY
    :
    VTEŘINY
  • EXTRALIGA

    Arrows vs. Tempo Praha

    pátek
    15.červen 2018
    19:00
    Arrows Ostrava

    DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

    DNY
    :
    HODINY
    :
    MINUTY
    :
    VTEŘINY


Tréninky

  • pondělí 16:30-18:30
    Arrows - Softball B
  • pondělí 16:30-18:30
    Arrows - Baseball B
  • pondělí 16:30-18:00
    Arrows - Baseball A
  • pondělí 16:30-18:30
    Arrows - Softball B
  • pondělí 16:30-18:00
    Arrows - Baseball A
  • úterý 16:30-18:30
    Arrows - Softball B
  • úterý 16:30-18:00
    Arrows - Baseball A
  • středa 16:30-18:00
    Arrows - Softball B
  • středa 16:30-18:00
    Arrows - Softball A
  • středa 16:30-18:00
    Arrows - Baseball A
  • středa 16:30-18:00
    Arrows - Softball B
  • čtvrtek 16:30-18:00
    Arrows - Baseball A
  • čtvrtek 16:30-18:30
    Arrows - Softball A
  • čtvrtek 16:30-18:30
    Arrows - Baseball B
  • čtvrtek 16:30-18:30
    Arrows - Baseball B
  • pátek 16:30-18:30
    Arrows - Softball B
  • pátek 16:30-18:30
    Arrows - Softball A
  • pátek 16:30-18:30
    Arrows - Baseball A
  • pátek 16:30-18:30
    Arrows - Softball B
  • pondělí 17:00-19:00
    Arrows - Softball A
  • pondělí 17:00-19:00
    Arrows - Softball A
  • pondělí 17:00-19:00
    Arrows - Softball A
  • úterý 17:00-19:00
    Arrows - Softball A
  • úterý 17:00-19:00
    Arrows - Baseball B
  • úterý 17:00-19:00
    Arrows - Softball A
  • čtvrtek 17:00-19:00
    Arrows - Softball B
  • pondělí 17:30-19:00
    Arrows - Baseball A
  • středa 17:30-19:30
    Arrows - Softball A
  • středa 17:30-19:00
    Arrows - Baseball A
  • čtvrtek 17:30-19:30
    Arrows - Softball A
  • čtvrtek 17:30-19:30
    Arrows - Softball A
  • úterý 18:00-20:00
    Arrows - Baseball A
  • čtvrtek 18:00-20:00
    Arrows - Baseball A
  • pátek 18:00-20:00
    Arrows - Baseball A

Trenéři

  • Petr Kovala
    Hlavní trenér
  • Michal Lisko
    Hlavní trenér
  • David Prokeš
    Hlavní trenér
  • Jakub Martinčák
    Hlavní trenér
  • Jakub Martinčák
    Hlavní trenér
  • Barbora Večeřová
    Hlavní trenér
  • Michal Škuta
    Hlavní trenér
  • Michal Škuta
    Hlavní trenér
  • Boris Bokaj
  • Aleš Navrátil
  • Lubomír David
  • Roman Gavlovský
  • Zdeněk Votava
    Trenér asistent
  • Markéta Gottvaldová
    Trenér asistent
  • Radim Novotný
    Trenér asistent
  • Jaroslav Blažek
    Trenér asistent
  • Radka Alraumová
  • Pavel Burkovič
  • Richard Saviola
  • Gabriela Chalotová
  • Kateřina Slaná
  • Barbora Večeřová
    Trenér asistent
  • Jaroslav Blažek
    Trenér asistent
  • Aleš Šimaňok
    Trenér asistent
  • Radim Hrbáč
    Trenér asistent
  • Tomáš Novosád
    Trenér asistent
  • Kateřina Popelková
    Trenér asistent
  • Tomáš Novosád
    Trenér asistent
  • Kateřina Popelková
    Trenér asistent
  • Milan Lichnovský
    Trenér asistent
  • Michal Prokeš
    Trenér asistent

Soutěže a turnaje

Sezóna 2018
EXTRALIGA U18
EXTRALIGA
Extraliga kadetek
Extraliga žákyň
Moravian-Silesian League U15
Moravian-Silesian League U13
Moravian-Silesian League U11
Moravian-Silesian League U10
Moravian-Silesian League U8
Moravian-Silesian League U7
3. česká softballová liga žen
Extraliga juniorek
Moravian-Silesian Winter League U13
Moravian-Silesian Winter League U11
Moravian-Silesian Winter Tour U9
Moravian-Silesian Winter Tour U7
Rookie ball U9
Moravská liga žákyň
6.10.2018
3.kolo - MSL8
Frýdek-Místek
5.10.-7.10.2018
Mistrovství ČR U18
28.9.-30.9.2018
Mistrovství ČR U15
28.9.-30.9.2018
Mistrovství ČR U11
28.9.-30.9.2018
Finálový turnaj - ELZY
28.9.-30.9.2018
Mistrovství ČR U9
22.9.-23.9.2018
5. turnaj (o 1.-6.místo) - 3CSL
22.9.2018
4.kolo - MSL7
Hit
21.9.-23.9.2018
Mistrovství ČR U13
21.9.-23.9.2018
ČBP U10
15.9.-16.9.2018
5. turnaj - ELZY
Hluboká
15.9.-16.9.2018
Mistrovství ČR U9 (KVA)
14.9.-16.9.2018
Mistrovství ČR U11 (KVA)
8.9.2018
3.kolo - MSL10
Skokani
7.9.-9.9.2018
Mistrovství ČR U13 (KVA)
7.9.-9.9.2018
ČBP U8 (Morava)
1.9.-2.9.2018
4. turnaj (VÝCHOD) - 3CSL
Snails
30.8.-2.9.2018
Back2School U11
Tempo
30.8.-2.9.2018
Back2School U13
SaBaT
30.8.-2.9.2018
Back2School U15
Krč Praha
23.6.-24.6.2018
3. turnaj (VÝCHOD) - 3CSL
Pasos
23.6.-24.6.2018
4.kolo - ELKY
Arrows
22.6.-24.6.2018
Firstcup U8
Hroši
16.6.2018
4.turnaj - RB9
Frýdek-Místek
16.6.-17.6.2018
4. turnaj - ELZY
Arrows
14.6.-17.6.2018
ČBP U15
Blansko
14.6.-17.6.2018
ČBP U11
Hluboká
10.6.2018
3.kolo - MSL7
Skokani
9.6.-10.6.2018
2. turnaj (VÝCHOD) - 3CSL
MBS
7.6.-10.6.2018
ČBP U18
7.6.-10.6.2018
ČBP U13
Krč Praha
5.6.-9.6.2018
CEB Cup - Evropský pohár
Arrows
2.6.-3.6.2018
3. turnaj - ELZY
Svoboda park
2.6.-3.6.2018
2. turnaj - 3CSLM
Arrows
1.6.-3.6.2018
Supercup U10
Tempo
26.5.2018
Stříbrný Firstpohár - 2.kolo - MSL8
Arrows
20.5.2018
2.kolo - MSL7
Arrows
19.5.2018
3.turnaj - RB9
Skokani
19.5.-20.5.2018
2. turnaj - ELZY
HSM
12.5.-13.5.2018
1. turnaj (VÝCHOD) - 3CSL
Arrows
12.5.-13.5.2018
Stříbrný Superpohár - 2.kolo - MSL10
Frýdek-Místek
5.5.2018
Bronzový Firstpohár - 1.kolo - MSL8
Skokani
5.5.-6.5.2018
Liberation Cup Ostrava U15
Arrows
28.4.2018
2.turnaj - RB9
Snails
28.4.-29.4.2018
1. turnaj - ELZY
Krč Praha
28.4.-29.4.2018
O pohár města Ostravy U13
Arrows
22.4.2018
1.kolo - MSL7
Frýdek-Místek
21.4.2018
Bronzový Superpohár - 1.kolo - MSL10
Šumperk
20.4.-22.4.2018
Krčanda PONY League U16
Krč Praha
14.4.2018
1.turnaj - RB9
Arrows
14.4.2018
1. turnaj Moravské ligy žákyň - MLZy
Snails
6.4.-8.4.2018
Jarní turnaj U13
Krč Praha
25.3.2018
4.kolo - MSWL13
Hala SPŠ
24.3.2018
4.kolo - MSWL11
Hala DTJ Vřesina
25.2.2018
3.turnaj - MSWT9
Hala 7.ZŠ
24.2.2018
3.kolo - MSWL11
Hala DTJ Vřesina
18.2.2018
3.turnaj - MSWT7
Hala VSPŠ
10.2.2018
3.kolo - MSWL13
Hala SPŠ
10.2.2018
2.turnaj - MSWT9
Hala ŠpSP
27.1.2018
2.kolo - MSWL11
Hala DTJ Vřesina
14.1.2018
2.kolo - MSWL13
Hala SPŠ
13.1.2018
2.turnaj - MSWT7
Hala 7.ZŠ
6.1.2018
MS Winter Cup U10
Hala SG
17.12.2017
1.turnaj - MSWT7
Hala ŠpSP
16.12.2017
1.kolo - MSWL11
Hala DTJ Vřesina
10.12.2017
1.turnaj - MSWT9
Hala VSPŠ
9.12.2017
1.kolo - MSWL13
Hala SPŠ