• Arrows Fest a Exhibice s HC Vítkovice Ridera a Steelers. Den plný sportu, hudby a zábavy! Na závěr Pojedeme do Krpole!!!

    Aktuality

    Číst dál...
  • 2. turnaj – na vítězné vlně

    Aktuality - Tým: Softball Ženy

    Číst dál...
  • KADETKY ZTRÁCEJÍ 2 BODY NA PRVNÍ PŘÍČKU V EXTRALIZE

    Aktuality - Tým: Softball U16

    Číst dál...
  • Junioři vybojovali postup na republikový Final Six

    Aktuality - Tým: Baseball U18

    Číst dál...
  • Final Daily Report

    Aktuality - Turnaj: CEB Cup - Evropský pohár 2018

    Číst dál...
    • pá 20.červenec 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 21.červenec 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 27.červenec 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Tempo Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 28.červenec 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Eagles Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • ne 29.červenec 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Draci Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • ne 5.srpen 2018 14:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Eagles Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 10.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Tempo Praha

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 17.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Hroši Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 25.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Draci Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • pá 31.srpen 2018 19:00

      EXTRALIGA
      Arrows Ostrava - Hroši Brno

      DO PRVNÍHO NADHOZU ZBÝVÁ:

      DNY
      :
      HODINY
      :
      MINUTY
      :
      VTEŘINY
    • so 18.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • so 18.srpen 2018 15:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - Tempo
    • ne 19.srpen 2018 13:00

      Extraliga juniorek
      Arrows - SaBaT
    • sobota, 25.srpen 2018

      Moravská liga žákyň
      3. turnaj
    • ne 16.září 2018 10:00

      Moravian-Silesian League U15
      Arrows - Skokani
    • ne 16.září 2018 15:00

      Moravian-Silesian League U15
      Klasik - Arrows
    

    pátek 30.březen 2018

    19:00

    Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

    EXTRALIGA

    pátek 6.duben 2018

    19:00

    Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

    EXTRALIGA

    sobota 7.duben 2018

    13:00

    Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

    EXTRALIGA

    neděle 8.duben 2018

    14:00

    Arrows Ostrava - Draci Brno

    EXTRALIGA

    středa 11.duben 2018

    16:00

    Arrows Ostrava - Klasik Reds Frýdek-Místek

    Moravian-Silesian League U11

    17:30

    Arrows Ostrava - Klasik Reds Frýdek-Místek

    Moravian-Silesian League U11

    pátek 13.duben 2018

    19:00

    Arrows Ostrava - Hroši Brno

    EXTRALIGA

    sobota 14.duben 2018

    14.4. 2018

    1.turnaj

    Rookie ball U9

    neděle 15.duben 2018

    12:00

    Arrows Ostrava - Panthers Trnava

    Extraliga juniorek

    14:00

    Arrows Ostrava - Panthers Trnava

    Extraliga juniorek

    pátek 20.duben 2018

    19:00

    Arrows Ostrava - Technika Brno

    EXTRALIGA

    sobota 21.duben 2018

    10:00

    Cobblers Zlín - Arrows Ostrava

    Moravian-Silesian League U13

    12:00

    Arrows Ostrava - Cobblers Zlín

    Moravian-Silesian League U13

    19:00

    Arrows Ostrava - Eagles Praha

    EXTRALIGA

    sobota 28.duben 2018

    28.4. - 29.4. 2018

    O pohár města Ostravy U13

    U13

    neděle 29.duben 2018

    28.4. - 29.4. 2018

    O pohár města Ostravy U13

    U13

    sobota 5.květen 2018

    5.5. - 6.5. 2018

    Liberation Cup Ostrava U15

    U15

    neděle 6.květen 2018

    5.5. - 6.5. 2018

    Liberation Cup Ostrava U15

    U15

    úterý 8.květen 2018

    10:00

    Arrows Ostrava - Klasik Frýdek Místek

    Moravian-Silesian League U13

    12:00

    Klasik Frýdek Místek - Arrows Ostrava

    Moravian-Silesian League U13

    pátek 11.květen 2018

    19:00

    Arrows Ostrava - Olympia Blansko

    EXTRALIGA

    sobota 12.květen 2018

    12.5. - 13.5. 2018

    1. turnaj (VÝCHOD)

    3. česká softballová liga žen

    neděle 13.květen 2018

    12.5. - 13.5. 2018

    1. turnaj (VÝCHOD)

    3. česká softballová liga žen

    14:00

    Arrows Ostrava - Draci Brno

    EXTRALIGA

    sobota 19.květen 2018

    10:00

    Arrows Ostrava - Rawa Katowice

    Moravian-Silesian League U13

    12:00

    Rawa Katowice - Arrows Ostrava

    Moravian-Silesian League U13

    13:00

    Arrows Ostrava - Eagles Praha

    Extraliga juniorek

    13:00

    Arrows Ostrava - Draci 17 Brno

    EXTRALIGA U18

    15:00

    Arrows Ostrava - Eagles Praha

    Extraliga juniorek

    16:00

    Arrows Ostrava - Draci 17 Brno

    EXTRALIGA U18

    neděle 20.květen 2018

    20.5. 2018

    2.kolo

    Moravian-Silesian League U7

    13:00

    Arrows Ostrava - Joudrs Praha

    Extraliga juniorek

    15:00

    Arrows Ostrava - Joudrs Praha

    Extraliga juniorek

    středa 23.květen 2018

    16:00

    Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

    Moravian-Silesian League U11

    17:30

    Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

    Moravian-Silesian League U11

    pátek 25.květen 2018

    19:00

    Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

    EXTRALIGA

    sobota 26.květen 2018

    26.5. 2018

    Stříbrný Firstpohár

    Moravian-Silesian League U8

    19:00

    Arrows Ostrava - Olympia Blansko

    EXTRALIGA

    neděle 27.květen 2018

    14:00

    Arrows Ostrava - Nuclears Třebíč

    EXTRALIGA

    pátek 1.červen 2018

    19:00

    Arrows Ostrava - Nuclears Třebíč

    EXTRALIGA

    úterý 5.červen 2018

    5.6. - 9.6. 2018

    CEB Cup - Evropský pohár

    Muži

    19:00

    Olimpija 83 Karlovac - Arrows Ostrava

    Muži

    středa 6.červen 2018

    5.6. - 9.6. 2018

    CEB Cup - Evropský pohár

    Muži

    19:00

    Arrows Ostrava - Templiers Senart

    Muži

    čtvrtek 7.červen 2018

    5.6. - 9.6. 2018

    CEB Cup - Evropský pohár

    Muži

    19:00

    Arrows Ostrava - Minsk

    Muži

    pátek 8.červen 2018

    5.6. - 9.6. 2018

    CEB Cup - Evropský pohár

    Muži

    19:00

    Arrows Ostrava - Bonn Capitals

    Muži

    sobota 9.červen 2018

    5.6. - 9.6. 2018

    CEB Cup - Evropský pohár

    Muži

    13:30

    Arrows Ostrava - Templiers Senart

    Muži

    pátek 15.červen 2018

    19:00

    Arrows Ostrava - Tempo Praha

    EXTRALIGA

    sobota 16.červen 2018

    16.6. - 17.6. 2018

    4. turnaj

    Extraliga žákyň

    neděle 17.červen 2018

    16.6. - 17.6. 2018

    4. turnaj

    Extraliga žákyň

    čtvrtek 21.červen 2018

    16:00

    Arrows Ostrava - Technika Brno

    EXTRALIGA U18

    19:00

    Arrows Ostrava - Technika Brno

    EXTRALIGA U18

    sobota 23.červen 2018

    10:00

    Arrows Ostrava - Silesia Rybnik

    Moravian-Silesian League U13

    10:00

    Arrows Ostrava - Cats MBL Brno

    Extraliga kadetek

    12:00

    Silesia Rybnik - Arrows Ostrava

    Moravian-Silesian League U13

    13:00

    Arrows Ostrava - Hroši 17 Brno

    EXTRALIGA U18

    15:30

    Eagles Praha - Arrows Ostrava

    Extraliga kadetek

    16:00

    Arrows Ostrava - Hroši 17 Brno

    EXTRALIGA U18

    neděle 24.červen 2018

    12:40

    Tempo Praha - Arrows Ostrava

    Extraliga kadetek

    16:20

    Arrows Ostrava - Trutnov Trutnov

    Extraliga kadetek

    pondělí 25.červen 2018

    16:00

    Arrows Ostrava - Klasik Whites Frýdek-Místek

    Moravian-Silesian League U11

    17:30

    Arrows Ostrava - Klasik Whites Frýdek-Místek

    Moravian-Silesian League U11

    pátek 20.červenec 2018

    19:00

    Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

    EXTRALIGA

    sobota 21.červenec 2018

    14:00

    Arrows Ostrava - Kotlářka Praha

    EXTRALIGA

    pátek 27.červenec 2018

    19:00

    Arrows Ostrava - Tempo Praha

    EXTRALIGA

    sobota 28.červenec 2018

    14:00

    Arrows Ostrava - Eagles Praha

    EXTRALIGA

    neděle 29.červenec 2018

    14:00

    Arrows Ostrava - Draci Brno

    EXTRALIGA

    neděle 5.srpen 2018

    14:00

    Arrows Ostrava - Eagles Praha

    EXTRALIGA

    pátek 10.srpen 2018

    19:00

    Arrows Ostrava - Tempo Praha

    EXTRALIGA

    pátek 17.srpen 2018

    19:00

    Arrows Ostrava - Hroši Brno

    EXTRALIGA

    sobota 18.srpen 2018

    13:00

    Arrows Ostrava - Tempo Praha

    Extraliga juniorek

    15:00

    Arrows Ostrava - Tempo Praha

    Extraliga juniorek

    neděle 19.srpen 2018

    13:00

    Arrows Ostrava - SaBaT Praha

    Extraliga juniorek

    sobota 25.srpen 2018

    25.8. 2018

    3. turnaj

    Moravská liga žákyň

    19:00

    Arrows Ostrava - Draci Brno

    EXTRALIGA

    pátek 31.srpen 2018

    19:00

    Arrows Ostrava - Hroši Brno

    EXTRALIGA

    neděle 16.září 2018

    10:00

    Arrows Ostrava - Skokani Olomouc

    Moravian-Silesian League U15

    15:00

    Klasik Frýdek Místek - Arrows Ostrava

    Moravian-Silesian League U15