Klub - Aktuality

Techniku Brno jsme přejeli třemi jasnými výhrami

V sobotu nás za pěkného počasí čekala na domácím hřišti ve dvojzápase Technika Brno. Do prvního utkání jsme vlétli velmi z ostra. Již po dvou směnách jsme se ujali vedení 7:0. Kamil Meluzín na kopci povolil soupeři bodovat až ve 3.směně, HR Stříteckého znamenal 3 body. Utkání mělo zcela jednoznačný ráz, ve 4. a 5.směně jsme přidali dalších 10 bodů. Jeden dvoubodový HR zaznamenal Kuba Malík. Zápas byl po 7. směně ukončen jednoznačným rozdílem 19:5 v náš prospěch.

Po půlhodinové pauze začal druhý zápas, který měl úplně totožný scénář jako zápas první. Po 3. směnách jsme vedli 6:0. Na kopci byl Zdeněk Votava, který držel soupeře zkrátka až do začátku 5.směny. V této směně Technika udělala 4 body a snížila skóre na 8:4. Na kopec šel doházet zápas Boris Bokaj, který se značnou dávkou vůle a bojovnosti zápas doházel. Útok nezahálel, přidal ještě 3 body, HR za dva body odpálil opět “Malda“ a vítězství 11:5 bylo na světě. Za zmínku a pochvalu stojí vynikající výkony Davida Fenára a Jardy Selera. Pro Davida to byl vůbec první extraligový zápas kariéry, ve kterém měl 3 hity z 5 startů, Jarda Seler 3 ze 4. 

V neděli v Brně to měl být souboj jedniček na kopci. Kočího a Honzy Řeháčka. Ale nakonec naše nekončící chuť pálit se zápasu udělala opět jednoznačnou záležitost. Již v 1.směně jsme šli do vedení 1:0. Technika odpověděla v dohrávce 2.směny a vyrovnala na 1:1. Ale stroj Arrows se rozjel na plné obrátky a ve 3. a 4.směně jsme udělali 9 bodů a bylo rozhodnuto. Zápas v pohodě doházel Michal Lisko, vyhráli jsme 11:2. V zápase se tříbodovým HR blýsknul náš “choceňský medvěd“ Honza Žlábek.

Tento víkend ukázal sílu našeho širokého kádru, kde všichni mají své místo a každý kdo nastoupí je schopen toho střídaného hráče skvěle zastoupit. 
Teď nás čeká největší prověrka v sezóně, a to trojlístek zápasů proti úřadujícím mistrům Drakům Brno. 
Všichni se na ně moc těšíme a slibujeme, že naši kůži neprodáme lacino!!!
Všechny fanoušky zveme na tyto “špíly“, doma přivítáme Draky v neděli od 14:00.