Klub - Aktuality

O víkendu v Praze s Tegolou na zápasy nerozhodně 1:1.

Po komplikacích s autem na trase do Prahy, které zůstalo“stát“ za Brnem, jsme přijeli na zápas ve dvanácti lidech. Ale tato základní sestava byla připravena od začátku utkání hrát naplno. Jako hosté jsme začali v útoku, bez bodu. Házet začal Kamil Meluzín. Tegola se ujala vedení 1:0 hned na začátku zápasu. Nám se podařilo skóre otočit v polovině utkání na 2:1. Na kopec šel Honza Řeháček. Za takového stavu se hrálo až do dohrávky 8. směny, kdy se soupeři podařilo vyrovnat na 2:2. A šlo do tuhého. Naštěstí se nám na začátku 9. směny podařilo obsadit a naplnit všechny mety a na BB, HP soupeřova nadhazovače a úspěšné odpaly jsme se ujali vedení 7:2. Tegola už v dohrávce nenašla sílu na odpověď a tak jsme utkání vyhráli 7:2.

Nedělní zápas měl stanoven začátek na brzkých 10 hodin ráno. Našim startujícím nadhazovačem byl čerstvý maturant Boris Bokaj. Utkání mělo relativně podobné ražení jako sobotní. Soupeř se opět ujal vedení 1:0, ale nám se podařilo velmi rychle odpovědět a čtyřmi body se dostali do vedení 4:1. Ale bohužel jsme v průběhu následujících směn nepřidali další body na nám velmi dobře známého nadhazovače Luboše Jandu, což se ke konci zápasu projevilo. 
7. směna byla tou zlomovou, Borise střídal na kopci Michal Lisko, kterému se vstup do zápasu vůbec nevydařil. Tegola začala jeho nadhozy trefovat, začali tlačit na naši doposud ne příliš zatíženou obranu, které v důležitých momentech chybovala a skóre se začalo ztenčovat. Michala střídal Zdenda Drábek, kterému taky dalo dost práce rozjetého soupeře zastavit a tak se výsledek otočil na stranu soupeře 7:4 po 8. směně. Nám nezbylo nic jiného než zabojovat v 9. směně a utkání ještě prodloužit. Bohužel jsme z celkem slušně rozjetého útoku vytěžili pouze dva body a tak jsme si odvezli porážku 6:7!!!