Klub - Aktuality

Arrows dobyl Kravák (16:10,7:6)

Dvě výhry na půdě předloňského mistra ligy by mohly být nakopnutím a probuzením z ospalého začátku ligy.

Důrazný pohovor po minulém víkendu, kdy jsme si vyříkali problémové věci, asi zabral. Kluci se povzbuzovali , pálili,  házeli striky a hráli výbornou obranu. 

V prvním zápase jsme nasázeli 16 bodů, které jsme dotlačily díky neuvěřitelnému počtu 21. dobrých odpalů, Technika s 12. hity se hodně škubala a nechtěla to pustit zdarma. Výhra přišla hlavně díky 6. směně, ve které jsme dali 7 bodů na reprezentačního nadhazovače Jakuba Toufara a tento náskok jsme si udržovali až do konce utkání. Výborně házel Martin Drong a Greg McCarthy, kteří házeli mnoho striků, což byl základ. Aleš Navrátil se opřel do nadhozu soupeře a poslal ho z Kraví hory na Hlavní nadraží a dále pak vlakem do Ostravy.

{scorebox gameid=1472}

Druhý zápas jsme od začatku kontrolovali, bylo vidět, že první prohra s Technikou zacloumala. Michal"Thor""Gangster""Diesel""Gagáč" Lisko zaházel dominantních 5 směn. Adam Král se se svým šnečím tempem dostal do menších potížích, které nás stály dva body, ale útok je získal hned zpět. Vladimír Dluhoš potom zaházel dvě dominantní směny a do poslední jsme šli s pětibodovým náskokem. Láďa hodil dvě mety zdarma, tak přišel na  kopec Petr Čech a poslouchal trenéra, který mu doporučil házet tak, ať pálí míče po zemi. Ale po pár odpalech do děr a metách zdarma začal raději házet na strike outy - hodil dva. Na plný stav na pálkaře s obsazenou 2B a 3B přišel nadhoz k zemi a rozhodčí vyhlásil švih a out, tak jsme už začali oslavovat a balit se, ale hlavní rozhodčí po konzultaci s metovými, kteří ho přemluvili, že nešvihl, hru vrátil a pálkař dostal metu zdarma. Což se nám hodně nelíbilo, ale museli jsme to přijmout. Takže jsme vedli o bod, plné mety, dva outy. Na pálce byl Zelinka a měl tři bally, ale Péťa nesázel tři striky a zavřel zápas s "přehledem".

{scorebox gameid=1473}

Souhrn: Výborná pálka všichni hráči, hodně striků od nadhazovačů a slušná obrana.

Tak teď v  sobotu  skočíme na Skokany a vyskáčeme si skóre 5:5.

  • Tým: Baseball Muži