Klub - Aktuality

Junioři - Arrows vs Technika

Po týdnu nás opět čekaly dva zápasy juniorské extraligy, tentokráte s Technikou Brno.

První zápas začal za krásného počasí, které se ale z ničeho nic na začátku druhé směny změnilo v přívalový deštík znamenající hodinovou práci na hřišti bazénového typu kde by se dalo i jezdit na lodičkách. Úpravu jsme zvládli a mohli jsme tak pokračovat ve hře. Soupeř se dokázal následně prosadit na pálce, a stáhnul první tři body. Našim pálkařům dělala problém rychlost soupeřova nadhozu a tak jsme se dokázali prosadit až ve třetí směně ale to už soupeř vedl o šest bodů. I když jsme hráli dobrou obranu a Matěj Bělunek předkládal obraně dostatek míčů, podařilo se soupeři skórovat ještě pětkrát a zvítězil rozdílem 1:11.

{scorebox gameid=994}

Do druhého zápasu jsme promíchali sestavu, a i když se soupeř prosadil hned v první směně, dokázali jsme v dohrávce odpovědět a stav srovnat. Z kluků opadla nervozita a začali se prosazovat na pálce, což pro nás po třetí směně znamenalo vedení 3:2. Následně jsme přidali další bod, ale soupeř v páté směně srovnal stav na
4:4 a vypadalo to na drama. Kluci ale v šesté směně nedovolili soupeři skórovat a sami dostali Techniku pod tlak, který vyústil v naše vedení 7:4, které jsme si už pohlídali a vybojovali tak cenné vítězství.

{scorebox gameid=995}

 

  • Tým: Baseball U21